Recenze ZoogVPN

ZMĚNili jsme, jak sledujeme revize!
Nedávno jsme aktualizovali náš bodovací proces pro všechny recenze na webu ProPrivacy.com. Podrobnosti o našich nových bodovacích kritériích najdete zde

ZoogVPN

 • Ceny

  Z 1,75 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • Android

  • iOS
 • Odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Skóre
7.8 z 10

souhrn

ZoogVPN je poskytovatel se sídlem v Řecku, zemi EU, která má historii implementace směrnic o uchovávání dat. Neočekává se však, že by se to týkalo nebo ovlivnilo služby VPN založené v dané zemi. ZoogVPN byl původně známý jako „ZoogTV“ - služba zaměřená hlavně na odblokování obsahu pomocí inteligentního DNS. V současné době Zoog rozšířil své služby na plně rozvinutou službu VPN. Poskytuje výběr protokolů včetně OpenVPN a má vodotěsnou politiku nulových protokolů. Rychlosti jsou také poměrně rychlé - to znamená, že tato VPN je dobrá pro streamování.

Rychlé statistiky

 • Současná propojení
  5
 • Jurisdikce
  Řecko
 • Země
  25
 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  57,35 Mbps

Cena

24 měsíců

1,75 $
za měsíc

12 měsíců

2,99 $
za měsíc

1 měsíc

7,99 $
za měsíc

ZoogVPN nabízí dva různé plány - bezplatný a placený. Placený plán je plně funkční prémiová VPN, zatímco bezplatnému plánu chybí řada funkcí a má slabé šifrování.

Placený program ZoogVPN lze zakoupit v řadě různých předplatných období: dva roky, jeden rok, šest měsíců a měsíčně. Tato dvouletá možnost nabízí robustní slevu, která stojí pouhých 29,99 $. To odpovídá pouze 1,25 za měsíc. To je nesporně extrémně levný návrh. Zejména s ohledem na to má odblokovat mnoho streamovacích služeb.

Bizarně stojí roční předplatné více než dvouleté předplatné 35,88 ročně; takže na tento plán můžete také úplně zapomenout.

Jeden měsíc vám vrátí 6,99 $, zatímco šestiměsíční plán vás bude stát 19,99 $ (ekvivalent 3,33 $ měsíčně). Celkově je dvouletý plán výhodný, takže pokud máte v úmyslu zakoupit předplatné, doporučujeme vám to držet.

ZoogVPN nabízí následující způsoby platby: Visa, MasterCard, PayPal, Bitcoin a Paymentwall. ZoogVPN také nabízí sedmidenní záruku vrácení peněz. Pokud jste z nějakého důvodu nespokojeni s placeným programem, můžete změnit názor.

Podporované platební platformy


Visa / MasterCard


Amex


Kryptoměna

Funkce

 • 40+ serverů ve 25+ zemích
 • Podpora P2P
 • Žádné záznamy
 • Neomezená šířka pásma a využití
 • 5 současných zařízení
 • Uživatelsky přívětivé aplikace
 • Killswitch v Mac OS X a Windows (bez killswitch iOS nebo Android)
 • SOCKS5 proxy
 • 7denní záruka vrácení peněz
 • Protokoly OpenVPN UDP 1194 / TCP 443, IKEv2, PPTP a L2TP / IPsec
 • Zákaznická podpora 24/7
 • Plán zdarma (3 servery, limit stahování 2 GB, se 128bitovým šifrováním)
 • Zmatek v systému Android (funkce ZoogShadowing)

Jak můžete vidět z výše uvedeného seznamu, VPN Zoog VPN je adekvátně vybavena většinou důležitých nastavení, která pravděpodobně budete potřebovat.

Torrenting
Současná propojení 5
Podpora směrovače
Přesměrování portů
Výběr portu
Směrovače podporovány Router Vilfo je předinstalován pomocí ZoogVPN DD-WRT Tomato
Holé kovové nebo virtuální servery Kombinace
Celkem serverů 40
Země 25

Odblokujte Netflix?

ZoogVPN je služba, která poskytuje přístup k streamovacím službám, jako jsou US Netflix, BBC iPlayer a ITV Hub, za velmi rozumnou cenu. Přestože nejde o nejrychlejší VPN na trhu, funguje těsně s ostatními prémiovými VPN, které jsme zkontrolovali. Pro většinu lidí by tedy rozhodně mělo být dostatečně rychlé, aby si mohli streamovat bez vyrovnávací paměti.

A co víc, ZoogVPN odešel ze své cesty k masivnímu zvyšování skupiny IP adres dostupných pro streamování, což znamená, že byste v důsledku toho měli získat mnohem méně přetížení a vyšší rychlosti.

Ve skutečnosti nás společnost ZoogVPN ujistila, že nyní úspěšně odblokuje libabries USA, Velké Británie, Kanady, Austrálie a Indu Netflix. To je extrémně brad škála možností NEtflix.

Získejte nejlepší Netflix VPN

Získejte nejlepší VPN pro BBC iPlayer

Netflix
iPlayer

Rychlost a výkon

Zde na serveru ProPrivacy.com testujeme rychlosti VPN 3krát denně pomocí vědeckého systému testování rychlosti na serveru. Testujeme servery umístěné v Austrálii, Hongkongu, USA a Velké Británii na mezinárodní i místní průměry a rychlost shluku. V níže uvedeném grafu můžete vidět výsledky těchto testů v průběhu měsíce v létě 2020. Jak vidíte, VPN poskytuje vynikající průměrnou rychlost stahování přibližně 43 Mbits za sekundu, s maximem "prasknout" rychlosti kolem 259 Mbits za sekundu. Toto jsou extrémně dobré rychlosti, díky nimž je tato VPN skvělá pro streamování HD videí nebo stahování souborů dowloadu.

ZoogVPN Test rychlosti

Netěsnosti IP, DNS a WebRTC

Testovali jsme tuto VPN na únik pomocí IPLeak.net a nezjistili jsme žádné úniky IP ani DNS v Mac ani Windows. V systému Windows jsme však objevili únik WebRTC, což znamená, že budete muset buď deaktivovat WebRTC, nebo použít rozšíření blokování WebRTC v prohlížeči. Celkově se jedná o relativně malý problém (pokud připojíte netěsnost jedním z těchto dvou způsobů a zkontrolujete, že netěsnost již nevytrvá).

Soukromí a bezpečnost

Zmatek (utajení)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku WebRTC
Zabijte Switch
DNS s vlastním hostitelem / proxy Ano

ZoogVPN sídlí v Řecku. Dohled není považován za problém a celkově je to v pořádku místo pro umístění poskytovatele VPN. I když samozřejmě každá země EU, která provádí směrnice o uchovávání údajů, může být oprávněně upřena na určité podezření.

Dobrou zprávou je, že ZoogVPN udržuje nulové protokoly - žádné protokoly využití nebo protokoly připojení. To znamená, že VPN by teoreticky neměla mít co předat, i když by úřady klepaly na její dveře.

ZoogVPN nabízí vynikající šifrování OpenVPN s placeným plánem pomocí 256bitové šifry AES (pro řídicí i datové kanály) a HMAC SHA1 (datový kanál) / HMAC SHA256 (řídicí kanál) pro autentizaci. Zoog také používá handshake RSA-2048 a DHE-2048 PFS nebo Perfect Forward Secrecy. Díky tomu je velmi dobrá služba, pokud jde o soukromí.

Je však třeba poznamenat, že na bezplatném plánu je OpenVPN chráněna slabší 128bitovou šifrou, která sice není tak silná, ale je stále docela dobrá zdarma. Je však možné, že ostatní části bezplatného šifrování (auth, handshake, PFS) jsou také slabší; proto bychom obecně nedoporučovali používat bezplatnou verzi pro ochranu soukromí.

Zoog bohužel v žádné ze svých mobilních aplikací neposkytuje zabiják.

Uživatelská zkušenost

Web a klienti Zoog VPN se velmi snadno používají. S ohledem na to bych rozhodně doporučil tuto VPN pro netechnické začátečníky VPN.

Je to také VPN, která poskytuje spoustu špičkových funkcí. Uživatelé mohou přepínat pomocí různých šifrovacích protokolů Výhodou je dostupnost proxy serveru SOCKS5 pro všechny prémiové uživatele.

Také se mi to opravdu líbí "Manuální rozlišení API" Vlastnosti. Tato funkce je navržena tak, aby umožnila lidem obejít brány firewall VPN v zemích, jako jsou Spojené arabské emiráty, Katar, Rusko, Turecko a Čína. Díky tomu se mohou přihlásit k síti VPN, i když je jejich doména poskytovatelem služeb Internetu zakázána.

Mac OS X

Tato VPN je pravděpodobně nejvhodnější pro uživatele Mac. Klient Mac je plně vybaven ochranou proti úniku DNS a přepínačem kill. Díky tomu je Zoog ideální pro uživatele Mac, kteří chtějí mít možnost stahovat přes P2P. OpenVPN a IKEv2 jsou v klientovi k dispozici; což z něj činí jediný klient ZoogVPN, kde uživatelé mohou přepínat mezi protokoly. Uživatelé systému Mac OS X také získají přístup k internetu "Manuální rozlišení API" funkce pro přihlášení k VPN v zemích, které firewall VPN URL.

Okna

Klient Windows poskytuje přístup k ručnímu rozlišení API a ochraně proti úniku DNS. Klient Windows je dodáván s killswitch, což znamená, že tato VPN je pro vás bezpečné stahovat přes P2P pro torrenting. Uživatelé Windows si mohou vybrat OpenVPN UDP a TCP a IKEv2.

Android

Klient se systémem Android se snadno používá a je ideální pro odblokování streamovacích platforem nebo pro obcházení cenzury. Klient Android implementuje šifrování OpenVPN (UDP a TCP). Nemá killswitch, ale je dost dobrý na to, aby ochránil soukromí většiny lidí doma i na veřejných WiFi. Aplikace pro Android má také funkci zatemnění VPN nazvanou ZoogShadowing. To pomůže uživatelům obejít brány firewall a bloky VPN v zemích, kde poskytovatelé Internetu blokují použití VPN.

iOS

Klient iOS implicitně implementuje IKEv2. Každý, kdo se chce připojit prostřednictvím OpenVPN, tak bude muset učinit pomocí aplikace OpenVPN connect od třetích stran. IKEv2 je však rychlý a bezpečný protokol, který je ideální pro odblokování většiny lidí. Nedostatek zabijáků nečiní tuto VPN ideální pro vodotěsné soukromí. Pro odblokování toků je však tato iOS VPN dobrá.

Služby zákazníkům

Záruka vrácení peněz
24hodinová podpora
Délka záruky vrácení peněz 7
Živý chat
Zkušební verze zdarma Ano - navždy zdarma

ZoogVPN má zákaznickou podporu 24/7 živého chatu, online FAQ a blog. To jsou skvělé způsoby, jak mohou zákazníci najít řešení problémů, kterým mohou čelit. Pokud jde o podporu živého chatu, tato VPN vyniká; poskytuje rychlé technické odpovědi na otázky s lehkostí. Jeden z nejlepších týmů podpory zákazníků, se kterými jsem se setkal.

Celkově

ZoogVPN je služba, která zatrhne spoustu krabic, zejména s ohledem na cenu. Být sídlem v Řecku je docela dobré pro soukromí, a protože udržuje nulové záznamy, této VPN může být důvěryhodný. To je vynikající vzhledem k tomu, že ZoogVPN je primárně uváděn na trh u zákazníků, kteří chtějí odblokovat proudy.

Vzhledem k ochraně osobních údajů je třeba poznamenat, že nedostatek zabijáků v systémech Android a iOS je trochu zklamáním - ale pro většinu lidí je stěží překonávač obchodů..

Na druhou stranu má tato VPN killswitch pro Mac OS X a Windows, takže tato VPN je vhodná pro Torrenting na stolních počítačích. V počítačích Mac i Windows je tato VPN velmi dobře zaokrouhlená a lze ji snadno považovat za neuvěřitelnou možnost ceny.

Líbí se nám, že tato síť VPN má servery určené k odblokování služeb televizního vysílání a za cenu pouhých 29,99 USD po dobu dvou let nelze popřít, že utírá podlahu mnoha podobnými službami. A co víc, můžeme se vřele ujistit za tým zákaznických služeb.

Pokud chcete vyzkoušet před nákupem, můžete k tomu použít bezplatnou verzi ZoogVPN. Je však třeba poznamenat, že streamingové servery nejsou k dispozici zdarma. Dobrou zprávou je, že můžete otestovat VPN pro streamování Netflixu pomocí 7denní záruky vrácení peněz! Vynikající VPN, která je pravděpodobně skvělou volbou pro velké skupiny obyvatel.

Navštivte ZoogVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me