SlickVPN Recenze

SlickVPN

 • Ceny

  Z 4,00 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
8.5 z 10

souhrn

SlickVPN nabízí skvělý všestranný balíček se spoustou umístění serveru, výkonným klientem a vysokou bezpečností.

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  15 Mbps
 • Jurisdikce
  NÁS
 • Současná propojení
  5
 • Země
  46

Funkce

SlickVPN nabízí servery VPN ve 142 městech ve 46 zemích po celém světě. Provozují komplexní obchodní strukturu s několika offshore holdingovými společnostmi, dceřinými holdingovými společnostmi a provozujícími společnostmi. Pro marketingové účely sídlí v USA, ale jejich provozní jednotka je založena na ostrově Nevis, který je součástí nezávislé federace ostrovů v západní Indii. Je však třeba poznamenat, že jakékoli osobní údaje, které poskytnete společnosti SlickVPN, jsou zpracovávány systémy ve Spojených státech a podléhají jeho zákonům.

Jako zákazník SlickVPN máte povoleno až pět současných připojení k VPN ze dvou různých IP adres najednou. To znamená, že se můžete připojit, řekněme, k domácímu počítači a tabletu a také k datové síti vašeho mobilního telefonu, pokud potřebujete.

Rychlosti a výkon

Servery SlickVPN v našich testech fungovaly dobře. Měli jsme příležitostný problém s připojením k jednomu nebo dvěma serverům a všimli jsme si, že se klient stane slabým a nereaguje, když dojde k chybě. Obecně však k připojení došlo rychle a bez incidentů a my jsme si užili vysoké průměrné rychlosti bez velké ztráty rychlosti: americké servery, které jsme testovali, byly obzvláště dobré, s trvale vysokými rychlostmi a téměř žádným poklesem ve srovnání s naším základním testovacím připojením.

slickvpn_download
slickvpn_upload.
Grafy ukazují nejvyšší, nejnižší a průměrnou rychlost pro každý server a umístění. Další podrobnosti naleznete v našem vysvětlení testu plné rychlosti.

Kontrola DNS a IP byla v pořádku, a jak bylo uvedeno výše, klient odvádí dobrou práci, aby vás varoval, zda byste mohli být náchylní k úniku, a nasměruje vás správným směrem, abyste jej opravili. Je také hezké vidět vestavěnou ochranu WebRTC.

Ceny a plány

SlickVPN nabízí jediný balíček VPN s možností platit v krocích po jednom, třech, šesti nebo dvanácti měsících, ve stále lepší hodnotě za měsíc. Placení ročně vychází nejlevnější asi 4 $ za měsíc, zatímco měsíční placení činí toto číslo až 10 $: tyto ceny jsou na spodní straně toho, co poskytovatelé VPN často účtují, a představují dost dobrou hodnotu za peníze.

Platbu lze provést pomocí BitCoin, PayPal nebo kreditní karty, přičemž SlickVPN s úctou nevyžaduje nic jiného než e-mailovou adresu a heslo pro první. Použití kreditní karty vyžaduje pouze předání karty: typ, číslo, datum vypršení platnosti, ověřovací číslo - není třeba žádné jméno ani fakturační adresa. Společnost SlickVPN nabízí možnost požádat o vrácení peněz do 30 dnů od provedení nákupu.

Zabezpečení a soukromí

SlickVPN nabízí 256bitové připojení OpenVPN jako standard pomocí šifry AES, která je velmi bezpečná; K dispozici je také 128bitové připojení IPSec a PPTP, ale SlickVPN správně doporučuje uživatelům, aby se pokud možno používali s OpenVPN. Hash autentizace je zpracována pomocí SHA-1 a handshaking pomocí 2048bitové RSA; to je vynikající úroveň zabezpečení.

Poslední aktualizace zahrnuje Hydra, „multi-hop“ bránu prostřednictvím serverů ve Washingtonu, DC - nebo jiných oblastech portálu - která poté směruje vaše připojení k jinému portálu, ze kterého je neustále připojována před připojením k internetu, což dále zmatuje vaši IP adresu . Tato funkce dále šifruje vaše připojení tak, aby bylo téměř neřešitelné (i když dostatečně silný vládní protivník by to mohl velmi dobře dokázat).

Přesná právní situace služeb SlickVPN je nejasná kvůli rozdělení operace na různé dceřiné společnosti, offshore a provozní společnosti. Zdá se však, že významná část jejich operace podléhá právu a jurisdikci USA. Abychom zmírnili jakékoli obavy, které uživatelé mohou mít ohledně výsledného potenciálu pro vládní zásahy USA, provozuje SlickVPN přísnou politiku bez logiky a - působivě - udržuje stránku Kanárských záruk. Aktualizováno každých 14 dní a podepsáno PGP, což společnosti umožňuje sdělit uživatelům varování o zásahu vlády, a to i v případě, že obdrží federální objednávku na gag. Nejen, že je uklidňující vidět, jak si tuto funkci udržují, je také skvělé vědět, že problém berou tak vážně.

Na kterémkoli z jejich serverů neexistují žádná omezení pro provoz peer-to-peer nebo sdílení souborů, i když stejně jako u mnoha poskytovatelů VPN nebudete moci během připojení odesílat e-maily pomocí protokolu SMTP..

Webová stránka

Web SlickVPN vypadá dobře a snadno se naviguje. Mnoho užitečných informací je k dispozici během několika kliknutí; Obzvláště nás potěšilo, když viděli prominentní odkaz vysvětlující, jaké protokoly, šifry a silné stránky jsou používány sítí VPN, a také stránku se seznamem všech umístění VPN serverů. Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů jsou všechny přítomné a správné a je zde také stránka s vysvětlením podmínek pro vrácení peněz.

slickvpn_homepage_600

Najdete zde také blog se zprávami o této službě, dárcích a soutěžích a příležitostnou funkcí používání VPN pro zvýšení bezpečnosti. Naše jediná drobná snaha je, že navigační lišta, na které se blog, stejně jako další důležité stránky, jako jsou odkazy na kontakty a odkazy, snadno přehlédnou a zmizí, jakmile uživatel posouvá stránku dolů.

Podpěra, podpora

SlickVPN nabízí podporu 24/7, i když jsme byli zklamaní, když jsme zjistili, že se jedná pouze o lístek a je přístupný pouze v oblasti účtu, jakmile se přihlásíte. Jakmile však pošlete lístek, nemusíte čekat příliš dlouho za odpověď. Zjistili jsme, že podpůrní agenti jsou zdvořilí, nápomocní a znalí a nikdy jsme se necítili, jako by jim bylo kladení otázek. Bylo by ještě lepší, kdyby tato úroveň služeb mohla být rozšířena na živé chatovací zařízení a zpřístupněna zájemcům, aby se mohli před registrací klást příležitostné otázky..

slickvpn_support_600

Pokud jde o webové zdroje, SlickVPN nabízí několik skvělých průvodců nastavením, ale není zde nic jiného jako referenční materiál pro zákazníky s problémy nebo dotazy.

Software

Registrace

Získání účtu u SlickVPN je jednoduché. Po výběru cenového plánu a způsobu platby budete vyzváni k zadání e-mailové adresy pro účet, do kterého se má účet zaregistrovat, a hesla, pomocí kterého se přihlásíte - a pokud platíte pomocí BitCoin nebo PayPal, je to.

Jakmile se zaregistrujete, SlickVPN vám pošle uvítací e-mail s přihlašovacími údaji, které používáte pro jejich službu VPN, a odkazy, které vám pomohou začít stažením klienta, zobrazením některých tutoriálů nebo odesláním zpětné vazby na službu . Za zmínku stojí, že vámi zaslané heslo není nijak zmateno, takže si jej možná budete chtít po registraci změnit.

Klient VPN systému Windows

SlickVPN poskytuje výkonný klient s bohatými funkcemi pro Windows založený na OpenVPN. Připojení k VPN je jednoduché a možnosti jsou snadno k nalezení a dobře vysvětleny webovým tutoriálem. Jednou zajímavou otázkou je, že servery musí být přidány do profilu „skupiny“, než se k nim budete moci připojit. To má výhodu v urychlení procesu výběru serveru, pokud se například nestaráte o to, ke které zeměpisné poloze se připojujete, ale pouze chcete nejrychlejší servery, nebo také vám nevadí, kde v kontinentálních Spojených státech končíte tak dlouho, dokud můžete sledovat US Netflix. Ve spojení s funkcí automatické skupiny a funkcí vyvažování nalezených v předvolbách to také umožňuje automaticky zvolit nejbližší nebo nejméně načtený server, ke kterému se chcete připojit v jakékoli zemi, a to bez dalšího úsilí. Nevýhodou je, že přidává další vrstvu komplikací, pokud se uživatel chce připojit k určitému serveru v určitém umístění. Celkově však tuto funkci máme rádi.

slickvpn_client_connected

Rychlý přehled preferencí odhalí řadu užitečných funkcí. Existuje možnost spuštění klienta a, pokud chcete, připojení VPN také se systémem Windows. Kromě možností ochrany proti úniku DNS a IP na kartě předvoleb „Síť“ zobrazí klient varování, pokud nastavení systému Windows uživatele může způsobit úniky DNS, včetně některých základních pokynů, jak problém vyřešit: je to skvělé , ale bylo by ještě lepší, kdyby vestavěná ochrana proti úniku DNS byla dostatečně silná, aby se stala zbytečnou.

Zde si také můžete vybrat, zda se chcete připojit přes TCP nebo UDP, a také zvolit číslo portu. To je užitečné pro to, aby VPN fungovala napříč různými nastaveními sítě - například na veřejném WiFi hotspotu. K dispozici je také možnost zvýšit zabezpečení a anonymitu o další zářez prostřednictvím automatické změny adresy IP v časovém intervalu. A konečně, opravdu pokročilí uživatelé mohou také specifikovat vlastní parametry OpenVPN, což je pěkná vlastnost vidět - zejména ve spojení s protokolem připojení zobrazeným na hlavní kartě. Pokud bychom měli gripe, bylo by to tak, že klient může být pomalý reagovat na vstup uživatele v určitých časech, ale celkově jsme cítili, že to byl dobrý kus softwaru, který umožňuje připojení k SlickVPN snadné a bezbolestné.

Jiné platformy

SlickVPN poskytuje zakázkového klienta pro Windows a Mac OSX. Kromě toho existují průvodce nastavením pro několik hlavních platforem včetně směrovačů iOS, Android, Ubuntu a Tomato / DD-WRT. Existují také návody, jak ručně nastavit VPN ve Windows a OSX, pokud jste tak nakloněni. Příručky jsou velkoryse ilustrovány a snadno sledovatelné a vždy je hezké vidět různé protokoly.

Závěrečné myšlenky

SlickVPN je služba VPN bohatá na funkce se spoustou nabídek. Stejně jako spousta serverů po celém světě, skvělý klient a dobrá rychlost, má také další výhody, které nabízejí vysokou úroveň anonymity a bezpečnosti uživatelů - zvláště nás těší, že je udržují na stránce Warrant Canary. S nízkými cenami a 30denní politikou vrácení peněz je možná služba SlickVPN tou službou VPN, kterou jste hledali. Klikněte na odkaz níže a proveďte návštěvu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me