Jak przesyłać bajki online – odblokuj Unlimited Kids TV podczas pobytu za granicą

Wszyscy chcą, aby ich dzieci były szczęśliwe. Jednak w dzisiejszych czasach rodzicom może być trudno sprostać wymaganiom placów zabaw związanych z telewizją. Rozumiemy, z czym masz do czynienia - lista popularnych kreskówek wydaje się nigdy nie mieć końca!

Oczywiście nikt nie chce, aby ich dzieci tęskniły, ale nie zawsze łatwo jest sobie pozwolić na ogromną liczbę różnych kanałów dla dzieci, które są obecnie dostępne. Na szczęście istnieje odpowiedź na twoje modlitwy, a ta odpowiedź to usługa wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

Uzyskaj dostęp do kreskówek online

Wirtualna sieć prywatna umożliwia bezpieczny dostęp do tańszych opcji oglądania kreskówek online. Bardziej oficjalne opcje w tym przewodniku będą wymagać opłaty abonamentowej. Jednak inne alternatywy pozwolą ci bezpiecznie uzyskać dostęp do milionów kreskówek za darmo. Tak czy inaczej VPN jest Twoim złotym biletem na bezpieczny dostęp do prawie nieograniczonej liczby kreskówek dla najmłodszych!

Co to jest VPN?

VPN to usługa online, która wykonuje dwie czynności. Po pierwsze, zapewnia szyfrowanie. Oznacza to, że dane przeglądania sieci (przychodzące i wychodzące) są bezpiecznie szyfrowane. Rezultatem jest cyfrowa prywatność, która nie pozwala nikomu wiedzieć, co robisz online.

Następnie VPN pozwala udawać, że przebywasz w innym kraju. Pozwala to przezwyciężyć lokalną cenzurę i międzynarodowe blokady zwane ograniczeniami geograficznymi.

Cartoon Vpn

Jak działa VPN dla kreskówek?

Każdy, kto uzyskuje dostęp do Internetu, ma adres IP. Jest to zestaw liczb, których można użyć do zlokalizowania twojego położenia. Można go również użyć do sprawdzenia, do czego masz dostęp online.

Twój adres IP służy również do egzekwowania ograniczeń geograficznych, które uniemożliwiają ci dostęp do strumieni telewizyjnych z zagranicy. Może to być denerwujące dla rodziców, którzy chcą zdobyć więcej kreskówek dla swoich dzieci. Jednak dzięki VPN dla kreskówek możesz udawać, że jesteś w innym kraju, aby uzyskać dostęp do zablokowanych strumieni.

Ponadto obecnie wiele rządów nakazuje dostawcom usług internetowych (ISP) prowadzenie rejestrów (obowiązkowe zatrzymywanie danych) tego, co robią ich klienci online. W zależności od miejsca zamieszkania oznacza to, że dostęp do pirackich strumieni treści wideo może skutkować listem z prośbą o zaprzestanie, a czasem nawet wezwaniem sądu.

Jest to denerwujące, ponieważ istnieje ogromna liczba stron internetowych, które oferują bezpłatne strumienie kreskówek.

Które VPN dla kreskówek powinienem dostać?

Na rynku dostępne są setki VPN. Do oglądania kreskówek przesyłanych strumieniowo potrzebny jest szybki. Wiele sieci VPN ma powolne serwery, które nie są wystarczająco dobre do przesyłania strumieniowego. Spowoduje to buforowanie i niewątpliwie będzie oznaczać, że twoje dzieci ciągle dręczą się z kreskówek, które nie bawią się prawidłowo.

Ponadto wiele sieci VPN ma źle zaimplementowane lub nieaktualne szyfrowanie. Oznacza to, że nie zapewniają wystarczającej prywatności i bezpieczeństwa. Wszystkie VPN, które zalecamy, zostały wybrane, ponieważ są zarówno bezpieczne, jak i szybkie. Ponadto wszystkie mają serwery zlokalizowane na całym świecie: idealne do uzyskiwania dostępu do kreskówek z ograniczeniami geograficznymi.

Bezpiecznie odblokuj teraz bajki!

Jak oglądać bajki online za pomocą VPN - Podręcznik instalacji

Bezpieczny dostęp do kreskówek online jest niezwykle łatwy dzięki VPN. Wystarczy wykonać następujące proste kroki:

 1. Wybierz VPN do przesyłania strumieniowego z naszej listy. Aby bezpiecznie oglądać bajki online, zalecamy ExpressVPN, ponieważ ma najlepszą obsługę tego zadania.
 2. Kliknij, aby przejść do strony wybranej sieci VPN i zasubskrybuj. Możesz uzyskać subskrypcję tygodniową, miesięczną lub roczną. Ponadto ExpressVPN ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (co oznacza, że ​​możesz go przetestować z dziećmi bez ryzyka).
 3. Teraz pobierz oprogramowanie na swoje urządzenie. Nasze zalecane VPN mają oprogramowanie dla wszystkich urządzeń i mogą być używane na wielu urządzeniach jednocześnie (ExpressVPN zezwala na trzy urządzenia, na przykład).
 4. Po pobraniu i zainstalowaniu (co zajmie tylko kilka minut) jesteś gotowy połączyć się z VPN. Wybierz lokalizację w menu VPN i kliknij Połącz.
 5. Gdy tylko VPN się połączy, Ty wydają się znajdować w wybranej lokalizacji. Co więcej, wszystkie twoje dane są szyfrowane więc nikt (ani twój dostawca usług internetowych, ani rząd) nie może powiedzieć, co robisz online.

Pamiętaj: zaraz po połączeniu VPN masz cyfrową prywatność. Oznacza to, że możesz swobodnie uzyskiwać dostęp do dowolnych witryn z kreskówkami bez obawy, że zostaną oglądane.

Gdzie tanio uzyskać dostęp do kreskówek - oficjalne strony internetowe

Po uzyskaniu połączenia VPN istnieje wiele sposobów oglądania kreskówek online w oficjalnej pojemności. Rzućmy okiem na niektóre z tych opcji:

CBeebies na BBC iPlayer

BBC ma odtwarzacz online, który pokazuje bajki i programy dla dzieci. Można to uzyskać za darmo, jeśli połączysz się z serwerem w Wielkiej Brytanii. Jednak nie wszystkie sieci VPN odblokowują odtwarzacz BBC iPlayer. To dlatego, że BBC aktywnie blokuje VPN. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nasza najbardziej zalecana sieć VPN dla kreskówek - ExpressVPN - odblokowuje BBC iPlayer (a tym samym CBeebies).

Chcesz wiedzieć więcej na temat uzyskiwania dostępu do iPlayera spoza Wielkiej Brytanii? Nasz najlepszy przewodnik VPN dla BBC iPlayer to świetne miejsce na rozpoczęcie!

Iplayer Bbc Cartoons

Odblokuj US Netflix, aby uzyskać więcej kreskówek

Jeśli masz subskrypcję Netflix i nie mieszkasz w USA, nie masz wielu opcji dla dzieci. W amerykańskim katalogu Netflix jest więcej kreskówek i programów dla dzieci, ale jest też wiele innych filmów dla dzieci.

Niestety, Netflix blokuje większość VPN. Jednak najlepsza sieć VPN do odblokowywania kreskówek - ExpressVPN - odblokowuje US Netflix bez żadnych problemów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozszerzania biblioteki Netflix za pomocą VPN, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po Netflix VPN, aby uzyskać więcej informacji.

Oglądaj Cartoon Network Online na amerykańskich kanałach kablowych

Jedną z najpopularniejszych rzeczy, które rodzice robią z VPN, jest dostęp do amerykańskich kanałów telewizji kablowej dla ich dzieci. Najlepszym sposobem na to jest Sling TV. Sling TV to tania usługa na żądanie, która daje rodzicom dostęp do szerokiej gamy kanałów z kreskówkami. Plan Orange kosztuje zaledwie 20 USD miesięcznie i można go kupić bez umowy na zasadzie miesięcznej.

Sling Tv Vpn Main

Oto dostępne kanały z kreskówkami:

 • Disney Channel, Disney HD i Disney Junior
 • Nick Jr., Nicktoons, TeenNick
 • Cartoon Network
 • Bumerang
 • Kaczka TV
 • Sling Kids
 • Baby TV
 • CBeebies

Sling TV to fantastyczna opcja dla dzieci, które chcą oglądać Cartoon Network online. Ma prawie wszystko, co dzieci chcą oglądać. Sling TV daje dzieciom możliwość oglądania kanałów Nickelodeon i oglądania Disneya online. Jest to bardzo rozsądna opcja w stosunku do ceny i może być testowana przez siedem dni za darmo! Wystarczy połączyć się z jednym z amerykańskich serwerów VPN i zapisać się na bezpłatny okres próbny.

Plan Sling TV zapewnia również dostęp do ogromnej ilości amerykańskiej telewizji kablowej dla dorosłych - co czyni ją niesamowitym, tanim, wszechstronnym rozwiązaniem telewizyjnym.

Jak uzyskać dostęp do kreskówek online za darmo

Teraz, gdy omówiliśmy szereg „uzasadnionych” opcji, przyjrzyjmy się niektórym innym korzyściom posiadania VPN. Ze względu na prywatność, jaką zapewnia VPN, Ty i Twoje dzieci możecie bezpłatnie oglądać ulubioną kreskówkę online. Istnieje wiele witryn internetowych poświęconych udostępnianiu pirackich transmisji programów telewizyjnych, filmów i - jak się domyślacie - kreskówek.

Odblokuj bajki

Nie tak dawno temu bezpieczniej było oglądać nielegalne transmisje online: nikogo to nie obchodziło i wszyscy to robili. Jednak w ciągu ostatnich pięciu lat narastała presja na rządy, by zrobiły więcej na temat piractwa. Doprowadziło to do tego, że niektórzy dostawcy usług internetowych wysyłali listy ostrzegawcze. Co więcej, zdarzały się przypadki odcięcia internetu i, co gorsza, grzywien.

Dobrą wiadomością jest to, że połączenie udawania, że ​​znajduje się w innej lokalizacji, i silne szyfrowanie sprawiają, że niezawodny VPN jest idealny do prywatnego dostępu do stron internetowych z transmisją strumieniową. Dzięki sieci VPN, jeśli dzieci doprowadzają cię do szału, możesz szybko wyszukać „oglądać bajki online Adventure Time” i znaleźć witrynę do przesyłania strumieniowego z tą kreskówką (lub inną, którą wolą twoje dzieci).

Najlepsze strony do oglądania kreskówek i anime za darmo

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do kreskówek za darmo za pomocą sieci VPN, oto kilka przykładów fantastycznych witryn, które mają gotowe treści i czekają:

 1. Kreskówki na
 2. HQ filmów animowanych
 3. ToonJet
 4. Oglądaj Cartoon Online
 5. Smak Anime

To tylko niektóre przykłady witryn z kreskówkami, na których możesz bezpiecznie oglądać online. Wystarczy połączyć się z siecią VPN, aby ruch był prywatny, i kliknąć łącza, aby cieszyć się treścią.

Oglądaj bajki online w sieci VPN - podsumowanie

W tym artykule omówiliśmy wiele metod oglądania kreskówek online. Dzięki niezawodnej sieci VPN rodzice mogą udawać, że przebywają w innym kraju, aby uzyskać dostęp do większej liczby usług przesyłania strumieniowego. Mogą również korzystać z szyfrowania VPN klasy wojskowej, aby bezpiecznie uzyskiwać dostęp do stron internetowych, na których setki godzin bezpłatnych programów dla dzieci online.

W przypadku kreskówek przesyłanych strumieniowo zalecamy ExpressVPN, ponieważ jest wyjątkowo bezpieczny, ma szybkie serwery, ma silną politykę prywatności, odblokowuje US Netflix i BBC iPlayer, a także ma udokumentowane doświadczenie w zapewnianiu prywatności swoim użytkownikom. Jednak każda z sieci VPN w naszym artykule o pięciu najlepszych usługach VPN również dobrze sobie poradzi, więc jeśli chcesz uzyskać więcej opcji, kliknij tutaj.

Zdjęcie tytułowe: Dragon Images / Shutterstock.com

Zdjęcia: Sarunyu L / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me