Recenze UltraVPN

UltraVPN

 • Ceny

  Z 3,75 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Android

  • iOS

  • Okna

  • Operační Systém Mac
 • Odblokuje:


  • iPlayer

UltraVPN je britský poskytovatel VPN, který byl poprvé spuštěn v roce 2006 společností Network Protect Limited. Má aplikace pro Windows, Mac, iOS a Android. Desktopové aplikace mají všechny nejdůležitější funkce VPN - killswitch, ochranu proti úniku DNS a silné šifrování OpenVPN. Mobilní aplikace jsou mnohem základní; poskytující pouze výběr serverů.

ProPrivacy.com Skóre
3.9 z 10

souhrn

Pokud jde o rychlosti, je tato VPN ve srovnání s některými podobně cenovými službami o něco pomalá. Měl by vám však umožnit streamovat v HD. A tato VPN odblokuje Netflix (pomocí svých serverů Ultraflix) a BBC iPlayer - je to tedy dobrá streaming VPN. VPNUltra také umožňuje torrentování a je to určitě VPN, které lze považovat za levné. Je však třeba poznamenat, že zásady ochrany soukromí této VPN uvádí, že uchovává protokoly připojení vedle IP adres. V této recenzi UltraVPN se podrobně podíváme na každý aspekt této služby a zkontrolujeme, zda stojí za to utratit vaše peníze..

Rychlé statistiky

 • Jurisdikce
  Spojené království
 • Současná propojení
  3
 • Země
  34

Cena

12 měsíců

3,75 $
za měsíc

6 měsíců

5,99 $
za měsíc

1 měsíc

7,99 $
za měsíc

Stejně jako drtivá většina VPN lze UltraVPN zakoupit ve třech různých předplatných; měsíční plán, čtvrtletní plán a roční plán.

Ceny

Jak je tomu obvykle, UltraVPN poskytuje spotřebitelům, kteří se přihlásili na delší dobu, větší slevu. Tato cenová struktura je navržena tak, aby odměnila zákazníky, kteří se zavazují ke službě. Kromě těchto slev jsou všechny plány předplatného identické a všichni uživatelé získají přístup ke všem serverům a funkcím VPN.

Tato VPN je za jediný měsíc cena 7,99 USD a je mimořádně konkurenceschopná. Díky roční ceně 45 USD - nebo ekvivalentu 3,75 USD - je UltraVPN jednou z levnějších VPN na trhu..

Zajímavé však je, že pokud kliknete na registrační stránku a chvíli počkáte - a poté kliknete zpět - vám bude nabídnuta další 70% sleva. To snižuje náklady na roční předplatné na pouhých 27 USD (nebo ekvivalent 2,25 USD za měsíc). To je vynikající cena, proto důrazně doporučujeme počkat, až vám tato automatická sleva nabídne.

ultaVPN diskontní ceny

Také se nám líbí, že tato VPN poskytuje 30denní záruku vrácení peněz, což znamená, že si to můžete vyzkoušet, aniž byste se museli obávat riskování své hotovosti.

Nejpůsobivější ze všech? UltraVPN poskytuje 7denní bezplatnou zkušební verzi, která je k dispozici všem uživatelům jednoduše stažením a instalací softwaru do zařízení. Po vytvoření účtu zdarma můžete okamžitě začít používat VPN zdarma, aniž byste zadali jakékoli platební údaje. To je velmi vzácné a je to něco, co se nám na této službě opravdu líbí.

Platební možnosti UltraVPN

Každý, kdo se rozhodne získat předplatné u UltraVPN, se může rozhodnout platit kreditní nebo debetní kartou. UltraVPN přijímá Visa, Mastercard, Amex a Discover. Předplatitelé mohou také platit přes PayPal. Ultra VPN bohužel nepřijímá žádné kryptoměny, což znamená, že za službu nemůžete platit anonymně.

Odblokujte Netflix?

UltraVPN patří mezi stále menší počet služeb VPN, které stále dokáží odblokovat populární streamovací služby, jako jsou Netflix USA a BBC iPlayer. S placeným účtem získáte přístup do Ultraflix UK v Londýně, Ultraflix USA v New Yorku a také do Ultraflix Japonska a Ultraflix v Kanadě. Je však třeba poznamenat, že nebudete moci přistupovat k Netflixu během 7denní bezplatné zkušební verze, protože servery „Ultraflix“ jsou k dispozici pouze na placených účtech.

Zjistili jsme, že BBC iPlayer je k dispozici na všech jeho britských serverech, což je skvělé. Kromě toho jsme se pokusili o přístup na server hulu na svých amerických serverech, ale je nám líto, že UltraVPN tuto službu v současné době nedokáže odblokovat. Takže pokud vás hulu zajímá, budete muset nakupovat jinde.

Celkově jsme však ohromeni schopností této relativně levné sítě VPN odblokovat proudy, což je určitě prodejním místem pro mnoho uživatelů..

Funkce

Výběr portu
Přesměrování portů
Současná propojení 3
Celkem serverů 100
Země 34
Podpora směrovače
Směrovače podporovány Tomato, DD-WRT
Holé kovové nebo virtuální servery Směs
Torrenting

UltraVPN je služba, která je extrémně ne-ozdůbky. Má málo funkcí a nemá žádné špičkové funkce, které najdete u mnoha služeb VPN.

Zeptali jsme se poskytovatele, zda byl povolen Torrenting, a to nám řeklo, že Torrenting je možný na všech jeho serverech (i když aktivně nepropaguje ani inzeruje pomocí služby pro Torrenting). Navzdory tomu není P2P omezena a BitTorrent, utorrent atd., Všechno funguje s UltraVPN dobře. To, zda se rozhodnete používat BitTorrent pomocí této služby, závisí na vašem osobním modelu ohrožení (jedná se o VPN ve Velké Británii a podle jeho vlastních zásad ochrany soukromí vede protokoly připojení). Celkově by však Torrenting neměl být problematický.

Níže vidíte všechny funkce, které UltravPN poskytuje svým uživatelům:

 • Servery ve více než 50 zemích

 • Silné šifrování OpenVPN a IKEv2

 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7

 • Aplikace pro Windows, Mac, Android, iOS a Amazon Firestick

 • Killswitch v obou desktopových aplikacích

 • Odblokujte Netflix USA

 • 7denní bezplatná zkušební verze (není potřeba žádná karta)

 • 30denní záruka vrácení peněz

Rychlost a výkon

Rychlosti VPN testujeme pomocí vědeckého systému testování rychlosti na serveru. To nám umožňuje testovat různé servery VPN třikrát denně - získat přesné a aktuální výsledky o výkonu těchto sítí VPN.

V době publikování však stále čekáme na poskytování testovacích serverů na testovacích serverech UltraVPN. Z tohoto důvodu jsme testovali VPN ručně pomocí speedtest.net. Testovali jsme rakouský server na připojení 50 Mb / s a ​​zjistili jsme, že rychlost stahování více než polovinu na 20 Mb / s. Server UK / Londýn snížil rychlost internetu na pouhých 8,76 Mb / s, což je extrémně pomalé - což představuje pokles o 43 Mb / s. Dále jsme ve Washingtonu DC otestovali server US Easy Coast. To opět snížilo naše připojení k internetu na pouhých 13 Mbps. I když je to rychlejší než britský server, je to stále zklamáním, protože jsme ztratili přibližně tři čtvrtiny rychlosti našeho základního připojení.

Celkově jsou tyto výsledky trochu znepokojivé a my budeme velmi zajímat, jak se chová, když to důkladně otestujeme pomocí našeho serverového systému. Zkontrolujte prosím tyto aktualizované výsledky za několik týdnů. Mezitím si dejte pozor na tuto VPN - protože rychlosti připojení na tomto britském serveru jsou špatným signálem.

Únikové testy

Byl zjištěn únik IPv6?
Byl zjištěn únik WebRTC?
Byl zjištěn únik IPv4?

VPN musí být zkontrolováno, aby se zjistilo, zda fungují správně. Jakékoli úniky by mohly znamenat, že VPN poskytuje falešný pocit bezpečí bez poskytnutí soukromí, které tvrdí.

Aby bylo zajištěno, že VPN funguje správně, zkontrolovali jsme jej na úniky IP, úniky DNS a úniky WebRTC v počítači se systémem Windows 10. Testovali jsme VPN na připojeních IPv4 a IPv6, abychom se ujistili, že VPN neutrpí úniky ani na jednom.

Během našich testů jsme zjistili velmi závažné úniky DNS na IPv4 i IPv6. To znamená, že váš poskytovatel internetových služeb může přesně vidět, jaké webové stránky navštěvujete, když používáte tuto VPN. Na IPv4 nebo IPv6 jsme však nezjistili žádné úniky IP ani úniky WebRTC. Je však třeba poznamenat, že firewall musí být smeten, aby se zabránilo únikům IP na IPv6 (pokud toto nastavení nepovolíte, dostanete přímé úniky IPv6 IP).

Níže vidíte úniky DNS, se kterými jsme se setkali při testování připojení IPv6:

Únik DNS 1

Přestože tato VPN trpí pouze úniky DNS, je to stále obrovský problém, protože to znamená, že váš poskytovatel internetových služeb může sledovat všechny vaše požadavky DNS, a proto přesně ví, jaké webové stránky navštěvujete..

Níže vidíte, jak to fungovalo na IPv4, když jsme ručně deaktivovali IPv6:

Únik DNS 2

Na mnohem šťastnější poznámku jsme měli možnost otestovat klienta Android pro úniky na připojení IPv4 a zjistili jsme, že nedochází k únikům. Zdá se tedy, že UltraVPN je v systému Android mnohem bezpečnější než na ploše Windows (pokud jej používáte pro připojení IPv4).

Chcete-li otestovat únik UltraVPN a ověřit naše zjištění, jednoduše navštivte webové stránky, jako je ipleak.net, test-ipv6.com nebo doileak.net..

Soukromí a bezpečnost

UltraVPN sídlí ve Velké Británii, což technicky znamená, že podle britského práva je požadováno uchovávat záznamy o tom, co jeho uživatelé dělají, když jsou připojeni k jeho serverům. Tyto povinné protokoly uchovávání údajů jsou stanoveny britským zákonem o vyšetřovacích pravomocích. Týká se to proto, že to znamená, že Spojené království je hrozným místem pro založení VPN.

Navzdory těmto zákonným požadavkům tvrdí UltraVPN na svých webových stránkách jako službu VPN bez protokolování. Co tedy můžeme odvodit z pohledu ochrany osobních údajů UltraVPN?

Tuto politiku jsme důkladně zkontrolovali a zjistili jsme, že je napsána jako kompatibilní s GDPR. Tato politika však obsahuje některé prvky, které vyvolávají některé docela velké obavy. Za prvé, firma uvádí následující:

„Vaše osobní údaje použijeme, pouze pokud nám to zákon umožňuje. Nejčastěji používáme vaše osobní údaje za následujících okolností:

 • Tam, kde potřebujeme splnit smlouvu, se chystáme uzavřít nebo s vámi uzavřít.

 • Pokud je to nezbytné pro naše legitimní obchodní zájmy (nebo zájmy třetí strany) a vaše zájmy a základní práva tyto zájmy nepřevážejí.

 • Tam, kde musíme dodržovat zákonnou nebo regulační povinnost. “

Jak vidíte, UltraVPN uvádí, že vaše osobní údaje použije k splnění zákonných regulačních povinností. To okamžitě zazvoní na poplachové zvonky, protože předpisy Spojeného království vyžadují, aby VPN ukládala všechny vaše protokoly připojení vedle IP adresy.

Později v této politice firma uvádí, že provede automatický sběr dat:

"Automatické informace." Můžeme shromažďovat informace o zařízení, ze kterého přistupujete ke Službám, jako je IP adresa nebo jiné jedinečné identifikátory zařízení. Pokud k účtu přistupujete z mobilního zařízení, může nám toto mobilní zařízení poskytnout také podrobnosti o vaší poloze. Většina mobilních zařízení umožňuje tuto funkci deaktivovat. “

To jsou přesně ty typy protokolů, které lze teoreticky použít k navázání uživatelů na jejich návyky procházení webu - protože časová razítka připojení vedle adresy IP lze použít k připojení útoku časové korelace. To zcela přesvědčivě dokazuje, že UltraVPN není VPN s nulovými protokoly (podle vlastních zásad ochrany osobních údajů).

A co víc, firma později vysvětlí, jak UltraVPN používá vaše osobní údaje

 • „Generovat a kontrolovat zprávy a data o naší uživatelské základně a způsobech využití služby,

 • analyzovat přesnost, účinnost, použitelnost nebo popularitu Služeb,

 • zlepšit obsah a funkce Služeb a

 • dovolte nám přizpůsobit obsah a reklamu, kterou vidíte ve Službách. “

Jak vidíte, firma připouští, že k přizpůsobení obsahu a reklamy použije data předplatitele. Opět platí, že to letí tváří v tvář tvrzení o nulové hodnotě, které lze nalézt na stránce „Funkce“ na obrázku níže.

nulové protokolování

Jako by to nestačilo, firma připouští, že bude sdílet vaše osobní údaje s:

 • „Pečlivě vybrané třetí strany, které nám poskytují služby na podporu našich základních operací, jako například: zpracování naší pošty, komunikace se zákazníky a potenciálními zákazníky v našem zastoupení (včetně prostřednictvím sociálních médií), provozování propagačních akcí, poskytování IT systémů a administrativních služeb a vývoj a zlepšování vnitřních systémů a procesů;

 • Příslušné orgány (statutární orgány, regulační orgány, pověřené subjekty, které mají úlohu stanovenou zákonem);

 • Jiné organizace, v nichž jsme ze zákona povinni zveřejnit vaše osobní údaje (například žádosti o předcházení trestným činům a jejich odhalování) nebo kde je jejich zpřístupnění nezbytné k ochraně majetku, práv a bezpečnosti nás a našich zaměstnanců nebo v souladu s jakýmkoli zákonem , nařízení nebo vládní nebo soudní příkaz, nařízení, příkaz nebo předvolání;

 • Třetí strany, kterým se můžeme rozhodnout prodat, převést nebo sloučit části našeho podnikání nebo našich aktiv. Alternativně se můžeme snažit získat další podniky nebo se s nimi spojit. Pokud dojde ke změně našeho podnikání, mohou noví vlastníci použít vaše osobní údaje stejným způsobem, jaký je stanoven v těchto zásadách ochrany osobních údajů;

 • Ostatní společnosti, kde zkoušíme produkty a služby, které zvažujeme, mohou zlepšit naši nabídku zákazníkům nebo našim obchodním procesům; a

 • Ostatní třetí strany, pokud jste dali svůj výslovný souhlas nebo pokud se domníváme, že třetí osoba jedná vaším jménem. “

Na závěr je z politiky zřejmé, že tato VPN ukládá některé vaše osobní informace, a zatímco politika uvádí, že "smět" ukládat protokoly připojení vedle adresy IP, musíme to brát v tom smyslu, že to bude. V důsledku toho nemůžeme tuto VPN doporučit pro účely ochrany osobních údajů.

Stojí za zmínku, že UltraVPN k nám přišlo tvrdit, že tyto protokoly neuchovávají, a pokud by tomu tak bylo, bylo by vhodné, aby zcela přepracoval své politiky, protože jak jsou v současné době psány, není možné uvěřit jeho tvrzením naopak. Za zmínku také stojí, že firma tvrdí, že si pronajímá své servery z kanadské VPN; Windscribe. I když je to vše v pořádku a dobře, nemění to skutečnost, že - na rozdíl od Windscribe - UltraVPN je korporace registrovaná ve Velké Británii, a proto musí dodržovat britské zákony (včetně zákona o vyšetřovacích pravomocích)..

Skutečnost, že UltraVPN přiznala, že je bílou značkou Windscribe, se zdá zajímavá, a obecně bychom doporučili, aby se kdokoli, kdo se zajímá o tuto službu, držel samotné Windscribe (který má lepší politiky a je založen v trochu lepší jurisdikci).

Šifrovací protokoly

UltraVPN poskytuje dva šifrovací protokoly IKEv2 a OpenVPN. Oba jsou považovány za bezpečné protokoly, které by měly chránit vaše data před zvědavýma očima. V počítačích Mac a Windows mají uživatelé možnost používat IKEv2 nebo OpenVPN. V systému Android je k dispozici pouze OpenVPN. Na iOS je k dispozici pouze IKEv2. Pro tyto konkrétní klienty je to rutina.

Zatímco zde na ProPrivacy.com nejsme proti IKEv2 - a je rychlejší než OpenVPN (což znamená, že někteří zákazníci jej mohou preferovat) - obecně preferujeme OpenVPN. Je to proto, že OpenVPN byl mnohokrát podroben auditu a v současné době je považován za zlatý standard pro soukromí a zabezpečení VPN.

Z tohoto důvodu máme tendenci doporučovat, aby lidé používali OpenVPN všude, kde je to možné. S tím je také pravda, že OpenVPN lze implementovat a konfigurovat mnoha způsoby; a není vždy implementována bezpečně. Proto vždy kontrolujeme implementaci OpenVPN každého poskytovatele VPN, abychom zajistili, že splňuje nebo překračuje naše minimální standardy. Níže uvádíme podrobně, jak UltraVPN implementuje tento důležitý protokol:

Řídicí kanál: šifra: AES-256-GCM, handshake: TLS s RSA 4096bitovou výchozí délkou klíče, autor: HMAC SHA (neznámá velikost klíče - ale přesto je HMAC SHA1 bezpečný, na tom nezáleží).

Datový kanál: šifra: AES-256-CBC, autor: HMAC SHA: 512

Řídicí kanál také implementuje Perfect Forward Secrecy pomocí ECDHE pro zvýšení bezpečnosti a rychlosti. Závěrem jsou to silné implementační standardy, které prokazují, že tunel VPN je zabezpečen před hackery.

Uživatelská zkušenost

UltraVPN je poskytovatel, který jasně strávil spoustu času vývojem estetiky svých webových stránek. Horní navigační nabídka je navržena tak, aby uživatelům rychle nasměrovala podrobnosti o funkcích VPN a položení otázky prostřednictvím živého chatu je příjemné a jednoduché. Na rozdíl od mnoha sítí VPN vypadá tento web také hezky, což určitě propůjčuje určitou profesionalitu.

Web UltraVPN

V dolní části každé stránky je další nabídka, která vás může snadno nasměrovat k informacím o VPN na různých platformách, pro které má software. Zde najdete také odkazy na důležité aspekty služby, jako jsou zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky.

Pro ty, kteří hledají podporu, je propojena znalostní báze a uživatelé mohou procházet různými blogy o používání VPN. Tato znalostní báze je plná častých často kladených otázek, tipů a triků a různých průvodců pro nastavení VPN. Chvíli jsme hledali, ale znovu jsme nenašli žádné podrobnosti týkající se implementace zabezpečení na platformě. Tyto technické detaily jsou důležité a bylo by příjemné, kdybyste je řešili v nejčastějších dotazech

Blog, který je označen jako „UltraVPN News“, je vynikajícím zdrojem, který obsahuje nejrůznější články o VPN a tématech ochrany soukromí. Zjistili jsme, že se jedná o dobře organizovaný blog, který se vyplatí vyzkoušet.

Bezpečnostní zprávy UltraVPN

Celkově jsme zjistili, že web je potěšující, i když zcela chybí technické informace o VPN (například jaké šifrování poskytuje a jak je implementováno)..

Podle našeho názoru je tento druh údajů nesmírně důležitý az tohoto důvodu lze webové stránky chápat tak, že slouží účelu prodeje - spíše než informovat potenciální uživatele o úrovni služeb, které mohou očekávat..

Klient Windows

Rozhodli jsme se vzít klienta Windows na testovací běh na Windows 10. Tento software jsme našli na jeho webových stránkách bez jakýchkoli potíží a díky 7denní zkušební verzi jsme jej mohli hned začít používat zdarma..

Kliknutím na nastavení získáte představu o tom, co je k dispozici pod kapotou. Rozhodli jsme se začít kontrolou karty Připojení.

připojení k VPN v aplikaci

Jak vidíte, VPN je ve výchozím nastavení nastavena na IKEv2. Toto je bezpečná forma šifrování, o které je známo, že poskytuje dobré rychlosti a je dobrou volbou pro většinu lidí.

Kliknutím na šipku dolů se zobrazí další dvě možnosti UDP a TCP. Obě tato nastavení se týkají silného šifrovacího protokolu VPN nazývaného OpenVPN. OpenVPN je vlastně náš preferovaný protokol pro účely ochrany osobních údajů, z tohoto důvodu obvykle doporučujeme přepnout na UDP (což je rychlejší ze dvou dostupných možností OpenVPN).

Nastavení UltraVPN

Kliknutím na UDB se vytvoří rozbalovací nabídka možností portů, které máte k dispozici. Pro většinu lidí je 443 nejlepší volbou, protože to bude znamenat, že váš provoz bude maskován jako běžný HTTPS. Jakmile vyberete preferovaný port, VPN vás požádá o povolení k instalaci ovladačů TAP - tyto jsou nezbytné pro navázání připojení OpenVPN.

TAP Instalace Windows

Klepnutím na Startup můžete nastavit VPN, aby se spustila při spuštění Windows. Je také možné zvolit, aby se VPN automaticky připojovala k nejrychlejšímu serveru nebo k poslednímu serveru, ke kterému jste se připojili. Obvykle preferujeme připojení VPN k poslednímu umístění, které jsme použili, proto jsme se rozhodli pro toto.

ultravpn spuštění

Kliknutím na Firewall můžete nastavit Killswitch. Killswitch je navržen tak, aby vám zabránil v úniku nešifrovaného provozu mimo tunel VPN, pokud by se připojení VPN nezdařilo. Toto je důležitá funkce, která vám zabrání v úniku dat k vašemu poskytovateli internetových služeb (například během torrentování).

aktivován firewall

Rozhodli jsme se vyzkoušet killswitch, abychom zjistili, zda je systémový nebo ne. Dosáhli jsme toho tím, že jsme aplikaci přinutili ukončit a zkontrolovat, zda bylo naše připojení zakázáno. Dobrou zprávou je, že killswitch je implementován pomocí Windows Filtering Platform a pokud dojde k havárii aplikace, firewall se nakopne a zastaví vás v úniku dat.

Nakonec karta Obecné umožňuje upgradovat na prémiový účet a změnit nastavení jazyka. Celkově se jedná o velmi minimální množství možností a je spravedlivé říci, že UltraVPN je VPN bez ozdůbek, která přichází s holými potřebami. To, zda vás to osloví, bude do značné míry záviset na tom, pro co chcete VPN používat.

Pokud jste začátečník, který chce získat soukromí a odblokovat obsah, aniž by se musel potýkat s pokročilými funkcemi, může se na vás tato VPN obrátit. Přichází nastaven a připraven k provozu a vše, co musíte udělat, je vybrat umístění serveru a kliknout na připojit. VPN dělá vše pro vás.

ulavpn připojen

Zjistili jsme, že se VPN připojuje extrémně rychle, což bylo příjemné ve srovnání s pomalými VPN, které se připojují po půl minutě. Abychom otestovali, jak to funguje s Netflixem, rozhodli jsme se přihlásit k prémiovému účtu a otestovat server UltraFlix v USA (to není k dispozici v 7denním plánu zdarma).

Ostatní klienti

Měli jsme rychle projít ostatní klienty, abychom zjistili, zda mezi nimi není velký rozdíl. Dobrou zprávou je, že oba klientské počítače jsou identické a kromě toho, že mají málo funkcí, fungují dobře.

Stejně jako v případě Windows, uživatelé Macu mají killswitch a schopnost přepínat mezi OpenVPN a IKEv2. Neexistují žádné další funkce, o kterých by bylo řečeno, kromě automatického připojení při spuštění.

Klient pro Android je pouze OpenVPN a nemá žádné funkce kromě možnosti připojení (a automatického připojení) k serverům UltraVPN. Podle našich zkušeností bylo spojení navázáno úspěšně a rychle, ale viděli jsme, jak si lidé stěžují, že tomu tak není.

seznam ultravpn serverů

Je pravda, že tento software trochu nereaguje. Zjistili jsme, že kliknutí na některou z funkcí trvalo chvíli, než software rozpoznal, což rozhodně přidává vrstvu frustrace z používání softwaru.

Na straně plus jsme neviděli místní adresy DNS, když jsme zkontrolovali úniky tohoto klienta a na IPv4 nedošlo k únikům IP ani WebRTC. Bohužel jsme nedostali šanci zkontrolovat klienta Android na IPv6; Doporučujeme tak učinit, pokud budete tohoto klienta Android pravidelně používat přes IPv6.

Klient iOS je ve všech ohledech podobný Androidu, kromě skutečnosti, že se jedná pouze o IKEv2. Nemít OpenVPN na iOS není překvapením, protože je obvykle nutné se připojit pomocí softwaru třetích stran, abyste si mohli užívat OpenVPN v iPhonu. U tohoto klienta jsme se nesetkali s žádnou pomalostí, což znamená, že je pravděpodobně o něco lepší než jeho protějšek pro Android. Zdá se, že klienti se systémem Android i iOS vám poskytují to, co potřebujete, abyste zůstali v bezpečí ve veřejných WiFi, a možnost odblokování Netflixu může oslovit mnoho zákazníků.

Zákaznická podpora

Stejně jako mnoho VPN na trhu je UltraVPN služba, která poskytuje podporu prostřednictvím systému e-mailových lístků i podpory živého chatu. Podpora živého chatu je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ale zjistili jsme, že jejich agent zákaznické podpory je zcela nevycvičen, aniž by byl použit.

Agent nám nemohl říct, na jakých platformách měl klienty nebo zda tito klienti poskytovali šifrování OpenVPN. Ve skutečnosti agent vypadal, že neví, co je OpenVPN. Zeptali jsme se: Které z vašich aplikací mají OpenVPN? Na které jejich agent odpověděl:

"Je to svobodný software a nepatří nám, takže se obávám, že nevím, jaké funkce mají."

Usilovali jsme o odpovědi, ale agent nemohl nic jiného než říct, že UltraVPN je k dispozici po celém světě. Když položil i základní otázky, nemohl udělat nic, co by mu pomohlo, a jednoduše mě předal do Knowledgebase, abych hledal odpovědi sám. Snažil jsem se usilovat o informace o šifrování na platformě, ale agent se rozhodl ukončit chat,

To je nesmírně zklamáním a znamená to, že živý chat není příliš užitečný, pokud nemáte problémy s placením VPN.

Znalostní základna sama o sobě je v pořádku zdroj, který dělá mnohem lepší práci při odpovídání na technické otázky, než agenti. Nejčastější dotazy jsou užitečné a průvodce nastavením je psán soudržně.

Závěrečné myšlenky

Vzhledem k nedostatku funkcí a obav o soukromí v okolí této VPN je spravedlivé říci, že se jedná o předraženou službu. Jiné VPN jsou dostupné na trhu, který má širokou škálu funkcí ochrany osobních údajů za velmi podobnou cenu a někdy i levnější. Tato VPN povoluje Torrenting, ale někteří lidé mohou zvažovat protokoly, které shromažďují, příliš velké riziko pro Torrent.

Protokoly připojení, které uchovává, jsou alarmující, a protože je založena ve Velké Británii, tato VPN je odpovědností za ochranu soukromí. Je pravda, že šifrování OpenVPN je silné a VPN tvrdí, že neuchovává žádné protokoly využití. Za těchto okolností však není možné tuto VPN doporučit pro účely ochrany osobních údajů. Únik DNS na IPv4 a IPv6 odhaluje tuto VPN jako riziko a důrazně doporučujeme hledat jinde, pokud hledáte VPN pro stolní počítač. Tato síť VPN však v systému Android nepronikla - takže pokud hledáte pouze platformu VPN pro Android, tato síť VPN může být v pořádku.

Na druhou stranu, obecně se berou v úvahu, obecně doporučujeme, aby uživatelé hledali jinde. Za tuto VPN jednoduše nestojí, pokud jedinou věcí, kterou potřebujete, je přístup do Netflix USA. Vzhledem k tomu, že můžete získat přístup k Netflixu - a také silné soukromí - s řadou jeho konkurentů je těžké pochopit, proč by se někdo rozhodl pro tuto VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me