5 nejlepších směrovačů DD-WRT do roku 2020 – směrovače DD-WRT pro domácnosti nebo firmy

Virtuální privátní síť (VPN) poskytuje lidem digitální soukromí, když se připojují k internetu. Také jim umožňuje předstírat, že kdekoli na světě odblokují obsah a služby webových stránek. S VPN blikajícím routerem je možné, aby bylo každé zařízení v domácnosti připojeno k webu přes VPN - po celou dobu!

Na směrovače lze nainstalovat software s otevřeným zdrojovým kódem známý jako DD-WRT. Ať už si zakoupíte router s předběžným bleskem DD-WRT nebo sami instalujete software, můžete službu VPN DD-WRT nainstalovat přímo na router. Tento firmware DD-WRT poskytuje přístup k vnitřnímu nastavení routeru - dává uživatelům možnost chránit veškerý svůj webový provoz pomocí VPN.

Nejlepší DD-WRT routery

Instalace klienta VPN na routeru DD-WRT je velmi výhodná. To znamená, že každé zařízení připojené přes WiFi k routeru je chráněno šifrováním VPN. Obvykle musí být VPN nainstalována přímo na každé zařízení, které chcete chránit. DD-WRT VPN znamená, že se nemusíte obávat získání VPN, která umožňuje mnoho současných připojení. Z tohoto důvodu je služba DD-WRT VPN ideální pro velké rodiny.

Navíc s DD-WRT VPN každý, kdo je připojen k WiFi, skrývá svou skutečnou IP adresu. To znamená, že všichni mohou překonat cenzuru a geografická omezení přístupu k mezinárodnímu obsahu, jako jsou Netflix USA, BBC iPlayer a Hulu..

Pro lidi, kteří chtějí flash router s DD-WRT sami, je průvodce dále v tomto článku. Pro všechny ostatní nejlepší DD-WRT VPN (ExpressVPN)
prodává router s předzábleskem. Pokud chcete více možností routeru, podívejte se na náš 5 nejlepších článků o DD-WRT routerech.

Nejlepší DD-WRT routery?

Podívejte se na hloubkovou analýzu našich oblíbených DD-WRT routerů níže;

Asus RT-AC5300

(Amazonka: 399,99 $, FlashRouters: 599,99 $)

Asus AC5300

Asus RT-AC5300 je Death Star bezdrátových směrovačů. Ačkoli je AC88U o něco lepší, pokud jde o technické specifikace, AC5300 vyhrává pokaždé, když jde o výkon. To je zčásti díky osmi externím anténám, které jsou uspořádány v konfiguraci čtyř přenosů, čtyř příjemů (4T4R) a dávají mu fantastický dosah. 4T4R také pomáhá předcházet rušení mezi zařízeními, čímž se zvyšuje přenosová rychlost. Směrovač také umožňuje uživatelům nastavit dvě skutečné sítě 5GHz.

Kromě toho je router vybaven technologií MU-MIMO (Multi User - Multiple Input Multiple Output) a specializovanou herní technologií pro další posílení úžasné bezdrátové technologie.

Celkově, pokud se chystáte vyvinout svůj domov nebo kancelář pomocí routeru, který bude podporovat vaše 4K streamování videa, a nekonečných bezdrátových zařízení, pak je pro vás Asus nejlepším DD-WRT routerem!

Technické specifikace Asus RT-AC5300

CPU: 1400MHz dual-core
Ram: 256 MB
Flash: 128 MB
Antény: 8 externích
USB: USB 2.0, USB 3.0
Přenosové rychlosti: 1 000 Mbps 2,4 GHz, 2x 2167 Mbps 5 GHz

WRT3200ACM

(Amazonka: 248,99 $, FlashRouters: 499,99 $ - prodejní cena 349 $)

Čtyři antény dávají tomuto routeru fantastický rozsah a router funguje dobře na kanálech 2,4 GHz a 5 GHz. Nezapomeňte, že přestože je účtována jako směrovač Tri-Stream, tato funkce je ve skutečnosti ztracena, když je blikána pomocí DD-WRT - takže se tato technologie na DD-WRT nevztahuje. Totéž platí pro MU-MIMO. MU-MIMO umožňuje routeru komunikovat s více zařízeními současně, což zvyšuje rychlost WiFi sítě (odstraněním rušení mezi zařízeními). Ne každá VPN však bude nutně kompatibilní.Linksys Router

Navzdory tomu je WRT3200ACM fantastickým routerem, který při blesku s DD-WRT pracuje na vynikající úrovni. Díky čipové sadě Marvell je ideální pro náročné úkoly, jako je hraní her, streamování, videohovory nebo využití maximální rychlosti VPN.

Linksys WRT3200ACM DD-WRT Technické specifikace

CPU: 1,8 GHz dvoujádrový procesor
Ram: 512 MB
Flash: 256 MB
Antény: 4 externí
USB: USB 2.0, USB 3.0
Přenosové rychlosti: 600Mbps (max.) 2,4 GHz, 2600Mbps 5GHz

Netgear R7000

(Amazonka: 249,99 $, FlashRouters: 349,99 $)

Netgear R7000

Netgear R7000 byl loňským vítězem, ale kvůli řadě nových vydání klesl na třetí místo. Tento router je však stále naprosto velkolepou možností.

R7000 je schopen streamovat videa, zlepšit vaše online hraní a mnohem více. Ačkoli postrádá energii a přenosové rychlosti výše uvedených dvou, všechny podporují vytváření DD-WRT MEGA, takže můžete dosáhnout stejné úrovně funkčnosti. Pokud máte zájem o spuštění DD-WRT na routeru Netgear, měli byste také navštívit MyOpenRouter, komunitu open source Netgear..

Technické specifikace Netgear R7000

CPU: 1000MHz dual-core
Ram: 256 MB
Flash: 128 MB
Antény: 3 externí
USB: USB 2.0, USB 3.0
Přenosové rychlosti: 600Mbps 2.4GHz, 1300Mbps 5GHz

Asus RT-AC56U

(Amazonka: 10,99 $, FlashRouters: 249,99 $)

Asus AC56U

RT-AC56U je velmi oblíbený router pro domácí použití. Asus dosáhl úhledného designu, který umožňuje jeho zastrčení do rohu, aniž by to příliš ovlivnilo jeho výkon.

Společnost také do routeru zahrnula dva moduly USB, což vám umožní připojit pevný disk pro efektivní sdílení mezi rodinou a kolegy. Pokud hledáte levný router se spoustou punčů, pak je to vynikající řešení. Přečtěte si našeho definitivního průvodce DD-WRT a zjistěte, kolik toho lze s tímto routerem DD-WRT (a jakýmkoli jiným routerem DD-WRT) udělat..

Technické specifikace Asus RT-AC56U

CPU: 800MHz dual-core
Ram: 256 MB
Flash: 128 MB
Antény: 3 interní
USB: USB 2.0, USB 3.0
Přenosové rychlosti: 300Mbps 2,4 GHz, 867Mbps 5GHz

Linksys WRT1200AC

(Amazonka: 99 $, FlashRouters: 299 $ - 199 $ v prodeji)

Linksys Router 2

Linksys WRT1200AC je vynikající router, i když možná jen trochu drahý za to, co dostanete. Navzdory tomu se jedná o populární router, který prokázal jak dobrý rozsah pro svou specifikaci, tak i fantastický výkon (opět pro svou specifikaci). Skvělou zprávou je, že program FlashRouters poskytuje tento router předem zabalený pro použití s ​​velkým počtem různých sítí VPN. Jedná se o rychlou a snadnou možnost, která poskytuje více než dostatek energie pro potřeby většiny lidí.

Tam, kde tento router skutečně funguje, je kvůli jeho začlenění jak USB 2.0, tak USB 3.0. To umožňuje připojení pevného disku přímo ke směrovači prostřednictvím gigabitového připojení a umožňuje jej použít jako rychlý síťový server úložiště (bez nutnosti nákupu serveru NAS).

Linksys WRT1200AC Technické specifikace

CPU: 1,3GHz dvoujádrový procesor
Ram: 256 MB systémové paměti DDR3
Flash: 128 MB
Antény: 2 externí
USB: USB 2.0, USB 3.0
Přenosové rychlosti: 400Mbps 2,4GHz, 867Mbps 5GHz

Nejčastější dotazy o DD-WRT routeru

Co je DD-WRT router??

Směrovač DD-WRT je směrovač, na kterém je nainstalován speciální software (firmware) zvaný DD-WRT. Zatímco většina směrovačů (jako ta, která získáte od poskytovatele internetových služeb při nákupu širokopásmové smlouvy), má velmi málo funkcí: Směrovače DD-WRT umožňují svým uživatelům ovládat mnoho pokročilých funkcí. Rovněž umožňují uživatelům instalovat další software přímo do paměti routeru. To umožňuje vlastníkovi routeru DD-WRT nainstalovat VPN přímo na něj.

Výběr routeru DD-WRT a VPN

Blikání routeru pomocí DD-WRT je ošidné, a proto se většina lidí rozhodne koupit si předbleskovaný router. Pokud nejste obzvláště technický člověk, nejlepší volbou je předzábleskový router. Pro lidi, kteří mají odborné znalosti (nebo trpělivost na učení) - je možné dosáhnout blikání a instalace VPN na routeru. Mějte však na paměti, že ne každý router může být bleskem DD-WRT.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že ačkoliv flashový DD-WRT router chrání všechna vaše zařízení, ochrana všech těchto zařízení bude omezena kvalitou vaší vybrané VPN služby. Proto je nezbytné zajistit, aby na routeru DD-WRT byla nainstalována spolehlivá a důvěryhodná služba VPN. Pokud tak neučiníte, znamená to, že všechna vaše zařízení trpí stejnou nestandardní službou VPN.

Při výběru VPN pro DD-WRT platí stejné zásady VPN jako při výběru VPN pro použití přímo na nezávislých zařízeních. Šifrování musí být silné a musí být implementováno na vysoké úrovni. Servery musí být umístěny na dobrém místě a tyto servery musí poskytovat vysoké rychlosti pro používání internetu. Kromě toho je třeba zvážit profesionalitu zákaznického servisu a poskytovatele VPN, abyste mohli rychle vyřešit jakékoli problémy.

Ochrana soukromí DD-WRT

Pokud se chystáte na problém s instalací VPN na blikajícím routeru DD-WRT, je nezbytné, aby VPN byla prvotřídní. Z tohoto důvodu poskytují všechny VPN v této příručce nejlepší šifrování dostupné na trhu (šifrování OpenVPN). Kromě toho mají prokazatelné zkušenosti s poskytováním soukromí svým předplatitelům. Také mají vodotěsné zásady ochrany osobních údajů, což znamená, že vaše data zůstanou vždy soukromá: na všech vašich zařízeních.

Rychlosti připojení DD-WRT

Jednou z hlavních výhod VPN je, že předplatitelé mohou překonat cenzuru a geografická omezení. Například připojení k serveru VPN v USA nebo Velké Británii znamená, že se uživatel VPN skutečně je v jedné z těchto zemí. Mnoho sítí VPN poskytuje velmi pomalé rychlosti připojení, což znamená, že streamování v rozlišení HD není možné.

Naše doporučená služba DD-WRT VPN číslo jedna je ExpressVPN
, protože poskytuje bleskový rychlý přístup k serverům v 94 zemích po celém světě. Všechny VPN pro DD-WRT, které jsme v tomto seznamu doporučili, však poskytují přístup k rychlým serverům po celém světě. Odběratelé mohou odblokovat obsah v kterékoli z těchto zemí. Díky bleskové službě DD-WRT VPN je tato svoboda přístupu k dispozici na každém zařízení v domácnosti.

Proč byste měli používat VPN router DD-WRT??

VPN umožňuje lidem předstírat, že jsou v jiné zemi. Učiní to skrýváním IP adresy uživatelů VPN. Při připojení k serveru VPN se zruší místní cenzura a omezení. VPN také překonává geo-omezení. výsledkem je, že s VPN je možné přistupovat k webům a webovým službám z celého světa.

VPN také poskytuje digitální soukromí díky šifrování. Tím se zabrání poskytovatelům internetových služeb, vládám, pracovištím, školám a pronajímatelům sledovat, co uživatel VPN dělal online..

S VPN nainstalovanou na routeru jsou všechna zařízení připojená k routeru automaticky chráněna VPN. to brání lidem, aby se museli zapamatovat, aby se připojili k VPN pokaždé, když používají VPN. Znamená to také, že každému notebooku, počítači, tabletu, telefonu, chytré televizi a dalším zařízením internetu věcí, které jsou připojeny k WiFi, je automaticky poskytováno digitální soukromí.

Pro lidi, kteří rádi streamují velké množství obsahu v chytré televizi, Chromecastu, Apple TV - nebo jakémkoli jiném systému pro připojení k internetu připojenému k internetu - je router DD-WRT zdaleka nejsnadnějším způsobem, jak předstírat, že je v jiné zemi. Další informace o používání VPN na těchto zařízeních najdete v níže uvedených příručkách:

  • VPN v chytré televizi
  • VPN v Apple TV
  • VPN v Chromecastu

Používání směrovače DD-WRT pro práci

Menší podniky a kanceláře, které mají několik počítačů nebo notebooků připojených k internetu, mohou chránit všechny počítače připojené k internetu pomocí sítě VPN zakoupením směrovače DD-WRT a VPN. Toto je nejlepší způsob, jak chránit digitální ochranu vašich firem. Zaručuje také, že všechna zařízení připojená k podnikové síti Wi-Fi jsou automaticky chráněna digitálním soukromí: zbavení odpovědnosti z rukou zaměstnanců.

Šifrování VPN také zabraňuje potenciálním hackerům, kterým se podaří dostat se do podnikové WiFi, aby to nemohli "čichat" provoz k odcizení firemních dat nebo jiných citlivých dat.

Jak si vybrat směrovač DD-WRT

Nejjednodušší způsob, jak získat router DD-WRT, je koupit si ten, který je předem zabalený. To vám ušetří potíže s tím, že budete muset sami flashovat - proces, který může vést k „zdrsnění“ routeru (takže je nepoužitelný). Nákup routeru s předběžným bleskem je o něco nákladnější, ale je to také jednorázová investice (a nestojí to zemi). Nejlepší možnosti získání blikajícího routeru jsou následující:

Kupte si ji přímo od poskytovatele VPN: naše nejvíce doporučovaná VPN, ExpressVPN
(a další, například StrongVPN), prodává router s předběžným bleskem, který již má nainstalovaný software. Můžete se jednoduše přihlásit k účtu VPN a chránit svůj domov.

Express Ddwrt

Pre-flashed DD-WRT routery

Návštěva FlashRouters je další vynikající způsob, jak získat blikající router.
FlashRouters poskytuje vlastní službu DD-WRT blikání a přizpůsobení. Vše, co musíte udělat, je zakoupit si VPN a koupit router z flashrouterů. Až dorazí, bude nastavena a připravena k přihlášení do účtu.

Nákup přímo od výrobce routeru je posledním způsobem, jak získat blikající router. Vzhledem ke své popularitě vyrábí mnoho výrobců routerů DD-WRT routery. Tyto směrovače můžete zakoupit na Amazonu a jinde. Pokud však zakoupíte router DD-WRT přímo, nedostanete úroveň péče o zákazníka a nastavení, kterou získáte od Flashrouters: a Flashrouters má velmi konkurenceschopné ceny.

Budete také muset sami načíst VPN do routeru. Všechny sítě VPN v tomto článku však budou mít průvodce a pracovníky podpory, kteří vám v tomto procesu pomohou.

Nastavte šifrování OpenVPN na DD-WRT VPN

OpenVPN je zdaleka nejbezpečnější šifrování VPN na trhu. Doporučujeme používat šifrování VPN, proto byste měli na svém routeru DD-WRT nastavit připojení VPN pomocí tohoto připojení.

Nastavení OpenVPN se u různých poskytovatelů VPN liší. Informace o instalaci VPN na routeru DD-WRT naleznete v našem instalačním průvodci.

Zkontrolujte, zda váš směrovač podporuje OpenVPN

Ujistěte se, že váš router DD-WRT podporuje OpenVPN. Většina směrovačů DD-WRT standardně přijímá OpenVPN, ale stojí za to zkontrolovat. Pokud se chcete spojit s OpenVPN (a vy!), Ujistěte se, že když si koupíte router, podporuje OpenVPN.

Nyní přejděte na web své VPN a přihlaste se. Na stránce stahování VPN si stáhněte soubory .ovpn (nebo alespoň ty, které se připojují k serveru, ke kterému se chcete připojit).

DD-WRT VPN: Závěr

V tomto článku jsme doporučili nejlepší VPN pro blikající router DD-WRT a čtyři běžce. Nejjednodušší způsob, jak VPN provozovat na routeru DD-WRT, je koupit jej předem zabalený.

Pro ty, kteří chtějí flash router, který již vlastní, máme průvodce instalací. Pamatujte však, že průvodce je pouze osnovou a že podrobnosti se budou u každého poskytovatele VPN lišit. Nezapomeňte tedy získat podrobnosti od svého poskytovatele VPN.

Všechny VPN v tomto článku jsou ideální pro provoz na VPN routeru, protože jsou to důvěryhodné a spolehlivé služby, které předvádějí to nejlepší, co VPN nabízejí. Všichni mají bleskově rychlé servery umístěné po celém světě, což vám umožní odblokovat téměř cokoli. Zbývá jen rozhodnutí, kterou VPN preferujete.

Jsme přesvědčeni, že v této příručce existuje ideální VPN pro každého bez ohledu na to, jaké jsou vaše osobní podmínky. Přečtěte si tedy pozorně tyto možnosti a důvěrně vyberte síť VPN. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat v sekci komentářů níže.

Kredit na obrázek titulu: Casezy idea / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me