Odblokuj Netflix – jak zmienić kraj Netflix

Netflix jest dostępny w ponad 190 lokalizacjach na całym świecie, a każdy kraj ma zupełnie inny katalog programów telewizyjnych i filmów. Oznacza to, że niektórzy użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo więcej treści - pomimo płacenia takich samych miesięcznych opłat abonamentowych.

Z początku może się to wydawać przygnębiające, ale nie rozpaczaj! Zmieniając region Netflix, możesz odblokować całą tę dodatkową zawartość - z poziomu istniejącego konta Netflix. Wszystko czego potrzebujesz to tania usługa online znana jako Virtual Private Network (VPN).

Jak zmienić region Netflix

Zmiana regionu Netflix, aby odblokować więcej treści, jest w rzeczywistości niezwykle łatwa. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące czynności:

 1. Wybierz VPN, który działa z Netflix.

  Niewiele sieci VPN faktycznie współpracuje z Netflix. Polecamy ExpressVPN, ponieważ zapewniają użytkownikom szybkie serwery w 94 krajach, fantastyczną obsługę klienta i są niezawodnym narzędziem odblokowującym Netflix.

  Aby znaleźć inne alternatywy, sprawdź naszą najlepszą listę VPN Netflix.

 2. Subskrybuj VPN i pobierz oprogramowanie VPN.

 3. Zainstaluj VPN i zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń.

  Oferujemy szereg przewodników instalacji specyficznych dla platformy, jeśli utkniesz, w tym: Windows, Mac, Linux, iOS, Android i Smart TV.

 4. Połącz się z serwerem VPN w kraju, w którym chcesz uzyskać dostęp do Netflix.

  Czy wiedziałeś? USA ma więcej treści niż gdziekolwiek indziej, a wielu dostawców będzie miało określone serwery zarezerwowane dla US Netflix. Sprawdź nasze narzędzie Notflix, aby uzyskać więcej informacji na temat rozmiarów katalogów Netflix.

 5. Zaloguj się do swojego konta Netflix i ciesz się całą dodatkową zawartością!

Nie wszystkie sieci VPN działają z Netflix

Ważne jest, aby wiedzieć, że z Netflix działa tylko ręka pełna dostawców VPN. Zobacz nasz przewodnik VPN dla Netflix, aby uzyskać listę usług, które mogą współpracować z Netflix.

Czy będę musiał założyć nowe konto Netflix?

Nie. Ponieważ Netflix działa na całym świecie, nie musisz anulować Netflix i zarejestrować konta w innym miejscu. Po prostu połącz się z serwerem VPN w kraju, do którego chcesz uzyskać dostęp, a twój adres IP ulegnie zmianie. Jest to ten adres IP, którego Netflix używa do określania, która biblioteka treści ma ci służyć.

Przydatne przewodniki Netflix

Najlepsza sieć VPN dla Netflix 2020 | PRZETESTOWANY & ZWERYFIKOWANE [CODZIENNIE]

Jak zdobyć US Netflix na Androida, iPhone'a i iPada

Jak oglądać American Netflix na inteligentnym telewizorze

Czy mogę oglądać Netflix za granicą?

Tak. Kiedy wybierasz się na wakacje, możesz zalogować się i oglądać Netflix jak zwykle. Jeśli kraj, który odwiedzasz, nie ma serwisu Netflix lub ma bardzo ograniczony katalog tytułów, możesz użyć sieci VPN, aby udawać, że wróciłeś do domu. Umożliwi to zwykłe logowanie się do serwisu Netflix i oglądanie wszystkich programów dostępnych w domu. Po prostu wykonaj krok opisany powyżej.

Dlaczego Netflix blokuje zawartość w regionach??

Duża ilość treści w serwisie Netflix jest kupowana i licencjonowana od zewnętrznych producentów treści. To ci posiadacze praw autorskich egzekwują ograniczenia licencyjne, zmuszając Netflix do nie pokazywania niektórych programów lub filmów w określonych regionach.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz i dokąd podróżujesz, możliwe jest, że będziesz mieć dostęp do pełnego katalogu, do którego przywykłeś przez pewien czas. Oto, co Netflix mówi na swojej stronie internetowej:

Jeśli podróżujesz przez dłuższy czas lub podróżujesz do kraju spoza Unii Europejskiej, możesz zauważyć, że dostępne opcje się zmieniają. W przypadku krajów Unii Europejskiej zapewniamy te same treści, co kraj ojczysty przez ograniczony czas. Damy Ci znać, gdy upłynie ograniczony czas, a Ty będziesz mieć dostęp do programów telewizyjnych i filmów dla kraju, do którego podróżujesz. Kiedy to się stanie, z pewnością damy Ci znać.

help.netflix.com/en/node/24853

Oczywiście, przy niezawodnym VPN, powyższe oświadczenie zostaje wyciszone, ponieważ możesz uzyskać dostęp do wszystkich treści z domu (lub dowolnej dużej biblioteki Netflix do wyboru), kiedy tylko chcesz.

Która biblioteka Netflix jest najlepsza?

Jeszcze kilka lat temu odpowiedzią na to pytanie była zawsze biblioteka amerykańska. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat Netflix wydał dużo pieniędzy na umowy licencyjne, które pozwoliły mu naprawdę zwiększyć katalogi gdzie indziej.

USA są nadal jednym z najlepszych katalogów na świecie, a większość ludzi ma tendencję do odblokowywania tego serwisu Netflix. Jednak, jak widać w poniższej tabeli, Kanada i Japonia mają teraz również ogromne katalogi.

Biblioteka # tytułówDiff z Netflix USPrice
Stany Zjednoczone 5864 0 7,99 USD
Kanada 5879 +15 6,31 USD
Japonia 4982 -882 5,90 USD
Zjednoczone Królestwo 5835 -29 7,73 USD
Indie 5607 -257 7,80 USD
Australia 5434 -430 7,91 USD
Francja 4156 -1708 9,39 USD
Niemcy 4377 -1487 9,39 USD
Hiszpania 3848 -2016 r 9,39 USD
Egipt 1982 r -3882 10,30 USD

Warto pamiętać, że podczas gdy wszystkie trzy najlepsze biblioteki Netflix mają prawie taką samą liczbę tytułów, te filmy i programy telewizyjne zmieniają się w zależności od kraju. Oznacza to, że używając VPN do przeglądania tych katalogów, możesz odblokować całkiem sporo niespodzianek! Cena konta Netflix również zmienia się w zależności od kraju.

Czy użytkownicy Netflix z USA mogą korzystać z VPN??

Jeśli jesteś mieszkańcem USA - i uważasz, że masz już wszystko - poniżej znajduje się lista popularnych programów telewizyjnych, które możesz odblokować za pomocą VPN!

ShowCountries, w których jest dostępny
Członek rodziny Ten zabawny serial animowany jest dostępny w serwisie Netflix w Kanadzie, Belgii, Holandii, Szwecji, Czechach, Francji, Niemczech, Izraelu, Włoszech, Rumunii, Rosji, Słowacji, Hiszpanii, Szwajcarii, Grecji, Polsce, Hongkongu, Singapurze, Tajlandii.
Doktor Kto To popularne brytyjskie science fiction jest dostępne na Netflix w Australii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Niemczech, Grecji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji, Rumunii, Szwajcarii.
Ucieczka z więzienia Ten dynamiczny program telewizyjny akcji FOX jest dostępny w serwisie Netflix w Kanadzie, Belgii, Czechach, Niemczech, Hongkongu, Izraelu, Włoszech, Litwie, Holandii, Polsce, Rumunii, Rosji, Singapurze, Słowacji, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwajcarii , Tajlandia, Wielka Brytania, Francja, Grecja, Węgry, Szwecja.
Złamany Ten kultowy program telewizyjny w Wielkiej Brytanii jest dostępny na Netflix tylko w Wielkiej Brytanii.
Jack Irish Ten pełen akcji thriller jest dostępny tylko w serwisie Netflix Australia.
Synowie Anarchii Ten thriller telewizyjny jest dostępny w serwisie Netflix w Australii, Belgii, Czechach, Francji, Niemczech, Grecji, Hongkongu, Węgrzech, Izraelu, Włoszech, Litwie, Holandii, Polsce, Rumunii, Rosji, Singapurze, Słowacji, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Wielka Brytania.
Tytani Ten pokaz superbohaterów wszechświata DC jest dostępny na Netflix w Argentynie, Australii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Czechach, Francji, Niemczech, Grecji, Hongkongu, Węgrzech, Indiach, Izraelu, Włoszech, Japonii, Litwie, Meksyku, Holandii, Polska, Rumunia, Rosja, Singapur, Słowacja, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Wielka Brytania.

Czy darmowa VPN może odblokować biblioteki Netflix?

W 2020 r, 95% VPN nie odblokowuje już Netflix

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​odpowiedź na to pytanie jest w dużej mierze przecząca. Netflix spędza dużo czasu i pieniędzy, blokując adresy IP należące do VPN. To sprawia, że ​​dostawcom VPN bardzo trudno jest odblokować Netflix.

Darmowe usługi VPN po prostu nie mogą sobie pozwolić na poświęcenie czasu, pieniędzy i wysiłku, aby odblokować Netflix, dlatego też nie znamy żadnych bezpłatnych usług, które byłyby w stanie wykonać tę pracę.

Netflix VPN, którym zalecamy, wszyscy ciężko pracują, aby nadal zapewniać dostęp do wyboru katalogów Netflix - robią to przy użyciu zbioru tajnych metod, aby zatrzymać łapanie Netflix. Zapewnienie dostępu do Netflix stało się trudne i kosztuje to dużo VPNów za utrzymanie dostępu.

Odblokuj Netflix, aby uzyskać bezpłatny hack

Wszystkie sieci VPN premium, które zalecamy do Netflix, oferują gwarancję zwrotu pieniędzy lub krótkie bezpłatne wersje próbne. To nie jest trwałe rozwiązanie, ale jeśli chcesz odblokować Netflix za darmo, możesz skorzystać z nich, aby uzyskać tymczasowy dostęp.

Zalecamy wypróbowanie ExpressVPN. Jest to nie tylko jedna z wiodących na rynku usług, ale nie mają one żadnej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Bądź ostrożny!

W przypadku niektórych sieci VPN gwarancja zwrotu pieniędzy będzie obowiązywać tylko wtedy, gdy pozostanie poniżej określonego limitu danych podczas korzystania z VPN. Upewnij się, że zapoznałeś się z warunkami przed zarejestrowaniem się w jakiejkolwiek usłudze, jeśli zamierzasz skorzystać z tej metody.

Czy będę miał kłopoty ze zmianą regionu Netflix

Pamiętaj, że jesteś subskrybentem i cenionym klientem Netflix

Nie. Jesteś płatnym subskrybentem i jesteś bardzo cenionym klientem Netflix. Z tego powodu Netflix nigdy nie karze swoich subskrybentów za korzystanie z VPN. Netflix wolałby wyświetlać wszystkie programy telewizyjne i filmy w każdym kraju, ale z powodu ograniczeń licencyjnych nałożonych na niego przez zewnętrznych producentów treści, nie jest w stanie tego zrobić.

Należy zauważyć, że Netflix stara się powstrzymać ludzi przed ominięciem tych ograniczeń geograficznych i dlatego Netflix ciężko pracuje, aby samodzielnie zablokować VPN. Jednak żaden użytkownik nigdy nie został zlikwidowany ani ukarany grzywną za korzystanie z VPN do oglądania Netflix. Odblokowanie Netflix, aby oglądać więcej programów, nie jest nielegalne, ponieważ jesteś subskrybentem.

Mieć problemy?

Jeśli masz problemy, prawdopodobnie używana sieć VPN po prostu nie jest w stanie odblokować Netflix. Większość sieci VPN nie odblokowuje serwisu Netflix. Zalecamy trzymanie się jednego z naszych rekomendowanych dostawców VPN dla Netflix.

Jeśli subskrybujesz już zalecaną sieć VPN, możesz zrobić kilka rzeczy, aby ją uruchomić:

 1. Połącz się z innym serwerem w tym samym kraju.

  Sieci VPN, które zarekomendowaliśmy, odblokowują tylko Netflix na określonych serwerach. Skontaktuj się ze swoim dostawcą, aby dowiedzieć się, które serwery obecnie odblokowują Netflix.

 2. Odłącz swoją sieć VPN i podłącz ją ponownie.

  Odświeżenie adresu IP VPN na danym serwerze może rozwiązać problem.

 3. Kontakt z obsługą klienta.

  Zespół pomocy technicznej VPN zawsze pomoże rozwiązać problemy, więc koniecznie porozmawiaj z nimi, jeśli nie możesz sam rozwiązać problemu.

Jeśli wykonałeś powyższe kroki i nadal masz problemy, omówimy bardziej szczegółowe rozwiązywanie problemów w naszym przewodniku rozwiązywania problemów z Netflix VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me