Przewodnik po programie Expat VPN 2020 – Odblokuj telewizor za pomocą sieci VPN dla emigrantów

Przeprowadzka do innego kraju jest ekscytująca. Przeprowadzka wprowadza Cię w nowe doświadczenia życiowe i nową kulturę. To przygoda, która czeka. Jednak po otrząśnięciu się z jet lag, możesz również poczuć tęsknotę za domem. Naturalnym sposobem walki z tym jest skorzystanie z WhatsApp lub Skype, aby porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi. Możesz nawet mieć ochotę oglądać telewizję z domu.

Niestety, kiedy robisz te rzeczy, możesz napotkać pewne problemy. Wiele krajów blokuje aplikacje takie jak WhatsApp i Skype. Ponadto domowe stacje telewizyjne mogą podlegać ograniczeniom geograficznym ze względu na prawa autorskie. Na szczęście VPN może pozwolić ci udawać, że wróciłeś do domu - dzięki czemu możesz korzystać z Internetu tak, jak zwykle.

Co to jest emigrant?

Expats Living Abroad

Emigrant, w skrócie emigrant, to osoba, która mieszka w innym miejscu niż to, w którym się urodziła. Istnieją dziesiątki powodów, dla których ktoś może zostać emigrantem - od ofert pracy i edukacji - po zakochanie się w osoba z innego kraju. Bez względu na powód, emigranci znajdują się w nowym domu z nową kulturą i nowym otoczeniem.

Chociaż emigranci są często określani jako jedna jednorodna grupa, ważne jest, aby pamiętać, że każdy emigrant jest odrębną osobą. W związku z tym obcokrajowcy często szukają czegoś, co przypomni im o swoim kraju. To „coś” może być różne dla każdej osoby, chociaż w większości przypadków kończy się to jedzeniem, tradycją, a nawet programem telewizyjnym.

Niestety życie za granicą tak, jakbyś był w domu, nie zawsze jest łatwe. Jedną z największych rzeczy jest zajmowanie się blokami witryn i treściami ograniczonymi geograficznie. Podczas gdy jedzenie i tradycje są zwykle łatwe do odtworzenia, dostęp do niektórych programów telewizyjnych i stron internetowych to inna historia. Na szczęście jest to możliwe przy użyciu emigrantów VPN.

VPN może umożliwić emigrantom z całego świata odblokowanie usługi przesyłania strumieniowego. Dzięki odpowiedniej sieci VPN abonenci Netflix mogą uzyskać dostęp do amerykańskiej wersji usług, która zawiera tysiące filmów i programów telewizyjnych niż w jakimkolwiek innym katalogu Netflix w innych krajach. Możesz także uzyskać dostęp do innych usług, na przykład możesz oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią i nie tylko!

Co to jest VPN dla emigrantów?

Expat VPN pozwala na dostęp do treści ograniczonych geograficznie i zablokowanych stron przez sfałszowanie Twojej lokalizacji. Korzystając z VPN dla emigrantów, masz dostęp do programów telewizyjnych z własnego kraju w bezpieczny i prywatny sposób. Oprócz tego, ekspat VPN może również pomóc ci uzyskać dostęp do stron internetowych takich jak WhatsApp i Facebook, które są zablokowane w niektórych krajach.

My Expat VPN

W ankiecie z 2017 r. Prawie 13 000 emigrantów zostało poproszonych o ocenę 43 różnych aspektów życia za granicą. Obejmowało to najlepsze kraje, do których emigranci się przeprowadzają. Podczas gdy USA i Wielka Brytania znacznie spadły z badania z 2016 r., Meksyk, Hiszpania i Kolumbia znalazły się w pierwszej dziesiątce spośród 65 wymienionych krajów. Z tego powodu postanowiliśmy doradzać obcokrajowcom w następujących krajach: Hiszpania, Meksyk, Kolumbia, USA i Wielka Brytania.

VPN dla emigrantów w Hiszpanii

Mimo że Hiszpania jest otwartym i demokratycznym krajem o silnych przepisach dotyczących prywatności danych, rząd hiszpański uczestniczy w niektórych intensywnych politykach antypirackich, które ograniczają twoje opcje telewizyjne. Ponadto usługi przesyłania strumieniowego telewizji ograniczają dostęp do treści innych krajów - co oznacza, że ​​utkniesz w tym, co Hiszpania ma do zaoferowania.

Na szczęście zagraniczny VPN może rozwiązać ten problem. Oprócz dostępu do programów telewizyjnych, do których wcześniej nie można było uzyskać dostępu, sieć VPN dla ekspatriantów pomoże również chronić cyfrowe ślady i połączenia - nawet za pośrednictwem publicznych hotspotów Wi-Fi. Ponadto, jeśli chcesz coś torrentować podczas pobytu w Hiszpanii, ekspat VPN może ci to pomóc bez narażania się na szwank ze strony twojego dostawcy usług internetowych, administracji rządowej lub sieci lokalnej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat najlepszych VPN VPN dla Hiszpanii, odwiedź nasz przewodnik po 5 najlepszych VPN dla Hiszpanii.

VPN dla emigrantów w Meksyku

Jeśli hiszpański jest językiem, w którym mówisz, Meksyk ma nieograniczone możliwości rozrywki. Jeśli jesteś emigrantem mieszkającym w Meksyku, możesz mieć trudności z nadążeniem za intensywnymi atrybutami meksykańskich telenoweli. Oprócz tego Meksyk jest krajem, który oferuje bardzo drogie opcje łączności szerokopasmowej. Oznacza to, że jeśli jesteś emigrantem mieszkającym w Meksyku, możesz często korzystać z bezpłatnych publicznych hotspotów Wi-Fi zamiast płacić za własne usługi internetowe.

Chociaż jest to zdecydowanie wygodne, jest również niebezpieczne. Publiczne hotspoty Wi-Fi to idealne miejsce dla hakerów do złamania haseł, danych kart kredytowych, loginów i innych poufnych informacji: nie wspominając o inwigilacji władz meksykańskich. Z drugiej strony rozwiązanie tych problemów jest proste: użyj sieci VPN dla emigrantów. Korzystając z zagranicznej sieci VPN w Meksyku, możesz chronić swoje działania online przed inwigilacją i hakerami, a jednocześnie uzyskać dostęp do ulubionych programów telewizyjnych z domu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat najlepszych VPN dla ekspatriantów dla Meksyku, odwiedź nasz przewodnik 5 najlepszych VPN dla Meksyku.

VPN dla emigrantów w Kolumbii

Kolumbia

Jeśli jesteś emigrantem mieszkającym za granicą w Kolumbii, możesz mieć trudności z dostępem do programów telewizyjnych, które chcesz oglądać z domu. Ponadto przepisy dotyczące prywatności online w Kolumbii są nieco mgliste. Chociaż nie ma specjalnych kar za zniesławienie, zniesławienie, nieodpowiedzialne dziennikarstwo czy pogłoski w Internecie, istnieje kilka głośnych spraw o sprzecznych wnioskach.

Na przykład w 2014 r. Gonzalo Lopez został wysłany na proces za znieważenie funkcjonariusza publicznego w sekcji komentarzy w gazecie internetowej. Mimo że Lopez robił to anonimowo, jego adres IP został mu przypisany i został skazany na 18 miesięcy więzienia z grzywną w wysokości 5200 USD. Chociaż nie jest tak w przypadku każdego obywatela Kolumbii, wystarczy, abyś chciał znaleźć rozwiązanie: sieć VPN dla emigrantów.

Korzystając z VPN dla emigrantów w Kolumbii, możesz zabezpieczyć swoje dane przed prywatnym dostępem do Internetu oraz chronić swoje działania online przed wścibskimi oczami. Ponadto możesz uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi z serwisów telewizyjnych - udając, że jesteś w kraju, który ma lepszy katalog.

Aby uzyskać więcej informacji na temat najlepszych VPN dla ekspatriantów w Kolumbii, odwiedź nasz przewodnik po 5 najpopularniejszych sieciach VPN dla Kolumbii.

VPN dla emigrantów w Wielkiej Brytanii

Jeśli jesteś emigrantem mieszkającym w Wielkiej Brytanii, możesz nie być świadomy intensywnej inwigilacji rządowej prowadzonej przez brytyjskie władze. Oprócz udzielenia rządowego zezwolenia na włamanie się do komputerów swoich obywateli, Wielka Brytania zmusza również niektóre firmy do osłabienia bezpieczeństwa swoich zaszyfrowanych produktów poprzez przesyłanie backdoorów na serwery. Co jest gorsze Firmy te są zobowiązane przez prawo do zachowania ciszy, jeśli otrzymają takie polecenie (polecenie kneblowania).

Korzystając z zagranicznej sieci VPN w Wielkiej Brytanii, korzystasz z prawa do prywatności i bezpieczeństwa online. Korzystając z odpowiedniej sieci VPN, uniemożliwiasz rządową inwigilację, jednocześnie uzyskując dostęp do ograniczonych geograficznie treści usług transmisji telewizyjnej. Ponadto korzystanie z VPN dla emigrantów pomoże Ci zabezpieczyć się przed wścibskimi oczami stron trzecich, takich jak hakerzy i cyberprzestępcy w publicznej sieci WiFi.

Aby uzyskać więcej informacji o najlepszym ekspatranckim VPN dla Wielkiej Brytanii, odwiedź nasz przewodnik po Best UK VPN.

VPN dla emigrantów w Stanach Zjednoczonych

W przypadku emigrantów mieszkających w USA konieczna jest sieć VPN dla emigrantów. Na początek korzystanie z VPN dla emigrantów zabezpieczy Cię przed wścibskimi oczami NSA. Ponadto, ponieważ USA są członkiem sojuszu nadzorczego Five Eyes. Egzekwuje także nakazy i rozkazy, które zmuszają firmy do przekazania wszystkich danych konsumentów, zachowując je w tajemnicy. Ponadto dostawcy usług internetowych mogą przechowywać i sprzedawać nawyki przeglądania Internetu przez konsumentów w nieskończoność, tak.

Korzystając z VPN emigrantów, możesz przeglądać internet w bezpiecznym, prywatnym otoczeniu, jednocześnie uzyskując dostęp do swoich ulubionych programów telewizyjnych z bibliotek krajowych w serwisach transmisji strumieniowej. Ponadto możesz uczestniczyć w działaniach P2P bez obaw o monitorowanie.

To dopiero początek. Korzystanie z VPN dla emigrantów może również pomóc ominąć bloki ustawione przez szkołę, właściciela lub miejsce pracy. W dzisiejszym świecie, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, istnieje tylko jeden sposób, aby naprawdę zachować jak największą prywatność: użyć VPN.

Zagadnienia dotyczące emigrantów VPN

Wybierając VPN dla ekspatriantów, należy wziąć pod uwagę różne kwestie - od szybkości i bezpieczeństwa serwerów po liczbę oferowanych lokalizacji. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, zanim zdecydujesz się na jedną VPN. W końcu, po co korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do bibliotek dla poszczególnych krajów, jeśli ich lokalizacje serwerów nie obejmują kraju, do którego biblioteki chcesz uzyskać dostęp? Niektóre rzeczy do poszukiwania obejmują:

  • Wydajność (prędkość / wycieki / itp.)
  • Liczba serwerów
  • Lokalizacje serwerów
  • Zasady dotyczące dzienników (preferowane nie są dzienniki)
  • Krajowa sieć VPN ma siedzibę w
  • Poziom oferowanego szyfrowania / protokołów
  • Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa

Przewodnik dla emigrantów: Podsumowanie

Jeśli jesteś emigrantem mieszkającym za granicą, emigrant VPN może pomóc Ci poczuć się jak w domu w nieznanym miejscu. Co więcej, ekspat VPN może pomóc Ci uzyskać dostęp do ulubionych domowych programów telewizyjnych, chroniąc jednocześnie prywatność online. Niezależnie od kraju zamieszkania, praktyka bezpieczeństwa i prywatności w Internecie jest niezwykle ważna.

VPN pomoże chronić cię przed rządową inwigilacją i próbami włamania się do Wi-Fi. Aby znaleźć VPN dla określonej lokalizacji, spójrz tutaj. Co najważniejsze, ekspat VPN może pomóc Ci skorzystać z prawa do bezpłatnego internetu.

Źródło zdjęcia: Shutterstock, Alex Brylov, ID: 254895751

Źródło zdjęcia: Shutterstock, BlueBoeing, ID: 651570313

Źródło zdjęcia: Shutterstock, Gokhan Bozkaya, ID: 583977184

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me