Dlaczego potrzebujesz VPN do podróży

Jedną z największych rzeczy w erze Internetu jest to, że bez względu na to, gdzie jesteśmy na świecie, nigdy nie dzieli nas więcej niż kilka kliknięć od naszych bliskich. Podczas podróży zagranicznych publiczne hotspoty Wi-Fi to łatwy i opłacalny sposób na połączenie z Internetem i komunikowanie się z przyjaciółmi i rodziną w domu. Niestety korzystanie z bezpłatnego Wi-Fi na lotniskach, w hotelach, kawiarniach - lub gdziekolwiek indziej - nie jest tak bezpieczne, jak wielu z nas myśli.

Kampania turystyczna Pic

Cyberprzestępcy przeprowadzają coraz bardziej wyrafinowane ataki. Popularną metodą stosowaną przez hakerów jest utworzenie fałszywego hotspotu Wi-Fi w miejscu, w którym można go znaleźć. Haker sprytnie opisuje sieć, aby wyglądała na oficjalną. Ta technika „złego bliźniaka” bardzo utrudnia ustalenie, czy łączysz się z oficjalnym hotspotem, czy z hakerem.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​turyści mogą się chronić za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Co więcej, każdy może teraz uzyskać 77% zniżki na subskrypcję VPN, klikając poniższy link do NordVPN .

Podróż w czasie

Poniższa infografika pokazuje, jak zmieniły się rzeczy, które zabierają ze sobą na wakacje ... Nie zapomnij o swoim 21-wiecznym niezbędnym VPN! Przewiń w dół, aby uzyskać więcej informacji!

dlaczego powinieneś używać VPN do podróży

Bądź bezpieczny na wakacjach dzięki VPN do podróży

Jeśli przypadkowo połączysz się z Wi-Fi należącym do cyberprzestępcy, mogą oni potencjalnie zobaczyć wszystko, co robisz online. Będą również w stanie ukraść wszelkie dane, które wprowadzisz - takie jak dane logowania, hasła, informacje prywatne oraz dane PayPal lub karty kredytowej. Mogą wyświetlać pobrane pliki, przesłane zdjęcia i przekierowywać do stron zawierających złośliwe oprogramowanie.

Jedynym sposobem, aby upewnić się, że Twoje dane pozostają bezpieczne podczas podróży, jest skorzystanie z VPN. VPN bezpiecznie szyfruje wszystkie dane, zanim dotrze do Internetu za pośrednictwem hotspotu Wi-Fi. To szyfrowanie VPN bezpiecznie szyfruje twoje dane, aby hakerzy nie mogli ukraść Ci niczego.

Odblokuj zawartość za granicą

Wspaniałą rzeczą w korzystaniu z VPN do podróżowania jest to, że nie tylko chroni cię przed hakerami. Pozwala także udawać, że wróciłeś do domu, aby mieć dostęp do usług z ograniczeniami geograficznymi.

Na przykład dzięki VPN możesz oglądać Netflix lub uzyskać dostęp do bankowości internetowej. Możesz także zalogować się do lokalnie zablokowanych usług, takich jak Facebook czy Twitter.

VPN na wakacjach

Ponadto możesz uniknąć okropnej telewizji lokalnej, a zamiast tego oglądać strumienie telewizji z ograniczeniami geograficznymi z domu. Na przykład Australijczyk podróżujący do Wielkiej Brytanii może udawać, że wrócił do Australii, aby obejrzeć Ten. Brytyjski wczasowicz w Hiszpanii może oglądać BBC iPlayer. A obywatel USA na wakacjach w Grecji może oglądać US Netflix lub ESPN.

W rzeczywistości, korzystając z VPN, możesz udawać, że jesteś w dowolnym miejscu na świecie - i możesz odblokować dowolną usługę online ... Cyfrowy kłusak w zaciszu własnego pokoju hotelowego!

Jakie treści mogę odblokować?

Podczas podróży zagranicznej wszystkie usługi geograficznie ograniczone z powrotem do domu są automatycznie blokowane. Wynika to z faktu, że usługi te mają być niedostępne dla cudzoziemców. Ponadto niektóre kraje są bardzo surowe i cenzurują szereg usług internetowych. Korzystając z naszych przewodników VPN, możesz szybko i łatwo dowiedzieć się, jakie popularne usługi są blokowane na całym świecie.

Najlepsze sieci VPN do podróży?

Jeśli chcesz chronić swoją cyfrową prywatność i zyskać bezpieczeństwo dla siebie i swojej rodziny podczas wakacji - istnieje kilka sieci VPN, które są absolutnie idealne:

  • ExpressVPN jest uważany za krem ​​sieci VPN. Jest szybki, bezpieczny, dostępny na wszystkie platformy i ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez żadnych wątpliwości, dzięki czemu możesz przetestować usługę i odzyskać pieniądze, jeśli nie chcesz kontynuować!
  • NordVPN ma silne ustawienia szyfrowania i bezpieczeństwa. Zapewnia duże prędkości przesyłania strumieniowego wszystkich ulubionych programów podczas Twojej nieobecności. Jest to absolutna okazja za jedyne 2,75 USD miesięcznie (jeśli kupisz roczną subskrypcję). Pamiętaj, że mają gwarancję zwrotu pieniędzy do 30. Więc jeśli zdecydujesz, że nie chcesz tego przez cały rok; możesz otrzymać zwrot pieniędzy.
  • ibVPN (Invisible Browsing VPN) to kolejna usługa, która jest bardzo lubiana przez wszystkich naszych recenzentów na ProPrivacy.com. Jest szybki, ma wiele serwerów i zapewnia bezpieczeństwo, którego potrzebujesz, gdy jesteś poza domem. Najlepsze ze wszystkich ibVPN ma obecnie specjalną ofertę letnią, która obniża cenę VPN do bardzo konkurencyjnych 2,42 USD miesięcznie.

Aby uzyskać więcej VPN dla podróżujących, zobacz nasze 5 najlepszych usług VPN dla przewodników turystycznych.

Konkurs turystyczny

Konkurs turystyczny z ibVPN

Zdjęcia: icemanphotos / Shutterstock.com, Ivanko80 / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me