5 nejlepších správců hesel pro Mac

Použití správce hesel pro Mac zajistí, že vaše online účty budou zabezpečeny a soukromé. To, co by mělo být děsivé narušení dat, se stalo tak běžným, že ztratili moc šokovat, ale zůstávají vážnou hrozbou pro vaše soukromí.

Zdaleka nejlepší obranou vašich dat je použití odlišného silného hesla pro každý navštívený web. A „silným“ máme na mysli něco jako vE} [chráněno e-mailem] ~ 9VuW]) C + [8 - ne jméno vaší kočky!

Pro nás chudé prostě neexistuje způsob, jak si pamatovat jedno takové zabezpečené heslo, natož desítky. Ale naštěstí nemusíme. Místo toho můžeme nechat počítačové programy, aby za nás udělaly těžké zvedání.

Správci hesel mohou generovat skutečně bezpečná hesla pro každý web, aplikaci a online službu, kterou používáte, pamatovat si je a automaticky je doplňovat při každém použití této služby. Proto by se na ně mělo správně pohlížet jako na nejdůležitější nástroj v zbrojnici pro ochranu osobních údajů. Pokud používáte pouze jeden nástroj pro ochranu osobních údajů, měl by to být dobrý správce hesel.

Nejlepší Password Managers pro Mac

Po mnoha průzkumech jsme schopni uvést pět nejlepších správců hesel pro Mac. Pokud potřebujete více informací o některé z níže uvedených služeb, klikněte na níže uvedené odkazy nebo přejděte pod tímto seznamem a shrněte, co tyto služby dělá skvělými..

 1. Bitwarden

  - Mac je uživatelsky nejpříjemnější správce hesel

 2. KeepassXC

  - Správce hesel s otevřeným zdrojovým kódem, který chrání všechny vaše účty Apple

 3. RoboForm

  - Má neuvěřitelně robustní funkce, které doplňují MacOS

 4. MacOS Keychain Access

  - integrované řešení správy hesel v systému MacOS

 5. Passbolt

  - Ověření třetí stranou znamená, že se jedná o správce hesel, kterému můžete věřit

Nejlepší manažeři hesel pro Mac

Níže jsme se podrobněji podívali na nejlepší správce hesel pro Mac.

1. Bitwarden

Chraňte své účty pomocí Bitwardenu - nejpřístupnějšího a uživatelsky přívětivějšího správce hesel pro Mac!

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

 • Podporované platformy


  • Okna

  • Linux

Bitwarden je open-source cross-platformový správce hesel. Všechny jeho základní funkce jsou zdarma, i když buck-a-month pomáhá podporovat jeho vývojáře a poskytuje několik pěkných (ale nepodstatných) doplňků. Mezi nimi je schopnost sebehostitele, což je skvělá volba pro fanatiky na ochranu soukromí venku.

Bitwarden’s Hlavním tahem je, že je to (z velké části) bezplatný správce hesel s otevřeným zdrojovým kódem, který vypadá hezky a je stejně snadno použitelný jako jeho komerční konkurenti s velkým jménem. Doplňky prohlížeče pro Safari, Chrome, Firefox, Vivaldi, Opera a Brave umožňují snadné a pohodlné automatické vyplňování v makrech.

Jeho kód je nyní plně auditován Cure53, používá silné šifrování end-to-end a podporuje různé formy dvoufaktorové autentizace.

2. KeepassXC

Přizpůsobený z KeePass pro Windows, KeePassXC překračuje svého předchůdce několika způsoby.

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

 • Podporované platformy


  • Okna

  • Linux

KeePassXC je neoficiální port pro více platforem vynikajícího správce hesel KeePass pro Windows. Nyní je možné nainstalovat původní KeePass na Mac pomocí Mono, ale KeePassXC vypadá mnohem hezčí a více “rodák” na MacOS.

KeePassXC je plně interoperabilní se všemi ostatními verzemi a vidlicemi KeePass a synchronizuje se napříč platformami jednoduše ukládáním vašich kontejnerů .kbdx do cloudové služby podle vašeho výběru. Tyto kontejnery jsou velmi zabezpečené a jsou dešifrovány pouze lokálně pro úplné šifrování end-to-end, takže nezáleží na tom, zda je synchronizujete pomocí nezabezpečené platformy (například Dropbox).

Doplněk doprovodného prohlížeče pro Firefox a Chrome (i když ne Safari) by měl umožňovat snadné automatické vyplňování v těchto prohlížečích, ale v současné době s ním máme problémy. Přestože je doplněk KeePassHttp-Connector oficiálně znehodnocen, funguje i nadále dobře, nicméně.

KeePassXC není tak hezký nebo uživatelsky přívětivý jako Bitwarden a jeho nedostatečná podpora pluginů KeePass je méně flexibilní než jeho nadřazený program. Ale pro bezplatnou, snadnou a vysoce bezpečnou správu hesel napříč platformami a synchronizaci pomocí populárního formátu KeePass s otevřeným zdrojovým kódem .kbdx, je to skvělé.

3. RoboForm

Stylový přístup RoboFormu skvěle zapadá do estetiky Apple - zamykání hesel dolů!

 • Ceny

  Z 1,79 USD
  /Měsíc

 • Podporované platformy


  • Okna

  • Linux

Zde v ProPrivacy jsme obrovskými fanoušky svobodného a open-source softwaru, ale když to uvidíme, uznáváme excelenci. RoboForm je elegantní a stylový cross-platformový správce hesel, který dělá vše, co byste mohli chtít, aby správce hesel udělal.

To zahrnuje synchronizaci hesel mezi platformami a mezi prohlížeči, bezpečné poznámky, záložky, vícenásobné “Identity” pro pokročilé vyplňování formulářů, bezpečné odesílání a synchronizaci hesel a další. K dispozici je bezplatná verze, ale pravděpodobně stojí za to vyhnat 2 $ měsíčně pouze za synchronizační funkce.

Kromě plného Macu “Bezpečnostní centrum” aplikaci, ke všem klíčovým funkcím RoboFormu lze přistupovat pomocí doplňků prohlížeče pro Safari, Firefox a Chrome. K dispozici je dokonce i aplikace pro Apple Watch!

RoboForm je uzavřený zdroj a je provozován společností v USA, ale skutečnost, že používá silné šifrování typu end-to-end, by tyto body měla učinit akademickými. Pokud dokážete žít s tím, že RoboForm je proprietární produkt, je to jeden z nejpůsobivějších správců hesel, který jsme zkontrolovali.

4. MacOS Keychain Access

macOS Keychain Access není tak nabitý funkcemi jako konkurence, ale je vysoce přístupný a připraven k provozu!

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

Pokud vlastníte počítač Mac, máte již slušného správce hesel (pokud je omezený) - přístup ke klíčům v systému MacOS. Je to skvělá práce, protože si pamatujete hesla, když je zadáváte do většiny aplikací pro Mac a přihlašovacích formulářů Safari, později je podle potřeby automaticky vyplní.

Automaticky se synchronizuje s vaším iPhone a iPad a integruje se do rámce iOS 12+ Authentication Services Framework pro bezproblémové automatické vyplňování na novějších zařízeních iOS ve většině prohlížečů a mnoha aplikací.

Pokud jste specializovaný uživatel Apple, pak může MacOS Keychain Access splňovat všechny vaše heslo potřeby. Pokud však chcete synchronizovat se zařízeními jiných společností než Apple, budete muset použít alternativu třetí strany.

Druhou věcí, kterou je třeba poznamenat, je, že přístup ke klíčovým slovům se zabývá pouze přihlašovacími jmény a hesly. Není automatické vyplňování složitějších formulářů, ukládání bankovních údajů, neumožňuje připojovat soubory nebo poznámky k heslům ani k některým z mnoha dalších věcí, a to ani nejzákladnějším řešením třetích stran..

5. Passbolt

Passbolt, původně podnikově zaměřený poskytovatel, má řešení pro správu hesel pro každého

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

 • Podporované platformy


  • Okna

  • Linux

Trh správce hesel je v tuto chvíli směšně konkurenční. Takže spíše než jít s obvyklými doporučeními LastPass nebo 1Password (které jsou v pořádku v případě maOS, pokud ne)’Nezapomeňte na vysoce komerční produkty s uzavřeným zdrojem, ale necítíme nic lepšího než Bitwarden), naše poslední doporučení je pro něco trochu jiného.

Passbolt je open-source tým heslo správce. Zaměřuje se hlavně na podniky, ale funguje perfektně pro osobní nebo rodinné použití. K dispozici jsou placené hostované plány, ale základní komunitní vydání programu je 100% zdarma a může být hostováno na vašem vlastním hardwaru Mac (uvnitř virtuálního počítače) nebo na nezávisle pronajatém serverovém prostoru..

Veškerý kód používaný Passboltem je open-source a musí být nezávisle ověřen třetími stranami. Jak říká Passbolt sám, “práce na revizi kódu nebude nikdy dokončena,” většina z nich byla ve skutečnosti rozsáhle přezkoumána a podrobena auditu - což je skvělé.

Hesla jsou spravována prostřednictvím webového rozhraní, takže Passbolt je z velké části agnostický. Integrace prohlížeče je dosažena pomocí doplňků pro Chrome a Firefox, ale bohužel ne Safari. Pokud potřebujete správce týmů s otevřeným zdrojovým kódem, který funguje dobře na všech platformách stolních počítačů, pak je Passbolt těžké porazit.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me