5 nejlepších VPN pro ESPN, které fungují v roce 2020 – Live Stream ESPN v zahraničí

Pokud jste nedávno sledovali novinky, budete vědět, že ESPN vydává 12. dubna službu televizního vysílání - za pouhých 4,99 $ měsíčně. Služba televizního vysílání se nazývá „ESPN Plus“ a bude zahrnovat živé sporty, exkluzivní originály a knihovnu na vyžádání plnou dobrot. Je smutné, že v USA bude oficiálně k dispozici pouze kvůli geo-omezením. Dobrou zprávou je, že kdokoli může odblokovat ESPN + pomocí VPN pro ESPN, aby předstíral, že je v Americe.


Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro přístup k ESPN + na vašem televizoru nebo v ESPN webový přehrávač WatchESPN, je ESPN Plus VPN ideálním řešením. Naši odborní recenzenti VPN v posledních 5 letech testovali více než 150 VPN a hledali nejlepší VPN. Pokud jde o streamování, budete potřebovat rychlou VPN, jinak budete trpět neustálým a nepříjemným vyrovnáváním.

Seznam 5 nejlepších VPN pro ESPN

Pokud chcete vyhledat více informací, můžete se posunout dolů. Později v tomto článku bude opět uvedeno pět nejlepších sítí ESPN + VPN s podrobnými souhrny, které můžete porovnat.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Nejlepší VPN pro ESPN FAQs

Přehled ESPN Plus

ESPN Plus se již několik let připravuje a konečně bude vydán 12. dubna 2020. Tato služba televizního vysílání by měla zahrnovat mnoho věcí, které společnost WatchESPN nabízí, s výjimkou předplatného kabelové / satelitní televize. t nutné. Nejlepší ze všeho je to super levné!

Na druhou stranu, mnoho zpravodajských středisek hlásí, že ESPN Plus není pro „řezačky kabelů“ (lidé, kteří nepoužívají kabelovou / satelitní TV), protože ESPN Plus nebude zahrnovat téměř takové množství obsahu, jaké jeho kabelová / satelitní TV protějšek nabízí. Avšak pro lidi žijící mimo USA, kteří nemohou ESPN vůbec získat, může být tato služba pouze lístkem!

Co je to VPN pro ESPN Plus?

VPN nebo virtuální soukromá síť je služba, která vám umožňuje předstírat, že se nacházíte v jiné zemi, čímž získáte přístup k geo-omezenému obsahu mnoha služeb a webových stránek pro streamování TV. Kromě toho vám VPN poskytuje šifrované připojení, které vás udrží v bezpečí a zabezpečení online.

VPN jsou ideální pro zachování digitálního soukromí, takže nikdo - ne váš poskytovatel internetových služeb, vláda nebo kdokoli jiný nemůže říct, co děláte online. VPN pro ESPN Plus musí být také velmi rychlá. Většina sítí VPN má pomalé servery, protože rychlé servery stojí mnoho. Pro streamování ESPN však pomalé servery nebudou. Z tohoto důvodu byly všechny naše doporučené sítě ESPN VPN pečlivě vybrány, aby poskytovaly blesky vysoké rychlosti.

Proč potřebuji VPN s ESPN?

Stejně jako mnoho služeb je ESPN sužována geo-omezeným obsahem kvůli autorským a licenčním omezením. Jinými slovy, máte přístup pouze k obsahu, který ESPN poskytuje pro vaši konkrétní zemi. To může být nepříjemné, zejména pokud jste rezidentem USA na dovolené, která platí za obsah doma.

Pokud platíte za službu, zasloužíte si vše, co služba nabízí. Zde přichází VPN. Když zkombinujete ESPN s VPN, můžete přistupovat ke všem jejímu obsahu bez ohledu na to, kde se nacházíte. Pokud navíc ESPN nenabízí země, ve které máte bydliště, VPN vám umožní přístup.

Jak se dívat na ESPN

Abyste se mohli přihlásit k odběru ESPN, musíte mít bydliště v zemi, kde je ESPN k dispozici. Pokud cestujete do zahraničí na místo, které nenabízí ESPN, obvykle byste neměli štěstí. Naštěstí existuje řešení.

Prvním krokem je přístup k síti ESPN a / nebo WatchESPN pomocí služby třetích stran, například Sling TV nebo xfinity. S předplatným služby streamování třetích stran můžete přistupovat k vašim oblíbeným televizním kanálům bez předplatného kabelové nebo satelitní televize.

Virtuální karty

Bohužel možná budete potřebovat platný způsob platby v USA, abyste získali Sling TV (a další americké streamingové služby). Dobrou zprávou je, že můžete získat virtuální platební metodu v USA online. Pomocí virtuální karty si můžete zakoupit předplatné Sling TV jako každá jiná osoba v USA.

Ačkoli jsme neměli šanci sami si vyzkoušet služby, prozkoumali jsme virtuální karty s nejlepšími recenzemi a přinesli několik výsledků. První web je Entropay - online poskytovatel kreditních karet, který vám umožňuje platit online jako rezident v USA. Money Polo je další, o kterém se říká, že je o něco levnější než Entropay. Pokud nechcete mít problémy se skutečnou virtuální kartou, můžete pro jednorázovou platbu použít web, jako je EcoPayz..

Pamatujte, že před zakoupením virtuální karty proveďte průzkum na webu, který chcete použít, jen abyste se ujistili, že je bezpečný.

Důležité informace o VPN

Při výběru poskytovatele VPN je důležité vzít v úvahu několik faktorů. Například pro síť ESPN VPN budete chtít poskytovatele VPN s různými umístěními serveru (zejména v USA) a vysoké rychlosti streamování. Před nákupem předplatného VPN se podívejme na některé důležité faktory:

 • Počet umístění serveru
 • Rychlosti serveru
 • Úroveň šifrování
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • P2P politika
 • Snadné nastavení / uživatelsky přívětivá aplikace
 • Zákaznická podpora

Naštěstí na webu ProPrivacy.com děláme místo pro zkoumání VPN, které doporučujeme, před jejich doporučením. Všechny VPN uvedené v tomto top pěti průvodci jsou ideální pro prohlížeče ESPN.

Jak používat VPN s ESPN

Použití VPN s ESPN je velmi snadné:

 1. Vyberte poskytovatele VPN, který vyhovuje vašim potřebám
 2. Zaregistrujte se u nich
 3. Stáhněte si vhodný software pro svůj operační systém
 4. Po instalaci otevřete klienta
 5. Ověřte, že se používá nejsilnější šifrovací protokol (doporučuje se OpenVPN)
 6. Vyberte server ze země, jejíž obsah ESPN chcete získat
 7. Připojte se k serveru
 8. Přejděte na web ESPN nebo Sling TV
 9. Užijte si přístup k ESPN v plném rozsahu!

Podívejme se na prvních pět VPN pro ESPN!

Nejlepší VPN pro ESPN: Závěr

Existuje milion důvodů, proč byste měli používat VPN se svým předplatným ESPN, a ještě více důvodů, proč byste měli používat VPN obecně. Nyní, když je ESPN Plus k dispozici za tak levné sazby - pomocí VPN - ESPN se najednou stal výbornou možností dopřát si spoustu amerického sportu ze zámoří!

Poskytovatelé VPN doporučovaní v této top pět příručce jsou perfektní pro každého, kdo hledá přístup k ESPN bez omezení. Ještě lepší je, že vám také pomohou získat přístup k blokovanému obsahu řady dalších služeb, jako jsou Netflix a Hulu. Další informace o používání VPN pro Netflix nebo o sledování hulu mimo USA najdete v našich průvodcích.

Tak na co čekáš? Vyzkoušejte jednu z našich pěti nejlepších VPN pro ESPN ještě dnes a získejte snadný přístup k ESPN nebo ESPN Plus!

ESPN VPN: Souhrn vedle sebe

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Obrázek Kredit: aradaphotography / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me