5 nejlepších VPN pro Řecko

V Řecku vláda vynucuje povinné uchovávání údajů o historii a metadatech procházení webu po dobu 12 měsíců. S VPN může kdokoli skrýt své online aktivity před řeckou vládou se silnou vrstvou šifrování VPN. To umožňuje řeckým občanům převzít kontrolu nad jejich digitálním soukromím.


Řecko Řecko

Síť VPN pro Řecko také umožňuje komukoli skrýt svou skutečnou IP adresu, což jim umožňuje skrýt své skutečné umístění před navštívenými webovými stránkami. Tím se zastaví sledování IP webových stránek a cílená reklama.

Připojení k serveru VPN také umožňuje uživatelům VPN předstírat, že jsou v jiné zemi. To umožňuje uživatelům VPN přístup k webům blokovaným vládou a geo-omezenému obsahu ze zámoří. Například předplatitelé VPN Netflix mohou odblokovat obsah z celého světa. To zahrnuje verzi USA, která má více obsahu než verze Netflix v jakékoli jiné zemi.

VPN je cesta ke skutečné svobodě internetu.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Co je to VPN pro Řecko

VPN je online předplacená služba, kterou nainstalujete do svých zařízení. Po instalaci sítě VPN můžete provádět řadu věcí. Nejprve můžete šifrovat všechna data přicházející a odcházející z vašich zařízení. To brání poskytovatelům internetových služeb (ISP) v tom, aby mohli jménem řecké vlády provádět povinné uchovávání údajů.

Kromě digitálního soukromí také VPN skrývá vaši skutečnou polohu. Při připojení k serveru VPN je vaše skutečná adresa IP maskována adresou VPN. Tím zabráníte webům, které navštěvujete, poznání skutečné adresy IP. Rovněž umožňuje uživatelům VPN předstírat, že se nacházejí na jiném místě nebo zemi.

Co mohu dělat s VPN v Řecku?

Většina lidí používá VPN pro kombinaci věcí. V některých zemích vláda vynucuje hodně cenzury. V Řecku není cenzura příliš drsná, stále však existují blokované webové stránky a služby.

Některé pirátské weby a torrentové úložiště mají cenzurované stránky. Mnoho herních webů je také omezeno. S sítí VPN můžete obejít tyto místní bloky webových stránek, což vám poskytuje úplnou svobodu přístupu online.

Přístup k věcem, které mají být omezeny, není nikdy dobrý nápad, pokud se chcete vyhnout pokutám, dopisům od držitelů autorských práv nebo horšímu, mít problémy s policií. Proto je šifrování, které VPN poskytuje, tak užitečné. Umožňuje vám dělat vše, co chcete, online a odblokovat jakýkoli obsah, který si přejete, aniž byste se museli dívat.

Konečně, mnoho lidí také používá VPN pro přístup k zahraničním službám a streamování videa na vyžádání. To umožňuje uživatelům VPN přístup k mnohem většímu obsahu, protože americký katalog pro tyto služby je často mnohem komplexnější, což znamená, že s VPN můžete získat mnohem lepší hodnotu za peníze.

Internetová cenzura v Řecku

Řecká vláda cenzuruje některé webové stránky. Některé stránky na pirátských webech jsou omezené (ale ne celé webové stránky). Omezeno je také přibližně 400 webů pro hazardní hry, stejně jako některé blogy týkající se hazardních her na těchto webech.

Přestože existuje svobodný tisk, svoboda tvrdí, že Řecko za posledních pět let zaznamenalo snížení svobody tisku. Konkrétně se tisku omezilo podávání negativních zpráv o úsporných opatřeních vlády. V Řecku bylo ohroženo také právo novináře na důvěrnost a novináři byli pod tlakem a umlčeni legálními prostředky.

Pro každého, kdo chce přistupovat k cenzurovaným webům z Řecka, je VPN přirozeným řešením. Každý, kdo má v úmyslu vyjádřit nesouhlasné politické názory, by měl být v Řecku zcela svobodný, protože svoboda projevu není přímo zakázána. Občané a novináři, kteří dávají přednost ochraně svého soukromí, však mohou chtít využít šifrování VPN.

Šifrování VPN umožňuje řeckým uživatelům internetu přístup k veškerému obsahu, který si přejí, aniž by jejich návyky pro prohlížení webu shromažďoval jejich poskytovatel internetových služeb jménem vlády..

Získejte řeckou IP adresu

Pokud chcete získat soukromí při používání řeckých geo-omezených služeb, budete se muset připojit k VPN serveru v Řecku. Všechny sítě VPN doporučené v tomto článku mají v Řecku na výběr servery, takže můžete šifrovat svá data a stále přistupovat k internetu pomocí řecké adresy IP..

Řecké servery vám také umožňují využívat online služby s omezeným geografickým působením, když jste mimo Řecko na dovolené. Takže, pokud jste na dovolené a potřebujete online bankovnictví - nebo použít nějakou jinou geo-omezenou online službu - můžete VPN do Řecka a znovu získat přístup!

VPN pro veřejné WiFi

Když se připojíte k veřejné síti Wi-Fi jak v Řecku, tak na dovolené, riskujete, že vás napadne počítačový zločin. Špatně implementované WiFi hotspoty mohou být nezabezpečené, což ostatním lidem na WiFi umožňuje zaútočit na vaši relaci a ukrást vaše data, hesla a údaje o kreditní kartě.

Kromě toho je možné se připojit k falešným hotspotům nastaveným hackery. Tyto „zlé dvojče“ hotspoty jsou záměrně vytvořeny tak, aby vypadaly jako oficiální hotspoty. Díky tomu je velmi snadné se náhodně připojit k jednomu.

S sítí VPN nezáleží na tom, zda se připojujete ke špatně nakonfigurované síti nebo ke zlu dvojčete patřící k kybernetickému zločinu. Důvodem je, že šifrování poskytované sítí VPN brání komukoli, aby nemohl hacknout vaše data při přechodu z vašeho zařízení na internet. VPN je nejlepší forma osobní kybernetické bezpečnosti dostupné pro veřejné uživatele WiFi. A protože je VPN levná, doporučujeme vám ji vždy používat.

Proxy VPN Řecko

Ačkoli VPN je druh proxy, je také mnohem spolehlivější než běžný proxy. Kromě toho je VPN mnohem bezpečnější, protože automaticky šifruje všechna data přicházející a odcházející z vašich zařízení (nikoli pouze data v prohlížeči). Důvěryhodné VPN, stejně jako ty v této příručce, používají také nejnovější a největší šifrovací protokoly; poskytovat nejvyšší úroveň bezpečnosti a soukromí.

Pokud chcete předstírat, že je na jiném místě, proxy je stále možnost. Nejoblíbenější online služby však již nelze odblokovat pomocí proxy, a proto je VPN mnohem lepším řešením. Kromě toho bude VPN poskytovat mnohem vyšší rychlost a spolehlivost.

Závěr

Všechny VPN v této příručce byly vybrány, protože mají velký výběr serverů po celém světě. To znamená, že můžete předstírat, že jste kdekoli a odblokujete více obsahu než kdykoli předtím. Servery jsou navíc rychlé, což znamená, že jsou vhodné pro streamování v HD.

Všechny VPN v této příručce byly vybrány, protože mají přísné zásady ochrany osobních údajů a aktuální šifrování. To znamená, že jsou všechny vhodné pro poskytování digitálního soukromí a zabezpečení, které potřebujete - doma i na veřejných WiFi.

Bez ohledu na to, proč hledáte VPN, jsou poskytovatelé VPN v tomto článku dobrou volbou. Každá VPN se mírně liší, ale jsou to vynikající služby, které poskytují výhodné zkušební nabídky a záruky vrácení peněz.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Obrazové kredity: akedesign / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me