Recenze WorldVPN

WorldVPN


 • Ceny

  Z 3,50 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
6 z 10

souhrn

WorldVPN je funkční poskytovatel VPN, který nabízí řadu zemí s připojením OpenVPN a PPTP, a přestože musí udělat nějakou práci, pokud jde o zpřístupnění a spolehlivost svých služeb, v posledních měsících provedli určitá vylepšení.

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  10 Mb / s
 • Jurisdikce
  Lotyšsko
 • Současná propojení
  5
 • Země
  47

Funkce

 • Více než 100 umístění serveru po celém světě
 • 3 až 10 současných připojení v závislosti na cenovém plánu
 • Plány obchodních uživatelů
 • Hostitelské plány webových stránek
 • Program prodejce
 • P2P povolen na serverech Nizozemsko, Rumunsko a Rusko
 • OpenVPN
 • Žádné protokoly použití
 • Ochrana proti úniku DNS

Rychlost a výkon

S našimi testy výkonu WorldVPN jsme měli velmi smíšené výsledky. S využitím klienta na míru a účtu, který jsme poskytli pro účely testování, jsme zjistili, že v první den testování jsme v průměru připojili k nejbližším serverům ve Velké Británii přibližně 80% snížení šířky pásma. Některé z našich testů na amerických serverech přišly s opravdu nepříznivým výsledkem 500 kB / s při připojení k VPN ve srovnání s 25 Mb / s na našem nechráněném připojení. O několik dní později se naše testy vrátily mnohem lepší výsledky s téměř žádnou ztrátou rychlosti na vyhrazeném IP profilu London OpenVPN dodávaném pro účely testování šifrování a rychlosti britských serverů obecně v oblasti 26 Mbps. S americkými servery jsme však nikdy neměli velký úspěch, s naším nejlepším výsledkem bylo zvládnutí úbohých 6,6 Mb / s.

Měli jsme nějaké problémy se spolehlivostí sítě VPN: některé pokusy o připojení nedokázaly chránit náš internetový provoz, přestože klient uvedl, že byl připojen, a příležitostné výpadky nebo zmrazení nebyly neobvyklé. S úniky DNS jsme neměli žádné problémy, což naznačuje, že klient poskytuje určitou ochranu proti tomuto. WorldVPN používá servery DNS společnosti Google.

Ceny a plány

WorldVPN nabízí čtyři cenové plány, z nichž dva jsou zaměřeny na průměrného uživatele a dva z nich jsou více zaměřeny na podniky. Ačkoli to není inzerováno na hlavní webové stránce slevy jsou k dispozici pro delší období předplatného. To znamená, že nejlevnější cena za měsíc je ve skutečnosti 3,50 USD za roční předplatné služby Budget, což je poměrně levné, pokud nepotřebujete více než povolených 15 GB šířky pásma. Nákup neomezeného předplatného na opakující se měsíční bázi je o něco dražší, za 9,95 $.

K dispozici je bezplatná zkušební verze, i když si to možná na webu nevšimnete, dokud nekliknete, abyste prozkoumali možnosti stanovení cen. Na bezplatné zkušební verzi není uvedeno mnoho podrobností, ale podle podpory je omezena na pouhých 60 minut připojeného času. Kromě toho mohou noví uživatelé z jakéhokoli důvodu požádat o vrácení peněz do sedmi dnů od zakoupení předplatného. Platba může být provedena různými způsoby včetně kreditních karet, PayPal, WebMoney a - potěšitelně - BitCoin.

Soukromí a bezpečnost

WorldVPN se zaměřuje na protokol OpenVPN s 256bitovým šifrováním dat AES zabezpečeným RSA-256 pro handshaking a SHA-1 pro hašovací autentizaci (SHA256 na řídicím kanálu). Toto je vylepšení oproti výchozí šifře BlowFish-128. Možnosti PPTP a L2TP jsou k dispozici také pomocí 128bitového šifrování. Je zřejmé, že s ohledem na omezení šířky pásma v plánu rozpočtu je využití šířky pásma uživatelů zaznamenáno na jejich účet, a to si můžete prohlédnout na stránce účtu. Podle podpory není zaznamenáno nic jiného a neuchovávají se žádné IP adresy.

Některé červené vlajky jsou vyvolány obecnými obtížemi získávání informací o službě. Máme také obavy z snadného sledování jakéhokoli zákazníka přiřazeného k jedné jedinečné vyhrazené IP podle "Věnováno" plán předplatného.

Závěrečné myšlenky

Je příjemné vidět, jak poskytovatel VPN pracuje na svých nedostatcích, a společnost WorldVPN nedávno vylepšila své služby: opravil se problém s nekonzistentními silami šifrování a na své webové stránky přidal Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky použití. Existuje však ještě další prostor pro zlepšení: je zde otázka spolehlivosti - zejména v těch znepokojivých časech, kdy jsme zjistili, že VPN vůbec naše připojení nechránila - a také zmatek při pokusu získat informace o službě. Když to však funguje, funguje to dobře, bez úniků DNS, vysokých potenciálních rychlostí a velkého množství serverů a umístění, z nichž si můžete vybrat. Se třemi zařízeními zajištěnými dokonce v plánu rozpočtu a přiměřeně levnými cenami posílenými (krátkou) bezplatnou zkušební verzí a zárukou vrácení peněz, je jen na vás, zda chcete vyzkoušet WorldVPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me