5 nejlepších sítí VPN pro přístup do obchodu Google Play v roce 2020 – Odblokujte všechny aplikace

Google Play je nejlepším zdrojem pro aplikace, hry, filmy, hudbu a knihy pro použití v chytrých telefonech Android. Bohužel však není k dispozici všude; což znamená, že k jeho odblokování budete možná potřebovat VPN.

A co víc, ne všechny hry a aplikace budou vydány současně. Harry Potter: Wizards Unite například dorazí do Velké Británie a USA až měsíc před všude jinde !

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Důvodem je, že Google Play se v každé zemi liší. Ne všechny aplikace jsou dostupné všude. Některé hry, filmy a hudba jsou lidem dodávány v různých verzích a datum vydání může být často zpožděno.

Pokud žijete v zahraničí nebo v zemi, která zakazuje určité aplikace - potřebujete VPN! S VPN pro Google Play můžete předstírat, že jste ve Velké Británii nebo USA a získat jakoukoli aplikaci, kterou si přejete. Žádné čekání.

Google Play používá k přiřazení k regionální knihovně dvě metody. Nejprve zkontroluje zemi vašeho zdroje plateb v Peněžence Google. Pokud tedy cestujete do zahraničí na dovolenou, můžete si ji stáhnout z knihovny určené pro váš domácí trh. Pokud jste však nezřídili účet Peněženky Google, systém Google Play zkontroluje vaši IP adresu a zjistí, ve které zemi se nacházíte. Jedná se o knihovnu zemí, do které máte přístup. Otravně systém zaznamenává první umístění, ze kterého přistupujete na Google Play, a zaznamenává jej. Je to vaše oficiální země Google Play po zbytek času. Pokud se tedy rozhodnete pro přístup do systému poprvé, když jste byli na dovolené, Google Play vám při návratu domů přidělí tu zahraniční knihovnu.

Pokud jste jedním z milionů uživatelů služby Google Play, kteří si nezřídili účet Peněženky Google, můžete snadno přepínat místa pomocí sítě VPN. VPN může ukázat, že se nacházíte v jiné zemi. Poté můžete přistupovat k jiné zábavní knihovně.

V tomto článku je uvedena celá řada pokynů, jak přepínat místa pomocí Google Play.

VPN pro Google Play: úvahy

Přechod do jiné oblasti se službou Google Play není jen instalací VPN a jejím zapnutím. Toto řešení je vhodné pro ty, kteří nemají založen účet Peněženky Google. Ti, kteří tak dělají, by si měli přečíst také následující sekci.

Jak přepínat místa na Google Play

Následuj kroky

 1. Přejděte do knihovny aplikací a klepněte na ikonu Nastavení aplikace.
 2. Vybrat Účty ze seznamu nastavení.
 3. Klepněte na Google v seznamu aplikací.
 4. Klikněte na ikonu nabídky v pravém horním rohu stránky nastavení Google. Toto je svislá čára tří teček.
 5. Klepněte na Odstranit účet. Odpovězte na varovnou zprávu, která se zobrazí kliknutím Odstranit účet
 6. Jakmile se zobrazí potvrzovací okno, klikněte na OK.
 7. Zadejte PIN zařízení (kód, který zadáte pro odemčení telefonu). Účet bude odpojen od nastavení Google. Váš účet tím neodstraní - nemusíte to dělat.
 8. Otevřete aplikaci VPN a vyberte server v zemi, pro kterou vám Google dá knihovnu.
 9. Otevřete Google Play obvyklým způsobem.
 10. Na první obrazovce zadejte název účtu. Toto bude pravděpodobně vaše adresa Gmailu.
 11. Po zobrazení výzvy zadejte heslo k Gmailu a potom klepněte na další.
 12. Klepněte na Přijmout na stránce podmínek služby.

Nyní se vrátíte na Google Play, ale v jiné zemi. Google Play vás vyzve, abyste jej mohli zálohovat na Disk Google. Druhá obrazovka, která se zobrazí před výběrem aplikací, vás požádá o přidání podrobností o platebním účtu. Buďte velmi opatrní ohledně toho, co na této obrazovce vyberete. Pokud nikdy nechcete platit, klepněte na ikonu Ne, díky pro pokračování do obchodu.

Platby Google Play

Google Play používá váš zdroj plateb k nastavení vaší země. Zadáte-li údaje o bankovním účtu, kartě nebo PayPal, Google je použije k nastavení vaší země.

Nezadávejte platební údaje, pokud nemáte bankovní účet v zemi, do které chcete získat přístup do knihovny Google Play. Pokud zde máte bankovní účet, nemusíte kvůli tomu přepínat. Stačí změnit své platební údaje:

 1. Zadejte payment.google.com.
 2. Klikněte na ikonu nastavení (symbol ozubeného kola v nabídce vlevo).
 3. Klikněte na Upravit v části Domácí adresa.
 4. Změňte svou adresu na adresu v požadované zemi.
 5. Odstraňte všechny údaje o kartě a bankovním účtu, které nemají sídlo v dané zemi.
 6. Uložte změny.
 7. Přejděte do Obchodu Play a vyberte aplikaci, která vyžaduje platbu.
 8. Projděte proces stahování, dokud se nedostanete "Přijmout a koupit." Nekupujte to.
 9. Vraťte se do knihovny aplikací. Vybrat Nastavení.
 10. Vybrat Aplikace.
 11. Klepněte na Google Play obchod.
 12. lis Vynucené zastavení na obrazovce Informace o aplikaci.
 13. Klepněte na Úložný prostor, pak Vyčistit data.
 14. Vraťte se na domovskou obrazovku a znovu zadejte knihovnu aplikací. Klepněte na Obchod Play.
 15. Přijmout podmínky služby.
 16. Procházejte knihovnu aplikací své přiřazené země.

Znovuobjevení podmínek služby je dobrým znamením. Potvrzuje se tím, že vás Google Play přidělil nové zemi. Nebojte se, pokud novou knihovnu neuvidíte okamžitě - někdy může trvat několik hodin, než dojde k novému přiřazení.

Můžete být v pokušení přeskočit krok přerušení nákupu. Ne - nebo vaše domovská poloha se nezmění!

Další platformy Google

Pokud hledáte VPN, kterou chcete použít s dalšími zařízeními a platformami Google, doporučujeme vyzkoušet naše VPN pro Chrome, VPN pro Chromebooky nebo VPN pro průvodce Chromecastem.

Jak stáhnout Harry Potter: Wizards Unite

Pokud jste čekali měsíce na propuštění Harryho Pottera: Wizards Unite, možná budete frustrováni, když zjistíte, že jeho vydání je ohromeno..

Wizards Unite vychází ve Velké Británii a USA v pátek 21. června. V Asii, Jižní Americe, Evropě a na mnoha dalších místech; hra Harry Potter bude uvolněna až v červenci.

Dobrou zprávou je, že pomocí VPN můžete předstírat, že jste ve Velké Británii nebo USA, abyste získali přístup do obchodu Google Play. Jako výsledek si můžete stáhnout Harry Potter: Wizards Unite, jakmile je propuštěn.

V této příručce je vše, co potřebujete vědět k odblokování služby Wizards Unite. Stačí tedy postupovat podle pokynů, abyste obešli nepříjemné bloky a získali přístup ke hře Harry Potter!

Závěr

Pokud nemáte bankovní účet v zemi, pro kterou chcete získat aplikace, nebudete moci platit za aplikace, které jsou v této zemi prezentovány v knihovně. Bohužel neexistuje žádná možnost kolem kontroly adresy bankovního účtu, kterou Google používá k rozpoznání vaší polohy. Jediným způsobem, jak se dostat do služby Google Play pro jinou zemi, pokud tam nemáte bankovní účet, je použít VPN a zapomenout na registraci způsobu platby.

Trik VPN pro přepínání míst Google Play je rychlý a jednoduchý. Musíte se však ujistit, že VPN, kterou vyberete, má server umístěný v zemi, ze které chcete vybrat aplikace. Americká knihovna je nejoblíbenější a všechny VPN na našem seznamu mají servery. Prohlédněte si seznamy umístění serverů každé ze služeb VPN v našich doporučeních a upřednostněte ty, které mají servery v zemi, ke které chcete přistupovat. Tím získáte správný obsah a pomůže vám uniknout omezením uloženým na lidi, kteří žijí ve vaší oblasti.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

IMAGE CREDIT: Google, Aktuální logo Google Play

Wikimedia Commons, Public Domain

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me