5 nejlepších sítí VPN pro notebooky v roce 2020

Přenosná povaha notebooků je činí skvělými pro práci i cestování, ale připojení k otevřené WiFi síti v hotelové nebo letištní hale může vystavit všechna vaše data hackerovi. Použití virtuální privátní sítě (VPN) v kombinaci s notebookem je prakticky požadavek, pokud chcete chránit svá data plně na cestách.


Další informace o službách VPN

Nejste si jisti, co je to VPN a jak může pomoci? Podívejte se na průvodce, který jsme propojili níže, pro informace o nich:

 • Co je to VPN? - Pokud jste v oblasti VPN zcela nová, podívejte se do našeho průvodce pro začátečníky VPN a zjistěte, co je to VPN, jak fungují a jaké jsou výhody použití této VPN..
 • Šifrování VPN - Pokud se chcete dozvědět více o šifrování VPN a jak to funguje, klikněte na tuto příručku.
 • Zůstaňte v bezpečí online - Pokud se chcete dozvědět více informací o tom, jak zůstat v bezpečí online, podívejte se na tuto příručku, kde najdete několik užitečných rad.
 • Používání VPN na konkrétních zařízeních - Další informace o používání VPN na počítači se systémem Windows naleznete v naší příručce VPN pro Windows. Pokud jste uživatelem systému Mac, měli byste vědět, že ne všechny VPN budou pracovat s makry. Seznam VPN, které fungují, a několik užitečných tipů najdete v našem průvodci VPN pro Mac.

Nejste si jisti, co je to VPN a jak může pomoci?

Kromě šifrování všech vašich dat a zabránění hackerům existuje spousta důvodů, proč byste měli používat VPN.

Nejlepší notebook VPN

Níže uvádíme seznam nejlepších VPN pro notebooky. Všechny tyto služby podporují Windows a MacOS, poskytují vynikající šifrování a odblokují weby z celého světa. Chcete-li získat další informace o některé ze služeb v níže uvedeném seznamu, klikněte na web poskytovatele nebo přejděte dolů a zobrazte přehled každé služby VPN.

 1. ExpressVPN

  - Blesk rychle | Aplikace pro všechny platformy | Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7

 2. NordVPN

  - Snadné použití | Servery v 60 zemích | Hodnota za peníze

 3. CyberGhost VPN

  - přijímá bitcoiny | Servery v 90 zemích | 2,75 $ měsíčně

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Rychlá a spolehlivá Aplikace pro všechny platformy | Podpora chatu naživo

VPN pro notebook - shrnutí

Níže uvádíme shrnutí všeho, co z nich činí nejlepší VPN pro notebooky. Pokud potřebujete další informace o nich, klikněte na web VPN nebo se podívejte na naše podrobné recenze VPN.

Nejlepší VPN pro notebooky: úvahy

Můžete získat laptop VPN zdarma?

Velmi málo legitimních sítí VPN vám umožňuje používat jejich služby zdarma. Je tomu tak proto, že provoz a údržba v síti VPN je drahá a vyžaduje, aby si uživatelé předplatné zakoupili. Dobrou zprávou však je, že některé spolehlivé sítě VPN poskytují omezené bezplatné verze svých prémiových předplatných, aby lidem umožnily ochutnat jejich služby. To znamená, že můžete na notebooku zdarma používat VPN k odblokování obsahu nebo získání soukromí a zabezpečení.

Pokud jste však běžným uživatelem internetu a vyžadujete neustále odblokovací funkce, soukromí a zabezpečení WiFi - budete si muset vybrat službu z tohoto seznamu a zaplatit za předplatné. Důvodem je, že bezplatné VPN mají datové limity a omezení šířky pásma navrženy tak, aby bezplatní uživatelé absolvovali placené předplatné.

Další důležitou věcí je zapamatovat si, že existuje mnoho bezplatných sítí VPN, které jsou nebezpečné. Některé bezplatné sítě VPN jsou financovány pomocí dat svých uživatelů, což znamená, že neposkytují požadované soukromí. Některé bezplatné sítě VPN jsou navíc vybaveny spywarem a adwarem, který ohrožuje vaše data.

Z tohoto důvodu důrazně žádáme, abyste se drželi dál od všeho kromě důvěryhodných bezplatných sítí VPN, které poskytují úplné soukromí a zabezpečení. Ukázalo se, že dokonce i některé bezplatné sítě VPN, které se v obchodě Google Play objevují vysoko - a mají schválení od zákazníků -, obsahují spyware..

Hackování webové kamery na notebooku: skutečná hrozba

I když pojem hackování webové kamery pro laptop může vypadat jako něco z webu o spiknutí nebo z filmu Matt Damon, je to skutečné nebezpečí, které může vážně narušit vaše soukromí. Ještě více znepokojující je, že ruské dospívající hackery nemusí být ani největší hrozbou, pokud jde o tento druh hackování.

GCHQ (britská verze NSA) učinila titulky pro použití snoopingových nástrojů jako Nosy Smurf a Gumfish.

Tyto snoopingové metody dále zvyšují nedůvěru mezi vládami a běžnými občany. Jen další důvod pro nastavení VPN na vašem notebooku dnes!

Jak přesunout aktuální předplatné VPN do nového notebooku?

VPN obvykle umožňují uživatelům připojení mezi 5 - 7 zařízení najednou.

Pokud jste již přihlášeni k odběru VPN, je pravděpodobné, že jste oprávněni jej používat na několika zařízeních současně. Takže, pokud jste si právě zakoupili nový notebook, jednoduše přejděte na aktuální web VPN, přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů a stáhněte si požadovaný software VPN. Po dokončení stahování jej nainstalujte a zadejte své přihlašovací údaje. Nyní jste připraveni začít používat VPN na svém novém notebooku.

Nezapomeňte, že VPN můžete používat na notebooku, stolním počítači, mobilních zařízeních a tabletech - to vše současně - s předplatným kterékoli z VPN v této příručce..

Sdílejte svůj notebook VPN s ostatními zařízeními!

Pokud vlastníte notebook, je pravděpodobné, že vlastníte také chytrý telefon, tablet nebo počítač. Používání vysoce kvalitních služeb VPN, jako jsou ty, které jsem zmínil výše, vám obvykle umožňuje aktivovat VPN na více zařízeních současně. To je skvělá zpráva, pokud chcete zabezpečit více zařízení pomocí jednoho předplatného VPN.

Pokud používáte notebook doma nebo v kanceláři, můžete také nakonfigurovat VPN na routeru a pokrýt všechna vaše zařízení pomocí jediného připojení VPN.

Titul obrázku Kredit: Kdo je Danny / Shutterstock.com
Další obrázky: aliangi / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me