5 nejlepších služeb Ghany VPN pro ochranu soukromí a zabezpečení

Pokud chcete přistupovat k webům, které jsou v rámci Ghany omezeny, potřebujete VPN pro Ghanu. Síť VPN umožňuje nejen přístup k blokovanému obsahu, ale také šifruje všechna data přicházející a odcházející z vašeho zařízení, a proto je nezbytným nástrojem ochrany osobních údajů. Bohužel ne všechny VPN jsou vhodné pro použití v Ghaně. V této příručce uvádíme pět nejlepších VPN pro Ghanu a poskytneme vám několik užitečných tipů, jak zůstat v bezpečí online pomocí VPN.

Existují stovky VPN, ale ne všechny se zabývají africkým trhem. Ve skutečnosti téměř nikdo nemá zařízení v Ghaně. Sledovali jsme několik z nich, které mají servery v Ghaně, takže můžete získat IP adresu Ghany. VPN v níže uvedeném seznamu mají také vysokorychlostní zabezpečené servery, vynikající šifrování, musí odblokovat streamovací služby a další skvělé funkce.

Jste novým VPN? Zde je několik průvodců

Pokud jste nováčkem v VPN a chcete se dozvědět více, podívejte se na níže uvedené průvodce:

 • Co je to VPN - Pokud jste úplní začátečníci, podívejte se do této příručky, abyste zjistili, co je VPN a jak ji používat.
 • Průvodce šifrováním VPN - vše, co potřebujete vědět o šifrování VPN a rozdílech mezi protokoly VPN
 • Jak změnit vaši IP adresu - Průvodce, jak VPN mění vaši IP adresu, abyste mohli odblokovat webové stránky, které jsou aktuálně zablokovány v Ghaně.

Nejlepší VPN pro Ghanu

Tyto jsou světové sítě VPN, které vám pomohou porazit internetové hrozby a bloky kamkoli jdete, nejen v Ghaně. Náš seznam pěti nejlepších VPN pro Ghanu vám pomůže zúžit vyhledávání soukromí na internetu. Chcete-li získat další informace o níže uvedených službách, klikněte na níže uvedené odkazy nebo si prohlédněte naše podrobné recenze VPN.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 3. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 4. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. IPVanish

Úvahy o Ghana VPN

Pokračujte ve čtení níže uvedených bodů a zjistěte, proč je používání VPN důležité. Dále zdůrazňujeme účinky italských zákonů na soukromí a bezpečnost.

Zabezpečení WiFi hotspotu

Jak cestujete po Ghaně, zjistíte, že dostupnost internetu je častější díky WiFi. Můžete se připojit k hotspotům WiFi v hotelech, kavárnách a dopravních uzlech. Tyto aktivní body však představují bezpečnostní riziko.

Většina lidí prozkoumává hotspoty WiFi příliš pečlivě. Dostanete se na místo, například na letiště nebo na autobusové nádraží, a zkontrolujete dostupné sítě, abyste se dostali na internet zdarma. Když uvidíte, že se zdá, že je provozován zařízením a v názvu je „Free“, okamžitě se připojíte. Nikdo nechodí na manažera místa, kde se zeptají, zda je tento hotspot WiFi oficiální. Bohužel často nejsou.

WiFi hotspot může nastavit kdokoli s chytrým telefonem, notebookem nebo tabletem. Snooper WiFi nemusí otevřít ani svůj vlastní přístupový účet WiFi. Odchozí provoz z tohoto falešného hotspotu směřuje pouze přes původní WiFi, které zařízení poskytlo. Tento typ hacku se nazývá útok „muž uprostřed“. Snooper leží mezi vámi a přístupovým bodem k internetu.

Když se připojíte k falešnému WiFi hotspotu, váš počítač vyjednává šifrovací klíče. Tito mají chránit váš provoz, když cestuje mezi vámi a WiFi routerem. Počítač s falešným hotspotem však poskytne vašemu zařízení šifrovací klíč. Snooper tak může dešifrovat a přečíst vše, co prochází spojením.

Všechny tyto akce zpracovávají počítačové programy. Snooper tam nesedí a nečte všechny informace, které opouštějí váš počítač. Namísto, falešný hotspot software řídí a monitoruje váš internetový provoz. Umožňuje hackerovi sklízet osobní údaje za účelem krádeže identity. Mohou dokonce nahradit příchozí webové stránky falešnými verzemi, aby shromáždili vaše přihlašovací údaje a údaje o bankovním účtu.

Internetová cenzura v Ghaně

Došlo žádné nedávné zprávy o internetové cenzuře v Ghaně. Poslední pokus vlády o cenzuru byl zpět v roce 2002 a silně cenzuroval zprávy o kmenových nepokojích ve venkovských oblastech.

Stránky sociálních médií jsou oblíbené a volně dostupné v Ghaně. Kromě toho, aplikace pro internetové telefonování a chat, jako jsou Skype, WhatsApp a Signal, jsou bez zásahů vlády.

Streamovací služby

Dalším problémem, kterému můžete čelit, je přístup zámořská zábava. Vláda Ghany není problémem. Místo toho weby pro streamování videa zabraňují přístupu k jejich obsahu ze zahraničí kvůli problémům s autorskými právy.

Můžeš použijte virtuální privátní síť (VPN) k řešení problémů se zabezpečením WiFi a přístupem k videu v zahraničí. VPN vytvoří zvláštní šifrování vašich připojení, což udržuje vaše data v soukromí. Také se můžete vyhnout omezením přístupu na cizí weby, protože se můžete zdát, že se nacházíte na jiném místě.

Jak funguje VPN?

Systém VPN má dvě části. Tady je VPN klient který běží na vašem zařízení, a VPN server který řídí vaše spojení. Klient šifruje vaši komunikaci klíčem, který zná pouze server VPN. Váš provoz probíhá přes VPN server, který dešifruje šifrování a odesílá odchozí požadavky na internet. Odpovědi na tyto požadavky směřují na server VPN, nikoli přímo do vašeho počítače. Tento server šifruje vše a odešle jej klientskému softwaru v počítači.

Klientský software nepřijímá příchozí zprávy z jiného počítače než z odpovídajícího serveru VPN. Extra vrstva šifrování dvou prvků VPN koordinuje porážky snooperů typu man-in-the-middle. Nemusíte se obávat, že hackeři unesou šifrování mezi počítačem a WiFi routerem. Snoopers budou moci rozmotat místní šifrování WiFi, ale poté budou čelit zprávě chráněné další vrstvou nešifrovatelného šifrování, se svolením VPN.

Váš provoz procházející VPN serverem má další výhodu. To znamená, že můžete použít tento server předstírat, že je v jiné zemi. Můžete tedy televizním webům poskytnout adresu serveru VPN, nikoli vaši.

Pokud jste nováčkem VPN a chtěli byste se dozvědět více o tom, co je VPN a jak fungují, podívejte se do Průvodce začátečníky k VPN.

Video weby doručují obsah pouze do určitých zemí. V některých případech, například DSTV, můžete služby sledovat, když jste mimo domovskou zemi. Bohužel nemáte přístup k domácí službě - místo toho získáte místní verzi. Pokud však vyberete server VPN ve své domovské zemi, můžete se přihlásit zpět do všech televizních stanic zpět domů. Důvodem je to, že tyto televizní servery doručí obsah, který je povolen v umístění serveru VPN, nikoli ve vaší zemi.

DSTV

Pokud máte předplatné DSTV Compact, DSTV Compact Plus nebo DSTV Premium, prostřednictvím služby DSTV Now máte přístup ke službě přes internet, ať jste kdekoli. Tato online verze DSTV je k dispozici pouze těm, kteří mají předplatné.

Můžeš vyzvednout DSTV Nyní kdekoli že společnost má službu, která je téměř o celé Africe, včetně Ghany. Bohužel se dostanete na verzi DSTV, která je k dispozici v zemi, ve které se nacházíte. Proto, pokud máte DSTV doma v Jižní Africe nebo Nigérii a poté cestujete do Ghany, můžete sledovat DSTV Now, ale Dostanu verzi pro Ghanu.

Mnoho z pořadů, které si doma užíváte na DSTV, je k dispozici také v ghanské verzi, ale ne všechny. Tento problém můžete vyřešit výběrem VPN se serverem ve vaší domovské zemi. Pokud žijete v Jižní Africe, máte štěstí - všechny VPN na našem seznamu mají servery. V ostatních afrických zemích si přečtěte seznam serverů pro každou z VPN v našich pěti nejlepších, abyste se ujistili, že mají servery ve vaší zemi. Objednali jsme si naše doporučení VPN, aby poskytovatel s nejvíce místy v Africe byl na prvním místě seznamu.

Pokud cestujete mimo Afriku, zjistíte, že přístup k DSTV Now je zcela zablokován. Udržujte však předplatné VPN. Tímto způsobem, ať už letíte do Londýna, New Yorku nebo kdekoli jinde, stále můžete podvádět server DSTV, aby si myslel, že jste doma, výběrem správného umístění serveru VPN.

Závěr

Ghana rychle roste a nabízí mnoho příležitostí.

Bohužel se musíte ujistit, že se tam nedostanete scammed. Kon-umělci jsou vždy mezi prvními, kteří využívají nové technologie k získání zisku. Falešné WiFi hotspoty nabízejí jednu z nejdostupnějších tras pro technicky zdatné zloděje dat, aby se dostali k vašim osobním informacím.

Seznamte se s omezeními přístupu na webech jako Amazon Prime, DSTV a Netflix s VPN, když jste v Ghaně. Buďte v kontaktu s domácí televizí, ať jste kdekoli, i když opustíte Afriku a cestujete na vzdálená místa. Další informace o tom, jak odblokovat Netflix a Amazon Prime, naleznete v našich průvodcích VPN Netflix a VPN Amazon Prime..

Držte krok s internetovou technologií a udržujte přístup k internetu otevřený a bezpečný pomocí VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me