SecureVPN recenze

SecureVPN

 • Ceny

  Z 7,99 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
6.5 z 10

souhrn

Naše recenze SecureVPN odhalila začínajícího poskytovatele se skvělými úmysly, ale s některými závažnými nedostatky, pokud jde o aplikaci Windows a šifrování. Očekáváme, že se SecureVPN časem zlepší, ale v tuto chvíli se jedná o předraženou VPN, která se nedodává. Dobře v systému Android, ale v systému Windows je třeba se mu vyhnout!

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  29 Mbps
 • Jurisdikce
  NÁS
 • Současná propojení
  5
 • Země
  5

Funkce

SecureVPN zatím nemá mnoho serverů na výběr. Možnosti jsou omezeny na USA, Nizozemsko, Lucembursko, Rusko nebo Singapur. To bohužel znamená, že nemůžete předstírat, že jste na místech, jako je Austrálie, Británie, Jižní Amerika a většina dalších. Vzhledem k ceně je to špatné. Společnost je registrována v USA pod jurisdikcí Texan, ale má zvláštní vztah k „Californi (a)“, jak je znázorněno, reprodukované ze smluvních podmínek a zásad ochrany osobních údajů, na které byste se určitě měli podívat. Být z USA není zdaleka ideální kvůli rozkazům a rozkazům.

Není-li okamžitě jasné, zda SecureVPN má vyhrazené nebo sdílené adresy IP, je torrentování myšlenek povoleno navzdory tomu, co je níže uvedeno pro právní účely. To znamená, že problémy s těžbou dřeva zůstávají do určité míry - o čemž se budeme dále zabývat. Kliknutím na odkaz přejděte na SecureVPN. Další informace o torrentingu naleznete v našem nejlepším průvodci VPN pro torrent servery.

Navštivte SecureVPN »

Rychlosti a výkon

Při pokusech o provedení testů rychlosti pomocí testmy.net jsem narazil na některé komplikace. Zaprvé, rychlosti nebyly dostatečné pro provedení testu. Ve skutečnosti jediný úspěšný test, který jsem provedl, ukázal rychlost v Kilobytech, zatímco zbytek zhroutil stránku kvůli vypršení časového limitu. Ve skutečnosti to znamená, že rychlost SecureVPN nestačí k procházení více než nejjednodušších webových stránek.

Ještě znepokojivější bylo toto: Zkoušel jsem provádět testy rychlosti na všech pěti dostupných serverech (USA, NL, LX, SA, RU), abych zjistil, že v Texasu byl vždy nalezen výstupní uzel VPN, takže jediný fungující server VPN je v NÁS. To znamená, že kdokoli, kdo si myslí, že je připojen kdekoli jinde, by mohl být pro hrubé překvapení. Doufám, že se tato závažná záležitost vyřeší co nejdříve.

Jak již bylo řečeno, naštěstí nebyly zjištěny žádné úniky DNS - což je dobré. S ohledem na výše uvedené je však vždy dobré provádět pravidelné testy a ujistit se, že je vše v pořádku. Můžete použít ipleak.net ke kontrole úniků DNS a chyby WebRTC, zatímco test-ipv6.com hledá úniky IPv6. K dispozici je také doileak.net, který kombinuje kousky a části dalších dvou testů pro větší klid mysli.

Cena a plány

SecureVPN nabízí dvě cenové úrovně jako součást modelu freemium. Plán zdarma neumožňuje použití P2P a má přenos dat 1 GB měsíčně. Rovněž umožňuje připojení jednoho zařízení ke službě VPN v daném okamžiku. Pokud se rozhodnete pro účet Premium ihned - nebo po zkušební době - ​​nebudete mít žádná omezení P2P, neomezený přístup k datům a až 5 připojení zařízení. to znamená, že můžete pokrýt všechna vaše zařízení nebo sdílet s rodinou za 7,99 $ měsíčně nebo 49,99 $ za roční závazek.

SecureVPN ceny

Cena rozhodně není nejekonomičtější, ale je v souladu s většinou vyšších koncových sítí VPN (s touto definicí poněkud závisí na vašich individuálních preferencích).

Soukromí a bezpečnost

"Můžeme shromažďovat a sdělovat osobní údaje, včetně vašich údajů o použití, vládním orgánům nebo agenturám, včetně donucovacích orgánů, na jejich žádost nebo na základě soudního příkazu, předvolání nebo jiného právního procesu, pokud existuje v dobré víře, že takový sběr nebo zveřejnění je vyžadováno zákonem."

Výše uvedená nabídka ve spojení se skutečností, že protokol SecureVPN zaznamenává vaše interní a externí adresy IP, způsobuje, že se torrentování zdají být touto VPN neúčinnou. SecureVPN říká, že by zveřejňovala pouze informace podle soudní směrnice, což je znepokojivé, protože je v USA. Sada šifrování bohužel přesně nezvýší důvěru. Výchozí hodnota v mobilních i stolních aplikacích je 192 bitů 3DES-EDE3-CBC. Není to natahování označovat zastaralou šifrování DES jako chybu zabezpečení. Když se spojí s klíči Diffie-Hellman, je to o něco lepší, následně se zmenšuje se 192bitovými klávesami a zanechává v bezpečnostním patru chuť společného společného jmenovatele. V zásadě tato VPN není příliš bezpečná. Opět platí, že za peníze, které platíte - je to selhání.

Snadnost použití

Webové stránky SecureVPN jsou minimalistickou záležitostí, s odkazy na klientskou oblast, podporou a výhodami služeb jasně označenými v horním panelu domovské stránky. Tady dole je odkaz na "začít" nebo "stáhněte si klienta Windows SecureVPN."

Spodní část domovské stránky obsahuje další odkazy na PP a TOS, dále na sekci FAQ a na sociální média. Na webových stránkách SecureVPN je také součástí blogu, který zahrnuje novinky týkající se zabezpečení a ochrany soukromí, jakož i aktualizace služeb a tipy pro VPN, jako součást dobře zaoblené webové stránky..

Podpora SecureVPN

Podpora je v současné době omezena na dotazy založené na lístcích. Kromě toho mohou odpovědi trvat až několik dní, což není skvělé. Odpovědi, které jsem dostal, však byly zdvořilé a poučné.

Registrace do SecureVPN

Registrace na SecureVPN vyžaduje vaše jméno, funkční e-mailovou adresu a informace o kreditní kartě. Poté jednoduše stáhněte aplikaci relevantní pro vás a poté postupujte podle pokynů k instalaci. Celý proces trval zhruba deset minut.

Klient VPN VPN SecureVPN

V souladu s dalšími aspekty služby není klient zabezpečené sítě VPN Windows tak rozsáhlý. Z níže zobrazené rozbalovací nabídky si můžete vybrat, ke kterému serveru se chcete připojit. Klepnutím na tlačítko Připojit / Odpojit se připojíte k serveru.

Zdá se, že připojení k jakémukoli konkrétnímu serveru nepředstavuje žádné problémy. Neexistují žádné další užitečné (a často standardní) funkce, jako je zabiják v případě výpadku připojení, nebo možnost automatického spuštění, která se připojí k SecureVPN ve chvíli, kdy je počítač zapnutý. To znamená, že klient SecureVPN je v pořádku, i když by určitě měl z nějaké aktualizace prospěch, protože prozkoumáme další v části Výkon níže. Opět platí, že jde o poměrně štíhlého klienta vzhledem k tomu, co platíte.

SecureVPN: Jiné platformy

SecureVPN má vyhrazené aplikace pro Mac OSX, iOS, Tablety a Android OS, kromě platformy Windows, kterou jsme dříve popsali.

SecureVPN pro Android

Klient SecureVPN Android se příliš neliší od verze pro počítače. Napodiv se zdálo, že se na rozdíl od verze Windows připojuje ke správným serverům. Stále si nejsem jistý, v čem byl problém s klientem Windows. Doufejme, že to bude brzy vyřešeno.

Závěrečné myšlenky

SecureVPN se obejde s ozdobami nalezenými u mnoha jiných poskytovatelů, ale to zdánlivě přichází na úkor robustního šifrování, jaké byste očekávali od špičkového poskytovatele VPN. Stejně tak může být minimalistická výzva jen věcí pro kritéria nákupního modelu některých uživatelů nebo pro ty, kteří hledají odblokování. Tato VPN nefungovala dobře ve Windows, ale v Androidu to bylo v pořádku. Proč však tolik platit za něco tak špatného?

Navštivte SecureVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me