Recenze TorGuard

TorGuard

 • Ceny

  Z 4,16 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • Android

  • Linux

  • iOS

ProPrivacy.com Skóre
8.2 z 10

souhrn

TorGuard je dobře respektovaná a vysoce předplacená virtuální privátní síť (VPN), kterou považujeme za značně nadprůměrnou. Servery jsou umístěny ve více než 50 zemích, což dává účastníkům více než dost možností pro odblokování webových stránek a obcházení cenzury. Šifrování je silné a předplatitelé mají spoustu možností. A protože má politiku nulových záznamů, je zajištěno soukromí (přestože sídlí v USA). Při zakoupení ročně poskytuje TorGuard VPN cenově výhodnou službu s vysokou rychlostí připojení a vynikající péčí o zákazníka.

Rychlé statistiky

 • Země
  55
 • Současná propojení
  5
 • Jurisdikce
  USA
 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  0 Mb / s

Recenze videa

Zjistěte, co jsme si mysleli o TorGuardu, v našem praktickém přezkumu videa, nebo si prohlédněte podrobnější pohled.

Recenze TorGuard | ProPrivacy

Recenze TorGuard | ProPrivacy

Recenze TorGuard | ProPrivacy

Funkce

Celkem serverů 3000
Země 55
Současná propojení 5
Torrenting
Podpora směrovače
Přesměrování portů
Výběr portu
Směrovače podporovány DDWRT Tomato OpenWRT Asuswrt-Merlin
Holé kovové nebo virtuální servery Holý kov

Servery TorGuard jsou umístěny ve více než 50 zemích. To dává předplatitelům spoustu možností a umožňuje jim odblokovat téměř veškerý obsah z celého světa. Kromě toho to znamená, že bez ohledu na to, kde se uživatelé nacházejí, bude mít TorGuard server poblíž (pro získání lepší rychlosti připojení).

TorGuard umožňuje předplatitelům používat pět současných připojení. Uživatelé však mohou nakupovat více za velmi rozumnou cenu 1,00 $ měsíčně (za další připojení k VPN). Je to vynikající volba, která umožňuje lidem pokrýt tolik zařízení, kolik chtějí (a je fantastické pro rodiny, kteří mají mnoho zařízení, která potřebují chránit).

Přepínač zabíjení je k dispozici na platformách OS X a Windows, ale nikoli v mobilních verzích klienta. Podobně je v systémech Windows a OS X k dispozici ochrana proti úniku DNS (Domain Name System). V softwaru lze zapínat a vypínat.

Ve všech plánech VPN serveru TorGuard jsou k dispozici také tajná připojení k obcházení firewallů (jako je například Velká čínská brána firewall). Kromě toho existuje blokování reklam a malware, které lze v softwaru přepínat a zapínat.

P2P

TorGuard umožňuje stahování P2P na všech sdílených serverech. Takže pokud je pro vás torrentování důležité, TorGuard je perfektní (Tor ve jménu je tam kvůli svému zaměření na BitTorrenting, na rozdíl od jakéhokoli přidružení k projektu Tor). Další informace naleznete v naší nejlepší síti VPN pro torrent servery.

Proxy

TorGuard poskytuje základní proxy službu s 200 servery v osmi zemích pro ty, kteří nepotřebují úplnou službu VPN. Tato levnější možnost poskytne určité soukromí, ale neposkytne úroveň zabezpečení, kterou VPN provádí. Je však ideální pro odblokování geograficky omezeného obsahu a sdílení souborů P2P (pro které je optimalizován).

Anonymní e-mailová služba

TorGuard má anonymní e-mailovou službu se čtyřmi různými plány, z nichž nejlevnější je 6,95 $ měsíčně. Při přihlášení k jednomu z plánů VPN získáte bezplatnou verzi anonymní e-mailové služby. Plán zdarma poskytuje 10 MB offshore e-mailového úložiště a můžete jej použít na jakémkoli OS. Jedná se o užitečnou bezplatnou službu plug-on pro předplatitele VPN, která se vyplatí využít.

Placené plány pro anonymní e-mailovou službu přicházejí s šifrovaným úložištěm 30 GB s synchronizačními aplikacemi pro stolní počítače pro Windows, iOS a Android. Šifrování e-mailů G / PGP, úkoly / poznámky / kalendář, podpora POP3 / IMAP, ukládání souborů, filtrování e-mailů, adresář a další.

Vyhrazené adresy IP pro streamování

Pro lidi, kteří chtějí streamovat US Netflix, Hulu, BBC iPlayer - a další streamingové služby - základní plány VPN nestačí.

Jakmile se přihlásíte k odběru, je nutné získat také plán vyhrazených streamovacích IP adres. Dobrou zprávou je, že uživatelé mohou pomocí slevového kódu (TGLifetime50) výrazně snížit náklady na roční předplatné s vyhrazenou IP. Pomocí tohoto kódu je možné získat roční vyhrazenou streamovací IP za pouhých 27,50 $. Pokud však chcete zaplatit za vyhrazenou IP pro britskou iPlayer a za USA Netflix, budete muset zaplatit za oba, což považujeme za velmi drahé.

Torguardské rozhraní

TorGuard také nabízí prémiovou „rezidenční IP VPN službu“. Poskytovatel si pronajímá starší rezidenční adresy IP přímo od velkých poskytovatelů internetových služeb v USA a Velké Británii, což dává dojem, že se uživatelé připojují pomocí standardní rezidenční adresy IP. Poskytovatel říká, že to prakticky znemožňuje webové stránce nebo službě třetí strany zjistit, zda uživatel tuneluje prostřednictvím známého poskytovatele VPN..

Navštivte TorGuard »

Rychlost a výkon

Umístěním kurzoru myši na níže uvedený graf zobrazíte aktuální výsledky rychlosti nejrychlejších sítí VPN na trhu

Testy rychlosti pro TorGuard byly provedeny pomocí našeho vědeckého (serverového) systému testů rychlosti. V níže uvedené tabulce jsou uvedeny průměry na všech čtyřech serverech, které testujeme: Hongkong, Austrálie, Velká Británie a USA.

Jak můžete vidět z grafu, TorGuard funguje relativně dobře ve srovnání s jinými prémiovými VPN. Rychlosti stahování za měsíce říjen a listopad byly v průměru 28,7 Mbps s rychlostí shluku 114,6 Mbps. Tyto rychlosti jsou skvělé vzhledem k ceně ročního předplatného.

Stáhnout graf rychlosti

Rozhodl jsem se prozkoumat jednotlivé servery samostatně, abych viděl, jak se chovají. Zjistil jsem, že britský server pracoval mírně podprůměrně s průměrnou rychlostí stahování 23,9 Mb / s. Přes tento mírně pomalejší průměr byly rychlosti dostatečně dobré pro streamování v HD - což je skvělé.

stáhnout graf rychlosti

Dobrou zprávou pro odběratele TorGuard je, že rychlosti připojení VPN se v poslední době zlepšují. To je dobré znamení a ukazuje, že služba investuje do lepších serverů a infrastruktury.

Torguardská rychlost zatím

Únikové testy

Byl zjištěn únik IPv4?
Byl zjištěn únik WebRTC?
Datové limity
Limity šířky pásma
SpeedTest ProPrivacy.com (průměr) N / A

Testoval jsem TorGuard na úniky IP pomocí ipleak.net. Dobrou zprávou je, že jsem zjistil žádné úniky IP, žádné úniky DNS a žádné úniky WebRTC. Torguard ve výchozím nastavení používá vlastní DNS překladače. Odběratelé si však mohou v nastavení aplikace TorGuard vybrat z následujících možností DNS: Úroveň 3, Google, OpenDNS, Cloudflare, Quad9 nebo TorGuard Ad Blocking DNS. Jedná se o pěkný doplněk ke službě, ale z důvodů ochrany soukromí a bezpečnosti se obecně doporučujeme držet na vlastních serverech TorGuard DNS.

Cena

Uživatelé si mohou zakoupit TorGuard na řadě různých platebních plánů. První je proxy služba, která stojí 5,95 $ měsíčně. Umožňuje předplatitelům používat na pěti zařízeních proxy protokolu Socket Secure (SOCKS5) a Hypertext Transfer Protocol (HTTP) / Secure Sockets Layer (SSL). Odběratelé mohou používat službu proxy pro přístup k libovolnému klientovi torrent. Kromě toho proxy služba poskytuje přístup k více než 200 adresám proxy internetového protokolu (IP) v osmi zemích. Přístup není omezen na využití ani šířku pásma.

Ceník proxy

Pokud proxy služba není váš šálek čaje, můžete si koupit prémiovou VPN službu za 9,99 $ měsíčně (11,54 $, pokud jste ji zakoupili ve svazku s proxy službou vhozenou). Tyto ceny se podstatně snižují, pokud se zavazujete delší dobu: 20,97 $ čtvrtletně, nebo 64,00 $ ročně (což vyjde na pouhých 5 $ měsíčně).

Všechny plány poskytují stejnou úroveň služeb, což je mnohem méně matoucí než mnoho VPN. Jediný rozdíl je v tom, že TorGuard odměňuje účastníky za spáchání na delší časové období.

Odběratelé se také mohou rozhodnout zaplatit za vyhrazenou IP adresu a přesměrování portů. Tyto služby jsou velmi drahé: 7,99 $ za měsíc, 18,99 $ za čtvrtletí, 36,99 $ za šest měsíců nebo 54,99 $ za rok. Uživatelé však mohou použít slevový kód "TGLifetime50" získat předplatné VPN a vyhrazenou IP pro streamování za poloviční cenu. To sníží náklady na roční VPN s jedinou vyhrazenou IP na pouhých 57,50 $ (což je velmi dobrá cena).

Platby jsou přijímány kreditní kartou, PayPal, Bitcoinem nebo velkým množstvím dalších online platebních metod. TorGuard nabízí více platebních možností než jen o jakékoli jiné VPN. TorGuard také nabízí řadu anonymních způsobů krypto plateb včetně Monero. Přijímají také platby bitcoinů a litecoinů prostřednictvím BTCpay (pro větší soukromí ve srovnání s bitPay). TorGuard byl prvním poskytovatelem VPN, který na začátku roku 2018 začal přijímat platby za bitcoinové a litecoinové bleskové sítě.

Záruka vrácení peněz

Skvělé: TorGuard poskytuje sedmidenní záruku vrácení peněz, takže můžete službu otestovat zcela bez rizika. Tato záruka však není k dispozici každému, kdo platí za kryptoměny. Kromě toho společnost TorGuard nenabízí vrácení peněz zákazníkům, kteří se rozhodnou pro vyhrazenou adresu IP. To jsou podmínky, které stojí za to mít na paměti - pokud se chcete vyhnout zklamání.

Snadnost použití

Okna
Operační Systém Mac
Android
Linux
iOS
Windows Phone

Registrace

Přihlášení k TorGuard je příjemné a snadné. Chcete-li se zaregistrovat pomocí kreditní karty, budou muset uživatelé předat e-mailovou adresu, celé jméno, fakturační adresu a heslo. Lidé však mohou platit falešnými informacemi a bitcoiny, čímž se ve fázi předplatného dále chrání vrstvou anonymity.

Odběratelé mají obrovské množství platebních možností: Visa, Amex, Mastercard, Discover, PayPal, Altcoins, Alipay, CashU, PaySafeCard, dárkové karty a bitcoiny (což je zdaleka nejlepší pro anonymitu). TorGuard pošle e-mail, který vysvětluje, jak začít, jakmile se zákazník přihlásí.

Po přihlášení se mohou zákazníci přihlásit do oblasti členů a stáhnout si klienta, který potřebují. Klienti stahují rychle a instalují s velkou lehkostí. Po instalaci se jedná pouze o spuštění softwaru, přihlášení, výběr preferovaných možností šifrování a připojení k serveru.

Klient TorGuard Windows VPN

Přestože je klient TorGuard jednoduchý a přehledný, má všechny nezbytné funkce, které byste očekávali od špičkové služby VPN.

Přepínač zabíjení zastaví uživatele v úniku dat k poskytovateli internetových služeb (ISP) tím, že ve výchozím nastavení (pokud jsou použita) všechna data procházejí tunelem VPN. Kromě toho je zde zabudovaná ochrana WebRTC, DNS a Internet Protocol verze 6 (IPv6), které lze v nastavení zapínat a vypínat. A co víc, TorGuard nyní přidal Stunnel (zastaralé servery) ke svým desktopovým klientům (Windows i Mac)

Odběratelé se mohou připojit pomocí protokolu TCP (Transmission Control Protocol) nebo UDP (User Datagram Protocol). UDP je lepší pro streamování, protože je rychlejší. Odběratelé si mohou vybrat úroveň šifrování, kterou požadují - doporučujeme zvolit AES-256, protože je to nejbezpečnější možnost (a je nyní k dispozici na všech serverech TorGuard).

Připojení k serverům TorGuard je velmi snadné - stačí vybrat umístění serveru a kliknout na Připojit. Připojení VPN trvá asi dvacet sekund a při připojení je jasné.

Jiné platformy

TorGuard je k dispozici také pro Android, iOS, OS X a Linux. Má vlastní aplikace pro mobilní zařízení. TorGuard VPN také prodává blikané směrovače a má průvodce pro blikání směrovačů DD-WRT a Tomato se svým softwarem (pro připojení pomocí OpenVPN), stejně jako směrovače Boxee (pouze PPTP). To je skvělý doplněk a je hezké vidět předprodaný router na prodej.

Android

Stáhl jsem a používal platformu Android. Navzdory skutečnosti, že je mnohem minimálnější než software Windows, fungovalo to bez problémů. Rychlosti připojení byly stejné jako rychlosti, s nimiž jsme se setkali na klientovi Windows. OpenVPN je k dispozici v rámci klienta a uživatelé mohou změnit nastavení šifrování a vybrat až AES 256 pomocí 512 SHA (což je extrémně robustní forma šifrování).

V systému Android bohužel neexistuje žádný zabiják. Co víc; Při používání klienta Android jsem nezaznamenal žádné úniky DNS a já jsem TorGuard řekl, že klient zahrnuje ochranu proti úniku DNS. Také vynikající: Torguard přidal ke klientovi Android klienta Stunnel (zmatené servery). To lidem umožňuje skrývat jejich používání VPN před poskytovatelem internetových služeb a umožňuje jim obcházet brány firewall v zemích jako Čína a Írán.

iOS

Aplikace iOS poskytuje pouze šifrování IPsec nebo IKEv2. Chcete-li se tedy připojit pomocí OpenVPN, budete muset použít aplikaci OpenVPN Connect od třetích stran. Dobrou zprávou je, že TorGuard má průvodce, který vám pomůže s nastavením.

Na iOS bohužel neexistuje žádný zabiják. Implementuje však ochranu proti úniku DNS.

Linux

TorGuard je jedním z mála poskytovatelů VPN, který poskytuje klientskou aplikaci VPN s grafickým uživatelským rozhraním (GUI) pro všechna distroce Linuxu. Díky tomu je TorGuard vynikající volbou pro uživatele Linuxu.

Další / bezplatné služby

Hlavní doplňkovou službou, která je k dispozici na TorGuardu, je anonymní e-mailový účet. Je k dispozici za různé náklady, ale je k dispozici zdarma s předplatným VPN. Bezplatná verze umožňuje přístup k 10 MB šifrovaného úložiště e-mailů. Můžete ji použít na jakémkoli OS.

Služby zákazníkům

Záruka vrácení peněz
24hodinová podpora
Živý chat
Délka záruky vrácení peněz 7
Zkušební verze zdarma Ne

Zákaznická podpora na TorGuardu je zajišťována prostřednictvím chatovací služby 24/7 na jejích webových stránkách. Pokud se z jakéhokoli důvodu zdá, že live chat je vypnutý - přejděte na "Získejte TorGuard hned" stránka - kde je live chat vždy k dispozici.

Živý chat je vynikajícím prostředkem, který umožňuje potenciálním předplatitelům i zákazníkům klást otázky o službě. Zástupci jsou velmi poutaví, informovaní a přátelští. Kromě toho rychle komunikují a mají na dosah ruky všechny potřebné odkazy. Výsledkem je, že mohou rychle poradit uživatelům, jak řešit problémy, a mohou je propojit s průvodci, kteří jim pomohou dokončit práci.

Odběratelé mohou navíc pomocí systému vstupenek klást otázky, na které TorGuard odpovídá e-mailem. Chtěl jsem se zeptat na některé vysoce technické otázky týkající se šifrování, takže jsem je kontaktoval prostřednictvím systému lístků. Od svého technického týmu jsem dostal odpověď do 24 hodin, který mi řekl vše, co jsem potřeboval vědět o všech nedávných vylepšeních služby.

TorGuard také poskytuje průvodce nastavením a návody, které pomáhají lidem nastavit vše od blikajících směrovačů po OpenVPN pomocí aplikací třetích stran. Web dále obsahuje podsekce pro každou jinou platformu, takže uživatelé mohou získat průvodce, který se na ně vztahuje.

Soukromí a bezpečnost

Zmatek (utajení)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana proti úniku WebRTC
Zabijte Switch
DNS s vlastním hostitelem / proxy Ano

TorGuard je společnost registrovaná v USA. To znamená, že vláda USA by teoreticky mohla vydávat příkazy a příkazy roubíků, což nutí TorGuard, aby vyhověl vyšetřování, aniž by informoval své předplatitele. Bohužel to platí pro všechny firmy se sídlem v USA, a proto je USA považováno za falešné místo z hlediska ochrany soukromí.

Zásady ochrany osobních údajů společnosti TorGuard uvádějí, že neuchovává žádné protokoly o použití ani připojení, což je ideální. A politika nulových protokolů je vynikající. To znamená, že pokud se k TorGuardu přiblíží vláda s rozkazem, nemá co předat. Jedinou věcí, kterou TorGuard uchovává, jsou fakturační údaje. Protože je však možné platit za bitcoiny - i tato část procesu by se mohla v případě potřeby provést s falešným jménem.

To je to, co TorGuard říká o tom, že spadá do jurisdikce USA:

„Naše právní zastoupení je v současné době pohodlné se současnou strukturou společnosti v USA, ale kdybychom posunuli zemi pod naše nohy, neváhali bychom přesunout veškerá aktiva do zahraničí. Veškerá hlavní fakturační infrastruktura, autentizační servery a technický personál jsou již umístěny v mezinárodním měřítku. “

Šifrovací protokoly

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
Jiné protokoly Shadowsocks, Stunnel, SSH tunneling, OpenConnect / AnyConnect, SSL Proxy

Všechny platformy se mohou připojit k TorGuardu pomocí OpenVPN (náš doporučený protokol). OpenVPN je však nativní pouze ve Windows a OS X. V systému iOS jsou ve výchozím nastavení k dispozici Internet Protocol Security (IPsec) a Internet Key Exchange (IKeV2) a pro použití OpenVPN musíte nainstalovat OpenVPN Connect. V systému Android je nutné používat software OpenVPN třetích stran (k dispozici v obchodě Google Play). I když je to trochu bolest, realitou je, že OpenVPN software třetích stran je zdarma, bezpečný a velmi snadno se instaluje.

Odběratelé si také mohou vybrat mezi Point-to-Point Tunneling Protocol (PPTP) a Layer 2 Tunneling Protocol (L2TP), pokud si to přejí (propojením s viskozitou). Doporučujeme však, abyste se vyhnuli PPTP, protože již není bezpečný - oficiální klient s integrovaným OpenVPN je tedy dokonalý. Co se mi na této službě opravdu líbí, je to, že předplatitelé si mohou vybrat z mnoha různých sil šifrování OpenVPN:

TorGuard také nabízí možnost povolení „tajného proxy“ (nalezeného v TG lite app)>více nastavení>proxy>TorGuard Stealth Proxy). Uživatelé si mohou vybrat z pěti japonských nebo pěti amerických serverů, k nimž jsou připojeny pomocí šifrovaného tunelu proxy SOCKS5. Tím se přidá druhá vrstva šifrování AES-256 (Advanced Encryption Standard). Tato možnost je skvělá pro lidi, kteří chtějí obejít brány firewall, jako je například Velká čínská brána.

To je to, co TorGuard říká o nabídce různých úrovní šifrování na platformě:

"Když řeknete, že u BF - CBC jsou známá zranitelná místa, lze předpokládat, že je zcela rozbitá." Není tomu tak (zatím), a pokud by k tomu existovaly podpůrné důkazy, odstranili bychom možnost z našeho softwaru. Přidáním více možností šifrování na VŠECHNY servery OpenVPN (BF CBC, AES128, AES 256) to umožní uživateli zvolit si vlastní zabezpečení připojení. “

Skandál VPN.ac

Před dvěma lety VPN.ac obvinil TorGuarda z krádeže jeho kódu. Přestože to někteří lidé nevidí jako problém, problém (podle VPN.ac) spočíval v tom, že TorGuard kód nekopíroval správně a nechal spotřebitele v bezpečnostních chybách. TorGuard popřel, že by udělal něco špatně úmyslně, s tvrzením, že vývojář třetí strany předal problém tomuto problému.

Podle TorGuardu byl problém vyřešen velmi rychle a platforma TorGuard byla od nápravy zranitelnosti zcela zabezpečená. Kromě toho nyní TorGuard nyní provozuje všechny své servery. Při použití klientů TorGuard se tedy předplatitelé nemají čeho bát.

Závěrečné myšlenky

Možnosti šifrování OpenVPN TorGuard jsou ohromné. Odběratelé získají službu, která poskytuje některé z nejvyšších úrovní šifrování na trhu, s možností snížit na nic pro úkoly, které nevyžadují tolik soukromí. To dává spotřebitelům obrovský výběr, což jim umožňuje využívat službu různými způsoby v různých časech, což je fantastické.

Rychlosti se daří velmi dobře i při nejsilnějším nastavení šifrování a zásady ochrany osobních údajů v nulových protokolech hovoří samy za sebe. Výběr serverů ve více než 50 zemích pěkně završí tuto službu. Tato VPN má vynikající podpůrný personál, vynikající průvodce, prodává blikající router (a má průvodce pro nastavení blikajících routerů). Kromě toho poskytuje užitečnou sedmidenní záruku vrácení peněz.

Ačkoli je cena za měsíční předplatné mírně drahá, je v souladu s top-endem trhu VPN a ceny jsou ročně mnohem rozumnější. Působivá služba VPN.

Navštivte TorGuard »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me