Jak uzyskać niemiecki adres IP za pomocą VPN

Wiele osób mieszkających poza Niemcami jest bardzo zainteresowanych korzystaniem z niemieckich usług i stron internetowych. Aby uzyskać dostęp do zastrzeżonych niemieckich stron internetowych, potrzebujesz niemieckiego adresu IP. VPN pozwalają korzystać z serwerów zlokalizowanych w Niemczech, daje to niemiecki adres IP.

Ponadto oprogramowanie klienckie VPN szyfruje wszystkie dane przesyłane do i z serwerów. Oznacza to, że Twój dostawca usług internetowych, rząd, wynajmujący lub pracodawca nie mogą zobaczyć, które strony odwiedzasz. Prywatność i anonimowość podczas przeglądania!

Podobnie, jeśli jesteś niemieckim rezydentem na wakacjach, możesz również chcieć odblokować strony internetowe w domu w Niemczech. Za pomocą niezawodnej usługi VPN możesz sfałszować swoją lokalizację w Niemczech, aby odblokować wszystkie te niemieckie witryny z ograniczeniami.

Najlepsza sieć VPN dla niemieckiego adresu IP

 1. ExpressVPN - najszybszy testowany VPN, odblokowuje wszystko, z niesamowitą obsługą dookoła
 2. NordVPN - duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie
 3. Buforowane
 4. IPVanish
 5. VPNArea

Jak uzyskać niemiecki adres IP

Wykonaj poniższe czynności, aby skonfigurować niemiecki adres IP:

 1. Subskrybuj jedną z sieci VPN w tym przewodniku. Aby uzyskać niemiecki adres IP, zalecamy ExpressVPN, ale w tym przewodniku umieściliśmy również cztery światowej klasy usługi VPN, które również wykonają to doskonale.
 2. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie klienta VPN.
 3. Połącz się z serwerem VPN zlokalizowanym w Niemczech.
 4. Przejdź do niemieckiej witryny, do której chcesz uzyskać dostęp.
 5. Usiądź wygodnie i ciesz się nieograniczonym dostępem do dowolnej liczby niemieckich stron internetowych, dzięki nowo nabytemu niemieckiemu adresowi IP.

Wybierz VPN i pobierz oprogramowanie klienckie

platformy aplikacji expressvpn

Po dokładnym przejrzeniu naszych zalecanych sieci VPN w celu uzyskania niemieckiego adresu IP konieczne będzie przejście do witryny ulubionego dostawcy.

To oprogramowanie jest dostępne dla wszystkich popularnych platform, a dzięki ExpressVPN możesz zainstalować je na 3 różnych urządzeniach. Miesięczne płacenie za VPN kosztuje więcej niż roczne. Z tego powodu, jeśli masz fundusze (i zamierzasz korzystać z VPN przez cały rok), najlepiej płacić za rok na raz.

Po dokonaniu subskrypcji będziesz mógł pobrać oprogramowanie klienta VPN. Oprogramowanie zawsze pobiera się bardzo szybko i jest łatwe do zainstalowania, po prostu upewnij się, że wybierasz prawidłowe pobieranie dla swojej platformy.

Upewnij się, że wybrałeś protokół OpenVPN

W ProPrivacy zalecamy szyfrowanie OpenVPN. OpenVPN to niezawodny protokół szyfrowania VPN, który pozwoli ci zachować odpowiednie bezpieczeństwo, więc wybierz go w menu VPN. Przesyłanie strumieniowe niektórych treści blokowanych geograficznie jest nielegalne, ponieważ narusza prawa autorskie. Jednak dzięki OpenVPN nawet jeśli zdecydujesz się obejrzeć materiały chronione prawem autorskim, będziesz bezpieczny - chociaż oczywiście nie możemy tego zaakceptować.

Ponadto, jeśli masz jakieś problemy na tym etapie (lub innym), twój dostawca VPN będzie w stanie bardzo szybko go rozwiązać. Światowej klasy sieci VPN w tym przewodniku mają fantastyczne zespoły obsługi klienta - skontaktuj się z nimi (lub z nami tutaj na ProPrivacy.com - zawsze chętnie pomożemy).

Połącz się z jednym z serwerów VPN w Niemczech

expressvpn-german-ip-address

Na tym etapie oprogramowanie klienckie będzie już zainstalowane na laptopie, komputerze, tablecie lub smartfonie. Po wybraniu OpenVPN w ustawieniach, jesteś gotowy na VPN do Niemiec.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jeden z niemieckich serwerów z listy serwerów VPN. Wybierz najszybszy dostępny. Szybszy zwykle znajduje się wyżej na liście. Po zlokalizowaniu preferowanego niemieckiego serwera VPN kliknij Połącz. To jest to! Masz teraz niemiecki adres IP i możesz wyświetlać VPN w Niemczech tak, jakbyś tam mieszkał - kiedy tylko chcesz.

Wejdź na dowolną niemiecką stronę internetową, którą lubisz!

Po zainstalowaniu VPN możesz odwiedzać niemal wszystko w Internecie. Możesz uzyskać dostęp do dowolnej witryny w dowolnym miejscu, w którym Twoja sieć VPN ma serwer - w tym oczywiście w Niemczech! Wszystkie sieci VPN, które umieściliśmy w tym przewodniku, zapewniają najwyższe bezpieczeństwo, prywatność i najlepszą dostępną anonimowość. W rezultacie będziesz mógł odwiedzać dowolne niemieckie lub inne strony internetowe.

Po prostu połącz się z serwerem w kraju, który chcesz odwiedzić, i wpisz adres internetowy, który chcesz odwiedzić, na pasku nawigacyjnym. Twoja sieć VPN sprawi, że będziesz w tym kraju - adres IP i inne.

Uwagi dotyczące uzyskania niemieckiego adresu IP

Otrzymując niemiecki adres IP z zagranicy, należy wziąć pod uwagę kilka uwag.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że wiele usług VPN na rynku jest wysoce niewiarygodnych i zawodnych. W sumie na całym świecie jest ponad 800 dostawców VPN. Zdecydowana większość tych usług jest okropna - powolna i niepewna. W rzeczywistości niektóre sieci VPN mogą zwiększać problemy z bezpieczeństwem, zamiast je usuwać!

Skąd mam wiedzieć, którą VPN wybrać?

 1. Po pierwsze, aby sfałszować swój adres IP do Niemiec i wyświetlić treści objęte ograniczeniami geograficznymi, musisz być wyjątkowo bezpieczny. Smutna prawda jest jednak taka, że ​​nie wszystkie usługi VPN oferują szyfrowanie i poziom usług wymagany dla bezpieczeństwa i prywatności.
 2. Wybierając VPN do uzyskania adresu IP w Niemczech, potrzebujesz solidnych serwerów i solidnej polityki prywatności. Będziesz także chciał VPN z serwerami, które są super szybkie, aby oglądać treści HD.
 3. Aby cieszyć się relaksującą, bezproblemową obsługą VPN, musisz mieć spokój, wiedząc, że twoja VPN traktuje prywatność i bezpieczeństwo bardzo poważnie. Dlatego powinien zapewniać standardowe protokoły szyfrowania w branży, takie jak OpenVPN (zalecane) i również przetwarzaj dane w sposób przejrzysty, niezawodny i bezpieczny. Rezultatem będzie bezstresowe korzystanie z Internetu, które zapewni bezpieczne odwiedzanie interesujących Cię treści opartych na Niemczech.

VPN do Niemiec - Podsumowanie

W tym przewodniku wyjaśniliśmy, w jaki sposób każdy może łatwo uzyskać niemiecki adres IP. Chociaż uważamy, że najlepszą usługą VPN do uzyskania adresu IP w Niemczech jest ExpressVPN, aby być bezstronnym i dać Ci wiele opcji, zawarliśmy cztery inne doskonałe usługi VPN.

Podczas gdy ExpressVPN jest numerem jeden, wszystkie sieci VPN w naszym przewodniku wykonują niesamowitą robotę, odblokowując niemieckie strony internetowe. Ponadto wszystkie zapewniają pewien okres próbny lub gwarancję zwrotu pieniędzy. W związku z tym nie musisz obawiać się wypróbowania preferowanej sieci VPN wolnej od ryzyka, aby upewnić się, że odblokowuje niemieckie usługi, których szukasz. Ponadto wszyscy dostawcy VPN w tym artykule mają znakomite sieci serwerów, które zapewniają niesamowicie wysoką prędkość VPN przez cały czas użytkowania.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me