Czy możesz zapłacić za usługi zagraniczne za pomocą wirtualnej karty debetowej?

Podczas gdy VPN można używać do odblokowywania treści ograniczonych geograficznie, wielu dostawców transmisji strumieniowych pay-per-view, usług muzycznych i specjalistycznych usług sportowych wymaga płacenia lokalną kartą debetową lub kredytową. Próba zapłaty kartą z własnego kraju i fałszywego kodu pocztowego rzadko działa. Na szczęście istnieje rozwiązanie.


Ponieważ wiele osób chce kupować usługi online z ograniczeniami regionalnymi, rośnie liczba dostawców "wirtualne karty debetowe". Te cyfrowe usługi płatnicze pozwalają ludziom przesyłać środki na przedpłaconą kartę debetową w wybranym przez nich kraju. Większość ludzi chce odblokować usługi w Wielkiej Brytanii i USA, jednak wirtualne karty są dostępne w prawie każdym kraju.

Jeśli masz jedną z naszych najlepszych sieci VPN i chcesz zapłacić za usługę zagraniczną, taką jak HBO GO, Sling TV, F1 TV, BeIN Sports lub Spotify, możesz skorzystać z jednej z zalecanych wirtualnych usług płatniczych w tym artykule!

Kod pocztowy karty wirtualnej

Ile kosztuje wirtualna karta kredytowa?

Należy pamiętać, że za wirtualne karty płatnicze pobierana jest opłata konfiguracyjna. Większość firm pobiera jednorazową opłatę za wydanie numeru karty. Opłata ta wynosi zwykle od 5 do 15 USD. Poza tym firmy pobierają opłatę za doładowanie karty. Opłata ta wynosi między 1-5% przelewu.

Najlepsze wirtualne usługi płatnicze

Rozumiemy, że jeśli subskrybujesz VPN, aby odblokować coś online, możesz się spieszyć. Dlatego przygotowaliśmy ten krótki przewodnik po najlepszych wirtualnych usługach płatniczych. Wszystkie te usługi są znanymi, zaufanymi dostawcami płatności internetowych, z których korzystają konsumenci na całym świecie…

 1. US Unlocked Virtual Visa Card

  Us Unlocked

  Ta usługa płatności jest absolutnie idealna dla każdego, kto chce kupić amerykańską usługę, taką jak HBO GO, Amazon Prime Video, Sling TV, DirecTV - lub jakąkolwiek inną. US Unlocked zapewnia wirtualnie wstępnie załadowaną kartę debetową, która jest powszechnie akceptowana w sklepach internetowych w USA.

  US Unlocked to wirtualna karta Visa wielokrotnego użytku, która ma ważny adres rozliczeniowy w USA. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 15 USD, a miesięczna opłata za usługę wynosi 3,50 USD. Opłata za doładowanie różni się w zależności od metody wpłaty środków: zazwyczaj wynosi ona 3 USD i 3%. Chociaż to rozwiązanie jest nieco drogie, ma prawidłowy adres, ale jest bardzo przydatne do rejestracji w wielu usługach telewizyjnych w USA!

 2. EcoPayz ecoVirtualcard

  Ecopayz

  EcoPayz zapewnia bezpieczną wirtualną kartę jednorazowego użytku, która zapewnia dodatkowy spokój ducha. Nawet jeśli numer karty zostanie skradziony podczas transakcji online, nie można go użyć po raz drugi. To sprawia, że ​​jest popularną opcją dla osób kupujących towary w sklepach internetowych, którym szczególnie nie ufają.

  EcoPayz można zamówić w EUR, USD i GBR. Jednorazowa opłata za wydanie wynosi 1,80 €, a opłata transakcyjna wynosi 4%. Konsumenci mogą otworzyć jednocześnie trzy karty przedpłacone (jednorazowe). Oznacza to, że możesz skorzystać z tej usługi, aby kupić wiele usług online dla różnych krajów, jeśli chcesz.

 3. Wirtualna szybka karta MoneyPolo

  Moneypolo

  MoneyPolo oferuje zarówno kartę jednorazową, jak i kartę doładowania. Opłata instalacyjna w tej firmie jest dość wysoka i wynosi 15 USD. Opłata za doładowanie wynosi 3 USD za transakcję, więc podobnie jak w przypadku US Unlocked, ta opcja jest po droższej stronie. Osobliwością tej usługi jest to, że jeśli nie korzystasz z karty przez 60 dni, będziesz musiał uiścić opłatę administracyjną w wysokości 10 USD, aby wznowić korzystanie z niej. Z tego powodu ta karta jest zalecana tylko do jednorazowego użytku - lub jeśli zamierzasz regularnie korzystać z karty wirtualnej.

 4. Karta Worldcore Ultimate MasterCard

  WorldPay

  Worldcoreis z siedzibą w Czechach. Pozwala ludziom założyć wirtualną przedpłaconą kartę debetową za jedyne 5 euro. Kartę można kupić w trzech najpopularniejszych walutach - USD, euro lub funtach szterlingach. Oznacza to, że możesz użyć Worldcore do zakupu większości usług online, którymi możesz być zainteresowany. Możesz załadować środki na kartę Worldcore z dowolnego konta bankowego lub w walucie cyfrowej. Opłata za doładowanie wynosi zaledwie 0,99 EUR, co naszym zdaniem jest okazją.

 5. LeuPay

  LeoPay

  Ta usługa różni się nieco od innych na tej liście, ponieważ faktycznie wysyła ci fizyczną kartę. Aby uzyskać jedną lub więcej z tych kart, musisz sprawdzić KYC. Po wykonaniu tej prostej kontroli możesz otrzymać dwie karty za darmo. Zaletą LeuPay jest to, że oferuje 10 różnych walut, więc jeśli chcesz odblokować coś w bardziej nietypowym regionie, warto rozważyć tę kartę. Kolejny świetny punkt sprzedaży - przesyłanie pieniędzy na kartę LeuPay jest bezpłatne dla mieszkańców UE i tylko 2% w innych krajach.

Co to jest wirtualna karta debetowa?

Zaletą wirtualnych kart debetowych jest to, że nie potrzebujesz banku, aby cię zatwierdzić. Ponieważ w miarę upływu czasu obciążasz go pieniędzmi, nie wymaga to żadnych kontroli kredytowych. Oznacza to, że możesz je zamówić i natychmiast dostarczyć na swój adres e-mail.

W przeciwieństwie do fizycznej karty debetowej, która jest fizycznym kawałkiem plastiku, który trzymasz w dłoni, wirtualna karta płatnicza to nic innego jak ważne liczby zapisane na karcie. Numer karty, data jej ważności oraz kod CVV zwykle umieszczony na odwrocie karty fizycznej to wszystko, czego potrzebujesz, aby robić zakupy online.

Karty wirtualne można zamawiać w różnych popularnych światowych walutach, takich jak dolary amerykańskie, funty lub euro. Umożliwia to kupowanie w sklepach internetowych w poszczególnych krajach. Co więcej, pozwala płacić za usługi online zastrzeżone dla regionu, takie jak amerykańskie kanały telewizji kablowej.

Karty wirtualne występują w dwóch różnych odmianach. Można doładować jeden raz, co jest przydatne, jeśli zamierzasz używać karty wielokrotnie. Druga to jednorazowa karta, która traci ważność po wydaniu wszystkich środków, które na nią ładujesz.

Ile kart

Adres w USA dla twojej karty

Na koniec możesz potrzebować adresu w USA, aby kupić niektóre usługi. Jeśli tak jest, po prostu skorzystaj z adresu do przekazania paczki przy kasie.

Zdjęcie tytułowe: Paket / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me