5 nejlepších služeb VPN pro přenos – Zabezpečte své přenosové torrenty

Přenos je skvělý torrent klient dostupný pro všechny operační systémy, je však oblíbený hlavně uživateli Mac a Linuxu. Stejně jako u každého klienta Torrentu může existovat nebezpečí. Jedním ze způsobů, jak těmto problémům čelit, je použití sítě VPN pro přenos. Služby VPN zajišťují, že vaše aktivita je soukromá, a umožňuje vám odblokovat weby aktuálně blokované ve vaší poloze. Pokračujte ve čtení pro pět nejlepších přenosových sítí VPN a několik nejlepších tipů, jak zůstat v bezpečí při torrentování při přenosu.

Nejlepší služby Transmission VPN

Podívejte se na seznam pěti nejlepších služeb Transmission VPN níže. Chcete-li se dozvědět více o níže uvedených službách VPN, klikněte na odkazy nebo se podívejte na naše podrobné recenze VPN a podrobně si prohlédněte všechny aspekty jejich služeb..

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 3. IPVanish

  - Rychlé připojení | Torrenting povolen Servery v 60 zemích

 4. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Co je přenos??

Přenos je klientem BitTorrent.

Začalo to pouze pro Mac a Linux a odtud si vybudovalo úžasnou pověst. Uživatelé Windows se nyní mohou do hry zapojit. Přenos je 100% zdarma a je k dispozici pro Windows, Mac OS X / Mac OS, Linux (mnoho distros), FreeBSD, Gentoo a další.

Ačkoli je kompetentním klientem BitTorrentu, hlavním tahem Transmise je jeho krásné uživatelské rozhraní, doplněné o oznámení Growl pro uživatele Mac. Je také lehký, zcela zdarma a open source. Yay for Transmission!

Přenosové funkce zahrnují webovou podporu, šifrování protokolu BitTorrent, adresáře hodinek, editaci trackeru, globální omezení rychlosti a rychlosti na torrent a další. Podporuje také volitelné doplňky, které mohou rozšiřovat jeho sadu funkcí. Patří mezi ně nástroje pro odběr RSS a plugin XMBC / Kodi.

Jako vždy při stahování peer-to-peer (P2P), je při používání přenosu důležité chránit se pomocí virtuální privátní sítě (VPN). Podrobný popis tohoto důvodu naleznete v našem článku na stránce Nejlepší VPN pro Torrenting.

Zde jsou podrobněji doporučené služby přenosu VPN.

Přenosová VPN: úvahy

VPN bude chránit před represivním opatřením vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) a držitelů autorských práv při stahování prostřednictvím přenosu.

To může udělat, protože:

 1. Připojení VPN mezi počítačem a serverem VPN je šifrováno. To znamená, že váš poskytovatel internetových služeb nemůže vidět, co děláte na internetu.
 2. Přístup k internetu získáte prostřednictvím serveru VPN, takže se vaše IP adresa jeví jako adresa serveru VPN. Všichni ostatní, kteří sdílejí stejný soubor pomocí klienta BitTorrent, uvidí IP adresu VPN serveru, nikoli vaši skutečnou IP adresu.

Použití VPN je také užitečné pro přístup k torrentovým serverům, které váš poskytovatel internetových služeb zablokoval na příkaz vlády nebo držitelů autorských práv.

Vezměte prosím na vědomí, že ne všichni poskytovatelé VPN povolují torrenting na jejich služby. Ačkoli vám to nemusí aktivně bránit, zruší vaši službu nebo dokonce předají vaše údaje, pokud obdrží stížnost od držitelů autorských práv.

Proto je důležité vždy používat VPN pro přenos, který umožňuje stahování torrentů P2P. Tyto služby vám slibují, že vás ochrání a budou.

Zabijte Switch

Na rozdíl od Vuze a qBittorrentu není možné svázat přenos do vašeho VPN rozhraní. O to důležitější je použít přepínač zabíjení.

Přepínač zabíjení vám zabraňuje v přístupu na internet, pokud nejste připojeni ke službě VPN. To znamená, že se nevrátíte do svého počítače poté, co jej necháte bez dozoru, pouze abyste zjistili, že připojení k VPN skončilo a že jste stáhli nelegální torrenty celé hodiny, aby to viděl celý svět!

Mnoho poskytovatelů VPN má ve svém softwaru vestavěný přepínač zabíjení.

Někdy se nazývá něco temného, ​​například „síťový zámek“ nebo „zabezpečená IP“. Můžete také použít řešení třetích stran, například VPNetMon, VPN Check nebo VPN Watcher. Můžete si také vytvořit vlastní pomocí pravidel brány firewall.

Uvědomte si, že řešení založená na bráně firewall jsou lepší než řešení, která zjišťují, zda vaše připojení VPN před odpojením od sítě přestalo fungovat, protože řešení brány firewall by mělo blokovat veškerý internetový provoz mimo VPN. Jakékoli řešení přepínače zabíjení je však lepší než žádné!

NAT Firewall a předávání portů

Přenos podporuje mapování protokolů NAT Port Mapping Protocol (NAT-PMP) a UPnP (Universal Plug and Play). Tyto technologie pomáhají překonávat problémy související s bránami NAT pomocí automatické konfigurace nastavení předávání portů.

NAT Firewall

Mnoho služeb VPN používá bránu firewall NAT k zabránění příchozím připojení z Internetu. Je to obecně dobrá věc, protože vás chrání před útoky. Pro P2P však může způsobit problémy, protože zabraňuje veškerým nevyžádaným příchozím připojení.

Moderní klienti BitTorrent jsou velmi chytrí. Mohou překonat mnoho problémů se sítí NAT tím, že zahájí spojení s torrenty a dalšími sledovacími zařízeními. Pokud si jiný uživatel BitTorrent přeje stáhnout soubor (nebo část souboru), který máte, jeho software upozorní klienta BitTorrent na tuto skutečnost a váš klient BitTorrent zahájí připojení, čímž obchází bránu firewall NAT.

Pokud však obě strany stojí za firewallem NAT, není to možné, protože žádná ze stran nemůže navázat spojení!

Díky tomu je proces P2P mnohem méně efektivní pro všechny uživatele. Pokud jsou jediní lidé, kteří drží soubor / soubory, které chcete, také za NAT firewallem, pak tvrdý sýr. Protože více lidí používá VPN k ochraně sebe sama během stahování, je tento problém pravděpodobně ještě horší.

Port Forwarding

Řešením je přesměrování portů, kde poskytovatel VPN otevře port prostřednictvím NAT brány firewall, aby umožnil přenos P2P. Použití poskytovatele s touto funkcí (který musí být obvykle aktivován ručně) zvyšuje výkon P2P a obecně je dobrou praxí P2P.

Někteří klienti BitTorrent vyžadují, abyste určili otevřený port, na kterém budete poslouchat příchozí připojení. Ostatní, například Transmission, usnadňují práci pomocí automatizačních technologií, jako je NAT Port Mapping Protocol (NAT-PMP) a >Mapování UPnP portů.

Je však třeba poznamenat, že otázky předávání portů jsou do značné míry teoretické. Stahoval jsem torrenty vysokými rychlostmi roky s připojením VPN a nikdy jsem nepotřeboval používat přesměrování portů.

Protože přesměrování portů není něco, o co by se většina torrenterů musela starat, tato funkce se nepovažuje za dostatečně důležitou, aby ovlivnila pořadí výše uvedeného seznamu. Však jsem poznamenal, přesměrování portů jako funkce, pokud nabízí.

Jak používat přenos s VPN

Ti z vás, kteří použili jiné klienty BitTorrentu, budou moci okamžitě přejít na Transmission. Pokud jste ještě nikdy nestáhli pomocí protokolu BitTorrent, zde je stručný přehled o tom, jak používat přenosy s VPN:

 1. Stáhněte a nainstalujte přenos. Je to 100% zdarma!
 2. Ujistěte se, že běží VPN (toto je volitelné, ale důrazně se doporučuje). Bude obcházet cenzuru torrentových serverů, skrýt vaši IP před ostatními, se kterými sdílíte soubory, a skrýt vaše stahování z vašeho ISP.
 3. Navštivte webovou stránku BitTorrent. Na těchto webových stránkách jsou umístěny odkazy na soubory torrentu. Můžete procházet obsah, který vás zajímá, nebo hledat něco konkrétního. Mnoho webových stránek obsahuje uživatelské recenze torrentů, které vám mohou pomoci vybrat ty dobré. Pokud váš poskytovatel internetových služeb blokuje torrentové servery, je VPN také vhodná pro jejich odblokování.
 4. Až najdete požadovaný obsah, klikněte na odkaz torrent nebo magnet. Vyhněte se odkazům typu „Přímé stahování“, protože se téměř vždy připojují ke komerčním službám. Torrent se otevře v klientovi BitTorrentu a začne se stahovat.
 5. Když je stahování 100% dokončeno, užijte si to! Přenos nezahrnuje vestavěný přehrávač médií, ale VLC je zdarma, open source a je k dispozici téměř na všech platformách. Hraje všechno, co na něj hodíte.
 6. Nastartujte torrent (volitelný, ale považovaný za zdvořilý, protože torrenting závisí na nasazení uživatelů, aby fungoval). Nechte Transmission běžet s torrentem stále aktivní. To umožňuje ostatním uživatelům stahovat torrent ze své kopie, a proto je torrenting také známý jako sdílení souborů.

Jak zjistit svůj počáteční poměr v Transmise

Chcete-li zjistit, jaký je váš poměr osiva v přenosu, postupujte podle níže uvedených kroků.

 1. klikněte pravým tlačítkem na torrent v hlavním okně
 2. klikněte na Vlastnosti
 3. klikněte na Informace
 4. Vyloženo

Správná netiketa vyžaduje, abyste nahráli alespoň 100% (poměr semen 1: 1). To znamená, že jste nahráli alespoň tolik souboru, kolik jste stáhli.

Chcete-li zjistit svůj počáteční poměr v Transmission, -> -> Informace -> . Správná netiketa vyžaduje, abyste nahráli alespoň 100% (poměr semen 1: 1). To znamená, že jste nahráli alespoň tolik souboru, kolik jste stáhli.

Nastavení VPN pro přenos

Chcete-li používat VPN s přenosem, musíte ji mít spuštěnou současně s přenosem. Použití přepínače kill zajistí, že Transmission nestáhne nic kromě připojení VPN.

Pokud chcete zkontrolovat, zda vaše VPN chrání vaše torrentovací relace, navštivte IPleak.net a aktivujte Detekci Torrent Address Detection. Stáhne si do počítače falešný soubor pomocí magnetického odkazu, který se poté otevře v aplikaci Transmission a lze jej sledovat na webové stránce..

Pokud vše funguje správně, neměli byste vidět svou vlastní IP adresu ani IP adresu, která patří vašemu poskytovateli internetových služeb (ISP)..

Proxy přenosu

Ve výchozím nastavení Přenos neumožňuje nastavení serveru proxy (SOCKS5 nebo jinak). Bylo k dispozici ve starších verzích, ale v novějších verzích musíte to udělat kruhovým objezdem. Chcete-li nastavit přenos pomocí proxy, přečtěte si více na tomto odkazu.

Nejlepší VPN pro přenos: Závěr

Přenos je skvělý klient BitTorrent.

Perfektním partnerem každého dobrého klienta BitTorrent je dobrá služba VPN, která vás při stahování stáhne, takže se ujistěte, že dnes máte Transmission VPN!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me