Jak ukryć aktywność internetową przed usługodawcą internetowym

Jak ukryć się przed usługodawcą internetowym

Twój dostawca usług internetowych (ISP) może łatwo dowiedzieć się wszystkiego o Twojej działalności online jeśli nie jesteś wystarczająco ostrożny.

Aby zachować anonimowość podczas przeglądania Internetu, możesz ukryć swoją wirtualną kartę identyfikacyjną przed usługodawcą internetowym.

W tym artykule możesz przeczytać o narzędzia, które pomagają chronić Twoją aktywność.

Co mój ISP wie o mnie?

Twój dostawca usług internetowych wie wszystko, co robisz online.

Oprócz tego rejestrują również wszystkie te dane. Te dane obejmują wszystko z odwiedzonych witryn, przesłane dane, jeśli torrentujesz i prawdopodobnie wszystko inne, co możesz wymyślić.

W niektórych krajach dostawca usług internetowych nie robi nic z tymi danymi - ale jest to bardzo rzadkie!

W większości przypadków wykorzystają go do analizy użytkowników i sprzedaży swoich danych.

W gorszych przypadkach mogą sprzedać cię rządowi (lub otrzymać nakaz udostępnienia danych).

Ponadto mogą zgłaszać cię do firm za nielegalne działania, takie jak torrenty. Dlatego zalecamy, aby nasi czytelnicy używali sieci VPN do torrentowania, aby zapewnić bezpieczeństwo danych. Ponieważ twój dostawca usług internetowych nie widzi tego, co robisz online, nie jest w stanie zobaczyć, co robisz torrent, co oznacza, że ​​możesz torrentować programy bez martwienia się o przyłapanie.

Jak ukryć swoje działania internetowe przed usługodawcą internetowym

Więc teraz wiesz, co twój dostawca ISP wie o tobie - dosłownie wszystko, co robisz online.

Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak ukryć swoje działania internetowe przed dostawcą usług internetowych.

Użyj VPN

VPN (wirtualna sieć prywatna) zapewnia szyfrowane połączenie sieciowe za pośrednictwem sieci publicznej, dlatego osłaniaj swój adres IP przed wścibskimi oczami.VPN

Jest to prawdopodobnie najbezpieczniejszy sposób na zachowanie prywatności i przeglądanie Internetu bez śledzenia przez ISP i rejestrowania aktywności online.

Tam są bezpłatne usługi VPN tam, ale proszę zauważyć, że nie warto podejmować ryzyka, ponieważ ich przychody nie zależą od zachowania anonimowości i bezpieczeństwa w Internecie.

jednak, Usługi VPN wymagające płatności z pewnością zapewnią bezpieczeństwo i prywatność, ponieważ zobowiązuje ich do tego umowa.

Tutaj możesz zobaczyć listę najlepszych usług VPN, które wybraliśmy z szerokiego wyboru, aby zaoferować Ci naprawdę najlepsze z nich wszystkich.

Użyj proxy

Serwer proxy jest podobny do VPN, ale chroni tylko ruch przeglądarki internetowej.
Pełnomocnik

jednak, proxy często nie są w stu procentach bezpieczne w użyciu. Host serwera proxy może zobaczyć Twój adres IP i ruch przechodzący przez serwer proxy.

Publiczne serwery proxy, podobnie jak darmowe VPN, nie są bezpieczne w ogóle, ponieważ każdy może je uruchomić, są one powolne i nie masz żadnego powodu, aby ufać operatorowi, który obsługuje proxy.

Zamiast publicznych serwerów proxy, zaleca się stosowanie prywatnych serwerów proxy, ponieważ są one szybsze i bezpieczniejsze. Aby uzyskać dokładniejszą analizę serwerów proxy, przeczytaj nasz Przewodnik po serwerach proxy i dowiedz się więcej o różnicach i podobieństwach między serwerami proxy i VPN.

Przeglądaj za pomocą Tora

Tor to inny rodzaj przeglądarki. Działa, kierując połączenie przez wiele węzłów.

Dlatego nazywa się Tor - The Onion Router. Twój ruch przechodzi przez wiele warstw, takich jak cebula.

Jest to całkowicie bezpłatne i zapewni bezpieczeństwo podczas przeglądania Internetu. Wiele osób używa VPN i Tora razem w celu poprawy bezpieczeństwa i prywatności. jeśli chcesz to zrobić, będziesz potrzebował Tora VPN, ponieważ nie każda usługa działa z Torem.

Niestety, w przeciwieństwie do VPN, będzie to tylko chronić twoje działania związane z przeglądaniem Internetu. Co więcej, poważnie ograniczy prędkość Internetu.

Jak torrent bez wiedzy twojego ISP

Pobieranie treści z Internetu może wydawać się bardzo proste i nieszkodliwe, a czasem tak jest, istnieją środki bezpieczeństwa, które należy rozważyć przed pobraniem czegokolwiek. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku treści torrentowych. Torrentowanie samo w sobie nie jest nielegalne. Istnieją jednak materiały chronione prawem autorskim, których nie można pobierać bez płacenia za nie.Anonimowe torrentowanie

Możesz mieć problemy z pobieraniem treści chronionych prawem autorskim, a aby uniknąć bezpieczeństwa, możesz użyć jednej z metod i usług służących do ukrywania adresu IP.

Pamiętaj, że ProPrivacy.com nie popiera ani nie zachęca do nielegalnego torrentowania lub nielegalnych działań online. Zachęcamy do pobierania bezpłatnej legalnej zawartości, a jeśli jesteś zainteresowany tym, gdzie znaleźć świetne rzeczy za darmo, ten artykuł o bezpłatnych legalnych stronach z torrentami jest dla Ciebie kopalnią złota.

Jak ukryć się przed usługodawcą internetowym: wniosek

Cokolwiek robisz w Internecie, to w zasadzie Twój dostawca usług internetowych każdy może to zobaczyć. Są rzeczy, które możesz chcieć ukryć, nie dlatego, że są nielegalne lub jest w nich coś szczególnie złego, ale po prostu nie chcesz, aby cały świat o tym wiedział.Jak ukryć się przed wnioskiem dostawcy usług internetowych

To jest kiedy usługi prywatności są pomocne. Najbezpieczniejszym wyborem jest zdecydowanie komercyjna usługa VPN, jednak w dzisiejszych czasach możesz wybierać spośród innych różnych usług, które pomagają zachować bezpieczeństwo i prywatność w Internecie.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me