5 nejlepších overwatch VPN, které fungují v roce 2020

Máte potíže s připojením k Overwatch? Přestože Overwatch VPN nemůže vyřešit všechny problémy, může to být řešení, které potřebujete! Pokud vám blokuje používání funkce chatu nebo je zcela zablokován hra, může vás rychlá a spolehlivá VPN obejít těmito bloky tím, že vám umožní předstírat, že jste v jiné zemi..

Overwatch VPN

Pokud je problémem samotné připojení k internetu, může vám pomoci VPN. V některých situacích se může šifrovaná síť VPN vyhnout problémům, které by jinak narušily vaši hru. Během posledních několika let jsme zkontrolovali více než 150 VPN a určili jsme 5 nejlepší VPN pro přehrávače Overwatch.

V níže uvedené tabulce můžete snadno porovnat naše výběry nejlepších VPN pro Overwatch

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Co je to Overwatch VPN?

Virtuální privátní síť (VPN) je předplacená služba, která může skrýt vaši identitu a umožňuje vám předstírat, že jste v jiné zemi. VPN overwatch je VPN, která je zvláště užitečná pro hraní overwatch. Nezáleží na tom, kde jste nebo kde jste si zakoupili předplatné: S VPN pro overwatch se můžete vyhnout několika problémům, které by mohly ovlivnit vaši hru..

Je důležité si uvědomit, že ve většině případů VPN zpomalí vaše připojení k Overwatch. Šifrováním provozu a směrováním provozu přes server VPN lze očekávat mírnou ztrátu rychlosti. Zda to stojí za to, záleží na vaší situaci (pro mnoho lidí to stojí za to).

Pokud se nemůžete přihlásit do hry nebo si nemůžete povídat se svými spoluhráči, mírně pomalejší připojení může být malou cenou. Zda kompromis stojí za to ve vaší konkrétní situaci (pokud máte velmi rychlou síť, bude to), je něco, co budete muset rozhodnout sami. Záruka vrácení peněz VPN se zde může hodit - protože se můžete sami přesvědčit.

Zde jsou některé situace, kdy by Overwatch VPN mohla být užitečná investice.

Jste blokováni z hraní overwatchů

Overwatch měl problémy s podvodníky a hackery přicházejícími od hráčů v některých částech Asie. Jako výsledek, Blizzard (vydavatel hry) dal bloky na mnoha spojeních z této části světa. To vyrazí špatné herce, ale může to také ovlivnit běžné hráče. Řešením je použití Overwatch VPN k přihlášení do hry z VPN serveru umístěného v jiné oblasti.

I když se můžete přihlásit do hry, možná nebudete moci používat funkce týmového chatu. Několik zemí (zejména na Středním východě) blokuje používání internetových služeb typu chat. Řešením je opět použití VPN pro Overwatch k přihlášení ke hře z místa, které necenzuruje chatovací služby.

Problémy s připojením ke hře

Overwatch je hra v reálném čase, která vyžaduje rychlé a spolehlivé připojení k internetu. Ale vaše spojení s hrou může zpozdit. Nemusí to být spolehlivé, protože vás v nejhorším možném čase odpojí od hry. V těchto případech může pomoci vysokorychlostní VPN.

Pokud Overwatch trvá dlouho, než odpoví na vaše příkazy ve hře, dochází k prodlevám. Lag může být způsoben vaším ISP, pokud používají omezení šířky pásma. Příliš mnoho internetového provozu někde mezi vámi a servery Overwatch to může také způsobit. Nebo může být problém s konkrétním serverem, ke kterému se hra ve výchozím nastavení připojuje.

Může pomoci VPN overwatch. Šifrování vašeho připojení ke hře může umožnit vyhnout se omezování šířky pásma. Síť VPN pro overwatch umožňuje změnit trasu mezi vámi a hrou připojením k různým serverům v různých zemích. Možná budete moci najít trasu, která má menší provoz tímto způsobem. Tato možnost změnit trasu vám také může poskytnout spolehlivější připojení k vašemu výchozímu serveru Overwatch nebo vám umožní přihlásit se úplně na jiný server..

Nejlepší overwatch VPN: závěr

V tomto průvodci Overwatch VPN jsme hovořili o problémech, které můžete mít při pokusu o hraní této oblíbené hry. Viděli jsme, jak vás VPN Overwatch VPN může dostat do hry, když vás síly, které se vás snaží udržet mimo dosah nebo omezit. A viděli jsme případy, kdy vám VPN může pomoci vyřešit některé z méně častých problémů s připojením, které se objevují.

Pokud máte některý z problémů, které jsme zde projednali, víte, co přijde dál. Jediným způsobem, jak zjistit, zda VPN overwatch vyřešit vaše herní problémy, je nainstalovat jeden a vidět! Všechny VPN na tomto seznamu jsou kvalitní služby, které nabízejí bezplatné zkušební verze nebo záruky vrácení peněz, takže opravdu není důvod testovat těchto 5 nejlepších VPN pro Overwatch.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Další informace o používání VPN pro overwatch na vaší preferované konzoli najdete v níže uvedených průvodcích:

 • Xbox One VPN
 • PS4 VPN
 • PC VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me