5 nejlepších rozšíření Google Chrome Adblock

Reklamy jsou nezbytným zlem, aby bylo možné zachovat volný přístup k mnoha webovým stránkám. Příjmy místo toho poskytují externí partnerství. Tento obchodní model je bohužel stále více zneužíván, protože rušivé vyskakovací reklamy, sledovače v souborech cookie a podvodníci způsobují uživatelům značnou únavu. Naštěstí mohou uživatelé Chrome pomocí Adblock zabránit nepříjemným reklamám a zabránit inzerentům v sledování toho, co dělají online!

Jaká jsou nejlepší rozšíření AdBlock Chrome?

Může být matoucí vědět, kde začít, vzhledem k tomu, kolik rozšíření Chrome Adblock je k dispozici, proto jsme uvedli pět nejlepších rozšíření blokování reklam, která jsou aktuálně dostupná pro Google Chrome:

 1. uBlock Původ

 2. Adblock Plus

 3. Duchové

 4. AdGuard

 5. AdBlocker Ultimate

Nejlepší blokování reklam pro Chrome: Hloubková analýza

1. uBlock Původ

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

uBlock Origin je zcela zdarma, stejně jako ostatní rozšíření na tomto seznamu, a je zcela otevřený. Udržuje jedinečnou průhlednost, která jej odlišuje od ostatních, a uvádí statistické rozdělení výkonu blokátorů reklam v aktuální relaci..

Seznamy nejlepších filtrů se používají k blokování rušivých reklam, malwaru a sledovačů, včetně seznamu AdServer, Advanced Tracking List, EasyPrivacy List a Malware Domains. UBlock Origin také umožňuje uživatelům samostatně si vybrat, zda blokují vyskakovací okna, velké mediální prvky, kosmetické filtrování, vzdálená písma a JavaScript, a to vše při zachování nízké hmotnosti. S účinností jako hlavní prioritou je uBlock Origin ideální pro prohlížeč s relativně hladovými zdroji, jako je Chrome, protože zdaňuje váš systém mnohem méně než jiná konkurence s nízkou režií zdrojů..

Líbí se

 • Volný, uvolnit
 • Open-source
 • 10 milionů + stažení
 • Podporováno 49 jazyků
 • Lehká váha

2. Adblock Plus

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

Původně si pro Mozilla udělal jméno’s Firefox, Adblock Plus se od té doby stala jedním z nejpopulárnějších rozšíření v prohlížeči Chrome. Jeho open-source přístup podnítil řadu významných konkurentů, s podobným názvem, ale nepřidruženým ‘AdBlock’ pomocí Adblock Plus’ zdrojový kód. Organizace za tím je zodpovědná za vytvoření nejkomplexnějšího seznamu filtrů, podpory 52 různých jazyků a rozšíření patří mezi nejčastěji aktualizované.

Organizace se v posledních letech kvůli své ‘Přijatelné reklamy’ program, který whitelists spojil společnosti a reklamní agentury. Ve výchozím nastavení je povoleno, aby legitimní weby mohly přirozeněji vydělávat příjmy, ale podle uvážení je lze zakázat a přizpůsobit. Je to také relativně zdanění s několika otevřenými kartami, což není’Není dobré, když může být Chrome samotný někdy hladový.

Líbí se

 • Volný, uvolnit
 • Open-source
 • 10 milionů + stažení
 • Podporováno 52 jazyků

3. Duchové

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

Ghostery je postaven s důrazem na soukromí, navržený tak, aby zastavil sledovače a blokoval reklamu. Rozšíření ve výchozím nastavení blokuje reklamy, analýzu stránek a sledovače reklam pro dospělé, ale to lze podle vašich potřeb hluboce přizpůsobit. Nezablokované a neznámé sledovače jsou také anonymizovány s aktivovaným vylepšeným sledováním.

Zatímco všechna rozšíření sbírají anonymní data z Lidského webu, aby se zlepšila jejich služba, Ghostery je jedním z mála doplňků, které vás upozorní a umožní vám během instalace odhlásit se. Rozšíření je zcela zdarma, ačkoli některé menší funkce byly uzamčeny za výplatou. Odběratelé získají za 2 $ měsíčně přístup k novým tématům pro elegantní uživatelské rozhraní, historické statistiky blokování a podporu priorit, to však vyžaduje, abyste si pomocí e-mailu vytvořili účet..

Líbí se

 • Volný, uvolnit
 • 2,6 stažení
 • Podporováno 14 jazyků

4. AdGuard

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

S více než 5 miliony stažení, AdGuard’Uživatelská základna je přibližně poloviční než u uBlock Origin a Adblock Plus, ale jeho slušný 4,7 z 5 hodnocení u 39 000 uživatelů mluví za sebe. Jeho tvrzení o bytí “svět’nejpokročilejší blokování reklam” je určitě na debatu, ale AdGuard’Lehký přístup pravidelně překonává většinu svých soupeřů.

AdGuard’s Filtr ochrany proti sledování je navržen tak, aby odstranil všechny formy sledování se seznamem filtrů, který je ještě větší než seznam Ghostery. Jedná se o dvojsečný meč, protože k přizpůsobení je potřeba více času. Tato možnost je vhodná zejména pro ty, kteří trpí videoreklamami na Facebooku a YouTube, ale AdGuard radí uživatelům, aby si vybrali své stolní a mobilní aplikace, aby mohli co nejlépe využít své služby, protože rozšíření prohlížečů mají svá omezení.

Líbí se

 • Volný, uvolnit
 • Open-source
 • 5,7 milionu stažení
 • Podporováno je 46 jazyků
 • Lehká váha
 • Blokuje reklamy YouTube

5. AdBlocker Ultimate

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

AdBlocker Ultimate slibuje úplné odstranění veškerých reklam, sledovačů a malwaru, aniž by se projevilo žádné milosrdenství. To ne’Nezáleží na tom, zda se jedná o banner, vyskakovací okno, vyskakovací okno, překryvnou reklamu nebo videoreklamu, rozšíření se snaží všechny zmizet. To ponechá vaši bílou listinu zcela ve vašich rukou.

V tomto seznamu má nejvyšší hodnocení na 4,8 hvězdách, ale jeho uživatelská základna zatím prozatím pevně leží pod 1 milionem. Jako neziskový projekt se AdBlocker Ultimate spoléhá na dary od své uživatelské základny, a proto ne’t aktualizovat tak často jako jeho konkurence. Přesto se vývojářům podařilo podpořit až 20 jazyků již probíhající podporou projektů lokalizace komunit.

Líbí se

 • Volný, uvolnit
 • Open-source
 • 842 000 stažení
 • Lokalizace řízená komunitou

Proč potřebuji adblocker?

Každý web poskytuje jiný zážitek, ale většina má jednu společnou věc: všichni se snaží vytvořit osobní profil vašich zájmů sledováním údajů nebo se snaží, aby donutili kliknout na reklamu. Tyto reklamy jsou někdy rušivé a mohou se ve vašem systému při pokusu o jejich načtení zdaňovat. Jindy jsou klamné a používají se k distribuci malwaru na krádež dat. Některé weby dokonce využívají kryptoměnový kód k těžbě kryptoměny na pozadí, na úkor vašeho hardwaru a elektřiny.

Jak bude blokování reklam chránit váš prohlížeč?

Bloky reklam na tomto seznamu jsou vytvořeny s ohledem na soukromí a zabezpečení, pomáhají chránit vaši anonymitu online a chránit vás před škodlivým kódem. Široký výběr seznamů filtrů pomáhá identifikovat sledovače, blokovat reklamy a zakázat stovky tisíc známých podvodů online. Je důležité vybrat si blokování reklam pečlivě, protože jejich dostupnost na jedno kliknutí vyvolala v průběhu let mnoho kopií a podvodníků, takže výzkum jako tento seznam je nezbytný. Pokud pro vás náš seznam nevede trik, může vám vyřídit vaše podezření recenze a zjistit, kolik lidí nainstalovalo rozšíření..

Alternativy k rozšíření

Rozšíření budou vždy sledována v prohlížeči, ke kterému jsou připojena, a to i se stejnými kryptografickými omezeními. Přestože Google ujišťuje uživatele, že se nesnaží zabít rozšíření pro blokování reklam, společnost Manifest v3 vydaná v říjnu 2018, navrhuje dlouhý seznam pravidel, která by nakonec mohla zabránit těmto konkrétním doplňkům. Dokument je stále upravován reklamní společností, ale Ghostery hrozil protimonopolním soudem, pokud projde v jeho současném stavu.

I když by to mohlo znamenat těžké časy pro rozšíření prohlížeče, stále existuje spousta alternativních způsobů blokování reklam při surfování po webu, jako jsou stolní aplikace, VPN s dalšími funkcemi a blokovače reklam načtené routerem..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me