Jak zdobyć indyjski adres IP – VPN do Indii

Wiele osób mieszkających poza Indiami chce mieć dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi. Najłatwiejszym sposobem uzyskania indyjskiego adresu IP jest skorzystanie z usługi VPN. Po uzyskaniu adresu IP w Indiach powiadomienia o ograniczeniach magicznie znikają, a ludzie mają dostęp do treści oznaczonych „tylko dla Indii”. Dzięki indyjskiemu adresowi IP możesz przesyłać strumieniowo strony takie jak Star Sports (popularny indyjski kanał sportowy) i hotstar.

Ponadto oprogramowanie VPN szyfruje wszystkie dane użytkownika przesyłane z ich urządzeń na serwery firmy. W rezultacie dostawcy usług internetowych, rządy, właściciele nieruchomości lub pracodawcy nie mogą powiedzieć, co robią subskrybenci VPN, nawet odwiedzana witryna nie ma pojęcia, kim i gdzie jesteś. Oznacza to wysoki poziom prywatności i anonimowości podczas surfowania w Internecie.

Uzyskaj indyjski adres IP

Wszystkie sieci VPN mają serwery na całym świecie, więc możesz uzyskać indyjski adres IP, po prostu łącząc się z jednym z serwerów, które mają w Indiach. Oprócz posiadania serwerów indyjskich wybraliśmy te usługi VPN, ponieważ są one w stanie odblokować indyjskie usługi przesyłania strumieniowego, są bardzo szybkie i zapewniają bezpieczeństwo twojego komputera. Kliknij poniżej dostawców VPN, aby znaleźć więcej informacji na temat ich usług.

 1. ExpressVPN - 3 indyjskie serwery - Chennai - Mumbai | Szybkie serwery | 6,67 USD na miesiąc
 2. IPVanish - 2 serwery indyjskie - Mumbai - New Delhi | Szybkie serwery | 6,49 USD miesięcznie
 3. NordVPN - ponad 18 serwerów - Chennai - Mumbai | Bezpieczne serwery | 3,49 USD miesięcznie
 4. CyberGhost VPN - 1 serwer indyjski - Mumbai | Łatwy w użyciu | 2,75 USD miesięcznie
 5. VyprVPN - 1 serwer indyjski - Mumbai | Łatwy w użyciu | 4,17 USD miesięcznie

Uzyskanie indyjskiego adresu IP jest bardzo łatwe!

W naszym przewodniku krok po kroku przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy odblokowywania witryn z ograniczeniami geograficznymi w Indiach. Dzięki usłudze VPN możesz łatwo sfałszować swój adres IP w Indiach.

 1. Uzyskaj subskrypcję jednej z naszych rekomendowanych sieci VPN dla Indii. Aby uzyskać indyjski adres IP, zalecamy ExpressVPN. Jednak, aby dać ci wybór w tej sprawie, przejrzeliśmy w sumie pięć wspaniałych usług. Wszystkie z nich są doskonałe do uzyskania adresu IP w Indiach, więc wybór należy do Ciebie.
 2. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie VPN ze strony internetowej wybranego dostawcy.
 3. Połącz się z serwerem VPN znajdującym się w Indiach.
 4. Przejdź do indyjskiej witryny, z której chcesz korzystać.
 5. Zrelaksuj się i ciesz się nieograniczonym dostępem do tylu witryn w Indiach, ile chcesz, dzięki indyjskiemu adresowi IP VPN.

Co zrobić, jeśli twoje indyjskie serwery VPN działają wolno?

Czy zasubskrybowałeś, pobrałeś oprogramowanie i wybrałeś protokół OpenVPN? Nadszedł czas, aby połączyć VPN z serwerami w Indiach.

ExpressVPN ma więcej niż jeden indyjski serwer VPN do wyboru. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ daje wybór adresów IP w Indiach. W związku z tym, jeśli ktoś z jakiegoś powodu jest trochę powolny, zawsze możesz połączyć się z innym na liście. Aby się połączyć, po prostu wybierz serwer indyjski, który znajduje się wyżej na liście (ten ma najmniejszy „ping”, co oznacza, że ​​jest najszybszy obecnie dostępny) i kliknij Połącz.

Po udanym nawiązaniu połączenia jesteś gotowy - teraz masz adres IP w Indiach!

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę India VPN.

Przejdź do dowolnej indyjskiej strony internetowej, którą lubisz!

Po zainstalowaniu sieci VPN możesz odwiedzać witryny o ograniczonym dostępie w dowolnym miejscu, w którym sieć VPN ma serwer. Na przykład ExpressVPN ma serwery w 78 krajach. oznacza to, że możesz nie tylko sfałszować swoją lokalizację na indyjskie adresy IP, ale także na dowolne z tych 78 lokalizacji. To samo dotyczy wszystkich innych sieci VPN na naszej liście, które mają również wiele serwerów rozsianych po całym świecie.

Wszystkie sieci VPN, które umieściliśmy w tym przewodniku, nie tylko zapewniają światowej klasy bezpieczeństwo, prywatność i anonimowość, ale mają fantastyczne serwery w Indiach i na całym świecie. Idealny do uzyskania adresu IP w Indiach - lub w dowolnym innym miejscu. W rezultacie będziesz mógł odwiedzać dowolne indyjskie (lub inne) strony internetowe, które chcesz.

Po prostu połącz się z serwerem w kraju, który chcesz odwiedzić, i wpisz adres internetowy, który chcesz odwiedzić, na pasku nawigacyjnym. Twoja sieć VPN sprawi, że będziesz w tym kraju, adres IP i inne.

Uprzejme przypomnienie

Chociaż prawdą jest, że wiele osób korzysta z sieci VPN w celu przezwyciężenia powiadomień o ograniczeniach, musimy podkreślić, że nie możemy specjalnie zaakceptować łamania prawa. Jeśli zdecydujesz się uzyskać dostęp do materiałów chronionych prawem autorskim w Indiach lub gdzie indziej, robisz to na własne ryzyko.

Dobrą wiadomością jest to, że po wybraniu OpenVPN dane internetowe będą wysoce bezpieczne i tak anonimowe, jak to możliwe - umożliwiając robienie tego, co chcesz w Internecie w bardzo bezpieczny sposób.

Uwagi dotyczące uzyskania adresu IP w Indiach

Istnieje wiele rzeczy, które muszą wziąć pod uwagę ludzie, którzy chcą uzyskać adres IP w Indiach. Istnieje ponad 800 usług VPN do wyboru, a tutaj w ProPrivacy.com rozumiemy, że wybór może wydawać się nieco zniechęcający. Ponadto ogromna większość tych sieci VPN działa wolno, oferuje słabe opcje bezpieczeństwa i uruchamia usługi VPN w sposób, który zagraża użytkownikom.

Jeśli dane nie są przetwarzane w profesjonalny sposób, szyfrowanie nie jest na najwyższym poziomie, a serwery VPN nie są najwyższej jakości, wówczas zapłacisz za usługę, która stanowi dla Ciebie zagrożenie. Niektóre sieci VPN mają nawet słabą politykę prywatności, która pozwala im sprzedawać dane stronom trzecim - jest to bardzo ryzykowna praktyka, która naraża Cię na poważne ryzyko!

Z tego powodu, wybierając usługi VPN dla tego przewodnika, wzięliśmy pod uwagę wszystkie najważniejsze aspekty, o których należy pamiętać, aby uzyskać adres IP w Indiach.

Wszystko załatwione!

 1. Prędkości połączenia. Niektóre sieci VPN mają straszne powolne serwery VPN. Wolne serwery są dobre dla bardzo małych i na pewno nie pozwolą ci oglądać wideo HD bez denerwującego opóźnienia i buforowania. Nasze zalecane sieci VPN wypróbowały i przetestowały sieci z wyjątkowymi serwerami VPN, które zapewniają doskonałe prędkości połączeń dla Indii.
 2. Bezpieczeństwo. Wszystkie wybrane sieci VPN korzystają z najwyższej jakości protokołów szyfrowania. Wszystkie oferują wybór protokołów i zapewniają OpenVPN nasz ulubiony protokół tutaj w ProPrivacy.com.
 3. Polityka prywatności. Wszystkie sieci VPN, które umieściliśmy w tym przewodniku, są dobrze subskrybowanymi i zaufanymi sieciami VPN. Wszystkie mają doskonałą politykę prywatności i bardzo dbają o ochronę swoich użytkowników. Żaden nie prowadzi niezbędnych dzienników użytkowania, które teoretycznie mogłyby zostać wykorzystane do późniejszego ujawnienia odwiedzanych stron. Dzięki silnej polityce prywatności oraz zaufanemu i niezawodnemu doświadczeniu wiesz, że te sieci VPN były wielokrotnie wypróbowywane i testowane, i będą chronić Twój cyfrowy ślad, gdy podszyjesz się pod jeden z ich indyjskich adresów IP.

Użyj szyfrowania OpenVPN

Zdecydowanie zalecamy protokół szyfrowania OpenVPN. OpenVPN to uznany w branży standardowy protokół szyfrowania VPN, który zapewni bezpieczeństwo i prywatność podczas fałszowania adresu IP w Indiach. Wszystkie wyżej wymienione usługi wykorzystują szyfrowanie OpenVPN jako standard.

Ponieważ przesyłanie strumieniowe niektórych treści blokowanych geograficznie stanowi naruszenie praw autorskich (dlatego jest ograniczone geograficznie), musisz być bardzo ostrożny. Jednak dzięki OpenVPN nawet jeśli wybierzesz przeglądanie materiałów chronionych prawem autorskim, będziesz bezpieczny.

VPN do Indii - Podsumowanie

W tym przewodniku szczegółowo opisaliśmy wszystkie kroki niezbędne do uzyskania indyjskiego adresu IP. Chociaż w celu uzyskania indyjskiego adresu IP zalecamy ExpressVPN, inne VPN, które przedstawiliśmy, również mają wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać adres IP w Indiach. Wszystkie sieci VPN są bezpieczne, oferują świetne szyfrowanie, mają silne zasady prywatności i udokumentowane osiągnięcia w zapewnianiu swoim abonentom światowej klasy usług. Więc śmiało wybierz VPN dla indyjskiego adresu IP, mając pewność, że po prostu nie możesz się pomylić.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me