5 nejlepších VPN pro eBay v roce 2020 – získejte omezení účtu pomocí tajné VPN

Při nákupu online je třeba vyřešit velký problém se zabezpečením. To platí zejména, pokud se připojujete k eBay na WiFi hotspotech na veřejných místech. Podvodníci se mohou připojit k vašemu připojení a získat všechny vaše osobní údaje. Můžete podvodníky zneužívat pomocí virtuální privátní sítě (VPN). Toto je systém, který šifruje veškerou vaši komunikaci,


K dispozici jsou stovky služeb VPN, pět služeb v tomto seznamu představuje to nejlepší z online nakupování. Podívejme se tedy na pět nejlepších VPN pro eBay.

Nejlepší VPN pro eBay

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 3. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 4. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. IPVanish

Nejlepší VPN pro eBay: úvahy

Falešné WiFi hotspoty

Pravděpodobně jste vešli do kavárny nebo na autobusové nádraží a sáhli po telefonu, aby zjistili dostupné WiFi sítě. Je to nepříjemné, když si vyberete jeden, jen když budete požádáni o platbu. To, co opravdu potřebujete, je bezplatná služba WiFi a zařízení, ve kterém se nacházíte, by ji mělo poskytovat.

Když prohledáváte dostupná připojení v telefonu, tabletu nebo notebooku, budete muset hledat takové, které má jméno podobné místu, ve kterém se nacházíte. Pokud jste v kavárně Chillout, měli byste hledat WiFi síť volala něco jako "Chillout Café WiFi." Tyto WiFi služby obvykle vyžadují přístupový klíč. Možná nebudete chtít čekat, až vás čeká obsluha a požádat o heslo, zejména pokud v seznamu vidíte další WiFi připojení, které zní jako lepší sázka. Pravděpodobně se tomu bude říkat něco jako "Chillout Café Zdarma WiFi."

Bohužel nemáte ponětí, kdo provozuje tento WiFi hotspot. Většinou to bude pravděpodobně zařízení, ve kterém se nacházíte. Někdy však osoba poskytující hotspot nemá žádné spojení s místem konání. Ve skutečnosti by poskytovatel WiFi mohl být jen dalším zákazníkem místa a seděl u nedalekého stolu.

Data Capture

Jakýkoli notebook nebo mobilní zařízení s Wi-Fi lze proměnit v hotspot. Tento nový hotspot se musí spoléhat na služby přístupu k internetu odkudkoli. V příkladu kavárny Chillout by se podvodník připojil k bezplatné Wi-Fi službě v zařízení a poté vytvořil svůj vlastní hotspot WiFi nazvaný Chillout Café Free WiFi. Když se připojíte k tomuto falešnému připojení, stále se připojujete k internetu, protože se přes zařízení podvodníka dostanete na připojení v dobré víře.

Všechna připojení WiFi jsou z důvodu bezpečnosti šifrována. Jako takový si můžete myslet, že činnosti podvodníka jsou k ničemu. Podvodník však řídí první připojení vašeho počítače z počítače k ​​falešnému hotspotu. Postupy vytvoření připojení zahrnují vyjednávání šifrovacích klíčů. Jakmile hotspot vygeneruje tento klíč, může podvodník dešifrovat, ukládat a číst veškerou vaši komunikaci.

Zkoumání dat o připojení se provádí pomocí počítačových programů a probíhá velmi rychle. Vaše eBay data, včetně vašich přihlašovacích údajů, e-mailové adresy, účtu PayPal a všech zadaných finančních informací, lze zachytit. Tento provoz okamžitě přechází na originální WiFi připojení a na internet. Veškerý vracející se provoz je podobně směrován ze skutečného hotspotu, přes falešný hotspot a dále k vám.

Ochrana WiFi hotspotu

Podvodník může odhalit šifrování sítě, které má chránit váš WiFi provoz před snoopery. Musíte nechat odkrytou zprávu pro kohokoli číst. Při použití sítě VPN je veškerá vaše komunikace šifrována klíčem sdíleným mezi vzdáleným serverem VPN a klientským softwarem VPN v počítači. Tyto klíče jsou distribuovány pomocí šifrovacího systému veřejných klíčů. Tyto šifrovací systémy pracují s různými klíči pro šifrování a dešifrování zpráv. Proces také používá systém certifikátů, takže každý koncový bod může ověřit totožnost druhého. Tento systém distribuce klíčů zamkne všechny interlopery.

Falešný WiFi podvod je typ hacku nazvaný a "muž uprostřed útoku." Pokud síť VPN pracuje na vašem počítači, může bezpečně komunikovat se svým domovským serverem, i když počítač podvodníka prozkoumá všechna data, která přecházejí mezi dvěma prvky VPN. Když falešný software pro kontrolu WiFi hotspotu dešifruje vaše zprávy pomocí klíče pro ochranu sítě, narazí na další vrstvu šifrování pod, což nelze rozbít.

Když používáte VPN, nemusíte se starat o útoky uprostřed člověka - všechna vaše data eBay budou chráněna.

Nejlepší eBay VPN: Závěr

VPN v našem seznamu vytvoří soukromí pro všechna vaše připojení, nejen pro váš přístup k eBay. Soukromí, které VPN poskytuje, vám poskytuje důvěru při vyzkoušení stahování torrentů a aktivit, jako je streamování filmů ze zahraničí.

Pokud žijete v zemi, kde úřady omezují přístup k internetu, můžete se díky těmto novým sítím VPN obejít a získat přístup k blokovaným webům a službám..

Podívejte se na VPN v našem seznamu a věnujte zvláštní pozornost umístění serverů každého z nich. Po zapnutí sítě VPN se vám zdá, že se nachází v zemi serveru, který jste vybrali. Proto se ujistěte, že vaše VPN má umístění na místě, pro které chcete získat přístup ke službám.

Všechny VPN v tomto seznamu mají období vrácení peněz. Využijte těchto možností a nainstalujte si VPN a vyzkoušejte to. Pokud zjistíte, že nejste spokojeni s designem a funkcemi vámi vybrané VPN, stačí zrušit smlouvu, získat peníze zpět a přejít na další v seznamu. Především se ujistěte, že všechny vaše identifikační a finanční informace jsou chráněny pomocí jedné z pěti nejlepších VPN pro eBay.

Nejlepší VPN pro eBay: Porovnání vedle sebe

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 3. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 4. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. IPVanish

IMAGE KREDITS: IB Photography / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me