Recenze VPNht

VPNht

 • Ceny

  Z 3,34 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
6.9 z 10

souhrn

VPN.ht je poskytovatel virtuální privátní sítě (VPN), který se zaměřuje především na pomoc uživatelům při přístupu k webům, které jsou v jejich zemích blokovány. VPN.ht tvrdí, že poskytuje přístup k webům, jako jsou Netflix, Spotify, Gmail, Skype a dokonce i Google. Za takovou dostupnou cenu by VPN.ht mohlo být konečným řešením, pokud se jejich tvrzení ukáže jako pravdivá. Vzhledem k tomu, že VPN.ht byl automaticky zahrnut do vidlice Popcorn Time klienta PT.io (již není k dispozici), lze pouze předpokládat, že ve svých slovech je pravda. Pokud vás zajímá, přečtěte si naši podrobnou recenzi na VPN.ht níže!

Rychlé statistiky

 • Jurisdikce
  Hongkong
 • Současná propojení
  3
 • Země
  24
 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  0 Mb / s

Funkce

Současná propojení 3
Země 24

VPN.ht nabízí řadu užitečných funkcí, například:

 • 128 serverů ve 24 zemích
 • Neomezené množství dat & šířka pásma
 • 100% anonymní registrace
 • Podpora P2P
 • Až 3 současná připojení
 • Neomezené rychlosti
 • Neomezené přepínání serveru

S množstvím serverů nabízených sítí VPN.ht byste neměli mít potíže s přístupem k obsahu jakékoli země, ke kterému chcete přistupovat. Navíc s neomezeným přepínáním serveru máte možnost prozkoumat, které servery nejlépe vyhovují vašim potřebám.

Pokud jde o protokoly, VPN.ht nabízí standardní protokoly TCP a UDP přes OpenVPN, PPTP a L2TP.

Inteligentní DNS

Inteligentní DNS se většinou používá k odblokování geo-omezeného obsahu - webové stránky jako Netflix a Hulu. Přestože inteligentní DNS nenabízí funkce zabezpečení ani soukromí, může být při spárování s VPN velmi užitečné.

Jako takový je VPN.ht jedním z mála poskytovatelů VPN, který zahrnuje bezplatný inteligentní DNS s nákupem jednoho ze svých plánů. To je velmi užitečné, protože VPN.ht je již jednou z cenově dostupnějších VPN. Chcete-li získat další informace o službách inteligentního DNS, navštivte naše webové stránky věnované tomuto tématu výhradně kliknutím zde.

Navštivte VPN.ht »

Rychlost a výkon

Důležitou součástí výběru nejlepší VPN je testování jejího výkonu na věci, jako je rychlost a úniky. Chcete-li zjistit, jak VPN.ht skóre v této části recenze, pokračujte ve čtení níže!

Testování rychlosti

Do našich recenzí jsme integrovali vědecký a objektivní způsob měření rychlosti různých sítí VPN. Přestože byl VPN.ht testován teprve v březnu, jeho výsledky jsou zatím celkem dobré. VPN.ht dosáhl průměrné rychlosti stahování 25,6 Mb / s a ​​maximální rychlosti stahování 97,3 Mb / s. Brzy bude k dispozici rychlejší srovnání.

Další informace o provádění těchto testů rychlosti naleznete zde.

Únikové testy

SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) N / A
SpeedTest ProPrivacy.com (průměr) N / A

Pomocí webu ipleak.net jsem otestoval VPN.ht na úniky - včetně úniků IP, DNS a WebRTC. Naštěstí se VPN.ht vrátil negativně pro všechny úniky. Další informace o únikech IP naleznete v našem úplném průvodci úniky IP..

Cena

1 měsíc

3,34 $
za měsíc

VPN.ht je nabízena za tak nízkou cenu, že jejich nedostatek bezplatné zkušební verze se ani nestojí za to se hádat. Můžete si vybrat mezi dvěma různými způsoby platby (měsíčně) & roční). Možnosti jsou:

 • Měsíčně - 1,00 $ za první měsíc & pak 4,99 $ / měsíc
 • Ročně - 39,99 $ / rok

Kromě nízkých cen nabízí VPN.ht také 100% záruku vrácení peněz za prvních 30 dní služby. To je zvláště užitečné, pokud zvolíte roční variantu, protože si můžete odpočinout v klidu, pokud vám služba nebude líbit.

VPN.ht nabízí sortiment různých platebních metod, včetně bitcoinů! Měli byste si však být vědomi, že používání bitcoinů není zcela anonymní; poskytovatel VPN bude mít stále vaši IP adresu. Způsoby platby, které nabízí VPN.ht, zahrnují:

 • Hlavní kreditní karty (Visa, MasterCard, Amex, Discover)
 • PayPal
 • Kryptoměny
 • PaymentWall
 • ideál
 • A více!

Snadnost použití

Web VPN.ht je velmi uživatelsky přívětivý a snadno se naviguje, i když jeho tvrzení je "zcela anonymní" je false (žádná VPN není zcela anonymní). Všechny hlavní odkazy jsou nabízeny v horní části každé stránky a domovská stránka nabízí relevantní a užitečné informace. V dolní části každé stránky se také dostanete k Kanadě Warrant Canary a smluvním podmínkám poskytovatele a také k užitečným nástrojům a článkům v blogu..

Další úžasnou funkcí webu VPN.ht je schopnost změnit jazyk textu webové stránky. Můžete si vybrat mezi angličtinou, holandštinou, francouzštinou a němčinou.

Zákaznická podpora VPN.ht

VPN.ht nenabízí live chat, ale jeho systém podpory založený na lístcích nabízí rychlou dobu odezvy s užitečnými řešeními. Kromě toho nabízí VPN.ht také celou řadu různých článků nápovědy a průvodců nastavením.

Proces

Nejen, že je registrace pro VPN.ht velmi snadná, ale vyžaduje pouze e-mail a heslo. Navíc VPN.ht nevyžaduje fakturační adresu a fakturu nazývá „Anonymní zákazník“. To je velmi ideální, pokud nechcete, aby vaše VPN obsahovala celé jméno.

Klient Windows

Nastavení pro VPN.ht je velmi snadné a jeho použití je ještě snazší. Níže se podívám na to, jak používat VPN.ht s OS Windows.

 1. Stáhněte si příslušný soubor pro svůj operační systém
 2. Postupujte podle pokynů k instalaci
 3. Rozhraní VPN.ht se objeví
 4. Pod Přihlásit se, přihlaste se ke svému účtu
 5. Vybrat Připojte se k VPN připojit
 6. Pod Servery, vyberte požadovaný server
 7. Vybrat Preference
 8. Pod Šifrování, vyberte rozbalovací nabídku
 9. Vyberte požadované šifrování (doporučuje se 256bitový AES)
 10. Pod Všeobecné, můžete zkontrolovat nebo odškrtnout různá nastavení

A je to! Jste oficiálně běží VPN.ht.

Vezměte prosím na vědomí: Klient pro stolní počítače VPN.ht je v současné době ve fázi testování a může být nestabilní.

Jiné platformy

VPN.ht je k dispozici pro Windows, Mac OSX, Android a iOS.

Android & iOS

Při pokusu o stažení aplikace VPN.ht do zařízení iOS jsem v obchodě s aplikacemi nechal nekonečnou ikonu načítání. Nejsem si jistý, zda se jedná o problém na mém zařízení nebo o širší problém. Očekává se však, že aplikace jsou stále ve fázi testování.

Soukromí a bezpečnost

VPN.ht sídlí v Hongkongu, což samozřejmě znamená, že se na ně nevztahují zákony, jako je například Patriot Act USA. Hongkong je navíc domovem některých nejlepších opatření proti cenzuře na světě. Hongkong se nejen vyhýbá cenzuře, ale poskytuje svým občanům většinou otevřený a bezplatný internet. Hongkongské úřady a vládní úředníci umožňují občanům jejich právo na svobodu slova (a tisk). Kromě toho také nevyžadují pro ukládání protokolů VPN v Hongkongu.

A zatímco Hongkong kriminalizuje internetové aktivity zahrnující materiály chráněné autorskými právy nebo distribuci obscénních obrázků, není neobvyklé, že země bude dodržovat kriminalizaci porušování autorských práv a distribuce obscénních obrázků je silně zaměřena na dětskou pornografii. Závěrem lze říci, že Hongkong je stále ideálním místem pro založení VPN.ht, zejména pro uživatele zabývající se ochranou soukromí.

Sledování webových stránek

VPN.ht vás sleduje pomocí několika různých služeb Google (jako je Double Click). Pokud se chcete vyhnout sledování jinými weby, přečtěte si o rozšíření o ochraně osobních údajů zde.

Další informace o tom, jak zabránit tomu, aby vás webové stránky sledovaly, naleznete zde.

Procesor plateb

Po několika pokusech o identifikaci zpracovatele plateb VPN.ht jsem přestal podporovat své zprávy. Z jakéhokoli důvodu VPN.ht nechce odpovědět na otázku. Pokud dostanu nějaké zprávy týkající se zpracovatele plateb za jejich službu, aktualizuji je zde.

Šifrovací protokoly

VPN.ht nabízí 64bitové šifrování Blowfish, 128bitové šifrování AES a 256bitové šifrování AES za to šifra řídicího kanálu. Nejlepší a nejbezpečnější volbou je 256bitový AES, protože ve spojení s jeho šifrováním nabízí vojenské šifrování Šifra 256bitového datového kanálu AES. Poskytuje také RSA-2048 pro klíče a HMAC SHA1 (160 bitů) pro autentizaci pomocí hash SHA.

Kromě silných bezpečnostních funkcí nabízí VPN.ht také testování úniku DNS prostřednictvím svých webových stránek, bezplatný proxy server a funkci „Co je moje IP“ také přístupná prostřednictvím jejich webových stránek.

Závěrečné myšlenky

Absolvováním integrované Popcorn Time VPN na vlastní VPN službu, VPN.ht se rozhodně prosazuje tam, kde je nejlepší volba VPN. Její aplikace jsou stále v testovacích fázích, což znamená, že služba VPN nemusí být tak bezpečná a soukromá, jak si přejete..

Závěrem lze říci, že VPN.ht určitě stojí za to sledovat, jak modernizují a upgradují své služby a funkce VPN. Jejich nároky jsou přinejmenším pravdivé: k zablokovanému obsahu máte snadný přístup.

Vyzkoušejte službu sami kliknutím na tlačítko níže!

Navštivte VPN.ht

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me