Recenze TotalVPN

CelkemVPN

 • Ceny

  Z 5,99 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
4 z 10

souhrn

TotalVPN je nový poskytovatel, který chce udělat úvodní stránku na trhu VPN. Díky své jednoduchosti a dobré hodnotě bychom nebyli překvapeni, pokud během několika let dosáhne svého cíle. Od března 2017 nepřijímají TotalVPN ani sesterská společnost SaferWeb nové uživatele. Zda to bude znamenat konečný konec TotalVPN a SaferWeb, je třeba ještě vidět, ale mezitím důrazně doporučujeme vyzkoušet některé důvěryhodné alternativní VPN. Kliknutím na tlačítko níže zobrazíte naše nejlepší doporučení!

AKTUALIZACE 8. března 2017: K tomuto datu TotalVPN ani sesterská společnost SaferWeb nepřijímají nové uživatele. Zda to bude znamenat konečný konec TotalVPN a SaferWeb, je třeba ještě vidět, ale mezitím důrazně doporučujeme vyzkoušet některé důvěryhodné alternativní VPN. Kliknutím na tlačítko níže zobrazíte naše nejlepší doporučení!

AKTUALIZACE 11. srpna 2016: Od chvíle, kdy jsme provedli kontrolu této služby, jsme dostali několik znepokojivě negativních komentářů, z nichž některé zahrnují neočekávané platby převzaté z účtů zákazníků. Máme v úmyslu to prozkoumat a tuto službu znovu zkontrolovat. Mezitím vám doporučujeme, abyste si přečetli celou recenzi níže a také se podívali na sekci komentářů, abyste mohli učinit informované rozhodnutí..

Pokud hledáte bezplatnou službu VPN, máme zde zdarma seznam VPN s několika dobrými alternativami.

Funkce

 • 25 umístění serveru
 • 3 souběžná připojení
 • Zdarma volba
 • OpenVPN
 • SmartDNS
 • Žádné protokoly použití
 • Podpora všech zařízení
 • Žádná šířka pásma nebo datové limity

Rychlost a výkon

Naštěstí nebylo nic špatného během kontroly úniků DNS, včetně IPv6 a chyby WebRTC. Testy na obou by měly být prováděny pravidelně jako ochrana a pro ověření, že vaše VPN služba běží na standard, za který jste zaplatili.

Testy rychlosti byly trochu podivné. Výkon byl trvale velmi dobrý až skvělý, ale když se objevily skutečné údaje, rychlost mezi jedním a dvěma Mbps nebyla neobvyklá (což je pochopitelně poněkud zneklidňující). Pak znovu, Soundcloud, vícenásobné karty a streamování filmů online po dobu více než dvou hodin, všechny šly pryč bez víc než malého škytnutí sem a tam (a těch bylo málo a daleko mezi nimi). Opět stojí za to využít bezplatný plán, abyste se podívali na věci, pokud se o to obáváte při pravidelném testování pomocí testmy.net. Je to nejpravděpodobnější, protože TotalVPN anonymně monitoruje svou síť pro použití a poskytuje vám pouze potřebnou šířku pásma, kterou potřebujete.

Ceny a plány

TotalVPN nabízí předplatitelům dvě možnosti: Zdarma nebo 7,79 $ měsíčně pro celkový prémiový plán. První obsahuje pouze tři možnosti serverů, zatímco druhý zahrnuje 30+ serverů a není omezován omezením rychlosti zapojeným do bezplatné možnosti. Oba plány jsou podrobněji prozkoumány později v tomto přezkumu.

Pokud se rozhodnete jít s plánem Premium Premium, bude vám poskytnuta speciální 20% sleva na ProPrivacy.com! To znamená, že tato propagační cena je omezena na první kolo platby. Poté vám bude účtována standardní částka.

Žádný plán však pravděpodobně banku nezlomí. Free Plan - i když je omezený - je nepochybně lákavý, zatímco Total Premium Plan patří mezi nejvíce konkurenceschopné ceny na trhu. Můžete se zaregistrovat a platit za oba pomocí kreditní karty. Kryptoměny, jako je bitcoin, bohužel zatím není možné.

Pokud se rozhodnete jít s plánem Total Premium, bude vám také poskytnuta 30denní záruka vrácení peněz. Tato záruka ve spojení s plánem zdarma vám dává příležitost testovat službu dvakrát, abyste se ujistili, že je to ta pravá pro vás. Docela elegantní!

Soukromí a bezpečnost

TotalVPN nabízí čtyři šifrovací protokoly: IKEV2, IPsec, PPTP a OpenVPN - z nichž poslední doporučujeme nejvíce z hlediska zabezpečení a pro cokoli kromě extrémních rychlostí. Sdílení souborů P2P není výslovně zakázáno ani výslovně podporováno, ale je povoleno, pokud souhlasíte s jejich smluvními podmínkami.

Poloha společnosti ve Velké Británii zvyšuje některé vlajky týkající se souladu s úřady a společnost TotalVPN tak učiní, pokud ji zadá vládní agentura. To znamená, že pokud se nezabýváte nějakou nebezpečnou činností nelegální odrůdy online, měli byste být v pořádku.

Za zmínku také stojí, že prodejní spory se řídí americkými zákony podle precedensu státu Massachusets. Protokolování připojení není ideální, ale dostatečně tolerovatelné pro mnoho lidí a běžné - bohužel.

Šifrování při používání OpenVPN se provádí pomocí AES-128 bitů CBC s ověřovacím certifikátem 4096. Bylo by hezké vidět v budoucnu upgrade na AES 256 a SHA-1, ačkoli dostupné šifrování není v žádném případě shabby.

Závěrečné myšlenky

Každé dítě má rostoucí bolesti, stejně jako každé podnikání, včetně Total VPN. Ačkoli, jak ukazuje naše recenze, překonává očekávání v této rané fázi s přístupným klientem o pár vylepšení velikosti, hladký web, vysoce ekonomické možnosti cen a bezplatný plán. Navštivte její web ještě dnes a zjistěte, zda je TotalVPN tou pravou službou VPN pro vás!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me