Recenze Trust.Zone

Trust.Zone


 • Ceny

  Z 3,33 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
6.8 z 10

souhrn

Trust Zone je poskytovatel VPN se sídlem na Seychelách. Tvrdí, že mají politiku nulových záznamů a od naší původní revize v roce 2015 a následného sledování v loňském roce provedli řadu vylepšení. Zatímco cíl společnosti do značné míry zůstává stejný, uživatelé mají nyní přístup k více funkcím, serverům, připojení a aplikacím za nižší cenu. Přezkoumáváme nové funkce, které do služby přidali, a různé aspekty této služby v této recenzi VPN v Trust Zone.

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  18 Mbps
 • Jurisdikce
  Seychely
 • Současná propojení
  3
 • Země
  32

Funkce

Trust.Zone je registrován na Seychelách, což je skvělá zpráva, pokud hledáte soukromí. Seychely jsou osvobozeny od všech závazných zákonů o uchovávání dat, což z něj činí úžasnou základnu operací pro VPN.

Trust.Zone také tvrdí, že udržuje nulové záznamy o činnosti uživatelů na serverech VPN. Extra Solutions Ltd je mateřskou společností společnosti Trust.Zone a další výzkumy nenaznačují nic podezřelého u této společnosti.

V průběhu let Trust.Zone usilovně pracuje na zlepšení počtu serverů, které má pod kontrolou. V současné době se tato služba může pochlubit působivými 170 servery napříč 98 samostatnými geozóny, které se nacházejí ve 36 různých zemích, přičemž vynikají umístění v Jižní Africe, Hongkongu, Novém Zélandu a Singapuru. Poněkud zklamáním je na africkém i jihoamerickém kontinentu stále jediný server.

Všechny balíčky nyní obsahují vyhrazené adresy IP pro streamování, zatímco připojení se mohou lišit od jednoho zařízení ve zkušební verzi až po pět současných připojení při dvouletém předplatném.

Navštivte Trust.Zone »

Rychlosti a výkon

Nejkritičtějším aspektem jakékoli služby VPN je to, jaký vliv bude mít na vaši rychlost připojení. Pro lepší představu o výkonu Trust.Zone jsem provedl několik rychlostních testů na serverech Trust.Zone v Německu, Velké Británii a USA.

Rychlosti stahování Trust.Zone

Grafy ukazují nejvyšší, nejnižší a průměrnou rychlost pro každý server a umístění. Další podrobnosti naleznete v našem vysvětlení testu plné rychlosti.

Jak vidíte, většina mých výsledků testů se vrátila docela pozitivně, s výjimkou německého serveru. Zatímco jiná místa spojení jen trochu zpomalila, Německo bylo výrazně chudší.

Naše původní zkušenost s produktem odhalila řadu úniků DNS, ale v případě úvěru Trust.Zone byl problém rychle a efektivně zrušen zpět v roce 2017. Od té doby společnost provedla řadu významných vylepšení, aby se tento problém stal věcí minulost. To zahrnuje zcela novou stránku, která uživatelům vysvětluje, co přesně je únik DNS, a všechny funkce implementované k ochraně uživatelů od té doby, včetně přepínače Internet Kill, ochrany proti úniku DNS a ochrany WebRTC..

Ceny a plány

1 měsíc

3,33 $
za měsíc

Trust.Zone umožňuje zákazníkům vyzkoušet VPN před registrací s třídenní bezplatnou zkušební verzí. Tato bezplatná zkušební verze vás také omezuje na 142 ze 170 různých serverů a pouze na 1 GB dat, takže streamování ani stahování velkých souborů se nedoporučuje. Ceny za Trust.Zone se řídí standardním modelem, s různými slevami v závislosti na délce vašeho plánu. Došlo k měsíčnímu nárůstu cen na 8,88 USD, což lépe odráží průmyslový standard s více servery a funkcemi pro zavedení. Uživatelé již nemohou platit každé tři měsíce, protože tato úroveň byla nahrazena novou dvouletou nabídkou. Tento nový výběr představuje 5 současných spojení a lze jej pravidelně najít se slevou prostřednictvím sezónního prodeje.

Ceny TrustZone

Pokud bezplatnou zkušební verzi vynecháte a zaregistrujete se k Trust.Zone placenému plánu, máte desetidenní záruku vrácení peněz, abyste se mohli vrátit, pokud nejste spokojeni. Mějte na paměti, že to bude vyžadovat informování Trust.Zone e-mailem o vašem rozhodnutí zrušit.

Trust.Zone přijímá širokou škálu typů plateb: všechny hlavní kreditní karty, PayPal, Alipay, hlavní kryptoměny a dokonce přímý bankovní převod.

Zabezpečení a soukromí

S primárním cílem VPN je šifrovat a zabezpečit vaše internetové připojení, musí poskytovatel VPN používat vynikající šifrovací standardy, aby mohl být doporučen ProPrivacy.com. Trust.Zone absolvuje tento test s AES-256-CBC šifrou, autentizací SHA256 a handshake RSA-2048.

Jak jsem již zmínil dříve, společnost Trust.Zone uplatňuje přísnou politiku bez protokolování, která se shoduje s neexistencí jakýchkoli zákonů o uchovávání údajů na Seychelách..

Trust.Zone používá protokol OpenVPN s klientem Windows, což je dobrá zpráva, pokud hledáte bezpečnou VPN. Nastavení připojení pomocí L2TP / IPSec je také možné, i když se doporučuje pouze pro určité mobilní platformy.

Chcete zvýšit bezpečnost při torrentování? Stahování filmů, hudby a softwaru přes P2P je povoleno na všech serverech Trust.Zone.

Klient systému Windows Trust.Zone přichází s automatickým přepínačem internetového zabíjení a možností automatického spuštění a připojení k serveru VPN při spouštění počítače..

Snadnost použití

Web Trust.Zone se od poslední revize ProPrivacy.com v roce 2015 příliš nezměnil. Leštěný dojem z webu přináší příjemný uživatelský dojem, od registrace po správu účtu..

Stránka Trust.Zone pro správu předplatného vám umožňuje zobrazit čas zahájení a vypršení platnosti vašich plánů spolu s praktickým čítačem šířky pásma, abyste mohli sledovat svůj provoz.

Také zde zmíním, že Trust.Zone udržuje aktivní kanárskou stránku rozkazů. Tato stránka ukazuje, zda poskytovatel VPN musel dodržovat soudní příkazy. Kanár s rozkazem je pěkný způsob, jak zvýšit průhlednost, ale neměl by být považován za záruku soukromí.

K dispozici jsou také aktivní profily Facebook, Google Plus a Twitter, pro případ, že byste se museli rychle spojit s podporou Trust.Zone..

Podpěra, podpora

Jedním z nejdůležitějších faktorů při pohledu na VPN je zákaznická podpora poskytovaná poskytovatelem. Bohužel jsem byl zklamán, když jsem se dozvěděl, že Trust.Zone nabízí pouze podporu vstupenek a standardní stránku FAQ.

Podpora vstupenek také není k dispozici 24/7, přičemž pracovní doba je pondělí až pátek od 6:00 do 16:00 GMT.

Pro lepší představu o podpoře Trust.Zone jsem odešel testovací lístek se základními otázkami. Pět hodin po odeslání letenky v 10:30 GMT jsem byl rád, že jsem obdržel rychlou a účinnou odpověď.

I když se mi podařilo během několika hodin získat uspokojivou podporu, rád bych viděl více možností podpory od společnosti Trust.Zone, zejména s dalšími VPN, které nabízejí live chat, telefon a dokonce podporu Skype!

Software

Registrace

Registrace do Trust.Zone je snadný proces, který trvá asi pět minut od začátku do konce.

Registrace účtu vyžaduje e-mailovou adresu (Trust.Zone vám pošle aktivační e-mail), heslo a vyplnění bezpečnostní captcha.

Po vytvoření účtu si můžete vybrat plán Trust.Zone, který chcete zakoupit, a poté následovat způsob platby. Po zaplacení si stáhněte a nainstalujte Trust.Zone na platformu, kterou jste si vybrali, a jste připraveni!

V době psaní, Trust.Zone nabízí 10% slevu, pokud platíte pomocí bitcoinů nebo jiných kryptoměn.

Klient VPN systému Windows

Klient Trust.Zone Windows vypadá jako tentýž přesný klient z poslední recenze ProPrivacy.com v roce 2015. Přestože s klientem nejsou žádné hlavní problémy, vizuální aktualizace by byla pro estetické účely příjemným dotykem, protože existuje datovaný pocit do aktuální aplikace.

Klient systému Windows přichází se spoustou uvítacích funkcí, včetně automatického přepínače internetového zabíjení, funkce automatického startu a pěkného výběru portů, které můžete použít pro připojení k VPN.

Musím dodat, že jsem měl jeden nepříjemný problém vyskočit s klientem Trust.Zone. Pokud spustíte klienta (bez připojení k serveru VPN), vytvoří se samostatná síť, která přeruší internetové připojení vaší aktuální sítě. I když to lze snadno vyřešit zavřením klienta (nebo připojením k VPN), může to být frustrující problém pro první uživatele.

Android & iOS

Trust.Zone v posledních letech rozšířil svůj rozsah a představil nové mobilní aplikace pro Android a iOS. Uživatelské rozhraní je téměř totožné s verzí pro stolní počítače, ale je výrazně lepší pro mobilní zařízení s mnohem čistším vzhledem.

Díky této uniformitě jsou všechny funkce dostupné pro všechny verze aplikace, díky čemuž je Trust.Zone ideální pro uživatele vyžadující soukromí na mnoha zařízeních..

Linux & Operační Systém Mac

V současné době Trust.Zone nenabízí aplikace all-in-one pro jiné operační systémy. Linux a macOS jsou nadále podporovány vlastními konfiguracemi, ale to je nepochybně složitější běžet pro ty s méně technickými znalostmi.

Naštěstí Trust.Zone nabízí řadu instalačních příruček pro tyto platformy, včetně starších operačních systémů, jako je Windows Vista, k aktuálním nabídkám na trhu, jako je Mac OS X a různé verze Linuxu..

Závěrečné myšlenky

Pokud jde o dostupnou službu VPN, je Trust.Zone dostatečně slušný, pokud právě začínáte s VPN. Jak již bylo řečeno, existuje několik problémů, které se nemusí týkat veteránů VPN. Rychlost připojení na některých serverech může být zklamáním, zatímco další možnosti podpory by byly vítány.

Byl jsem velmi šťastný, že jsem viděl Trust.Zone rychle vyřešit problémy s únikem DNS posílením ochrany klienta a dokonce přidáním průvodců pro nové uživatele, aby zjistili, jaké úniky DNS jsou.

Závěrem lze říci, že Trust.Zone je dostatečně slušná, levná VPN, zejména pokud se dlouhodobě zaregistrujete a zamknete levnou měsíční sazbu. Zaregistrujte se a vyzkoušejte je zdarma!

Navštivte Trust.Zone »

Máte dotazy nebo připomínky týkající se Trust.Zone? Nechte je dole!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me