50 najlepszych dodatków Kodi 2020 – Jak zainstalować dodatki Kodi

Odtwarzacz multimedialny Kodi może indeksować wszystkie pliki rozrywkowe, które masz na komputerze, tworząc centralną bibliotekę, która daje jedną aplikację do uzyskiwania dostępu do wszystkich filmów i muzyki. Możliwość przesyłania strumieniowego wideo przez Internet do Kodi dodatkowo rozszerza możliwości rozrywki.

Dodatki zapewniają dostęp do całej tej dodatkowej rozrywki. Jeśli masz subskrypcję usługi rozrywkowej premium, takiej jak NowTV, Netflix lub HBO Now, możesz połączyć te konta z odtwarzaczem Kodi i uzyskać do nich dostęp. W każdym przypadku potrzebny będzie określony dodatek, aby usługa subskrypcji była dostępna w Kodi.

Sprawdź nasz przewodnik po Best Netflix VPN.

Zachowaj ostrożność, szukając dodatków Kodi, ponieważ nie wszystkie z nich działają zgodnie z regułami. Firmy medialne i rządy są teraz bardzo podekscytowane na temat Kodi z powodu dodatków, które udostępniają materiały chronione prawem autorskim za darmo bez zgody właścicieli tych filmów.

Dlatego możesz przeczytać, że Kodi jest nielegalne. Tak jednak nie jest. Nielegalność wynika z niektórych dodatków.

ProPrivacy.com nie akceptuje naruszenia praw autorskich. Chociaż jesteśmy świadomi, że VPN można wykorzystać do fałszowania Twojej lokalizacji w innym kraju, a tym samym do pokonania ograniczeń geograficznych, ich głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i prywatności online. Przede wszystkim dlatego zalecamy korzystanie z VPN na Kodi.

Przeczytaj naszą listę najlepszych dodatków Kodi na grudzień 2017 r. Jeśli nigdy wcześniej nie instalowałeś dodatku, możesz przeczytać instrukcje dotyczące zadania w dalszej części tej recenzji.

Contents

Najlepsze dodatki Kodi dla amerykańskiej telewizji

1. USTVNow

USTVNow to usługa subskrypcyjna, która nadaje kanał wielu amerykańskim stacjom telewizyjnym. Należą do nich CBS, NBC, Fox News i ESPN. Jeśli masz już subskrypcję USTVNow, po prostu musisz się zalogować przy pierwszym uruchomieniu dodatku. Jeśli nie masz subskrypcji, możesz zarejestrować się z poziomu dodatku Kodi. Firma oferuje bezpłatny okres próbny.

Stream Super Bowl 53 na CBS z VPN!

2. Film Emporium

Jak sama nazwa wskazuje, Film Emporium jest doskonałym źródłem filmów. Jednak ten dodatek zawiera również wiele transmisji na żywo, w tym główne stacje telewizyjne w USA i Wielkiej Brytanii. Znajdziesz ten dodatek w repozytorium Dandy Media.

3. SmoothStreams

SmoothStreams oferuje ponad 50 kanałów, w tym główne amerykańskie usługi streamingu sportowego. Oprócz transmisji na żywo z wydarzeń sportowych, takich jak gry NFL, NBA i MLB, możesz uzyskać dostęp do wyspecjalizowanych nadawców i wszystkich głównych sieci telewizyjnych w USA.

Najlepsze dodatki Kodi dla brytyjskiej telewizji

4. iPlayer

BBC słynie na całym świecie z wysokiej jakości programowania. Możesz oglądać wszystkie kanały BBC przez Internet poprzez przeglądarkę, uzyskując dostęp do BBC iPlayer. Ten dodatek przenosi iPlayer do Kodi. Kodi iPlayer zapewnia dostęp do biblioteki filmów na żądanie i zestawów pudełkowych, a także strumieni na żywo kanałów telewizyjnych BBC.

5. Turcy brytyjscy

Ten dodatek zapewnia dostęp do listy odtwarzania jednego technika. Geniusz, o którym mowa, mieszka w Wielkiej Brytanii, ale pochodzi z Turcji, więc jego kolekcja wideo pochodzi głównie z tych dwóch krajów. Biblioteki filmów są tak dobrze podzielone na kategorie, że ten dodatek stał się hitem wśród publiczności. Pobierz ten dodatek z Cerebro TV Repository.

Najlepsze dodatki Kodi dla World TV

6. Maverick TV

Ten dodatek zapewnia transmisje na żywo ze stacji telewizyjnych i usług przesyłania strumieniowego wideo z całego świata. Oprócz transmisji na żywo, system ma obszerną bibliotekę filmów, w tym filmy, filmy dokumentalne i filmy fitness. Repozytorium tej usługi jest dostępne na stronie internetowej Maverick TV.

7. StreamHub

StreamHub zawiera Mobdro, który zapewnia dostęp do transmisji telewizyjnych na żywo z całego świata. Kanały te obejmują zarówno bezpłatne, jak i premium usługi telewizyjne, takie jak kanały franczyzy sportowej i HBO. Ten system ma własne repozytorium, które nazywa się również StreamHub.

8. Ultra IPTV

Ultra IPTV obejmuje usługi przesyłania strumieniowego z Internetu z całego świata. Biblioteka kanałów obejmuje specjalistyczne usługi, takie jak transmisje wydarzeń sportowych i kanały informacyjne. Witryna ma również wiele kanałów filmowych i programów w wielu różnych językach, więc jeśli jesteś daleko od domu, masz dużą szansę na znalezienie rozrywki w swoim własnym języku dzięki temu dodatkowi. Możesz uzyskać Ultra IPTV z repozytorium Cazlo.

9. SkyNet

SkyNet to kolejna obszerna biblioteka, która zapewnia dostęp do strumieni na żywo kanałów telewizyjnych z całego świata. Ten dodatek obejmuje również dostęp do filmów rozrywkowych na żądanie, które obejmują filmy, programy i filmy dokumentalne. Dodatek SkyNet jest dostępny z repozytorium Maverick TV.

10. cCloud TV

cCloud TV oferuje bibliotekę rozrywki. Powiązany dodatek spakowany w tym samym repozytorium nazywa się cCloud Live TV. Zapewnia dostęp do transmisji na żywo stacji telewizyjnych z całego świata. Otrzymujesz ten dodatek z repozytorium Cazwall.

11. Ultimate IPTV

Ta kolekcja kanałów IPTV zapewnia dostęp do rozrywki z całego świata. Kanały te obejmują zarówno niekodowane, jak i najlepsze stacje telewizyjne w wielu różnych językach. Chociaż ten dodatek może doprowadzić Cię do tych zagranicznych kanałów, nie może ominąć regionalnych ograniczeń. Możesz zainstalować ten dodatek z Super Repository.

Najlepsze dodatki Kodi do filmów

12. BOB Unleashed

BOB Unleashed, znany również jako BOB Unrestricted, daje dostęp do długiej listy usług przesyłania strumieniowego, ale wiele z nich wymaga subskrypcji, której BOB nie może obejść. W związku z tym musisz zarejestrować się w kanałach premium, aby uzyskać jak najwięcej z tego dodatku. BOB Unleashed jest dostępny w repozytorium Noobs and Nerds.

13. Specto

Specto to rozwidlenie Exodusa, o którym możesz przeczytać poniżej. Baza filmów jest dużą atrakcją, są też filmy z kanałów telewizji Sky, choć nie jest to transmisja na żywo z tych stacji. Dodatek będzie rozglądał się w Internecie w poszukiwaniu alternatywnych źródeł dla każdego wymienionego filmu. Po wybraniu jednego menu wyświetli listę opcji, z których możesz obejrzeć.

14. Filmy z kryjówki

Safehouse Movies kontynuuje swoją podstawową działalność i po prostu wyświetla filmy (większość innych głównych dodatków Kodi obejmuje programy i transmisje telewizyjne na żywo). Ten dodatek jest dostępny z repozytorium Dandy Media.

15. Snag Films

Ten dodatek jest doskonałym źródłem filmów Bollywood. Istnieje również fantastyczna rozrywka z innych różnorodnych źródeł, w tym filmów z Afryki i dramatów z Korei.

16. SALTS (Stream All the Sources)

"SÓL" oznacza "przesyłać strumieniowo wszystkie źródła." Podobnie jak większość dodatków w tej kategorii filmów, SALTS zapewnia również dostęp do popularnych programów telewizyjnych i dramatów. Ten dodatek jest dostępny z repozytorium Kodil.

17. F.U.B.A.R.

Biblioteka F.U.B.A.R. ma ogromny zasięg, z kategoriami obejmującymi rozrywkę dla dzieci, a także filmy Bollywood. To świetna paczka filmów. Dodatek jest dostępny z repozytorium Mucky Duck.

18. Posejdon

Posejdon jest jedną z gwiazd Kodi i został okrzyknięty nowym Exodusem. Możesz uzyskać ten dodatek z wielu repozytoriów, w tym Kodil oraz Noobs and Nerds.

19. Exodus

Exodus był na szczycie drzewa, dopóki jego mechanizm leżący u podstaw TVAddons.ag nie został zamknięty. Teraz możesz zainstalować dodatek Exodus, ale żaden z wybranych filmów nie będzie odtwarzany. Mimo że nie działa, Exodus nadal jest dystrybuowany za pośrednictwem Super Repository i Kodil.

20. Przymierze

Przymierze jest oficjalnym zamiennikiem Exodusa. Wiele linków zostało jednak odebranych przez zamknięcie witryn hostingowych, co dało Posejdonowi przewagę w wyścigu o zastąpienie Exodusu. Umowa jest dostępna w repozytoriach Kodil i XvBMC.

Najlepsze dodatki Kodi dla sportu

21. Wyzwolenie

Deliverance to szczególnie dobry dodatek dla ćpunów piłkarskich. Menu systemu zawiera tabelę ligową angielskiej Premier League i jest wiele najważniejszych wydarzeń z ostatnich meczów. Inne kanały oferują filmy i programy sportowe. Wybawienie to nie tylko sport; oferuje także rozrywkę dla dzieci, komedie, filmy dokumentalne i programy sezonowe.

22. Rising Tides

Rising Tides to dobra lokalizacja do uzyskiwania dostępu do wydarzeń sportowych na żywo, ale większość z nich jest dostępna tylko z abonamentem na kanał nadawczy. Kanały wymienione w tym dodatku obejmują BT Sports, ESPN, Fox Sports i Bein Sports. Możesz pobrać ten dodatek z repozytorium Mulla Fabz.

23. Elektra Vault

Podobnie jak Rising Tides, Elektra Vaults jest dobrym źródłem dostępu do transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Najważniejsze ostatnie mecze są również dostępne za pośrednictwem tego dodatku.

24. VidTime

VidTime zapewnia dostęp do transmisji wydarzeń sportowych na żywo i jest dobrym źródłem do meczów hokeja, koszykówki i UFC. Chociaż dodatek specjalizuje się w transmisjach na żywo, istnieje również biblioteka nagranych wydarzeń z meczu.

25. Piłka nożna powtórka

Football Repeat specjalizuje się w piłce nożnej. Ten dodatek nie zapewnia par meczów na żywo, ale ma imponującą listę lig w swojej bibliotece, w tym Premier League, Ligę Mistrzów, niemiecką Bundesligę i Serie A z Włoch.

26. Halow Live TV

Halow przyciąga fanów swoją imponującą biblioteką linków do transmisji wydarzeń sportowych na żywo, do której daje bezpłatny dostęp. Ten dodatek ma coś więcej niż tylko sport, ponieważ biblioteka zawiera także kanały rozrywki dla dzieci, filmy i wiele innych. Halow obejmuje również kanały radiowe.

27. Sports Mania

Jeśli z przyjemnością zapłacisz za dostęp do rozrywki na Kodi, powinieneś rzucić okiem na Sports Mania. Ta usługa subskrypcyjna dla Wielkiej Brytanii zapewnia nieprzerwane przesyłanie strumieniowe, ponieważ firma zainwestowała znaczne środki w pojemność serwera i technologię transmisji wideo.

Najlepsze dodatki Kodi do muzyki

28. Bandicoot Vids

Bandicoot Vids specjalizuje się w filmach z wydarzeń na żywo. Nie oznacza to przesyłania strumieniowego wydarzeń w czasie rzeczywistym, ale nagrania występów na żywo, takich jak przedstawienia sceniczne i koncerty muzyczne. Powiedziawszy to, kanał ma również transmisje na żywo, które obejmują relacje z wydarzeń sportowych. Ten dodatek ma również klasyczną bibliotekę filmów, choć nie ma najnowszych hitów.

29. Strumienie MP3

Jest to dodatek do przesyłania strumieniowego muzyki, który można uzyskać z Super Repository. Biblioteka jest dobrze zindeksowana według gatunku, co pozwala stworzyć własną listę odtwarzania.

30. BeatZ

BeatZ ma bardzo dużą bibliotekę muzyczną, która zapewni Ci niekończącą się rozrywkę. Ten dodatek do strumieniowego przesyłania muzyki pochodzi z własnego repozytorium produkowanego przez Stream Army.

31. Rave Player

Rave Player ma świetną bibliotekę muzyczną z charakterystyczną sekcją zestawów DJ i miksów. Długie zestawy zapewniają wstępnie zmiksowany strumień muzyki, który będzie trwał przez wiele godzin bez konieczności wybierania poszczególnych melodii.

32. Źródło muzyki

Źródło muzyki ma wiele różnych rozrywek muzycznych. Dodatek zapewnia dostęp do biblioteki cyfrowych plików muzycznych, a także kanałów muzycznych wideo. Możesz uzyskać dostęp do cyfrowych stacji radiowych za pośrednictwem dodatku i strumieniować zestawy DJ.

33. TuneIn Radio

TuneIn to popularna aplikacja do cyfrowej muzyki. Ten dodatek udostępnia usługę z poziomu Kodi. Potrzebujesz konta TuneIn, aby uzyskać dostęp do systemu za pośrednictwem Kodi. Możesz jednak założyć konto za darmo.

Najlepsze dodatki Kodi dla anime

34. AnimeGo

AnimeGo jest doskonałym źródłem japońskiej animacji. Dodatek zapewnia dostęp do filmów i seriali animowanych. Źródła AnimeGo oferują dobre prędkości przesyłania.

35. AnimeFTW.tv

Ten dodatek do anime ma większą bibliotekę niż AnimeGo, więc jeśli jesteś wielkim fanem anime i mangi, jest to prawdopodobnie lepszy wybór dla Ciebie.

36. KissAnime

KissAnime to najlepszy pies wśród dodatków anime Kodi. AnimeGo ma 500 tytułów, a AnimeFTW.tv ma 700. KissAnime ma ponad 6000. KissAnime jest stale aktualizowany, więc współczesna rozrywka jest zawsze dostępna, a także znacznie starsze tytuły.

Najlepsze dodatki Kodi dla dzieci

37. Klaun kreskówek

Cartoon Clown jest dostępny w Super Repository i Kodil. Ten dodatek jest nie tylko dobrym źródłem kreskówek, ale także zawiera filmy i programy dla dzieci, aby Twoje dzieci były przyklejone do ekranu.

38. CartoonsOn

CartoonsOn koncentruje się na kreskówkach dla dzieci. Biblioteka obejmuje klasykę, seriale i filmy. Ten dodatek Kodi jest dostępny z repozytorium Noobs and Nerds.

39. Nickelodeon i Nickelodeon Jr

Nickelodeon i Nickelodeon Jr to bardzo popularne stacje telewizyjne dla dzieci. Dzięki temu dodatkowi te dwa kanały telewizji kablowej są teraz dostępne w Kodi.

40. Cartoon HD

Cartoon HD ma świetną bibliotekę, która zawiera materiały edukacyjne wraz z klasyczną rozrywką dla dzieci. Ten dodatek jest dobrze utrzymany i wolny od złych linków. Możesz uzyskać dostęp do usługi za pośrednictwem repozytorium Xunity Talk.

41. Super Cartoons Kodi

Super Cartoons Kodi to oferta doskonałego Dandy Media, dostępna za pośrednictwem własnego repozytorium. Struktura nawigacji tego dodatku została zaprojektowana w taki sposób, aby była łatwa w użyciu, dzięki czemu Twoje dzieci mogą sterować elementami sterującymi i wybierać filmy.

Najlepsze dodatki Kodi do filmów dokumentalnych

42. Dokumenty Brettus

Jeśli wolisz filmy oparte na faktach, ta biblioteka setek filmów dokumentalnych zapewni Ci wiele do myślenia. Ten dodatek Kodi istnieje już od dawna, z dobrze skategoryzowaną biblioteką i niezawodnymi linkami, dzięki czemu jest lojalnym zespołem obserwujących.

43. Dokumenty Decado

To kolejny świetny zasób dla filmów dokumentalnych. Podobnie jak w przypadku wielu dodatków rozrywkowych, Decado Documentary używa YouTube jako jednego ze źródeł. Aby korzystać z tego systemu, musisz mieć zainstalowany dodatek YouTube. Ten i inne dodatki pomocnicze zostaną zainstalowane automatycznie wraz z Dokumentami Decado. Ten dodatek jest dostępny w Super Repository, a także w Kodil.

44. Filmy do działania

Dodatek Films For Action zapewnia dostęp do biblioteki ponad 2500 filmów i filmów dokumentalnych. Źródłem tych filmów są grupy nacisku i działacze, którzy chcą podkreślić przyczynę zmiany świata. Możesz zainstalować tę reklamę z domyślnego repozytorium Kodi.

45. Dodatek NASA Kodi

NASA produkuje wiele materiałów wideo, zarówno w celu wyjaśnienia swojej misji opinii publicznej, jak i w wyniku badań i badań. Wiele z tego wideo jest dostępnych do oglądania przez ten dodatek Kodi. Oprócz wideo dodatek zyskuje dostęp do strumieni na żywo obrazów satelitarnych. Ten dodatek jest dostępny w domyślnym repozytorium Kodi.

Najlepsze dodatki Kodi dla kanałów premium

46. ​​Dodatki Nemesis Kodi

Nemesis to płatna usługa, która korzysta z różnych źródeł wideo, w tym torrentów, za pośrednictwem systemu o nazwie Real-Debrid. Filmy są dostępne w wysokiej jakości formacie 4K i są dostarczane z dużą prędkością. Zawartość dostępna za pośrednictwem tego dodatku obejmuje filmy, programy, anime, kreskówki, audiobooki i materiały dla dorosłych. Sprawdź naszą najlepszą sieć VPN dla stron z torrentami, aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z VPN podczas torrentowania.

47. Strumienie Vader

Vader Streams to usługa premium, która zapewnia kanały premium. Należą do nich HBO, Hulu i AMC HD. Wydarzenia sportowe, które zwykle wymagają płatności pay-per-view, są również wliczone w opłatę za abonament dodatkowy Vader Streams.

48. UFC Finest / Planet MMA

Planet MMA to nowa nazwa UFC Finest. Ten dodatek pay-per-view zapewnia walki na żywo UFC, a także bibliotekę profili wojowników, przeszłe walki, filmy dokumentalne i rozrywkę związaną z UFC. Ten dodatek jest dostępny poprzez repozytorium Magic projektu Ares.

49. SportsAccess

Aby skorzystać z tego dodatku, musisz uiścić opłatę subskrypcyjną, a firma akceptuje tylko Bitcoin. Jednak ta opłata zapewni ci dostęp do wydarzeń na żywo, w tym meczów NBA i NHL, a także meczów piłki nożnej z całego świata.

50. FilmOn TV

Jest to brytyjska biblioteka filmów, która jest dostarczana subskrybentom za pośrednictwem przeglądarek: możesz także uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem Kodi dzięki dodatkowi. Musisz otworzyć konto w FilmOn TV, aby uzyskać dodatek do streamowania. Możesz uzyskać dostęp do tego dodatku za pośrednictwem repozytorium Cazwall.

Jak zainstalować dodatki Kodi

Istnieją trzy różne ścieżki do uzyskania dodatku. Możesz pobrać plik zip wtyczki lub plik zip repozytorium lub połączyć się z repozytorium przez Internet. Aby zainstalować każdy z nich, wykonaj poniższe czynności.

Załaduj dodatek za pomocą pliku zip

Jeśli poszukiwanie dodatku rozpocznie się pobieranie pliku zip, musisz zainstalować plik w Kodi. Pojedynczy dodatek, który może również instalować programy pomocnicze, znajduje się w pliku ze słowem "podłącz" na początku swojej nazwy. Repozytorium zawiera wiele dodatków, a jego nazwa zaczyna się od słowa "magazyn."

Krok pierwszy

Zanotuj katalog, do którego pobrany plik zip.

Krok drugi

Otwórz Kodi i kliknij Dodatki w bocznym menu głównego ekranu. Kliknij symbol otwartego pola w lewym górnym rogu ekranu dodatków, aby przejść do przeglądarki dodatków.

Kodi Add-ons Dostęp do przeglądarki

Krok trzeci

Kliknij Zainstaluj z zip. Poruszaj się po strukturze katalogów, aby wybrać pobrany plik.

Kodi zainstaluj dodatek z pliku zip

Kliknij dobrze.

Jeśli plik zip jest wtyczką, teraz zainstaluje dodatek. Jeśli jest to repozytorium, będziesz musiał zainstalować dodatek z repozytorium (patrz poniżej).

Załaduj dodatek z adresu internetowego

Krok pierwszy

Naciśnij symbol koła zębatego w lewym górnym rogu głównego strumienia Kodi. Spowoduje to przejście do strony ustawień.

Dostęp do ustawień Kodi

Krok drugi

Kliknij na Menedżer plików Ikona.

Dostęp do Menedżera plików Kodi

Krok trzeci

Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.

Kodi dodaj źródło

Krok czwarty

Kliknij odpowiednie słowo na ekranie Dodaj źródło i wpisz adres URL repozytorium. To musi zaczynać się od "http: //" lub "https: //" i musi mieć ukośnik ("/") na końcu adresu.

Kodi dodaj stronę źródłową

Kliknij dobrze.

Krok piąty

Wpisz nazwę linku i kliknij dobrze.

Repozytorium Kodi po skonfigurowaniu łącza

Krok szósty

Naciśnij dwa razy przycisk Escape, aby wrócić do głównego ekranu Kodi. Kliknij Dodatki w bocznym menu.

Element menu Dodatki Kodi

Kliknij symbol otwartego pola w lewym górnym rogu menu.

Krok siódmy

Wybierz Zainstaluj z pliku zip w przeglądarce dodatków. Wybierz łącze skonfigurowane w Menedżerze plików i naciśnij dobrze.

Kodi zainstaluj repozytorium

Teraz musisz zainstalować dodatek z repozytorium, które właśnie udostępniono w systemie.

Zainstaluj i dodaj z repozytorium

Krok pierwszy

W przeglądarce dodatków kliknij Zainstaluj z repozytorium.

Kodi Add-ons Browser instaluje się z repozytorium

Spowoduje to wyświetlenie listy dostępnych repozytoriów - zarówno tych, które zostały pozyskane za pośrednictwem łączy, jak i tych, które zostały zainstalowane z plików zip.

Krok drugi

Kliknij repozytorium zawierające dodatek, który chcesz zainstalować. Zostanie wyświetlona lista typów dodatków.

Indeks repozytorium Kodi

Krok trzeci

Przewiń listę dostępnych dodatków. Kliknij ten, który chcesz.

Kodi wybiera dodatek z repozytorium

Krok czwarty

naciśnij zainstalować na ekranie szczegółów.

Dodatek instalacyjny Kodi

Większość dodatków wymaga dodatkowych programów; zostaniesz o nich poinformowany na następnym ekranie. Kliknij dobrze kontynuować.

Szereg wiadomości powie Ci, że każdy element został zainstalowany.

Wniosek

Dodatki sprawiają, że Kodi jest znacznie bardziej interesujący. Mogą przynieść Ci rozrywkę z całego świata. Jednak wiele kanałów jest ograniczonych, więc dostęp do nich mają tylko osoby w krajach, w których oparta jest każda usługa.

Można obejść te regionalne ograniczenia, instalując wirtualną sieć prywatną (VPN). VPN pozwala wybrać lokalizację. Po włączeniu każda osoba sprawdzająca Twoją lokalizację będzie myśleć, że jesteś w wybranym przez siebie kraju. Ta sztuczka umożliwia dostęp do wszystkich kanałów, które są dostępne tylko dla innych krajów. Sprawdź nasz najlepszy przewodnik Kodi VPN, aby uzyskać więcej informacji na temat tej technologii.

Połącz VPN z Kodi, aby poszerzyć swoje horyzonty rozrywkowe.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me