StrongVPN Recenze

ZMĚNili jsme, jak sledujeme revize!
Nedávno jsme aktualizovali náš bodovací proces pro všechny recenze na webu ProPrivacy.com. Podrobnosti o našich nových bodovacích kritériích najdete zde

StrongVPN

 • Ceny

  Z 5,83 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • iOS

  • Android
 • Odblokuje:


  • Amazon Prime

  • Hulu

  • Netflix

ProPrivacy.com Skóre
7.2 z 10

souhrn

StrongVPN je poskytovatel VPN se sídlem v USA. Společnost VPN, založená v roce 2005, se rychle rozvíjela - nyní je pod kontrolou úspěšné firmy CDN StackPath. StrongVPN je služba vhodná pro všechny platformy, která poskytuje extrémně dobré rychlosti připojení. Přidejte k tomu jeho schopnost odblokovat služby jako Netflix, Prime a Hulu a máte službu, kterou bude většina lidí využívat pro streamování. Oddělení zákaznických služeb je jedním z nejlepších, se kterým jsme se kdy setkali. Také při ročním zakoupení je tato služba velmi dobrá hodnota za peníze. Možná jedinou nevýhodou této služby je, že má pouze killswitch pro Windows. To znamená, že pokud máte v úmyslu udělat něco citlivého, jako je stahování P2P, jedná se zatím o službu pouze pro Windows.

Rychlé statistiky

 • Současná propojení
  12
 • Země
  26
 • Jurisdikce
  NÁS
 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  64,02 Mbps

Cena

12 měsíců

5,83 $
za měsíc

1 měsíc

10,00 $
za měsíc

Od doby, kdy jsme naposledy zkontrolovali StrongVPN, zefektivnila své plány. Firma nyní inzeruje pouze měsíční a roční balíček. Podle našeho názoru je měsíční plán dotykem z drahého hlediska. Zejména pro uživatele Windows jsou však náklady na roční předplatné konkurenceschopné.

StrongVPN hodí inteligentní funkci DNS zdarma se všemi svými plány, což je pěkný doplněk pro ty, kteří chtějí odblokovat hodně obsahu.

Odběratelům je poskytována 30denní záruka vrácení peněz, což znamená, že kdokoli se může přihlásit k odběru a změnit názor. Platbu lze provést debetní kartou, kreditní kartou, American Express, PayPal a Alipay. Momentálně však nejsou přijímány žádné kryptoměny.

Funkce

StrongVPN
NordVPN
ExpressVPN

Okna
Operační Systém Mac
iOS
Android
Linux
Windows Phone
 • Žádná omezení nebo omezení

 • Nulové protokoly

 • Killswitch (pouze okna)

 • Inteligentní služba DNS

 • 12 Simultánní zařízení

 • Odblokujte Netflix USA

 • Podpora směrovače pro mnoho modelů

 • Silné šifrování OpenVPN

 • Rychlé rychlosti připojení

 • Protokol Beta WireGuard

Navštivte StrongVPN »

Odblokujte Netflix?

StrongVPN
NordVPN
ExpressVPN

Amazon Prime
Hulu
Netflix
iPlayer

Během našich testů jsme zjistili, že StrongVPN je schopen odblokovat řadu vysoce vyhledávaných služeb streamování, včetně Netflix USA. Také jsme se dostali bez problémů do britského Netflixu. Bohužel se jí však nepodaří odemknout britskou BBC iPlayer. Pokud se jedná o problém, podívejte se jinam.

StrongVPN nás také úspěšně přivedla na stránky ABC.com a NBC.com. Také jsme měli přístup ke službě Channel 4 na vyžádání z Velké Británie.

Rychlost a výkon

Testujeme VPN pomocí serverového vědeckého systému testů rychlosti. Náš proprietární systém je jedním z druhů na srovnávacím trhu VPN a umožňuje zákazníkům získat přesnou představu o tom, co lze očekávat ohledně výkonu VPN. Náš systém testuje StrongVPN třikrát denně a výsledky ukazují, že se jedná o rychlou VPN, která je více než schopna poskytnout dostatečně dobré rychlosti pro streamování vysoce kvalitního 4K videa. Rychlost připojení také zařadila StrongVPN do elitní kategorie VPN, které dokáží zvládnout úkoly náročné na data, jako je hraní her.

Rychlosti stahování StrongVPN

Abychom vyzkoušeli soukromí StrongVPN, zkontrolovali jsme úniky IPv4 i IPv6 pomocí virtuálního počítače na Windows. Testovali jsme pomocí okna inkognito, abychom se ujistili, že nedošlo k problémům s mezipamětí. Naše testy neodhalily žádné úniky IPv4 nebo úniky IPR4 WebRTC. Výsledky odhalily, že StrongVPN skutečně zpracovává požadavky DNS se svými vlastními servery.

Bohužel však VPN trpí úniky IPR6 WebRTC. To znamená, že pro úspěšné použití této VPN pro účely ochrany osobních údajů budete muset zcela zakázat IPv6. Abychom byli spravedliví, StrongVPN připouští, že tomu tak je, a jakmile je IPv6 deaktivován, VPN funguje jako kouzlo. To je něco, na co si musíte dát pozor - ale nemusí to být nutně řešení, protože je velmi snadné deaktivovat IPv6.

Soukromí a bezpečnost

StrongVPN
NordVPN
ExpressVPN

24hodinová podpora
Živý chat
Záruka vrácení peněz
Délka záruky vrácení peněz 30 30 30

Být sídlem v USA není skvělé pro soukromí. USA jsou domovem NSA a CIA a USA prosazují příkazy a příkazy roubíků, které mohou firmy přimět, aby se vzdávaly údajů o uživatelích a udržovaly je v tajnosti po neurčitou dobu. Navzdory této nevýhodě je StrongVPN služba, která inzeruje silnou politiku bez protokolování. To znamená, že VPN neukládá žádné protokoly o datech, která prochází jeho servery.

Pokud jde o šifrování, tato VPN poskytuje výběr protokolů. IKEv2, SSTP, L2TP / IPSec a OpenVPN jsou k dispozici pomocí různých aplikací. Doporučený protokol je OpenVPN, který je k dispozici jak ve verzích pro stolní počítače, tak pro Android. Zkontrolovali jsme implementaci OpenVPN StrongVPN, abychom se ujistili, že je dostatečně silná na to, aby chránila data účastníka před útoky. Zjistili jsme, že implementace šifrování překračuje naše minimální požadavky na soukromí a zabezpečení, což znamená, že tato VPN je bezpečná.

Šifra AES 256 s handshake RSA-2048 a SHA-1 (HMAC) pro hašovací ověřování. Nebyl jsem schopen zjistit, zda je implementováno Perfect Forward Secrecy. Celkově je toto šifrování pro většinu lidí dostatečně robustní.

Na druhou stranu VPN zajišťuje vaše data pouze tehdy, pokud je VPN připojena a protože killswitch je k dispozici pouze ve Windows, nemusí být tato VPN vhodná pro všechny. Aby bylo možné bezpečně používat tuto VPN, musí být navíc zakázán protokol IPv6.

Uživatelská zkušenost

Webová stránka

Webová stránka StrongVPN je užitečná, postrádá však důležitá data týkající se standardů implementace šifrování. Jeho FAQ sekce je užitečná, ale poskytuje pouze holé potřeby. Dobrou zprávou je, že StrongVPN má na svém webu živé chatovací okno 24/7. Zjistil jsem, že její agenti jsou velmi užiteční. Technické oddělení však bylo k dispozici pouze během týdne.

Přihlášení k odběru je snadné a při rozhovoru s živým chatem vás mohou spojit s mnoha užitečnými informacemi, které jsou na webu zakopány. Celkově dobré.

Proces

Registrace je snadná a nemusíte poskytovat mnoho údajů. To je dobré a pokud se zaregistrujete pomocí e-mailu s vypalovačkou, můžete získat předplatné s velkým množstvím soukromí. Bohužel kryptoměny nejsou k dispozici. Jedna věc, která stojí za zmínku, je, že když poprvé stáhnete klienta, automaticky vás přiřadí k "Domov" server. Tento server je PPTP, zastaralá forma šifrování, kterou nedoporučujeme. Z tohoto důvodu je první věcí, kterou byste mohli po instalaci StrongVPN udělat, změnit nastavení šifrování v možnostech klienta.

Klient VPN VPN StrongVPN

Toto je nejlepší klient StrongVPN a my bychom argumentovali, že StrongVPN je pro uživatele Windows mnohem lepší než pro zákazníky používající jakýkoli jiný operační systém. OpenVPN je k dispozici, software se snadno používá a je plně vybaven ochranou proti úniku DNS IPv4 a killswitch. Zatemnění sítě VPN je také k dispozici prostřednictvím funkce zvané kódování. StrongVPN mi řekl, že tato funkce nastaví VPN na TCP přes port 443 (zamaskovat provoz OpenVPN jako normální HTTP).

Jiné platformy

StrongVPN má také aplikace dostupné pro Mac OS X, iOS a Android. Pokyny pro ruční nastavení jsou k dispozici také pro všechny tyto platformy. Operační systémy OS Linux, Ubuntu a Chromium mohou integrovat službu StrongVPN také pomocí ruční instalace klienta OpenVPN třetí strany. Můžete také přistupovat k VPN z routerů provozujících operační systémy DD-WRT, Tomato a Sabai.

Killswitch není k dispozici na žádné z těchto platforem, které řídí StrongVPN pro torrentování v počítačích Mac, Android a iOS. Pokud je však vaším hlavním požadavkem streamování a odblokování obsahu, je tato VPN spolehlivá na všech platformách.

WireGuard

Wireguard je otevřený zdrojový protokol VPN nové generace, který byl navržen tak, aby byl robustní a lehký. Implicitně implementuje tajnost a je založena na řadě robustních moderních kryptografických primitiv. Málo sítí VPN začalo poskytovat přístup k programu WireGuard, ale StrongVPN je v současné době ve verzi Beta.

Rozhodli jsme se otestovat implementaci protokolu WireGuard od StrongVPN a zjistit, jak funguje. Odběratelé, kteří chtějí používat WireGuard, se musí přihlásit na web na konkrétní stránce. Odtud si uživatelé mohou vybrat platformu, pro kterou vyžadují klienta WireGuard. To je přesměruje na web WireGuard, aby nainstalovali klienta třetí strany.

Stáhli jsme klienta Android, abychom jej vyzkoušeli - protože je snadné jej nastavit pomocí QR kódu. Je však možné ji nastavit pro Windows, Mac, Linux a iOS, pokud dáváte přednost.

Nejprve jsme vybrali umístění serveru, ke kterému jsme se chtěli připojit (Londýn). Testovali jsme program WireGuard na připojení IPv4, protože implementace protokolu IPv6 ještě není k dispozici.

Po připojení k WireGuard jsme testovali úniky IP pomocí serveru ipleak.net a zjistili jsme, že jsme nezaznamenali žádné úniky IP, úniky DNS ani úniky WebRTC. To znamená, že tunel byl vytvořen úspěšně a bez problémů. Byli jsme ohromeni rychlostí, se kterou je spojení navázáno.

Výsledky testu těsnosti VVNN

Dále jsme testovali rychlosti Wireguardu na připojení Virgin Media 50 Mbps ve Velké Británii. Zjistili jsme, že to funguje velmi dobře. Mezi naším spojením s VPN a bez VPN nebyl téměř žádný rozdíl. To je opravdu působivé a rozhodně je implementace WireGuard StrongVPN opravdu zajímavá.

Je třeba mít na paměti, že WireGuard je stále považován za experimentální a nebyl plně auditován. To znamená, že může být trochu předčasné začít jej používat pro bezpečnostní účely. Je však hezké vidět komerční VPN jako Strong experiment s tímto dobře zveřejněným novým protokolem. Deset z deseti pro úsilí.

Služby zákazníkům

StrongVPN
NordVPN
ExpressVPN

24hodinová podpora
Živý chat
Záruka vrácení peněz
Délka záruky vrácení peněz 30 30 30

Dlouho jsme hovořili s týmem zákaznické podpory společnosti StrongVPN a zjistili jsme, že jsou velmi užitečné. V jedné fázi jsme byli v přímém chatu se dvěma jejich agenty najednou, což je něco, co jsme ještě nikdy nezažili. Technický tým byl dobře informován, ale skutečně techničtí chlapi byli k dispozici pouze v pracovní dny. Přesto jsme zjistili, že StrongVPN má jeden z nejlepších týmů zákaznické podpory live chat, se kterými jsme se kdy setkali. Uživatelé mohou také kontaktovat StrongVPN prostřednictvím e-mailu, pokud dávají přednost.

Závěrečné myšlenky

StrongVPN je služba, která během našich testů fungovala dobře. I když budete muset vypnout IPv6, abyste se ujistili, že nedochází k únikům, tato služba implementuje silné šifrování a má vodotěsné zásady ochrany osobních údajů. Být sídlem v USA není ideální a skutečnost, že nemá killswitch na žádné platformě kromě Windows, tuto VPN mírně omezuje. Pokud jste však uživatelem systému Windows, tato síť VPN je velmi dobrá a nezrušíte-li banku po dobu jednoho roku.

Navštivte StrongVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me