SaferVPN Recenze

SaferVPN


 • Ceny

  Z 3,29 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • iOS

  • Android

  • Linux
 • Odblokuje:


  • Amazon Prime

  • Hulu

  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Skóre
7.3 z 10

souhrn

SaferVPN je rozšiřující se poskytovatel VPN, který slouží zákazníkům po celém světě. Nedávno rozšířilo svou hru a je nyní službou virtuální privátní sítě (VPN), kterou můžeme obecně doporučit. Rychlosti připojení a podpora zákazníků jsou oblasti, které by se mohly ještě zlepšit, ale SaferVPN má všechny požadavky na ochranu soukromí a zabezpečení dobré služby VPN docela strnulé..

Rychlé statistiky

 • Jurisdikce
  Izrael
 • Země
  35
 • Současná propojení
  5

Funkce

Celkem serverů 700
Země 35
Současná propojení 5
Torrenting
Holé kovové nebo virtuální servery Kombinace
Přesměrování portů
Směrovače podporovány R7000 (DD-WRT), RT-N66U Router, WRT1900ACS (DD-WRT),
Podpora směrovače
Výběr portu

SaferVPN nabízí následující další funkce:

 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7
 • Algoritmus automatického výběru polohy
 • Je povoleno torrentování peer-to-peer (P2P) (pouze Nizozemský server)
 • Ochrana WiFi
 • Rozšíření Chrome

Servery jsou umístěny po celém světě, některé z nich jsou na neobvyklých místech, jako je Jihoafrická republika, Brazílie, Indie, Austrálie a Nový Zéland..

Algoritmus automatického výběru polohy

Na tuto funkci se SaferVPN jeví jako velmi hrdí:

"Máme funkci diagnostiky opravy, která běží na pozadí a vybere nejlepší protokol VPN, který bude použit na základě konfigurace systému. Ve většině případů používáme IKEv2 přes IPSEC (AES 256) a klesáme zpět na OpenVPN (AES 256)."

IKEv2 je široce považován za bezpečný protokol VPN a je obzvláště skvělý při pravidelném přepínání mezi WiFi a mobilními sítěmi nebo mezi různými sítěmi WiFi. Obecně však doporučujeme OpenVPN, protože se jedná o osvědčený standard pro zabezpečení vašich dat. Pokud dáváte přednost tomu, abyste se drželi OpenVPN, pak není jeho žádný problém, protože automatický algoritmus výběru umístění je zcela volitelný.

Podrobnou diskuzi o tomto tématu naleznete v Průvodci šifrováním VPN.

Navštivte SaferVPN »

Rychlost a výkon

Všechny testy byly provedeny na mém Virgin Media UK 80 Mbps / 5 Mbps optickém připojení pomocí protokolu OpenVPN. Povolil jsem SaferVPN automaticky vybrat servery v daném umístění.

Safervpn Down

Safervpn Up

Grafy ukazují nejvyšší, nejnižší a průměrnou rychlost pro každý server a umístění. Viděl jsem horší výsledky, ale já.

Únikové testy

Rozlišení DNS bylo správně provedeno servery třetích stran. SaferVPN k tomu používá Google DNS, ale výsledky jsou proxy, aby Google nemohl vědět, kdo je vytvořil. Přestože to není tak dobré jako poskytovatel provádějící vlastní rozlišení DNS, myslím, že je to v pořádku.

Bohužel, ostatní výsledky jsou méně povzbudivé. Ve Windows jsem detekoval únik IPv6 přes WebRTC. Přestože jsou úniky WebRTC primárně problémem prohlížeče, mnoho služeb VPN zpřísnilo svá nastavení tak, aby se minimalizovala pravděpodobnost jejich výskytu. Ještě horší je, že klient macOS unikl mé IPv6 adrese, nejen prostřednictvím WebRTC, také jako pravidelný únik IP. Každému, kdo má připojení IPv6, se proto důrazně doporučuje deaktivovat IPv6 v nastavení operačního systému a zablokovat webRTC ve svých prohlížečích..

Cena

24 měsíců

3,29 $
za měsíc

12 měsíců

5,49 $
za měsíc

1 měsíc

12,95 $
za měsíc

Jak je obvyklé, cena za měsíc klesá, čím déle si kupujete předplatné. K dispozici je 24hodinová bezplatná zkušební verze, což je příjemné. K tomu nejsou nutné žádné údaje o kreditní kartě. SaferVPN také nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Platbu lze provést kreditní nebo debetní kartou, Paypal nebo bitcoinem. Obtížnější platební možnosti jsou k dispozici také se svolením společnosti Paymentwall.

Snadnost použití

Okna
Operační Systém Mac
iOS
Android
Linux
Windows Phone

SaferVPN nabízí vlastní aplikace pro Windows, Mac OS, iOS a Android. Mobilní aplikace používají OpenVPN se stejným nastavením šifrování jako aplikace pro stolní počítače. SaferVPN také poskytuje dobré manuální instalační příručky pro Linux, telefony Blackberry, telefony Windows, četné směrovače a různé platformy pro streamování médií.

Klient VPN VPN SaferVPN

Klient SaferVPN je poměrně jednoduchý, ale práci zvládne.

Desktopový klient SaferVPN

Není jasné, který protokol se použije, když je vybrána výchozí „Automatická“. Podpora mi to také nemohla říct.

Protokoly SaferVPN

Klient SaferVPN Windows má přepínač kill. Testoval jsem to vynucením aplikace ve Správci úloh systému Windows, ale zjistil jsem, že jsem stále připojen k internetu.

To znamená, že přepínač kill je reaktivní - vypne internet, když zjistí, že se VPN odpojila. Nefunguje například, pokud klient VPN sám utrpěl selhání.
Lepší by byl přepínač zabíjení na bázi brány firewall, který brání jakémukoli připojení mimo VPN, ale jakýkoli přepínač zabíjení je lepší než žádný.

SaferVPN auto WiFi

Všiml jsem si, že se klient připojuje k VPN serverům velmi rychle, což je příjemné. Jak však uvidíme, klient nezahrnuje žádnou ochranu proti úniku DNS.

Aplikace pro Android

Vlastním telefon s Androidem, takže jsem si stáhl aplikaci pro Android z Obchodu Play.

Oprávnění aplikace SaferVPN

SaferVPN výrazně snížil počet oprávnění, které aplikace vyžaduje. Výše uvedený seznam je nyní velmi rozumný.

Mobilní klient SaferVPN

Aplikace také vypadá dobře a během používání jsem nezjistil žádné úniky IP.

Rozšíření pro Chrome a Firefox

SaferVPN nabízí rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Bylo mi řečeno (a předpokládám, že to platí také pro doplněk Firefox):

„Šifrování v naší rozšíření Chrome výslovně nepoužíváme. Samotný prohlížeč Chrome (interně) používá SSL jako vrstvu zabezpečení nahoře na protokolu HTTP k zabezpečení dat relace uživatele před odcizením „špatnými“ lidmi. “

Myslím, že to znamená, že používá HTTPS, ale zdaleka nejsem jistý. Pokud chcete šifrované připojení, držte se pomocí úplného klienta VPN.

Rozšíření SaferVPN Chrome

Služby zákazníkům

24hodinová podpora
Zkušební verze zdarma Ano - 1 den
Živý chat
Záruka vrácení peněz
Délka záruky vrácení peněz 30

Kromě průvodce nastavením je podpora primárně prostřednictvím nepřetržitého živého chatu. Je také zaveden systém zaškrtnutých e-mailů. Když jsem kontaktoval podporu SaferVPN prostřednictvím živého chatu, reakce byly téměř okamžité a velmi přátelské.

Nepovažuji za spravedlivé očekávat, že pracovníci front -line budou mít důkladné technické znalosti, ale byl jsem trochu naštvaný, že mi opakovaně dostávám odpovědi „Mohu vás ujistit, že používáme nejlepší možné šifrování“, když žádáme o podrobnosti.

A co je důležitější, když byly moje dotazy eskalovány prostřednictvím tikaného e-mailu, aby je pozornost upozornily více informovaní zaměstnanci, našel jsem odpovědi spíše neuspokojivé. Dobrým příkladem toho je, když jsem se zeptal na zabezpečení rozšíření Chrome a když nemohu zjistit, zda je nasazeno dokonalé utajení dopředu.

Soukromí a bezpečnost

Zabijte Switch
Zmatek (utajení)
DNS s vlastním hostitelem / proxy Ano

Jurisdikce

SaferVPN (a proto Perimeter 81) sídlí v Izraeli, který má přísné zákony na ochranu údajů, které přísně a konkrétně omezují vládní schopnost špehovat osobní údaje.

Na druhé straně je Mossad blízkým spojencem NSA a Izrael je známý svou robustností svých kybernetických operací a spoluprací s NSA ve svých operacích hromadného dohledu. Rovněž však díky přísným izraelským zákonům o ochraně údajů je toto místo poměrně přátelské k soukromí.

Protokoly

SaferVPN na své domovské stránce říká,

„Žádné zásady protokolování! Vážíme si a respektujeme vaše soukromí - na webu i mimo něj. Nikdy nelogujeme ani nesledujeme váš provoz v síti VPN. “

SaferVPN, který se ponoří o něco více, neuchovává žádné protokoly využití. Nezaznamenává také vaši IP adresu při navazování spojení, ale uchovává také spravedlivé množství dalších informací o připojení (metadatech):

"• datum a čas zahájení relace, datum a čas ukončení relace,

• množství dat přenesených během každé relace,

• na které místo (např. USA východ) (Nemáme IP adresy serverů),

• a ze které země jste připojeni (IP adresy nemáme)."

Technické zabezpečení

PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
IKEv2
OpenVPN

SaferVPN používá následující šifrování OpenVPN: AES-256 pro šifrování datových kanálů, RSA-2048 pro handshake Transport Layer Security (TLS) a SHA-256 pro ověřování hashů kontrolních kanálů.

Podpora mi nemohla sdělit žádné další podrobnosti, takže budu hádat, že SaferVPN používá SHA-1 je pro handshake datového kanálu (což je v pořádku). SaferVPN nyní potvrdil, že pro všechna připojení OpenVPN a IKEv2 používá perfektní dopředné tajemství (PFS)..

Toto je silné nastavení OpenVPN. Aplikace SaferVPN pro Windows a MacOS také zahrnují ochranu proti úniku DNS a přepínač zabíjení, ale jak jsme viděli, nejsou vždy účinné. Aplikace SaferVPN pro Android a iOS obsahují přepínač zabíjení, který zůstává velmi užitečnou, i když příliš neobvyklou funkcí.

Závěrečné myšlenky

SaferVPN provedl některá významná vylepšení a nyní se blíží skvělému servisu. Používá vynikající šifrování, má spoustu serverů na užitečných místech, umožňuje pět připojení najednou a má dobrou politiku protokolování. Nabízí také několik velmi užitečných zvonků a píšťalek, jako je rozšíření Chrome a silná podpora pro IKEv2. SaferVPN zpět drží pouze poněkud ohromující rychlostní výkon a sub-par (ale přátelská!) Zákaznická podpora. Uživatelé IPv6 by však měli přijmout další bezpečnostní opatření.

S 24hodinovou bezplatnou zkušební verzí a 30denní zárukou vrácení peněz není důvod, abyste si tuto vysoce kompetentní službu sami ověřili..

Navštivte SaferVPN »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me