Recenze VikingVPN

VikingVPN

  • Ceny

    Z 9,99 $
    / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
6.7 z 10

souhrn

S extrémně bezpečným Bitové šifrování AES 256 CBC a vysokorychlostní připojení Gigabit (1 Gbps), VikingVPN je dobrý výběr, pokud hledáte VPN, která se primárně zaměřuje na efektivitu. VikingVPN je s velkým startem v roce 2018 nová umístění serveru a další bezpečnostní opatření.

Další informace o VikingVPN naleznete v naší 2018 recenzi VikingVPN níže.

Funkce

VikingVPN je k dispozici pro následující zařízení: Windows PC, Mac, Android, iOS a / nebo Ubuntu Linux. Kromě toho můžete použít VikingVPN s DD-WRT a Tomato Routers. Bohužel Windows verze VikingVPN poněkud postrádá funkčnost, ale stále je celkově efektivní.

Pokud jde o možnosti serveru, VikingVPN nabízí klastrované servery. Dostupná umístění serveru - s nedávno přidanými možnostmi - jsou následující: USA Chicago, USA Los Angeles, USA Dallas, USA New York, USA Seattle, USA Miami, Amsterdam Nizozemsko a Bukurešť Rumunsko.

Budete automaticky umístěni na server s nejlepší syrová šířka pásma v době vašeho připojení. Kromě toho VikingVPN používá pouze holé kovové servery. To znamená, že virtuální servery a virtuální stroje jsou neomezené, dává vám „100% zdrojů“.

VikingVPN se pohybuje vpřed a je známý svými vysokými rychlostmi. Každý server je vlastní připojení 1 Gbps. Konečně VikingVPN nabízí plně optimalizované nastavení OpenVPN s neustálými aktualizacemi výkonu. Proto při používání VikingVPN neustále zažíváme některé z nejlepších rychlostí.

Navštivte VikingVPN »

Rychlost a výkon

Je důležité otestovat vaši VPN na rychlost a úniky. Jak můžete vidět níže uvedenými testy ke stažení, VikingVPN je trochu smíšená taška. Evropské servery fungovaly celkem dobře a pravděpodobně by umožňovaly streamování v rozlišení HD. Newyorský server však byl na pomalé straně, s rychlostmi jen několika megabajtů za sekundu.

Rychlosti stahování VikingVPN

Naštěstí během testování nebyly objeveny žádné úniky IP, DNS nebo WebRTC. To znamená, že VPN funguje dobře, pokud jde o soukromí.

Cena a plány

VikingVPN nabízí tři různé možnosti předplatného. Ceny jsou založeny na období předplatného, ​​které chcete zakoupit (jeden měsíc, šest měsíců, 12 měsíců). Ceny jsou následující:

  • 14,95 $ / měsíc při měsíční platbě
  • 11,95 $ / měsíc nebo 71,70 $ při platbě každých šest měsíců
  • 9,99 $ / měsíc nebo 119,88 $ při roční platbě

Zatímco VikingVPN je poněkud nákladný, jsou věrní svému slovu nabízí vysoké rychlosti a neomezené použití. S jedním účtem můžete připojit až pět zařízení současně. Jako bonus navíc společnost VikingVPN věnuje 1 USD z každého plánu předplatného Nadaci Electronic Frontier Foundation.

Kromě toho také VikingVPN nabízí bitcoiny a pomlčky jako platební možnosti (stejně jako hlavní společnosti vydávající kreditní karty). Přestože VikingVPN nenabízí bezplatnou zkušební verzi, nabízí záruku vrácení peněz, pokud vaše rychlost nebo připojení nejsou optimální..

Soukromí a bezpečnost

VikingVPN nabízí nejlepší zabezpečení, pokud jde o virtuální privátní sítě. S super bezpečné AES 256 CBC bitové šifrování a 4096 bit RSA šifrované handshake, Tunel VikingVPN nelze proniknout, zachytit, upravit nebo dokonce pozorovat.

Kromě toho vám VikingVPN také poskytuje obvyklou anonymní IP adresu a pravidelně vytváří falešný provoz, aby ještě více posílil vaši online bezpečnost. Ještě více, VikingVPN nedávno přidal své pokročilý 2048 bitový HMAC Firewall aby se zabránilo neznámému připojení.

Tato extra vrstva zabezpečení v kombinaci s VikingVPN nemá žádné protokoly, pouze dokazuje, že VikingVPN je skvělá volba VPN, pokud hledáte soukromí a zabezpečení.

Kanár VikingVPN's Warrant

Protože společnost VikingVPN sídlí v USA, jsou nuceni dodržovat jurisdikci USA. To znamená, že VikingVPN je předmětem soudního řízení, které obsahuje příkaz roubíku, budeme upozorněni prostřednictvím jejich rozkazového kanárku.

VikingVPN nemůže právně hovořit o žádných opatřeních. Ve skutečnosti nemohou připustit, že program nebo právní kroky dokonce existují. Naštěstí tady přichází rozkazový kanár. Pokud je někdy VikingVPN kompromitován, barva loga na jejich domovské stránce se změní „velmi zjevným způsobem“.

Navíc je užitečné vědět, že VikingVPN data protokolu serveru pouze pro účely údržby. Pokud jde o P2P, není inzerována otevřeně, ale není to ani proti zásadám VikingVPN. Jinými slovy: postupujte opatrně.

Snadnost použití

Webové stránky pro VikingVPN jsou extrémně uživatelsky přívětivý s dostupnými informacemi a odkazy přímo z domovské stránky. Navíc je VikingVPN velmi transparentní v tom, co nabízí. To zahrnuje blog, který aktivně poskytuje tipy a novinky týkající se světa kybernetické bezpečnosti.

Další věcí, kterou VikingVPN poskytuje na své domovské stránce, je odkaz na recenze zákazníků. Obzvláště se mi to líbí, protože vám umožní zjistit, jak se ostatní uživatelé cítí o službách, než na ně utratí peníze.

VikingVPN & Zákaznická podpora

Pro začátek VikingVPN nabízí FAQ s velmi užitečnými informacemi o jejich službách a dalších tématech. To je výhodné, protože jediné, co VikingVPN nenabízí, je podpora živého chatu. Místo toho nabízejí podpora založená na lístcích. VikingVPN může mít až 24 hodin odpovědět na vaši otázku.

To bylo řečeno, jejich tým zákaznické podpory je stále velmi užitečný a omezuje pouze live chat za účelem poskytovat zákazníkům nejlepší možnou podporu. Kromě toho jejich webové stránky také nabízejí podrobné průvodce nastavením pro různé platformy, na kterých je jejich služba k dispozici. VikingVPN má také účet Google+, který je aktivně aktualizován zprávami, aktualizacemi a dalšími relevantními informacemi.

VikingVPN pro Windows

Registrace pro VikingVPN byla rychlá a bezbolestná, což trvalo přibližně 2 minuty. Instalace trvala trochu déle, asi 3-5 minut. Samotný proces vyžadoval minimální podrobnosti: uživatelské jméno, heslo a platební údaje.

Používání klienta VikingVPN Windows

Použití VikingVPN je velmi jednoduché. Je to stejně snadné jako vybrat jeden z uvedených naskládaných serverů a vybrat tlačítko pro připojení. Připojení k serveru VikingVPN je jednoduché a rychlé, stejně jako odpojování - stačí vybrat tlačítko odpojení!

Tato uživatelsky přívětivá služba VPN je určitě na mém seznamu doporučených sítí VPN - zejména pokud jde o rychlost a celkový výkon. Na serveru ProPrivacy.com chceme, abyste našli VPN, která vám nejlépe vyhovuje. Pokud chcete spolehlivou a bezpečnou síť VPN, která vám umožní procházet, stahovat a streamovat - někdy současně - už nehledejte nic jiného! VikingVPN je skvělý zápas.

Dostupnost platformy VikingVPN

I když je vlastní klient VikingVPN k dispozici pouze pro Windows, stále můžete dosáhnout stejného výsledku sledováním jednoho z průvodců instalací poskytnutých VikingVPN pro jiná zařízení. Toto je pouze instalace OpenVPN do vašeho zařízení a nastavení pomocí VikingVPN. Doufejme, že VikingVPN v budoucnu zváží přidání dalších klientů pro jiné platformy.

Závěrečné myšlenky

VikingVPN má málo umístění serverů a vysokou cenu, ale i přes tyto negativy jsou stále skvělou volbou pro službu VPN. Bezpečnost a rychlosti, které nabízí VikingVPN, jsou vynikající a stále rostou s přibývajícími roky.

Pokud efektivní VPN služba to, co hledáte, už nehledejte! VikingVPN je přesně to, co potřebujete. Pokud se rozhodnete využít šanci na VikingVPN, podělte se o své zkušenosti v sekci komentářů níže!

Navštivte VikingVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me