5 nejlepších sítí VPN pro Polsko – zakryjte své digitální stopy

Polsko nemá přísné zákony na ochranu soukromí online, aby chránilo své občany. Provádí také invazivní uchovávání dat. Z tohoto důvodu mnoho lidí hledá VPN pro Polsko. Použití polské VPN umožní každému přístup k blokovaným webům a službám.

Polský VPN

Šifrování VPN také pokryje vaše digitální stopy a chrání vaše online aktivity před zvědavými očima vašeho poskytovatele služeb Internetu. V tomto článku vám provedeme vše, co potřebujete vědět o nejlepších VPN pro Polsko.

Nejprve však použijte následující tabulku k porovnání našeho pečlivě vybraného seznamu nejlepších sítí VPN pro Polsko.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Kdo potřebuji VPN v Polsku?

Polské úvahy o VPN

Přestože je Polsko otevřenou demokracií, která nábožensky nekontroluje internetové aktivity, je o zemi stále známo, že provádí určité údaje. Polská virtuální soukromá síť (VPN) se zde může hodit: pokrývá vaše digitální stopy.

Použitím sítě VPN v Polsku se můžete vyhnout matoucí situaci v oblasti digitálního soukromí a ochrany duševního vlastnictví. Kromě toho, pokud jste vášnivým účastníkem streamování videa a torrentování, VPN vám umožňuje dělat, jak se vám líbí, online, aniž byste se museli obávat, že někdo sleduje.

Internetová cenzura

Každá země má své zákony o urážce na cti a rouhání. To zahrnuje také desku cenzorů na každém území. Aby byla v Polsku k dispozici zábava, musí být všechny filmy a televizní pořady upraveny, aby vyhovovaly schválení cenzorů.Cenzura

Polské cenzory také automaticky neschvalují filmy vyrobené v USA. I když poskytovatelé vydávají americké filmy v Polsku, nejedná se o stejné verze, jaké se zobrazují v USA. Poskytovatelé zábavy se snaží zajistit, aby mezinárodní zákazníci měli přístup pouze k verzi videa, kterou místní cenzoři schválili pro vysílání.

Bezpečnost dat

Sítě VPN skryjí skutečný cíl vašich připojení, takže poskytovatelé internetových služeb nemohou hlásit, ke kterým webům se připojujete. VPN šifruje veškerou komunikaci. To znamená, že snoopingové programy, které čtou obsah vašich zpráv, neuvidí, že stahujete soubory nebo přistupujete k videostreamu..Bezpečnost dat

Veškerý váš provoz prochází zprostředkujícím serverem. Pokud máte zapnutý program klienta VPN, bude váš počítač schopen přijímat pouze příchozí zprávy, které přicházejí z nominovaného serveru. Sítě VPN vám tak poskytují anonymitu a zabezpečení.

Navíc, pokud jde o zabezpečení vašich dat, jsou anonymita a bezpečnost dvě základní věci. Při použití sítě VPN v Polsku se nebudete muset starat o zvědavé oči, které se snaží ohrozit vaše data nebo online aktivitu.

Chcete-li sklízet maximální výhody plynoucí z používání VPN v Polsku, musíte si vybrat ten nejlepší pro vaše požadované aktivity. Při výběru sítě VPN existuje celá řada věcí - od oprávnění P2P a umístění serveru - až po zásady protokolování a rychlost. Naštěstí se chystáme ponořit do všech níže uvedených faktorů.

Umístění serveru

Nejprve je důležité najít VPN, která nabízí velké množství umístění na serveru. Existuje mnoho důvodů. Pokud například chcete použít blokovaný VPN v Polsku k přístupu k blokovanému obsahu, budete potřebovat VPN s umístěními serverů v zemi, k jejímž obsahu chcete přistupovat..Umístění

Různá umístění serveru vám navíc mohou poskytnout různé rychlosti. Výběrem sítě VPN s množstvím serverů VPN a umístění serverů můžete otestovat, které servery pracují rychleji než ostatní. Navíc, pokud hodláte použít polské VPN pro torrenting, budete potřebovat VPN s optimálním torrentovacím serverem.

Torrenting s polskou VPN

Přestože je stahování souborů zcela legální, stahování souborů chráněných autorskými právy bez povolení není. Na světě je jen velmi málo zemí, které odsuzují porušení autorských práv. Polsko není jedním z nich. Jste zodpovědní za stíhání v Polsku, pokud vás úřady chytí stahováním souborů chráněných autorskými právy pomocí torrentů.Torrenting

VPN vás chrání, protože stojí mezi vámi a rojem vrstevníků souboru. Jediná adresa, kterou může vidět kdokoli, bude adresa VPN, nikoli vaše. Proto jediný způsob, jak vás může sledovat vaše torrenting, je, pokud vás VPN dobíjí.

Některé sítě VPN objasňují, že budou plně spolupracovat s úřady a v případě doručení soudního příkazu předají všechny požadované informace. Ostatní sítě VPN se výrazně snaží vyhýbat se shromažďování informací o svých zákaznících. Toto jsou VPN, které byste si měli předplatit (ty v tomto článku).

Kromě toho je výhodou, pokud společnost VPN sídlí mimo Polsko. To staví další překážku v cestě právníků, kteří se zabývají autorskými právy, kteří chtějí vyvíjet tlak na společnosti VPN o informace. Další informace o zabezpečení při torrentingu naleznete v našem nejlepším průvodci VPN pro torrenting.

Zásady protokolování

Nalezení polské VPN, která neuchovává protokoly, je kritickou součástí zachování co největšího soukromí. Pokud narazíte na poskytovatele VPN, který ukládá protokoly i na krátkou dobu, ohrožujete své budoucí soukromí a anonymitu.Protokolování

Většina společností VPN spadá do jurisdikce, která vyžaduje, aby předaly data, pokud by jim bylo doručeno předvolání, aby tak učinily. Výběrem poskytovatele VPN, který neukládá protokoly, se této situaci zcela vyhýbáte, čímž si zachováváte své soukromí a anonymitu.

Rychlost VPN

Jak je uvedeno výše, rychlost je významným faktorem, který je třeba vzít v úvahu při výběru VPN. Pokud hodláte používat VPN pro streamování nebo torrentování, rychlost bude pravděpodobně určujícím faktorem.Rychlost

Výběrem sítě VPN s optimálními rychlostmi serveru si můžete vychutnat streamování a stahování videa bez problémů se zpožděním nebo vyrovnávací pamětí. I když streamování / torrenting není vaším hlavním zájmem, stále je vhodné použít VPN, která vám umožní procházet internet rychlými rychlostmi.

Připojení

Při hledání nejlepšího VPN serveru v Polsku, ke kterému se chcete připojit, byste měli vzít v úvahu několik různých věcí.Připojení

Nejprve vyhledejte VPN, která nabízí více serverů VPN v Polsku, abyste mohli porovnat výsledky. Měli byste také najít poskytovatele VPN, který nabízí neomezené přepínání serverů a celkově zabezpečené služby.

Další informace o nejlepších sítích VPN do roku 2020 naleznete v naší Nejlepší síti VPN 2020.

Závěr

Pokud žijete v Polsku, potřebujete VPN, která chrání vaše data, skrývá vaši polohu, a to je dobré pro obcházení regionálních omezení webů pro streamování videa. Tyto dva atributy vás ochrání před stíháním v Polsku. Dalšími nezbytnými službami, které budete potřebovat od VPN, jsou funkce zabezpečení, které zabrání úniku vaší identity na vašeho poskytovatele služeb Internetu. Vysoké rychlosti pro streamování videa v HD jsou také zásadní.Nejlepší VPN VPN závěr

Ze shrnutí našich doporučených sítí VPN uvidíte, že vám všechny z nich pomohou při stahování nebo streamování videa v Polsku. Zůstaňte v bezpečí na internetu a ochraňte se s VPN pro Polsko!

Pokud jsou ceny VPN obavy, dobrá zpráva je, že existuje spousta vynikajících levných služeb VPN, podívejte se na našeho levného průvodce VPN, kde získáte další informace..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me