5 nejlepších sítí VPN pro hotely v roce 2020 – Chraňte se ve veřejných sítích WiFi

Každý, kdo se přihlásí do hotelu se zařízeními připojenými k internetu, je hlavním cílem hackerů. Pokud chcete chránit svá osobní data a zabránit pronikání špionů do firemní sítě, musíte ve svém hotelu použít silnou VPN, která může zastavit tyto plazivosti v jejich stopách..


Seznam nejlepších VPN pro hotely

Pokud hledáte rychlou odpověď, podívejte se do tabulky níže a podívejte se, co naši odborníci hodnotili jako nejlepší VPN pro hotely. Přejděte níže pro více informací.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Různé triky umožňují padouchům používat váš chytrý telefon nebo počítač jako průchod k jakýmkoli datům nebo síti, ke které má vaše zařízení přístup. Abychom vás ochránili před tímto, vybrali jsme z našeho obrovského archivu více než 150 recenzí VPN 5 nejlepších VPN pro hotely. Každý je rychlý, používá extrémně robustní šifrovací technologii a může chránit vaše soukromí před prakticky jakoukoli hrozbou.

Elektronická špionáž je mnoho miliardový dolarový průmysl a každý je cílem. Použití jedné z těchto sítí VPN v kterémkoli hotelu, který navštívíte, je nejlepší formou ochrany.

Nejlepší VPN pro hotely: Úvahy

Zůstaňte v bezpečí v hotelové WiFi síti

Bývalo to tak, že zlí lidé potřebovali fyzický přístup k vašemu vybavení, aby do něj pronikli. Dnes to mohou udělat prostřednictvím vašeho internetového připojení. Mohou využít bezplatné WiFi připojení vašeho hotelu jako způsob, jak dostat spyware do telefonu nebo počítače.

Od té doby mají přístup ke všemu, k čemu je zařízení připojeno. Po cestě se přihlaste do své domácí sítě a vše, co je k dispozici, je dostupné. Přihlaste se do firemní sítě a mohou vám ukrást duševní vlastnictví, vytvořit vaši společnost pro nějaký zločin, kterého se dopustí, dokonce ochromit jiná zařízení.

Abyste zabránili této noční můře, musíte použít výkonnou a zabezpečenou síť VPN. To vás ochrání ve vašem hotelu i na jakémkoli jiném WiFi hotspotu, se kterým se setkáte. Nastavením sítě VPN pro maximální zabezpečení, včetně automatické ochrany Wi-Fi a přepínače zabíjení, znemožníte zločincům, aby se dostali do svých zařízení prostřednictvím jejich internetového připojení..

Odblokujte obsah v zahraničí

I když ignorujeme hrozbu hackerů a vyzvědačů, má smysl používat VPN v hotelu. Hotelové sítě vám vždy neumožňují přístup ke všem požadovanému obsahu. Místní vláda je může donutit, aby blokovali určitý obsah z politických nebo náboženských důvodů. Nebo vedení hotelu nemusí chtít, abyste využili veškerou šířku pásma hraní online her.

V těchto případech vám VPN umožní obejít blokády. VPN šifruje vše, co jde do nebo z vašeho počítače. Vzhledem k tomu, že hotelová síť nevidí, že navštěvujete zakázané stránky nebo hrajete hry, nevědí, že vás blokují.

Pokud jste v hotelu v jiné zemi, pravděpodobně narazíte na jiný druh blokovaného obsahu. Streamovací služby obvykle omezují, kde máte povoleno zobrazit jejich obsah kvůli smlouvám s tvůrci obsahu. I když máte placené předplatné služby ve vaší domovské zemi, služba vám může zablokovat prohlížení vašich oblíbených pořadů v jiné zemi..

VPN může pomoci s tímto problémem tím, že přiměje streamingovou službu, aby si myslela, že jste někde, že požadovaný obsah je legálně dostupný. Ne všechny VPN odblokují vše, ale výběrem takové, která může překonat streamingové služby, které používáte, budete mít přístup k vašemu obsahu z jakéhokoli hotelu.

VPN pro hotely: Závěr

Hackeři pronikající do smartphonů a počítačů prostřednictvím připojení WiFi v hotelu jsou oblíbenou zábavou pro každého od drobných hackerů, přes kyberkriminály podporované vládou až po nepřátelské vlády. Ponechání vašich zařízení nechráněných při pobytu v hotelu se stalo velmi nebezpečným.

Při pobytu v hotelu nepřijímejte žádná rizika - získejte dnes jednu z pěti nejlepších sítí VPN pro hotely!

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

28 + = 31

map