Jak uzyskać adres IP USA w sieci VPN

Ludzie chcą adresu IP w USA z wielu powodów. Niektórzy lubią oglądać sporty takie jak Major League Baseball (MLB), National Basketball Association (NBA) lub National Football League (NFL). Inni chcą uzyskać dostęp do bankowości internetowej, kiedy są na wakacjach. Niektórzy nawet chcą uzyskać dostęp do amerykańskiej wersji Netflix, aby obejrzeć ogromny katalog tytułów. Niestety, kiedy większość ludzi próbuje zrobić te rzeczy, staje wobec ograniczenia dostępu. Wynika to z faktu, że treści objęte ograniczeniami geograficznymi podlegają prawom autorskim, które uniemożliwiają dostęp do nich w innym miejscu. Dzięki usłudze VPN w USA problem ten można rozwiązać i każdy może uczynić swój adres IP przyjaznym dla USA.

W tym przewodniku wyjaśnimy, jak dołączyć do niezliczonej liczby osób na całym świecie, które obecnie odblokowują treści tylko w USA, uzyskując adres IP w USA!

Uzyskanie adresu IP w USA jest łatwe!

  1. Subskrybuj VPN. Aby zmienić adres IP na amerykański, zalecamy ExpressVPN, ale spójrz na nasze najlepsze usługi VPN w USA, abyś miał duży wybór.
  2. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie klienta VPN.
  3. Połącz z właściwym serwerem.
  4. Przejdź do strony USA, do której chcesz uzyskać dostęp.
  5. Usiądź wygodnie i ciesz się pełnym dostępem do stron internetowych i usług w USA.

Wybierz VPN i pobierz oprogramowanie

Po wybraniu jednej z wyżej wymienionych usług, przejdź do ich witryny i zasubskrybuj. Jeśli płacisz miesięcznie, będzie to kosztować nieco więcej ciężko zarobionej gotówki. Z tego powodu, jeśli możesz sobie na to pozwolić (i planujesz używać go przez cały rok, aby uzyskać adres IP w USA), skorzystaj z rocznej subskrypcji.

Po zapłaceniu za VPN będziesz mógł pobrać oprogramowanie klienta VPN. Po prostu wybierz odpowiednią wersję dla używanej platformy. Wszystkie sieci VPN z tej listy pozwalają na uruchomienie go na więcej niż jednym urządzeniu. Więc śmiało i zainstaluj go na komputerze, smartfonie lub iPadzie - cokolwiek potrzebujesz.

platformy aplikacji expressvpn

Upewnij się, że wybierasz OpenVPN

Tutaj w ProPrivacy zdecydowanie zalecamy wybranie protokołu szyfrowania OpenVPN w ustawieniach VPN. Jest to obecnie najbardziej bezpieczne szyfrowanie VPN na rynku. Ponieważ odblokowywanie treści objętych ograniczeniami geograficznymi jest technicznie niezgodne z prawem (stanowi naruszenie prawa autorskiego), OpenVPN jest zdecydowanie najlepszym sposobem na zachowanie prywatności i bezpieczeństwa.

Pamiętaj, że chociaż VPN można użyć do odblokowania treści ograniczonych geograficznie (a setki tysięcy ludzi korzystają z VPN w ten sposób), robisz to na własne ryzyko! Tutaj w ProPrivacy.com nie możemy oficjalnie poprzeć łamania prawa. Jeśli jednak tego chcesz, to OpenVPN jest szyfrowaniem, które powinieneś wybrać.

Połącz się z wybranym serwerem IP USA

Teraz, gdy oprogramowanie VPN jest zainstalowane na twoich urządzeniach (i wybrałeś OpenVPN), możesz śmiało połączyć się z amerykańskim serwerem IP.

Wybierz jedną z amerykańskich lokalizacji z listy serwerów VPN. Wybierając jeden dalej na liście, uzyskasz najlepsze prędkości. Więc jeśli nie potrzebujesz określonej lokalizacji, wybierz serwer znajdujący się wyżej na liście. Po nawiązaniu połączenia sieć VPN zmieni kolor na zielony lub wyświetli blokadę na ekranie smartfona. Tutaj jesteś! Masz teraz adres IP w USA i możesz uzyskiwać dostęp do dowolnych zastrzeżonych witryn w USA.

selektor lokalizacji ekspresowychpvpn

Zmień swój adres IP na USA: uwagi

Rozważyliśmy wiele rzeczy (w Twoim imieniu), wybierając najlepsze usługi VPN do uzyskania amerykańskiego adresu IP. Po pierwsze, nie każda usługa VPN jest niezawodna. Na rynku dostępnych jest ponad 800 dostawców VPN, a wielu z nich wykonuje okropną robotę, oferując usługę VPN.

Jakie są różnice między VPNami?

  1. Podczas fałszowania swojego adresu IP w USA w celu uzyskania dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi musisz być bezpieczny. Niestety nie wszystkie sieci VPN zapewniają usługę niezbędną do zapewnienia bezpieczeństwa (zero loguje VPN lub brak dzienników użytkowania polityka jest niezbędna).
  2. Wybierając VPN do uzyskania amerykańskiego adresu IP, powinieneś mieć wybór serwerów. Ponadto te amerykańskie serwery IP powinny być błyskawiczne (aby przesyłać strumieniowo treści HD).
  3. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas fałszowania swojej lokalizacji w USA, twoja sieć VPN powinna zapewniać wojskowe protokoły szyfrowania. Ponadto firma musi przetwarzać dane w sposób niezawodny i bezpieczny.

Wejdź na dowolną witrynę amerykańską, którą lubisz!

Bez względu na to, która sieć VPN wybrała z naszego przewodnika, będziesz mógł uzyskać dostęp do treści tylko w USA. Jeśli zdecydowałeś się na ExpressVPN, obejmuje to dostęp do katalogu US Netflix.

Ponadto nie zapominaj, że twoja sieć VPN jest nie tylko przydatna do odblokowywania amerykańskich usług i subskrypcji. Jest także idealny do uzyskiwania dostępu do treści z całego świata! Ponadto wszystkie sieci VPN w tym przewodniku oferują okresy próbne (co najmniej siedem dni). W rezultacie będziesz mieć pewność, że preferowana sieć VPN działa idealnie do tego, czego potrzebujesz.

Inne sposoby uzyskania amerykańskiego adresu IP

Chociaż korzystanie z VPN jest zdecydowanie najlepszą, najbardziej prywatną i najbezpieczniejszą metodą uzyskania amerykańskiego adresu IP, istnieją inne sposoby. SmartDNS, Tor lub serwery proxy to wszystkie dostępne opcje. Jednak żaden z nich nie zapewni Ci takiej niezawodności, spokoju ducha lub użyteczności, jaką uzyskasz, jeśli korzystasz z VPN w celu uzyskania adresu IP w USA.

SmartDNS

SmartDNS jest bardzo często używany przez osoby, które przesyłają strumieniowo treści z ograniczeniami geograficznymi. Problem polega na tym, że nie oferuje niczego w zakresie bezpieczeństwa, a ponieważ oglądanie treści chronionych prawem autorskim jest nielegalne, jest to niepokojące. Korzystając ze SmartDNS, nie zostajesz zaszyfrowany tak jak w przypadku VPN. Oznacza to, że Twój dostawca usług internetowych i odwiedzane witryny będą dokładnie wiedzieć, kim jesteś. Ponieważ twórcy treści coraz częściej pozywają ludzi za piractwo, jest to ogromny problem.

Słup

Z drugiej strony, Tor to darmowa przeglądarka, która wykonuje zadanie bardzo podobne do VPN, zapewniając szyfrowanie podczas fałszowania. Obietnica anonimowości sprawia, że ​​jest to wybór dla wielu osób, w tym obrońców praw człowieka, demaskatorów, dziennikarzy i wielu innych. Wybierając węzeł wyjściowy w USA, każdy może uzyskać dostęp do treści w USA (podobnie jak w przypadku VPN lub SmartDNS). Problem polega na tym, że prędkości są dość wolne, co oznacza, że ​​będziesz cierpieć z powodu znacznego buforowania, opóźnień i niskiej jakości obrazu.

Proxy

Wreszcie dochodzimy do bezpłatnych serwerów proxy. Jest wiele do wyboru i na pewno działają, i mogą być bardzo niedrogie lub bezpłatne. Jednak te bezpłatne mają ograniczenia i nierzadko limit ten jest osiągany, gdy jesteś w trakcie swojego ulubionego odcinka Game of Thrones. Przy niskiej prędkości, wątpliwej polityce prywatności i możliwości uzyskania dostępu do danych przez osoby trzecie, serwery proxy to całkowity hazard.

Nic nie może się równać z VPN

Pod koniec dnia kilka dolarów rocznie, aby wiedzieć, że jesteś bezpieczny, gdy fałszujesz swoją lokalizację za granicą, nie jest zbyt układem. Ponadto, ponieważ rządy starają się szpiegować, a cyberprzestępcy zawsze chcą przechwytywać dane, zabezpieczenie Twojej obecności cyfrowej jest obecnie niezwykle dobrym pomysłem.

Oczywiście nie musisz wierzyć nam na słowo. Możesz wypróbować dowolne usługi wymienione w tym przewodniku. Sieci VPN w tym przewodniku mają okresy próbne gwarantujące zwrot pieniędzy, dzięki czemu można je przetestować. Możesz także spróbować proxy, a nawet pobrać Tor. Wiemy, że nic nie jest bliskie porównaniu ze światowej klasy usługą VPN, taką jak ExpressVPN. Jesteśmy więc pewni, że wrócisz tutaj, patrząc w końcu na nasze pięć najlepszych opcji!

Adres IP dla USA: Podsumowanie

W tym przewodniku pokazaliśmy, jak każdy może uzyskać adres IP w USA. Aby uzyskać adres IP w USA, zalecamy ExpressVPN, ponieważ zapewnia absolutnie wszystko, czego potrzebujesz. Jednak, aby upewnić się, że masz wiele opcji, umieściliśmy również cztery inne światowej klasy usługi VPN.

Te sieci VPN zapewniają dostęp do wyjątkowych sieci serwerów, które pozwolą Ci łączyć się z najwyższymi prędkościami na wszystkich ich serwerach w USA - idealne do przesyłania strumieniowego w jakości HD.

Szyfrowanie jest zapewniane przez OpenVPN klasy wojskowej. Ponadto wszystkie sieci VPN w naszym przewodniku były regularnie testowane przez nasz zespół. Wszystkie te sieci VPN mają udokumentowane doświadczenie w zapewnianiu prywatności i anonimowości swoim subskrybentom. W związku z tym, ponieważ wszystkie sieci VPN, które zawarliśmy, są naprawdę wyjątkowymi usługami, które wybierzesz, tak naprawdę zależy od Ciebie.

Rozważyliśmy wszystko, abyś mógł bezpiecznie uzyskać amerykański adres IP ze świadomością, że wszystko zadziała idealnie.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym kompleksowym przewodnikiem po usłudze VPN w USA.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me