SecurityKISS Recenze

SecurityKISS

ProPrivacy.com Skóre
6 z 10

souhrn

SecurityKISS jako společnost působí mimo dublinský Irsko. I když Irsko není tak hrozné jako Spojené království, pokud jde o zákony na ochranu soukromí, uchovávání dat je stále velkým problémem. Irsko dodržuje zákon o ochraně údajů z roku 1988 (ve znění z roku 2003), který je z velké části zastaralý a obsahuje vágní prohlášení, jako například: "údaje se nesmějí uchovávat déle, než je nezbytné pro tento účel nebo pro tyto účely" (§ 2 odst. 1 písm. c) bod iv) zákona). Není třeba říkat, šlapejte opatrně při používání SecurityKISS!

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  17 Mbps
 • Jurisdikce
  Irsko
 • Současná propojení
  10
 • Země
  16

Funkce

Počet serverů VPN, ke kterým máte přístup pomocí SecurityKISS, závisí na plánu, do kterého se zaregistrujete. Bezplatným uživatelům je k dispozici osm možností serveru (tři americké, dvě britské, dva francouzské a jeden německý server). Nejdražší plán vám umožní vybrat ze 67 serverů v 16 zemích.

Nemusíte registrovat účet u SecurityKISS a množství současných připojení závisí na tom, kolik zařízení instalujete software.

SecurityKiss také poskytuje "exkluzivní tunelování" funkce spojená s klientem VPN. Toto je možnost v rámci klienta SecurityKISS, který funguje jako přepínač zabíjení internetu. Když vaše připojení k VPN klesne, také vaše připojení k internetu. Tato funkce zabraňuje úniku dat.

Navštivte SecurityKISS »

Rychlosti a výkon

Pokud SecurityKISS používá OpenVPN, dojde k další ztrátě rychlosti v důsledku dalšího zabezpečení. Přesto jsem vyzkoušel bezplatné a placené plány SecurityKISS, abych viděl, jak služba funguje tam, kde je to důležité: rychlost.

Rychlosti stahování SecurityKISS

Grafy ukazují nejvyšší, nejnižší a průměrnou rychlost pro každý server a umístění. Další podrobnosti naleznete v našem vysvětlení testu plné rychlosti.

Jak vidíte, při připojení k službě SecurityKISS jsem zaznamenal výrazný pokles rychlosti. I když to má smysl u bezplatné VPN, mé výsledky byly strašně nekonzistentní. SecurityKISS se zdá být dostačující k provedení standardního prohlížení webu.

Netěsnosti DNS a IP prostřednictvím IPLEAK.net byly vyhlášeny všechny přehledné, i když vám doporučujeme, abyste si to při každém připojení k VPN serveru vyzkoušeli sami.

Ceny a plány

1 měsíc

0,00 $
za měsíc

SecurityKISS postupuje podobným způsobem jako CyberGhost a Tunnelbear a je k dispozici bezplatná úroveň. Plán zdarma přichází s určitými omezeními. Patří k nim denní datový limit 300 MB, omezená umístění serveru a nižší rychlosti.

Cena SecurityKISS

SecurityKISS má také k dispozici čtyři placené plány, ale byl jsem zklamaný, když jsem viděl omezení šířky pásma na každém plánu kromě "Smaragd" plán. Smaragdový plán je "shodou okolností" také nejlepší plán, 10 $ měsíčně.

Ceny za plány SecurityKISS jsou mírně podprůměrné, ale limity šířky pásma, které jsou součástí těchto plánů, činí SecurityKISS špatnou volbou, pokud chcete provádět streaming nebo stahování. Některá místa (například Hongkong, Singapur a Rusko) jsou navíc k dispozici pouze s plány vyšší úrovně.

Vzhledem k tomu, že SecurityKISS nabízí bezplatnou VPN, je absence záruky vrácení peněz poněkud pochopitelná. Pokud se rozhodnete zrušit, SecurityKISS vám poskytne poměrné vrácení zbývajícího zůstatku na vašem účtu.

SecurityKISS má působivou škálu platebních možností, včetně všech hlavních kreditních karet, bitcoinů, Paypal a bankovních převodů. Obzvláště ráda vidím bitcoiny, protože to zvyšuje celkovou anonymitu.

Zabezpečení a soukromí

SecurityKISS vám dává možnost volby mezi protokolem OpenVPN a L2TP / IPsec. Ti, kteří hledají maximální zabezpečení, rádi uvidí možnost OpenVPN, ale výhody L2TP / IPsec mají také výhody.

Už jsem zmínil, že SecurityKISS je irská společnost. To znamená, že podléhá irským zákonům o uchovávání údajů. I když jsem neviděl žádné případy, kdy by SecurityKISS předával uživatelská data vládě, je to však na paměti.

Šifrování SecurityKISS je spíše mizerné s 128bitovým šifrováním Blowfish a 1024bitovými certifikáty RSA pro relace. I když to není hrozné, rád bych viděl vylepšenou úroveň šifrování (například AES-256) před doporučením SecurityKISS.

Dalším zásadním aspektem jakékoli sítě VPN je zavedená politika protokolování. Přestože SecurityKISS si nárokuje prostředí bez protokolování, ve skutečnosti si uchovává protokoly připojení obsahující vaši IP adresu, dobu připojení a další podrobnosti..

Zásady společnosti SecurityKISS týkající se činnosti P2P a torrentování se nikde neuvádějí, ačkoli existuje široká škála "Zakázané použití služby," což říká, že všichni uživatelé by se měli řídit autorskými zákony. Bez ohledu na to, pokud nejste přihlášeni k plánu Emerald (bez omezení dat), pravděpodobně nebudete chtít provádět žádné torrenting.

Snadnost použití

Navigace na webu SecurityKISS je relativně snadná, ale zmíním se, že téma a celkový design webu se zdají trochu zastaralé. I když kvalita webu zjevně nemá žádný vliv na to, zda je SecurityKISS dobrá VPN služba, profesionální, dobře navržený web nebolí!

Všiml jsem si, že existuje oficiální blog SecurityKISS s několika články o bezpečnosti, cenzuře a geografických omezeních. To je pěkný dotyk, který udržuje zákazníky informovanými a zapojenými.

Podpěra, podpora

SecurityKISS nabízí pouze e-mailovou podporu a živou chatovací službu (prostřednictvím Zendesku), která funguje během běžné pracovní doby. K dispozici je také sekce FAQ a několik průvodců řešením problémů pro různá zařízení a scénáře. Tato úroveň podpory kontroluje bezplatnou službu VPN.

Abychom lépe pochopili dobu odezvy a znalosti podpůrného personálu, kontaktoval jsem SecurityKISS prostřednictvím live chat služby.

Jak vidíte, živý chat byl příliš zaneprázdněn, než abych odpověděl, a bylo mi nařízeno opustit svou e-mailovou adresu, aby mi mohla odpovědět. Bohužel jsem zatím nedostal žádnou odpověď od SecurityKISS. Budu to odpovídajícím způsobem aktualizovat, když (pokud?) Odpoví SecurityKISS.

SecurityKISS také provozuje stránku na Facebooku, což vám dává další (a možná i rychlejší) způsob, jak se s nimi spojit.

Proces

Registrace

Registrace do SecurityKISS je stejně snadná jako u jakékoli služby VPN. Nemusíte si vytvářet účet ani se registrovat u SecurityKISS. Jednoduše zadejte e-mailovou adresu pro SecurityKISS, aby vám posílala relevantní informace a platila, a jste všichni nastaveni!

Samozřejmě existují klientská ID, která identifikují a sledují placené uživatele pro SecurityKISS. Vaše konkrétní ID klienta je také způsob, jakým získáte zaslané odkazy ke stažení placených služeb SecurityKISS.

Klient VPN systému Windows

Klient SecurityKISS Windows je velmi lehký klient VPN, má pouze instalační soubor 2,58 MB. Klient mohl udělat s mírným přepracováním, protože vzhled a pocit nechávají něco, co je žádoucí.

Můžete snadno přepínat servery a prohlížet statistiky připojení z klienta a "exkluzivní tunelování" Funkce je v podstatě automatický přepínač zabíjení internetu. "exkluzivní tunelování" Tuto funkci lze povolit z klienta, i když to vyžaduje nejprve připojení k serveru.

Jiné platformy

SecurityKISS má vlastní klienty dostupné pro Windows a Mac. Uživatelé iOS mohou také přistupovat k SecurityKISS prostřednictvím standardního L2TP nebo GuizmOVPN, GUI OpenVPN, ačkoli tato metoda vyžaduje jailbroken zařízení iOS. Jailbreaking iOS zařízení je hloupý návrh a měli byste postupovat opatrně.

SecurityKISS Android Client

Na rozdíl od iOS a jiných mobilních platforem mají uživatelé Androidu exkluzivní aplikaci SecurityKISS, kterou si můžete stáhnout z obchodu Google Play.

Aplikace SecurityKISS pro Android je velmi snadno ovladatelná, díky zahrnutému prohlížeči serveru můžete rychle vybírat a přepínat servery VPN.

Závěrečné myšlenky

SecurityKISS jako bezplatná volba není hrozná, s datovým limitem 300 MB / den je to docela velkorysé množství ve srovnání s jinými bezplatnými VPN. Pokud máte rádi službu SecurityKISS, možnost platit v bitcoinech a bez registrace účtu také přidává pěknou míru anonymity.

Na druhé straně rychlosti připojení byly do značné míry nekonzistentní a já jsem nikdy neslyšel od SecurityKISS, pokud jde o můj dotaz na podporu. Spojte je se skutečností, že SecurityKISS podléhá přísným irským zákonům o uchovávání dat a je snadné pochopit, proč je SecurityKISS VPN, které se pravděpodobně chcete vyhnout.

Navštivte SecurityKISS »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me