5 nejlepších sítí VPN pro Malajsii – odblokujte webové stránky s cenzurou

VPN Malajsie

Pokud navštěvujete Malajsii nebo tam bydlíte, pro odblokování webových stránek budete potřebovat VPN.

Pokud používáte virtuální privátní síť (VPN), můžete efektivně získat přístup k zakázaným webům..

Než začnete hledat VPN na internetu, měli byste vědět, že ne všechny služby VPN jsou si rovny. Všichni nejsou schopni vyhnout se vládním kontrolám přístupu na internet.

Nejlepší VPN Malajsie

Potřebujete také VPN, která je rychlá. Během pěti let jsme zkontrolovali 150 různých společností VPN a sestavili jsme konečný seznam nejlepších VPN pro Malajsie a sestavili jsme vyčerpávající seznam nejlepších VPN pro Malajsii. Další informace o tom, jak tyto zákazy webových stránek fungují, ao tom, jak je VPN poráží, si můžete přečíst později v této recenzi. Prozatím se podívejme na nejlepší VPN pro Malajsii.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Malajské VPN úvahy

Definice toho, co je „provokativní“ nebo „hrozící“, závisí na osobní interpretaci. Vláda tak dokáže zakázat práci na politických a zpravodajských serverech. Blokoval zpravodajský web Sarawak Reports od roku 2015, kdy odhalil skandál v podobě štěpu, kterého se zúčastnil předseda vlády Najib Razak. Mezi další zpravodajské weby, které malajské vládní bloky patří, patří Tabung Insider, Malajská kronika, Malajsie Insider, Asia Sentinel a Medium.Malajské zvážení VPN

Mezi další weby, které byly v roce 2016 blokovány, patří weby s hazardními hrami, seznamka s názvem Vyhledávač přátel pro dospělé a stránky s indexem torrentu, včetně The Pirate Bay. Jingoo Fotopages je web typu Instagram, který se specializuje na obrazy událostí v Malajsii. Každý obrázek obsahuje stručné vysvětlení. Malajsie zakázala od roku 2015. Malajsie také blokovala weby s blogováním, včetně OutSyed The Box a Din Turtle.

Mnoho politických stránek, které nemohou fungovat v Malajsii, přesunuly své adresy do Velké Británie. Tento krok ztěžuje orgánům stíhání disidentů. Nedělají však přístup k webům z Malajsie. Většina z těchto zakázaných webů je stále k dispozici lidem v jiných zemích.

Informace o torrentingu naleznete v našem seznamu nejlepších sítí VPN pro torrent servery.

Internetová omezení

V Malajsii poskytovatelé internetových služeb implementují vládní zákazy na webových stránkách. Váš provoz musí projít zařízením vašeho ISP. Pokud si nepřeje, abyste přistupovali na web, pouze neodesílá požadavky na webovou adresu, která prochází jeho servery.Online omezení

Malajská vláda je stále sofistikovanější. Čínská vláda je proslulá tím, že řídí informace, které mají občané k dispozici na webu. Nyní, bigwigové v Kuala Lumpur dostávají tipy z Pekingu. Internetové ovládací prvky v Lidové republice jsou označovány jako „Velký čínský firewall“. Malajská vláda staví svůj vlastní velký malajský firewall v Malajsii.

Vláda, která chce zprávy ovládat, se nemůže spolehnout pouze na blacklisty webových adres. Malajci jsou dobře propojeni. Vládní zákaz BBC nebo zpravodajských serverů, jako je například Wall Street Journal, by byl velmi zřejmou vlajkou, která by varovala svět před represemi. Chcete-li selektivně vymazat stránky z webových stránek, musí poskytovatel internetových služeb používat sofistikované metody. Patří sem zkoumání obsahu zprávy při jejím procházení poskytovatelem internetových služeb. Tento systém se nazývá „hloubková kontrola paketů“ (DPI). Malajská vláda dostane poskytovatele internetových služeb v zemi, aby to provedli.

Streamovací služby

Na internetu jsou k dispozici některé skvělé filmy, dokumenty a pořady. K prohlížení offline nemusíte chodit a kupovat DVD ani stahovat celý soubor. Tyto filmy a pořady si můžete nechat zaslat v reálném čase. Dokonce i americká streamingová služba Netflix je k dispozici v Malajsii. Verze filmů, které získáte v Malajsii, však nejsou tak dobré jako původní verze dostupné pro streamingové služby v zahraničí. Můžete vidět show na Netflixu v Malajsii, ale je silně upravená, někdy do té míry, že to prostě není příjemné.Streamovací služby

Internet umožňuje přístup na globální webové stránky. Aby se však zabránilo vládám jiných zemí žalovat je, zahraniční streamingové služby vám nedovolí vstoupit. VPN mohou obejít tato omezení.

Odblokujte Malajskou kroniku

Metody blokování

Sítě VPN vám mohou pomoci s přístupem k zakázaným zpravodajským serverům a zahraničním streamovacím službám, které provozují regionální omezení. Je tomu tak proto, že oba bloky spoléhají na stejný zdroj informací - administrativní data, která doprovázejí každou zprávu na internetu.

Pokud tedy chcete odblokovat Malajskou kroniku, stačí jedna z výše uvedených sítí VPN.

Závěr

Malajská vláda se bohužel zdá být na cestě k represím. Vedoucí členové vlády jsou stále více zkorumpovaní. Nutkání zakrýt tyto přestupky vedlo k vážným omezením svobody informací. Závazek chránit morální standardy národa a pomáhat udržovat mír v nábožensky a etnicky rozmanité populaci dává vládě krytí pro zavedení represivních opatření.Nejlepší Malajsie VPN závěr

Používání VPN v Malajsii není nezákonné. Měli byste se přihlásit k odběru jednoho, abyste bojovali proti plíživým kontrolám přístupu na internet. Libovolná ze služeb v našem seznamu pěti nejlepších sítí VPN pro Malajsii obnoví vaši internetovou svobodu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me