5 nejlepších cloudových zálohovacích služeb

Zálohování v cloudu je vytvořeno tak, aby zálohování dat bylo co nejbolestnější, aby se zabránilo ztrátě práce tím, že se automaticky zkopíruje nejaktuálnější verze souborů a uloží se na zabezpečené online místo. Výběr služby, pro kterou je třeba jít, může být stejně problematický. Abychom věci zjednodušili, nastínili jsme ty nejlepší dostupné 5 cloudové služby zálohování.

cloudová záloha

Jaké jsou nejlepší cloudové záložní služby?

Níže je uveden seznam nejlepších cloudových zálohovacích služeb v roce 2020. Tyto služby jsme vybrali na základě jejich zabezpečení, spolehlivosti a funkcí, které nabízejí. Přejděte pod tuto sekci nebo klikněte na službu a zobrazte další podrobnosti o každé službě.

 1. Tresorit

  - Nulové znalosti | 2FA | Podpora napříč platformami

 2. Sync.com

  - End-to-end šifrování | 2FA | 100% možnost online úložiště

 3. Jezdím

  - Nákladově efektivní | Snímky Uživatelsky přívětivý

 4. Nextcloud

  - Možnosti hostování Přizpůsobitelné | Podporuje streamování médií

 5. SpiderOak

  - Nulové znalosti | Verze souboru | e2e šifrování

Podrobný pohled na 5 nejlepších řešení pro cloudové zálohování roku 2020

Níže naleznete další informace o nejlepších řešeních pro zálohování cloudu v našich podrobných souhrnech.

1. Tresorit

Tresorit je skvělý cloudový poskytovatel s nulovými znalostmi se sídlem ve Švýcarsku - hlavní teritorium soukromí

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

Domovská stránka Tresoritu

Tresorit se stal názvem domácnosti díky svému úsilí o službu cloudového úložiště, ale díky zaměření na obchodní balíčky z něj činí kandidáta na záložní cloud. Společnost Tresorit, která poskytuje stravování od jednotlivců organizacím s více než 100 lidmi, nabízí dvoufaktorové ověřování a politiku nulových znalostí, která poskytuje šifrování typu end-to-end bez uložení jediného šifrovacího klíče na jeho servery..

Společnost je právem sebevědomá ve svůj produkt’Nabízí 14denní zkušební verzi svých balíčků Premium, Solo a Small Business a 7denní záruku vrácení peněz. V našem Tresorit Review jsme ocenili firmu’s Švýcarský původ jako utěšující pro milovníky soukromí i přes nedávné vládní změny a jeho funkce bude bohatší než většina konkurence, ale to přichází za vyšší prémiovou cenu.

2. Sync.com

Synchronizace žije podle svého názvu s úžasnou synchronizací napříč platformami a plně vybavenými mobilními aplikacemi

 • Ceny

  Z 5,00 $
  / Měsíc

Domovská stránka Sync.com

Na druhé straně stupnice nabízí Sync.com nejlepší poměr cena / výkon, aniž by obětoval hlavní funkce. Být sídlem v Kanadě je určitě obezřetný s touto zemí’s Členství v pěti očích, ale politika nulových znalostí s end-to-end šifrováním a dvoufaktorovým ověřením napříč všemi úrovněmi slibuje, že data budou v bezpečí.

To zahrnuje bezplatnou 5 GB vrstvu, která by mohla stačit pro cloudové úložiště, ale to’Je nepravděpodobné, že by vyhovovalo těm, kteří chtějí cloudovou záložní službu. Naštěstí je Sync.com poměrně velkorysý s úložným prostorem, pokud jde o prémiové balíčky, počínaje nízkou cenou a dosahem až 10 TB na osobu.

Přestože aplikace pro Linux zůstávají nedostupné, Sync.com podporuje širokou škálu operačních systémů. Je to zvláště působivé na mobilních zařízeních, udržování čistého uživatelského rozhraní bez odizolování funkcí. Více o Sync.com si můžete přečíst v naší úplné recenzi.

3. IDrive

IDrive podceňuje mnoho dalších poskytovatelů, aniž by příliš obětoval - dokonce se může pochlubit šifrováním e2e

 • Ceny

  Z 17,38 $
  za rok

Domovská stránka iDrive

Protože to není’• Ve výchozím nastavení zálohujte všechny soubory a klade zvláštní důraz na možnosti synchronizace, někteří by mohli argumentovat, že jiná cloudová služba zálohování by měla mít IDrive.’na tomto seznamu. I přes to má IDrive řadu funkcí, které utvářejí své místo, od robustních pokročilých možností plánování a obnovení až po řadu podpory napříč Windows, MacOS, Android a iOS. Služba bohužel nestačí bez aplikace pro Linux, ale můžete si ji nechat fungovat přes web nebo skripty.

Odběratelé IDrive se mohou připojit k tolika zařízením, kolik si vyberou v rámci předplatného, ​​přičemž za plán 2TB zaplatí buď 52,12 USD ročně, nebo 5,62 USD ročně za 5 TB. Zálohování je intuitivní, pouze kopírování souborů na úrovni bloků nahrazuje nahrazené změněné části souboru a ne opětovné nahrání celého souboru. Skutečná archivace také znamená, že lokálně smazané soubory budou drženy v cloudu, dokud nebudou ručně vyčištěny.

Přes to všechno, společnost má sídlo ve Spojených státech, zemi známé pro svůj rušivý postoj k soukromí. Můžete se rozhodnout pro místně uložený soukromý šifrovací klíč, který zajistí, že vaše informace budou v bezpečí před zvědavými očima, toto však odstraní IDrive’s funkce sdílení a nelze je obnovit, pokud zapomenete. Jakmile se rozhodnete pro tuto možnost, nemůžete ji změnit bez resetování všeho, včetně uložených dat.

4. Nextcloud

Nextcloud přichází v hostovaných a placených hostovaných variantách - což umožňuje vysoký stupeň přizpůsobitelnosti

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

Domovská stránka Nextcloud

Nextcloud je v tomto seznamu jedinou službou zálohování cloudu s otevřeným zdrojovým kódem v tomto seznamu, která poskytuje bezkonkurenční kontrolu nad vašimi daty. Je zcela zdarma, pokud máte připravený vlastní hardware a hostování třetích stran je poskytováno za měsíční poplatek. Samozřejmě, že smyčka někoho jiného do cloudového zálohovacího systému automaticky přidává další bezpečnostní rizika, na která je třeba myslet, ale nic víc než alternativy uzavřeného zdroje.

Má velmi přizpůsobitelnou modulární povahu své sady funkcí, zcela závislé na tom, jak si osobně nastavíte Nextcloud. Self-hosting i vzdálené servery mohou být pro nováčky skličující, takže my’Udělali jsme si čas, abychom vytvořili návod, jak nastavit Nextcloud, který rozdělí každý proces na snadno stravitelné kroky a další informace naleznete v naší úplné recenzi..

5. SpiderOak

SpiderOak byl osobně schválen Edwardem Snowdenem poté, co odhalil špionážní skandál NSA

 • Ceny

  Z 5,75 $
  / Měsíc

Domovská stránka SpiderOak

SpiderOak ONE Backup byl schválen Edwardem Snowdenem jako nejlepší alternativa k poskytovatelům hlavního cloudového úložiště. Zastánci ochrany osobních údajů by mohli chtít opatrně postupovat v rámci své základny ve Spojených státech, ale buďte ujištěni, že má také politiku nulových znalostí a bezpečné šifrování typu end-to-end, aby se zabránilo zvědavým očím.

Jeho mobilní aplikace nechávají něco, co je třeba, s přístupem jen pro čtení a nedostatek dvoufaktorové autentizace určitě způsobí váhání, ale SpiderOak je stále spolehlivá možnost na ploše s rozhraním, které soupeří s Big Three.

Zmatek nad cloudem

„Oblak“ se v posledních letech stal matoucím termínem a rostoucí podobnosti mezi spotřebitelskými a obchodními službami se stmívaly. Cloudové úložiště, jako jsou Microsoft OneDrive, Dropbox a Disk Google, jsou populárnější než kdy jindy, což vám umožňuje synchronizovat a sdílet soubory online, ale nejsou ideální pro skutečné zálohování vašich informací v případě katastrofy.

Funkce, jako je například verzování souborů, se překrývají, ale služby cloudového úložiště obvykle vyžadují, abyste při vytváření souboru nebo při ručním nahrávání offline souboru používali sdílenou složku. Jejich spoléhání se na prohlížeče prostřednictvím webového rozhraní také znamená, že šifrování lze provést pouze na straně serveru, což je považováno za slabé místo v zabezpečení.

Naopak, cloudové zálohovací služby automaticky ukládají data, když jsou změny provedeny bez zásahu uživatele, a poskytují zprávy o stavu, aby zajistily, že všechny soubory jsou na serveru neporušené. Většina z nich nabízí bezprecedentní záruku pro případ, že by porucha serveru vedla ke ztrátě dat, což poskytuje podnikatelům jistou jistotu.

3-2-1 je lepší než jedna

Zatímco služby zálohování cloudu přidávají další vrstvu ochrany, neměly by nikdy fungovat jako náhrada za místní úložiště. Stejně jako u spoléhání se pouze na hardware, úplné ztratí centralizovaná data by jen jedna katastrofa.

Místo toho doporučujeme použít pravidlo 3-2-1, kde jsou data zálohována pomocí tří různých metod. Tradičně to vidí původní kopii uloženou na primárním lokálním zařízení, následovanou první zálohou na externím pevném disku nebo zařízení připojeném k síti (NAS). Přidání online cloudové služby zálohování nahoře poskytuje optimální zabezpečení vašich informací.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me