5 nejlepších VPN pro Comcast Xfinity v roce 2020 – Zrychlete připojení k Xfinity

Navzdory skutečnosti, že je to velmi populární poskytovatel, má Comcast spoustu omezení, pokud jde o spotřebu internetu. Kromě skutečného omezení množství internetu, které jejich služby umožňují, je Comcast také známý pro omezování rychlosti připojení v závislosti na používaných webových stránkách nebo aplikacích - což je praxe známá jako škrtení.


Comcast VPN

Zde přichází Comcast VPN. Pomocí virtuální privátní sítě (VPN) budete moci odblokovat omezené weby a přístup k blokovanému obsahu prostřednictvím stejného internetového připojení. Nalezení nejlepší VPN pro Comcast vám zároveň umožní zlepšit výkon vašeho připojení tím, že se vyhnete omezením rychlosti společnosti.

Na této stránce se podíváme na nejlepší VPN pro Comcast, probereme základy Xfinity a poskytneme vám krok za krokem průvodce instalací těchto úžasných virtuálních privátních sítí do vašeho počítače..

Nejprve však použijte následující tabulku k porovnání našich výběrů nejlepších VPN pro připojení Comcast

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Co je Comcast Xfinity?

Comcast je technologický konglomerát, který poskytuje internet, kabelové a telefonní služby po celé USA. Běžně označovaná jako největší poskytovatel internetových služeb (ISP) v zemi, společnost nabízí rychlá připojení, která jsou ideální pro torrenting a streamování videa.

Nebo alespoň jsou na papíře! (více o tom za chvíli!)

Xfinity je zastřešující pojem, který popisuje všechny tři hlavní produkty společnosti Comcast a jejich novou službu mobilních telefonů.

Značka Xfinity byla vytvořena z několika důvodů - hlavně proto, že se Comcast sloučila s NBC a chtěla založit novou značku, aby se zabránilo záměně jménem spotřebitelů. Společnost, která je známá poskytováním zákaznických služeb na nižší úrovni, se pokusila provést přechod do Xfinity, aby se odvrátila od této negativní pověsti.

Je však možné říci, že žádný z těchto pokusů nefungoval. Většina zákazníků nezná rozdíl mezi Comcastem a Xfinity. Mnoho lidí používá obě jména pro odkaz na internetovou službu (všimněte si našeho nadpisu?), Což není z pohledu společnosti velká zpráva.

Co je to VPN pro Xfinity?

Virtuální privátní síť nebo VPN je nástroj, který se používá ke zlepšení zabezpečení. VPN poskytují další vrstvu zabezpečení při používání soukromé nebo veřejné sítě (díky šifrování VPN).

Kromě zlepšení celkové bezpečnosti vám VPN také umožňuje odesílat a přijímat data soukromě. To znamená, že budete moci procházet internet bez dohledu hackerů, poskytovatelů internetu, jako je Comcast, a lidí, kteří mají zájem o přístup k vaší historii provozu..

Zároveň lze VPN použít také pro různé účely, například:

 • Přístup k geograficky omezenému obsahu
 • Povolit bezplatné sdílení P2P (pokud je z jakéhokoli důvodu omezeno)
 • Maska IP adresa pro přístup k určitým službám, jako je online bankovnictví
 • Dosáhněte vysoké úrovně anonymity online
 • Zvyšte rychlost připojení

Nejlepší VPN pro urychlení vašeho Comcast připojení

VPN jsou velmi univerzální. I když se často používají ke zlepšení zabezpečení a obcházení geografických omezení, mohou také pomoci zvýšit rychlost vašeho internetového připojení.

Zde je naše nejlepší volba, pokud jde o nejlepší VPN pro Comcast na základě jejich výkonu, funkcí a ceny.

Potřebuji VPN pro ochranu soukromí se směrovačem Comcast?

Pokud platíte za internetové připojení Comcast a používáte směrovač Comcast, můžete se vystavit problémům s ochranou soukromí. Studie provedená bezpečnostními vědci Karanem Sainim a Ryanem Stevensonem tento rok objevila chybu týkající se webu Comcast, který se používá k aktivaci směrovačů Xfinity.

Pokud máte některý z následujících modelů "bezdrátová brána" směrovače, měli byste vážně zvážit získání jedné ze služeb VPN doporučených v tomto článku:

 • Bezdrátová brána 1 (čísla modelu TG862G a TC8305C)
 • Bezdrátová brána 3 (číslo modelu TC8717C)
 • Bezdrátová brána Xfinity xFi (čísla modelu DPC3939, DPC3941T a TG1682G)
 • xFi Advanced Gateway (číslo modelu TG3482G a CGM4140COM)

Chyba zveřejněná v květnu ukazuje, že web Xfinity odesílá SSID a heslo uživatele Comcast přes internet v prostém textu. Díky tomu je k dispozici každému, kdo se připojí k síti. Kromě toho způsob, jakým jsou webové stránky spuštěny, umožňuje hackerům přístup k SSID a heslu routeru zákazníka Comcast s podrobnostmi, které lze snadno odcizit ze starých účtů lidí.

To je obrovské riziko, protože by to mohlo znamenat, že hackeři získají přístup k vaší síti a přečtou si váš nešifrovaný provoz. Naštěstí je odpověď VPN. Ochrana soukromí poskytovaná šifrováním VPN zajišťuje všechna vaše data, aby je nemohl čichat někdo, kdo odposlouchává v síti.

Proč potřebuji VPN k urychlení mého připojení Xfinity?

Možná si myslíte - pokud je Xfinity největším poskytovatelem v USA a nabízí superrychlá připojení, proč byste potřebovali VPN?

VPN mohou pomoci zlepšit zabezpečení, když jste doma nebo venku pomocí veřejné WiFi, ale tyto nástroje vám mohou také pomoci obejít určitá omezení zavedená společností Comcast a dalšími poskytovateli internetu.

Abychom pochopili, jak tato omezení fungují, pojďme se podívat na několik základních pojmů a krátký přehled o historii Comcastu.

Mezi nejhorší v tom mít šťastné zákazníky

Comcast není cizí kritice, protože společnost má dlouhou historii špatné spokojenosti zákazníků. Kromě toho, že mají někteří z nejhorších zástupců zákaznických služeb v jakémkoli odvětví, si také stěžují na skryté náklady a další nepříjemná překvapení.

Společnost má také pevný postoj proti čisté neutralitě. Pro ty z vás, kteří si neuvědomují, je neutralita sítě konceptem, že by se s veškerým provozem na internetu mělo zacházet stejně. Je třeba poznamenat, že neutralita sítě je horkým tématem diskuse mezi zákonodárci v Americe.

A právě zde začínají platit jejich omezení.

Online streamingové služby, jako je Netflix, jsou velmi populární. Použití těchto platforem však spotřebovává velkou šířku pásma. To může nakonec zpomalit celou síť pro všechny uživatele.

Argument pro Throttling

Společnosti, jako je Comcast, tvrdí, že poskytování rychlých služeb pro všechny a zajištění přístupu uživatelů k využití většiny šířky pásma stojí spoustu peněz. Místo toho, aby přijal hit a udržel spotřebitele spokojený, se Comcast rozhodl implementovat škrticí klapky.

Throttling spočívá ve zpomalení připojení k internetu za účelem řízení přetížení šířky pásma. A i když je nezákonnost škrcení stále nejistá, přinejmenším je to neetické. Nemluvě o tom, že se může stát královskou bolestí pro uživatele, kteří konzumují velké množství dat.

Comcast škrtí připojení P2P a Netflix, to není tajemství. Ačkoli společnost jednou popřela všechny formy škrticí klapky, přiznala se, že po objevení nepopiratelných důkazů zpomalila určité druhy provozu.

Zatímco se Netflixu podařilo uzavřít dohodu s tímto poskytovatelem internetových služeb, aby přestal škrtit pro službu streamování videa, faktem je, že Comcast stále aktivně škrtí P2P a jakýkoli jiný typ internetového provozu, který považují za vhodný.

Používání VPN proti omezování

Připojení VPN jsou směrována pomocí šifrovaného tunelu. To chrání vaše informace před všemi subjekty, které k nim mohou mít přístup - včetně vlády, hackerů a vašeho poskytovatele internetových služeb.

Pokud používáte spolehlivou VPN, Comcast by neměl mít možnost vidět váš provoz. Jinými slovy, Comcast nebude moci omezit vaše připojení nebo implementovat omezení vašeho provozu: protože nebudou vědět, co děláte.

Výběr nejlepší VPN pro Xfinity

Výběr nejlepší VPN pro Xfinity vám pomůže vyhnout se omezením rychlosti. Existuje však řada dalších funkcí, které musíte mít na paměti. Protože pravděpodobně budete chtít používat VPN vždy, když se připojíte k internetu, měli byste najít poskytovatele, který nemá žádná omezení spotřeby dat.

Rychlost je vždy důležitým faktorem při výběru VPN, také se podívejte na bezpečnostní funkce, které nabízí. Nejlepší VPN budou implementovat špičkové šifrovací protokoly, jako je OpenVPN UDP, s 256bitovým klíčem.

A zatímco na VPN neexistuje žádná bezprostřední hrozba, měli byste také zvážit sklon Comcastu jednoduše blokovat provoz, který se mu nelíbí. Není bláznivé myslet si, že Comcast může jednoduše začít omezovat provoz VPN, aby vynucoval omezení používání. V takovém případě může výběr poskytovatele, který má funkce, jako je maskování VPN, maskovat váš typ připojení, což vás ochrání před škrtením v budoucnosti.

Mnoho uživatelů hledá sítě VPN ke zlepšení rychlosti sdílení P2P. Nezapomeňte vždy ověřit, zda preferovaná síť VPN umožňuje P2P torrentování. Nakonec byste měli získat VPN, která má funkci přepínače kill, takže vaše internetové připojení je okamžitě ukončeno pro případ, že VPN z jakéhokoli důvodu selže..

Další informace o používání VPN při torrentování naleznete v našem nejlepším průvodci VPN pro torrent servery.

Možnosti instalace

Pokud nemáte mnoho technických znalostí, měli byste se vždy podívat na typ nastavení, jak dlouho to trvá. Sítě VPN mohou být dodávány s automatizovanými instalačními programy nebo vyžadují ruční instalaci.

Automatizovaný software je nejoblíbenějším způsobem instalace VPN a je to nejběžnější mezi velkými značkami. Vše, co musíte udělat, je stáhnout aplikaci, otevřít ji a postupovat podle podrobných pokynů, které uvidíte na obrazovce. Tento způsob instalace je velmi snadný a po většinu času nevyžaduje technické znalosti.

Najdete také VPN, které vyžadují částečnou nebo úplnou manuální instalaci. Dobré je, že to zahrnuje více možností a nastavení, ale pro jejich nastavení budete potřebovat určitý stupeň technických znalostí. Mějte na paměti, že většina, pokud ne všichni poskytovatelé VPN, nabízí přesné pokyny. Můžete se také podívat na sekci nazvanou „Proces“ na našich vyhrazených recenzích VPN.

Instalace VPN pro Xfinity

Instalace VPN pro Comcast je velmi snadná, i když jste ji ještě nikdy nenastavili. Zde je krok za krokem průvodce instalací VPN pomocí automatického softwaru:

 1. Vyberte VPN pro Xfinity na základě funkcí, které potřebujete nejvíce. Návrhy na nejlepší Xfinity VPN jsou vyrovnávány, ale stojí za zmínku, že IPVanish a NordVPN jsou také vynikající volbou.
 2. Přihlásit se pro vaši oblíbenou VPN.
 3. Stáhněte a spusťte instalační software. Skvělý poskytovatel VPN bude vždy poskytovat mobilní a stolní aplikace, ale v případě, že chcete použít i další gadgety, zkontrolujte podporovaná zařízení..
 4. Spusťte aplikaci jakmile je nainstalován a dokončit všechny poslední kousky instalace. V tomto okamžiku budete mít také možnost vybrat a vybrat své nastavení.
 5. Připojte se k serveru nacházejícímu se v USA nebo zemi, kterou preferujete, a budete připraveni surfovat po webu! Nezapomeňte, že čím bližší je server, ke kterému se připojujete, tím rychlejší bude připojení, takže raději vyberete server ve vašem městě nebo nejbližší.

Umožňuje Comcast použití VPN?

Na rozdíl od některých poskytovatelů internetových služeb, kteří nejsou jejich podmínkami jasní, dává Comcast svým zákazníkům zelenou možnost svobodně používat VPN, pokud jsou pro osobní, nekomerční použití. Zároveň se vyplatí přezkoumat jejich podmínky a zásady použití, protože používání VPN by tyto podmínky nemělo porušovat!

Vylepšení připojení ještě více

Sítě VPN se obvykle používají pro zabezpečení a obcházení omezení, ale někteří zákazníci společnosti Comcast mohou výrazně zlepšit celkovou rychlost připojení. Pomůžete zvýšit rychlost připojení a optimalizovat výkon VPN:

 • Výběr serveru VPN, který je blízko vašeho umístění
 • Udržování telefonu a dalších zařízení odpojených od internetu, pokud se nepoužívají
 • Zkontrolujte, zda vaše internetové připojení / box funguje správně
 • Vyzkoušejte různé typy protokolů a zjistěte, který z nich funguje ve vašem případě rychleji, ale z bezpečnostních důvodů doporučujeme vždy použít OpenVPN UDP

Nejlepší VPN pro Xfinity - závěr

Pád pro úhledný marketing společnosti Xfinity je jedna věc, ale nedosáhnout slibovaných rychlostí internetu je úplně jiná záležitost. Výběr nejlepší VPN pro Comcast vám pomůže vyhnout se obtěžujícím omezením a zároveň vylepšit bezpečnostní standardy jediným tahem.

Nezapomeňte, že každý případ je jiný, takže výběr VPN byste měli založit na funkcích, které skutečně potřebujete. Doporučujeme vám, abyste si prohlédli každou jednotlivou VPN v tomto článku, přečetli si tu, která se vám nejvíce líbí, a před registrací pro její službu se ujistěte, že má všechny funkce, které potřebujete. Všechny VPN v tomto článku jsou v horní části hry VPN, takže by měly mít všechny funkce, které si přejete!

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me