Recenze VPNac

VPNac

 • Ceny

  Z 4,80 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • Odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Skóre
9.4 z 10

souhrn

VPN.ac je rumunský poskytovatel VPN, který zahájil činnost v roce 2012. Od té doby ProPrivacy.com tuto službu kontroluje zpět a sleduje její vývoj. Virtuální privátní síť (VPN) se neustále zlepšuje a nyní má svou vlastní aplikaci pro nativní klienty - systém používaný k používání generického klienta GUI OpenVPN. Další informace o důležitých změnách naleznete na serveru VPN.ac.

Tato společnost má sídlo v Rumunsku, což je díky ochraně osobních údajů, kterou poskytuje nejvyšší soud, skvělé umístění pro VPN. Součástí služby je šifrovaný proxy systém, který vám pomůže obejít regionální omezení.

Rychlé statistiky

 • Jurisdikce
  Rumunsko
 • Současná propojení
  6
 • Země
  20

Funkce

Torrenting
Současná propojení 6
Holé kovové nebo virtuální servery Holý kov
Podpora směrovače
Směrovače podporovány Asus / AsusWRT, DD-WRT, OpenWRT, pfSense, rajče / pokročilé rajče
Přesměrování portů
Výběr portu
Celkem serverů 150
Země 20

Všechny plány mají následující vlastnosti:

 • 79 VPN serverů ve 21 zemích
 • Proxy servery ve 32 zemích
 • Povolení šesti současných připojení
 • P2P / torrenty jsou povoleny
 • Aplikace VPN pro Windows, Mac OS, iOS a Android
 • Protokol OpenVPN over Transmission Control Protocol (TCP) a User Datagram Protocol (UDP), Tunneling Protocol Layer 2 (L2TP) / Internet Protocol Security (IPSec) a Tunneling Protocol point-to-point (PPTP)
 • Ruční nastavení pro Linux, směrovače a set-top boxy
 • Šifrovaná rozšíření proxy prohlížeče pro Chrome, Opera a Firefox
 • Silné 4096bitové šifrování relace RSA
 • Online test rychlosti serveru a kontrola kapacity
 • Zabijte spínač
 • Šifrované rozlišení DNS
 • Soukromý server DNS
 • Prevence úniku IP
 • Sdílená služba IP adresy

Síť serverů společnosti není tak velká jako ty, které poskytují konkurenční rumunské VPN služby CyberGhost a ibVPN. Síť serverů se však rok od roku zvyšuje. Až se příště společnost ProPrivacy.com zkontroluje zpět se společností, může existovat více než současná síť 79 serverů ve 21 zemích.

Tyto testy byly provedeny z Nottinghamu ve Velké Británii pomocí internetové služby Virgin Media. Testy rychlosti byly provedeny pomocí webové stránky testmy.net. Každá z kategorií výsledků, které vidíte v grafech testu stahování a odesílání, byla sestavena z pěti testů.

Rychlosti stahování a odesílání byly testovány bez použití VPN na lince. Dále byly testy provedeny s připojením přes VPN.ac server v Coventry, což je nejbližší server, který má společnost k testovacímu umístění. Druhý test umístění zkontroloval rychlosti při připojení přes server VPN.ac v Paříži. VPN.ac má optimalizované servery pro stahování P2P. Ve Velké Británii nejsou žádné servery P2P. Tento Pařížský server je proto nejblíže optimalizovaným P2P zařízením k testovacímu umístění.

Uvidíte také výsledky připojení k Miami z Velké Británie, aniž by na připojení bylo použito připojení VPN a připojení prostřednictvím serveru VPN.ac Miami. Ve všech testech VPN jsem aplikaci nastavil tak, aby běžel s OpenVPN přes UDP pomocí šifrování AES s 256bitovým klíčem.

Rychlosti stahování VPNac

Graf zobrazuje nejvyšší, nejnižší a průměrnou rychlost pro každý server a umístění. Další podrobnosti naleznete v našem vysvětlení testu plné rychlosti.

Internetová služba Virgin Media vytvořila během testu stahování širokou škálu rychlostí, od 23 Mbps do 41,8 Mbps. Výsledky evropských serverů VPN.ac byly trvale v tomto rozsahu, takže použití VPN na linii připojení nezpomalilo. Pozoruhodnou informací, která vyšla z těchto evropských testů stahování, je však rozdíl, který může optimalizace konkrétních úkolů vést k výkonu serveru VPN. Pařížský server trvale poskytoval rychlosti, které byly na vrcholu základních internetových služeb, přestože umístění serveru způsobilo, že každý paket cestoval dále po odkloněné trase, která vedla do zámoří a zpět. Při testech uploadu poskytovaly servery Coventry i Paříž slušný výkon.

Výkon VPN.ac v transatlantickém spojení byl jiný příběh. Průměrná rychlost během pěti testů s VPN byla nižší než nejpomalejší rychlost, se kterou se na americkém připojení bez VPN setkalo. Při testech odesílání se VPN.ac nemohl dostat na nejnižší rychlosti, které připojení Virgin Media vytvořilo bez VPN.

Únikové testy

Byl zjištěn únik IPv4?
Byl zjištěn únik WebRTC?
Datové limity
Limity šířky pásma

Cílem testů ProPrivacy.com na úniky IP je prozkoumat výkon maskování IP adres pro adresy IPv4 i IPv6. Virgin Media bohužel nepoužívá adresy IPv6, takže jsem nemohl otestovat, zda služba VPN.ac může maskovat tento typ adresy. Testoval jsem na úniky IPv4 pomocí služeb ipleak.net a doileak.net. K těmto serverům jsem přistoupil, když jsem měl spojení s OpenVPN do Londýna přes server VPN.ac Coventry. Služba prošla všemi testy.

Cena

12 měsíců

4,80 $
za měsíc

6 měsíců

6,00 $
za měsíc

3 měsíce

8,00 $
za měsíc

1 měsíc

9,00 $
za měsíc

VPN.ac má jeden balíček předplatného. Můžete si ji koupit na různá období, s delším trváním přinášíte nižší ceny. Měsíční sazba ročního předplatného vyjde levněji, než kdybyste platili jen měsíc. Musíte však zaplatit předem za celý rok služby předem.

Se všemi těmito možnostmi předplatného získáte sedmidenní záruku vrácení peněz.

Ceny VPNac

Všechny tyto plány vám poskytují příspěvek na šest současných připojení. Společnost také nabízí týdenní zkušební verzi za 2 USD. V tomto plánu získáte pouze tři současná spojení.

Ve všech případech vám vaše předplatné VPN také získá přístup ke službě SecureProxy VPN.ac. VPN funguje a aplikace. SecureProxy je implementováno jako rozšíření prohlížeče pro Chrome, Firefox a Opera - pro Microsoft Edge nebo Internet Explorer nejsou k dispozici žádné verze. Tato recenze se zaměří na možnosti služeb společnosti VPN.

Kromě přijímání kreditních a debetních karet společnost umožňuje zákazníkům platit pomocí široké škály systémů zpracování plateb, včetně PayPal, UnionPay, iDeal, WebMoney a Alipay. Pokud chcete anonymitu, můžete platit bitcoiny nebo dárkovými kartami. Můžete také platit bankovním převodem SEPA.

SecureProxy

Bonusem služby VPN.ac je bezplatná služba SecureProxy. Společnost provozuje proxy servery ve více zemích pro šifrovanou proxy službu než pro své VPN. SecureProxy používá protokol HTTPS k šifrování obsahu připojení a přesměruje připojení prostřednictvím zprostředkujícího serveru. Tyto triky jsou prováděny proto, aby oklamaly regionální omezení týkající se streamovacích služeb. Teorie tohoto systému spočívá v tom, že nepotřebujete úplné soukromí, abyste se obešli regionálními omezeními. Skutečnost, že váš provoz je přesměrován na proxy server, však znamená, že všechny žádosti o streamování serverů budou proxy předloženy vaším jménem. Zdá se tedy, že jste v požadované zemi, abyste získali přístup k videoobsahu.

Proxy server přeposílá odpověď ze streamingového serveru, takže můžete sledovat vybranou show v prohlížeči.

Testoval jsem VPN.ac VPN službu s Netflix a BBC iPlayer. Testoval jsem také VPN.ac SecureProxy s těmito dvěma médii. Obě služby mě dostaly kolem regionálních omezení Netflixu a BBC iPlayeru.

Snadnost použití

Okna
Operační Systém Mac
Android
Linux
iOS
Windows Phone

Hlavní stránka webu VPN.ac obsahuje mapu světa ukazující umístění VPN serveru společnosti. Hlavní nabídka je na panelu nabídek na druhém řádku domovské stránky. Nad tím uvidíte popruh s řadou zkratek ke službám na webu, včetně přístupu do klientské oblasti.

Když přejdete dolů, hlavní nabídka vyskočí nahoru a nahradí zkratovací pásek a zůstane vždy viditelná. Ve spodní části stránky je sekce rychlých odkazů. Klientská oblast obsahuje odkazy na stahování souborů, průvodce a informace o vstupenkách na podporu.

Podpěra, podpora

Zkušební verze zdarma Ne
Záruka vrácení peněz
24hodinová podpora
Živý chat
Délka záruky vrácení peněz 7

Můžete kontaktovat tým podpory kliknutím na "Podpěra, podpora" v nabídce oblasti klienta a poté vyberte "Otevřete lístek" z rozbalovací nabídky. Můžete také kliknout na ikonu "Otevřete nový lístek" na hlavní obrazovce oblasti klienta.

Tady je "Kontaktujte podporu" odkaz v aplikaci. Otevře se stránka ve výchozím webovém prohlížeči, která umožní přístup do centra podpory. "Předložte lístek" tlačítko na této obrazovce je další cestou k formuláři podpory lístků.

Jakmile stisknete tlačítko Odeslat ve formuláři podpory, obdržíte automatický e-mail s odpovědí, který potvrdí přijetí vaší otázky. Obdržíte také e-mail, když zaměstnanec odpoví na vaši otázku. Aktuální stav všech dotazů, které jste provedli týmu podpory, můžete vidět výběrem lístků z nabídky podpory v oblasti klienta nebo přejetím dolů do sekce podpory na hlavní obrazovce podrobností o vašem účtu..

Proces

Pokud si chcete vyzkoušet týdenní zkušební verzi 2 $, musíte přejít na stránku FAQ a kliknout na odkaz ve vysvětlení zkušebního účtu.

Chcete-li se dostat na stránku registrace pro pravidelné předplatné, měli byste kliknout na jednu z ikon "Zaregistrujte se hned teď" tlačítka, která se objevují v pravidelných intervalech po celém webu, nebo přejděte na stránku Ceny. Poté kliknete na ikonu "Získejte to hned" pod plánem předplatného, ​​který chcete koupit.

Registrace

Nejprve musíte vytvořit uživatelský účet se službou, než projdete krokem zpracování plateb. Níže vidíte registrační stránku pro týdenní zkušební období. Společnost od vás vyžaduje pouze e-mailovou adresu a místo. Budete muset mít ověřitelnou adresu, abyste mohli vyjasnit požadavky společnosti zpracovávající platby, kterou vyberete později. Pokud však chcete být zcela anonymní, můžete si založit webmail účet, který bude řešit VPN a platit bitcoiny nebo dárkovou kartou v obchodě..

Po dokončení procesu registrace obdržíte ze sítě VPN.ac tři e-maily. E-mail s předmětem "Aktivace VPN" obsahuje přihlašovací údaje, které potřebujete, aby klient VPN fungoval. E-mailová adresa, kterou jste zadali na přihlašovací stránce, je vaše uživatelské jméno pro oblast klienta. Heslo, které jste nastavili při vytváření účtu, bude fungovat pouze pro klientskou oblast, nikoli pro VPN.

Zpátky na webu povede dokončení vaší platby k zobrazení stránky s potvrzením objednávky. Kliknutím na odkaz oblasti klienta na této stránce se dostanete na hlavní panel. Odkazy ke stažení pro software VPN jsou k dispozici v části rychlých odkazů v oblasti klienta.

Klient VPN.ac Windows VPN

Při prvním použití je nutné do VPN klienta zadat uživatelské jméno a heslo. Ujistěte se, že necháte "Uložit heslo" zaškrtnuté políčko, abyste nemuseli pokaždé, když chcete používat VPN, pokračovat v návratu na uvítací e-mail.

Proces používání VPN je velmi jednoduchý. Z rozevíracího seznamu vyberete umístění serveru a vyberete protokol VPN, který chcete použít. Potom máte možnost rozhodnout, zda chcete spustit připojení přes UDP nebo TCP. Rozdíl mezi těmito dvěma možnostmi je v tom, že TCP vytvoří relaci, zatímco UDP je "bez připojení" metodologie. UDP je preferován pro interaktivní a streamovací aplikace.

Jakmile jsou vaše nastavení roztříděna, klikněte na tlačítko Připojit pro zapnutí VPN.

Karta Pokročilé aplikace obsahuje řadu nastavení zabezpečení. Nejdůležitější z nich jsou přepínač zabíjení a vlajka uživatele Číny. Přepínač kill zabraňuje aplikacím v počítači připojit se k internetu, pokud není síť VPN zapnutá. Toto je důležitá funkce, pokud se nacházíte v místě, kde by objevování vašich internetových aktivit mohlo mít právní důsledky.

"cenzurovaná země" flag vám poskytuje další ochranu před detekcí, když jste v Číně nebo jiné represivní zemi.

Pokud aplikaci minimalizujete, VPN bude stále spuštěna a bude k ní přístup prostřednictvím ikony na hlavním panelu pracovní plochy, dole v pravé dolní části obrazovky poblíž data. Chcete-li ovládat VPN, nemusíte aplikaci přivést zpět. Ovládací prvky systému jsou k dispozici jako rozbalovací nabídky mimo tuto ikonu.

Klepnutím na ikonu získáte ovládací nabídku VPN.ac. Možnost nabídky Připojení vám poskytne úplný seznam dostupných serverů. Vaše aktuální živé připojení se zobrazí tučným písmem. Chcete-li přejít na jiný server, stačí kliknout na název nového umístění.

Jiné platformy

Aplikace VPN.ac je k dispozici pro zařízení Windows, Mac OS X, iOS a Android. Web VPN.ac obsahuje pokyny k nastavení služby na směrovačích se systémem DD-WRT, Tomato, pfSense a AsusWRT. Síť VPN lze také nainstalovat ručně na počítačích Linux a krabicích Kodi.

Soukromí a bezpečnost

Zmatek (utajení)
DNS s vlastním hostitelem / proxy Ano
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana proti úniku WebRTC
Zabijte Switch

Rumunsko je dobrým místem pro služby VPN a je domovem tří nejlepších - CyberGhost, ibVPN a VPN.ac. Vrchní soud země vypustil vládní zákony o uchovávání údajů. Tyto zákony byly přijaty na základě vynucení směrnice EU. Výsledkem je, že Rumunsko nestanovuje požadavky na uchovávání a zveřejňování údajů, které ukládají jiné země EU.

Provozní požadavky VPN vyžadují mapování mezi IP adresou zákazníka a náhradní adresou, kterou server VPN přidělí tomuto zákazníkovi pro relaci. Proto všechny VPN musí vést záznamy o uživatelských aktivitách během relace. Klíčovým bodem, který je třeba při výběru VPN dávat pozor, je to, zda společnost uchová tyto informace v souboru po odpojení relace. VPN.ac neuchovává žádné protokoly aktivit. Společnost však vede protokoly připojení za účelem monitorování škodlivých činností.

Šifrovací protokoly

IKEv2
OpenVPN
Jiné protokoly proxy přes HTTPS
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP

Uživatelé vlastní aplikace pro Windows, Mac OS X a Android si mohou v rozhraní vybrat preferovaný protokol VPN. To dává výběr OpenVPN, PPTP a L2TP s IPSec. Zákazníci, kteří chtějí používat VPN na zařízení iOS, si musí stáhnout standardní klient OpenVPN, který je k dispozici zdarma z webových stránek organizace, která provozuje protokol OpenVPN. Aplikace iOS VPN.ac má implementaci protokolu IKEv2.

V rámci aplikace máte na výběr úroveň zabezpečení implementace OpenVPN. Doporučujeme zvolit verzi 256bitového klíče. To používá šifrovací systém Advanced Encryption Standard (AES). Můžete zvolit použití kratší klávesy. To je méně bezpečné, ale pokud používáte systém na smartphonu, bude vaše baterie méně vybitá.

Šifrování RSA s 4096bitovým klíčem nabízí velmi silné šifrování, které právě nyní nabízejí pouze ty VPN, které nejvíce dbají na zabezpečení. To je obzvláště důležité pro ty, kteří chtějí VPN v Číně, kde se říká, že úřady pracují na praskání šifrování nastavení relace systémů VPN.

Závěrečné myšlenky

VPN.ac vylepšil své služby od svého vzniku a stále se zlepšuje. Díky silnému výkonu serverové sítě v Evropě je to skvělá VPN pro tento kontinent. Rychlosti do USA byly VPN trochu narušeny. Pokud se však chcete pouze obejít regionálním omezením amerických streamovacích služeb, rozšíření prohlížeče SecureProxy vás může dostat na vámi vybraný web, aniž by došlo ke zpomalení připojení..

Rumunsko má tři skvělé VPN: CyberGhost, ibVPN a VPN.ac. I když bych právě teď uvedl tuto VPN na třetím místě, neustálé zlepšování služeb VPN.ac znamená, že tato společnost je na cestě do slotu číslo jedna.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me