5 Nejlepší Roku VPN pro rok 2020

Roku je streamingový televizní a multimediální přehrávač, který si od svého prvního uvedení na trh v roce 2012 užíval značný úspěch a popularitu. Je k dispozici v mnoha podobách, včetně přenosných tyčinek pro streaming, set-top boxů a dokonce i jako inteligentní televize! Každý typ dostupného hardwaru vykonává stejnou funkci: umožňuje vám přístup k streamování i na vyžádání prostřednictvím kanálů, které lze vybrat pomocí dálkového ovladače. Díky partnerství s populárními streamovacími službami, jako jsou Netflix, Hulu a Amazon, není k dispozici dostatek excelentního obsahu kliknutím na tlačítko.

Bohužel, stejně jako samotné streamovací služby, jsou vybrané kanály a obsah nedostupné kvůli geografickým omezením. V reakci na to si spotřebitelé stále více uvědomují, že k odblokování tohoto obsahu mohou používat službu VPN, a tak získat ze svého systému Roku maximum..

Níže naleznete vše o našich vysoce postavených VPN pro roku v roce 2017!

Nejlepší VPN pro Roku: Shrnutí

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Používání Roku s VPN

Kromě výběru nejlepší služby VPN pro vás existuje také otázka, jak fyzicky postupujete při nastavování sítě VPN pro zařízení Roku. Problém je v tom, že ani s nejnovějšími a největšími zařízeními Roku - jako je Roku Ultra nebo Roku Streaming Stick (zmíněné podrobněji na konci článku) - stále není možné použít samotný hardware Roku k vytvoření Připojení VPN.

Místo toho budete muset povolit připojení VPN na externím zařízení, které je součástí vašeho přehrávače Roku. Toho lze dosáhnout dvěma základními možnostmi: buď nastavit připojení VPN na bezdrátovém směrovači (pro tuto podporu bude možná třeba upgradovat na DD-WRT nebo Tomato nebo sdílet připojení k internetu a VPN na svém notebooku se zařízením Roku).

V obou případech je připojení VPN jádrem odblokování geo-omezeného a cenzurovaného obsahu.

Nejlepší Roku Media Streamers

Najít nejlepší VPN pro Roku je stejně náročné jako najít nejlepší média, protože existuje zdánlivě nekonečné množství možností a alternativ. Abychom vám pomohli učinit vzdělané rozhodnutí a vyhnout se nákupu citronu, sestavili jsme nejnovější a největší multimediální streamy Roku roku 2017.

Roku Ultra

Jednoduše řečeno, Roku Ultra je jedním z nejmodernějších dostupných streamovacích zařízení Roku a krabice je zasunuta s nejnovějším a největším hardwarem pro plynulé streamování. Roku Ultra přichází s čtyřjádrovým jádrem a podporuje kvalitu obrazu 4K a HDR (pro získání tak kvalitního obrazu však budete potřebovat televizor kompatibilní se 4K).

Také se mi líbí, jak to zahrnuje ethernetový port (jsou obvykle spolehlivější a rychlejší než bezdrátová připojení), i když jsem byl zklamaný, když jsem zjistil, že jde pouze o rychlý Ethernet a ne o gigabitový Ethernet. A všimněte si, že to stojí asi 129,99 dolarů, i když si myslím, že cena je oprávněná.

Roku Streaming Stick 3600R

Dalším nejlepším zařízením Roku je Roku Streaming Stick 3600R, který má tu výhodu, že je malý. Navíc je to o hodně levnější než Roku Ultra, stojí jen 50 dolarů. Samozřejmě, protože se jedná o hůl, neobsahuje port Ethernet. Všechna síťová připojení jsou bezdrátová, takže byste měli v ideálním případě mít rychlý bezdrátový router pro rychlé streamování.

Rovněž nemá srovnatelný hardware jako Roku Ultra. Nicméně, Roku Stick se zapíná rychleji než ostatní a spuštění trvá pouze asi 30 sekund. Nezapomeňte však, že budete muset zapojit hůl do portu HDMI, který by mohl vypadat trochu ošklivě a chaoticky, pokud vám na zadní straně televizoru chybí porty HDMI..

Roku premiéra+

V neposlední řadě jsem se chtěl zmínit o Roku Premiere +. Není to tak blízko jako Roku Ultra, ale hej - je to o 23% levnější. MSRP je pouze 99,99 $, což je o 30,00 $ levnější než Ultra, což z něj dělá slušnou alternativu, pokud jste citlivější na cenu.

Stejně jako Ultra má Premiere + schopnost streamovat 4K HDR video. Chybí jí však některé z nejnovějších zvonků a píšťalek, jako je hlasové vyhledávání. Ethernetový port na zadní straně je pouze a nepodporuje gigabitové rychlosti. Přinejmenším však budete mít na výběr mezi pevným a bezdrátovým připojením k síti.

Roku VPN: Závěr

Streamování televizních a mediálních gadgetů, jako je Roku, je snadným a pohodlným způsobem přístupu k obsahu ze všech vašich služeb, jako jsou Netflix, Hulu a BBC iPlayer, prostřednictvím jediného zařízení. Stejně jako v případě, kdy jsou tyto služby využívány jednotlivě, je jejich obsah často chráněn geo-omezeními a je k dispozici pouze v některých zemích. Aby bylo možné obejít tuto nepříjemnou blokádu, musí se všichni uživatelé Roku zaregistrovat u kompatibilního poskytovatele VPN a nastavit je pomocí svého zařízení Roku. Po provedení těchto jednoduchých kroků je nebe limitem, pokud jde o to, jaký velký obsah můžete prostřednictvím Roku v roce 2017 sledovat!

Nejlepší VPN pro Roku 2020: Shrnutí

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Podívejte se na průvodce níže, abyste zjistili, jak můžete odemknout výše uvedené streamovací služby pomocí VPN:

 • VPN pro Hulu
 • VPN Netflix
 • Největší amazonka VPN
 • iPlayer VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me