Jak zdobyć US Netflix na Androida, iPhone’a i iPada

Nie jest tajemnicą, że Netflix oferuje abonentom z USA więcej tytułów niż ich europejski odpowiednik. W tym przewodniku pokazujemy, jak połączyć dodatkową zawartość zagranicznych bibliotek Netflix z wygodą oglądania Netflix w dowolnym miejscu na telefonie.

Czego będziesz potrzebować

Aby wykonać poniższe czynności, będziesz potrzebować:

 • Subskrypcja Netflix
 • Subskrypcja Netflix VPN
 • Urządzenie z Androidem lub iOS (telefon lub tablet)

Jak uzyskać dostęp do aplikacji American Netflix na Androida, iPhone'a i iPada

W ciągu ostatniej dekady nawyki oglądania ludzi zmieniły się z siedzenia przed telewizorem na oglądanie rzeczy w drodze. Netflix podjął taką decyzję, dzięki czemu jej aplikacje na Androida i iOS są łatwe w użyciu. Na szczęście dostęp do serwisu Netflix US jest podobnie łatwy dzięki aplikacji - pod warunkiem, że uzyskasz odpowiedniego dostawcę VPN.

Gdy połączysz się z serwerem VPN przyjaznym dla Netflix w USA, twoje połączenie zostanie przekierowane aż do Ameryki, co nieuchronnie oszuka aplikację, że uwierzysz, że jesteś w USA. Wystarczy wykonać poniższe czynności, aby oglądać więcej tytułów w aplikacji Netflix. Ta metoda będzie działać na Androidzie, iPhonie i iPadzie. Jedyną różnicą między nimi jest sklep, z którego pobierasz aplikację VPN.

 1. Wybierz VPN, który współpracuje z Netflix z tego artykułu.

  Polecamy ExpressVPN, ponieważ niezawodnie odblokowuje platformę i oferuje niesamowitą prędkość przesyłania strumieniowego w wyższej rozdzielczości.

 2. Subskrybuj VPN i skonfiguruj dane logowania.

  Jeśli nie chcesz tego robić za pośrednictwem strony internetowej, otrzymasz kolejną szansę po pobraniu aplikacji.

 3. Zainstaluj VPN na swoim iPhonie, iPadzie lub urządzeniu z Androidem.

  Aplikacje VPN są dostępne zarówno w sklepie Google Play, jak i Apple App Store.

  Aplikacja ExpressVPN w sklepie Android App Store

 4. Uruchom aplikację VPN na urządzeniu mobilnym i zaloguj się przy użyciu poświadczeń.

  Jeśli nie zarejestrowałeś się w witrynie podczas kroku 2, możesz zarejestrować się bezpośrednio w aplikacji.

  Ekran logowania ExpressVPN

 5. Wybierz serwer VPN w USA.

  Będzie to działać z innymi regionami Netflix, więc jeśli chcesz odblokować zawartość z innego kraju, po prostu połącz się z serwerem w kraju, z którym się łączysz..

  Połączenie ExpressVPN

  Gdy VPN połączy się z serwerem w USA, będziesz mieć amerykański adres IP. Oznacza to po prostu, że następnym razem, gdy przejdziesz na stronę Netflix, serwer Netflix pomyśli, że jesteś w Stanach Zjednoczonych i zapewni ci taką samą treść, jaką otrzymują amerykańscy subskrybenci Netflix..

 6. Możesz teraz przeglądać bibliotekę US Netflix w swojej aplikacji

  Aby sprawdzić, czy wszystko działało, wyszukaj tytuły wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, takie jak Fraiser lub Parks and Recreation.

  parkuje i nagrywa w aplikacji Netflix

Moja sieć VPN nie działa z aplikacją Netflix?

Zauważyliśmy, że ludzie na forach i mediach społecznościowych dyskutują, w jaki sposób nie mogą uzyskać dostępu do US Netflix za pomocą VPN podczas korzystania z aplikacji Netflix. Jeśli VPN odblokowuje Netflix, dostęp do US Netflix powinien być możliwy z aplikacji mobilnej. Prostym rozwiązaniem jest zamknięcie aplikacji Netflix i przełączenie się na inny serwer w USA przed ponownym uruchomieniem. Jeśli problem będzie się powtarzał, zapoznaj się z naszym przewodnikiem rozwiązywania problemów z Netflix VPN, aby uzyskać więcej informacji, lub rozważ skontaktowanie się z dostawcą za pośrednictwem stron pomocy technicznej.

Przydatne przewodniki Netflix

Pokonaj blok VPN Netflix - Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów z komunikatem o błędzie proxy Netflix

Odblokuj Netflix - jak zmienić kraj Netflix

Jak odblokować Netflix w szkole lub pracy - Przewodnik po oglądaniu Netflix na ograniczonym WiFi

Jak to działa?

VPN to usługa online, która pozwala udawać, że przebywasz w innym kraju, ukrywając swoją prawdziwą lokalizację. Gdy uzyskujesz dostęp do Netflix z domu - niezależnie od tego, czy znajduje się on w aplikacji, czy na stronie internetowej - Netflix może powiedzieć, gdzie jesteś dzięki Twojemu adresowi IP.

Gdy łączysz się z serwerem VPN w USA, ruch jest przekierowywany przez ten serwer - co pozwala VPN ukrywać adres IP twojego domu. W rezultacie, gdy twój ruch przychodzi z Netflix, wydaje się, że pochodzi on z serwera VPN zamiast z domu. To skutecznie oszukuje Netflix i sprawia, że ​​dostarcza ci pełny katalog Netflix!

Niektóre sieci VPN zapewniają maskowanie VPN (zaciemnione serwery). Ta funkcja nie będzie potrzebna do odblokowania bibliotek Netflix, takich jak USA, w większości miejsc. W rzeczywistości zaciemnianie będzie wymagać większej mocy przetwarzania i spowoduje, że ruch będzie nieco wolniejszy (co może spowodować niepotrzebne buforowanie).

Z drugiej strony, jeśli jesteś w Chinach, będziesz musiał użyć zaciemnienia, aby ominąć Wielką Zaporę Chin. Dlatego jeśli jesteś obywatelem Chin i chcesz odblokować serwis Netflix, musisz trzymać się sieci VPN z funkcją zaciemniania (ExpressVPN, NordVPN lub PrivateVPN).

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me