5 nejlepších správců hesel zdarma

Správci hesel jsou skvělými nástroji na ochranu osobních údajů, ale jsou ještě lepší, když jsou zdarma! V tomto článku uvádíme pět nejlepších správců hesel zdarma. Všechny služby v tomto článku jsou zcela zdarma a respektují vaše soukromí, nabízejí fantastické bezpečnostní funkce a jsou otevřeným zdrojovým kódem.

Pokud vás nebaví zapamatovat si hesla pro všechny vaše online účty a služby, pravděpodobně uvažujete o získání správce hesel.

Potíže se zapamatováním hesel se odpaří pomocí správce hesel, což vám umožní nastavit složitá, jedinečná hesla pro každý účet.

Chápeme však, že ne každý musí utrácet spoustu peněz, a proto jsme analyzovali trh, abychom našli nejlepší bezplatné a zabezpečené správce hesel. Naše doporučení budou fungovat na všech platformách a protože je známo, že jsou robustní, pokud jde o soukromí a zabezpečení - můžete se rozhodnout pro tyto bezplatné správce hesel, aniž by to ohrozilo vaši bezpečnost..

Nejlepší správci hesel zdarma

Níže máme seznam nejlepších bezplatných správců hesel. Všechny tyto služby nabízejí fantastické funkce, takže pokud se chcete dozvědět více o některé z níže uvedených služeb, klikněte na odkazy na webové stránky poskytovatele nebo přejděte pod tímto seznamem a shrněte, co dělá každou službu skvělou.

 1. Keepass

  - Vynikající správce hesel zdarma

 2. Bitwarden

  - Správce hesel s otevřeným zdrojovým kódem vytvořený tak, aby byl uživatelsky přívětivý

 3. Heslo bezpečné

  - Zajištění bezpečnosti, vždy jedno heslo

 4. LastPass

  - Volná vrstva příliš nečerpá ze své prémiové služby

 5. RoboForm

  - Vysoce funkční a snadno použitelný

Zdarma Password Managers - Shrnutí

Níže jsou shrnuty funkce, které vytvářejí nejlepší bezplatné správce hesel. Pokud potřebujete více informací o kterékoli z těchto webových stránek těchto služeb.

1. Keepass

KeePass je vynikající služba, kterou považujeme za nejlepší bezplatného správce hesel.

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

 • Podporované platformy


  • Okna

  • Linux

Jedná se o službu s otevřeným zdrojovým kódem, což znamená, že kód může ověřit každý odborník na zabezpečení. A vy si zachováte plnou kontrolu nad svými hesly, protože poskytuje šifrování end-to-end.

To znamená, že hesla nelze obnovit, takže na své hlavní heslo nesmíte zapomenout. Obětování tohoto kousku pohodlí však posiluje KeePass jako zlatý standard pro správu hesel.

Kromě toho je KeePass vysoce flexibilní, má mnoho dostupných doplňků a dává vám úplnou kontrolu nad vašimi .kbdx databázemi. Přestože KeePass ve výchozím nastavení ukládá hesla pouze lokálně, můžete svou databázi .kbdx snadno sdílet prostřednictvím zabezpečené platformy online úložiště..

Dokud ne’Když se KeePass naučíte, jak jej používat, je vysoce vybavený správce hesel, který vám umožní dělat cokoli s hesly, na která si vzpomenete. Je pravda, že KeePass je o něco složitější než naše doporučení číslo dvě, Bitwarden, což znamená, že by bylo lepší držet se jedné z dalších služeb, pokud jste kompletní technofobie.

KeePass je k dispozici pro všechny populární platformy a lze jej nastavit pro práci s prohlížeči pomocí KeeForm, KeePass HTTP-Connector, který vám umožní automaticky doplňovat hesla ve všech oblíbených prohlížečích.

2. Bitwarden

Bitwarden je vynikající open-source, snadno použitelný správce hesel!

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

 • Podporované platformy


  • Okna

  • Linux

Bitwarden je k dispozici pro všechny populární platformy (Linux, MacOS, Windows, Android a iOS). Být open-source znamená, že software je volně k dispozici online pro všechny bezpečnostní profesionály k auditu. Výsledkem je, že tomuto správci hesel můžete věřit, že s vašimi hesly udělá přesně to, co tvrdí.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při správě hesel je to, zda jsou hesla chráněna šifrováním typu end-to-end (e2ee). U e2ee držíte pouze hlavní klíč k heslům, což znamená, že jsou naprosto bezpečná. To samozřejmě také znamená, že pokud zapomenete své hlavní heslo, budete automaticky uzamčeni mimo klienta, a tedy i zbývající hesla.

U Bitwardenu jsou všechna hesla chráněna pomocí e2ee, což je z bezpečnostních důvodů perfektní. Pokud se však velmi obáváte možnosti obnovení přístupu k vašemu účtu (v případě ztráty hesla), možná budete chtít zvolit jinou službu.

Kromě aplikací pro všechny platformy má Bitwarden rozšíření pro Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge a Safari. Tato rozšíření umožňují snadné přidání hesel do databáze při přihlášení - a umožní vám snadno automaticky doplňovat hesla za běhu.

Myslíme si, že je to jeden z nejlepších správců hesel s otevřeným zdrojovým kódem, které jsou k dispozici zdarma, a poskytují vše potřebné k ukládání hesel bez obav.

3. Heslo bezpečné

E2e šifrování & Díky open-source nadacím je Password Safe jedním z bezpečnějších správců hesel!

 • Ceny

  Z 0,00 $
  / Měsíc

 • Podporované platformy


  • Okna

Password Safe je možnost s otevřeným zdrojovým kódem, která poskytuje silné šifrování end-to-end. Tento správce hesel je oblíbený nejen díky svým vynikajícím funkcím, ale také proto, že byl původně vyvinut světově uznávaným odborníkem na kryptografii Brucem Schneierem..

Password Safe je k dispozici pro Windows a má klony pro Android, iOS, Linux a Mac. Většina těchto klonů lze nalézt na webových stránkách pwsafe. PWSafe pro Windows není obtížné používat díky minimalistickému přístupu, ale nedostatek funkcí znamená, že se nebude snadno integrovat do vašeho oblíbeného prohlížeče.

Automatické vyplňování je k dispozici, ale nefunguje přes snadno instalovatelné rozšíření. Tam, kde tento správce hesel vyniká, je způsob, jak lze hesla prohledávat a organizovat velmi efektivně. Uživatelé mohou také bez problémů importovat a exportovat hesla do jiných správců hesel.

Hlavní nevýhoda je, že cloudová synchronizace není k dispozici - takže budete muset sdílet úschovnu hesel přes USB. Zahrnut je také generátor hesel, díky kterému je vytváření robustních hesel příjemné a snadné. Z důvodu nedostatku pohodlí zůstává Password Safe stále jednoduchým, ale efektivním správcem hesel, který je díky aktivní komunitě s otevřeným zdrojem k dispozici pro všechny platformy..

4. LastPass

LastPass je spíše názvem domácnosti než její konkurence a nabízí bezplatné i nadstandardní služby

 • Ceny

  Z 3,00 $
  / Měsíc

 • Podporované platformy


  • Okna

  • Linux

Tento bezplatný správce hesel je skvělou volbou pro příležitostné uživatele internetu, kteří hledají správce hesel, který je bohatý na funkce a je zdarma. Pro každého, kdo hledá snadno použitelný správce hesel, který má všechny ověsy, tento správce hesel určitě zaškrtne spoustu políček. LastPass je k dispozici pro všechny platformy a poskytuje silné šifrování end-to-end, které zajišťuje bezpečnost hesel. Je smutné, že LastPass není úplně open-source, jako je tomu u správců hesel výše v tomto seznamu.

Navzdory této malé nevýhodě, která vás může nebo nemusí odradit v závislosti na vašem osobním modelu hrozby, LastPass je vynikající správce hesel, díky kterému bude většina zákazníků, kteří potřebují správce hesel, šťastná..

Jeden uživatel získá zdarma přístup k neomezenému ukládání hesel, přístup k heslům na všech zařízeních, 2FA, funkci bezpečného sdílení hesel, bezpečné poznámky, generátor hesel a nástroj pro kontrolu bezpečnosti hesel. Díky těmto funkcím je LastPass jedním z nejoblíbenějších bezplatných správců hesel na trhu; ideální pro každého, kdo chce snadné řešení, které pracuje prakticky bez křivky učení.

Je pravda, že LastPass v průběhu let utrpěl špatný tisk kvůli odhalení některých bezpečnostních chyb. LastPass však rychle vyřešil všechny problémy, které objevili odborníci na bezpečnost, což časem vedlo k silnějšímu produktu.

5. RoboForm

Bezplatná vrstva RoboForm obsahuje více funkcí, než na které můžete zatřást pěstí - ale stále stojí za to levný upgrade

 • Ceny

  Z 1,79 USD
  /Měsíc

 • Podporované platformy


  • Okna

  • Linux

RoboForm je bezplatný správce hesel, který je působivý. Bezplatná verze je vysoce funkční a snadno se používá. RoboForm je k dispozici pro všechny populární platformy a poskytuje rozšíření pro automatické vyplňování v prohlížečích Chrome, Firefox a Safari. K dispozici je bezpečné sdílení přihlašovacích údajů - takže pokud potřebujete sdílet hesla, můžete tak učinit prostřednictvím e-mailu.

Pokud však potřebujete synchronizaci hesla a vyšší zabezpečení 2FA - budete muset upgradovat na placený plán. Za zmínku také stojí, že RoboForm není’t open-source - což může některé lidi odradit. Ale pokud jde o funkce, tento bezplatný správce hesel opravdu ohromuje a má zabezpečený e2ee, což znamená, že mu můžete věřit při zabezpečování hesel..

Pokud primárně potřebujete správu hesel pro jedno zařízení - bude to pro vás bezplatný správce hesel. Pokud je však pro vás synchronizace důležitá - doporučujeme držet se jedné z výše uvedených služeb.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me