5 nejlepších VPN pro Facebook a Messenger v roce 2020 – Odblokujte Facebook v práci nebo doma

Je Facebook zablokován, kde žijete? Máte obavy z používání Facebooku, protože někdo by to mohl zjistit a mohl byste se dostat do potíží? S VPN pro Facebook můžete Facebook bezpečně odblokovat odkudkoli. Pro odblokování Facebooku v Číně, Íránu nebo při práci v USA použijte VPN VPN na Facebooku. Nejlepší ze všeho je, že můžete používat Facebook bez vašeho poskytovatele internetových služeb, vlády, pronajímatele, školy nebo zaměstnavatele, kteří vědí, že jste to udělali. VPN vám poskytuje digitální soukromí pro odblokování Facebook Messenger také.

Ve spěchu? Podívejte se, kteří poskytovatelé VPN naši odborníci vložili do své top 5 pro Facebook v následující tabulce. Chcete více informací? Pokračujte v hledání hloubkové analýzy.

Shrnutí VPN VPN na Facebooku:

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Co je to VPN pro Facebook?

VPN je online služba, která umožňuje předplatitelům provádět dvě věci. Zaprvé, služba VPN umožňuje každému předstírat, že je v jiné zemi. To umožňuje předplatitelům VPN přístup na Facebook (a Facebook messenger), i když je blokováno vládou.

Za druhé, VPN poskytuje vojenské šifrování. Tím se zabrání poskytovatelům internetových služeb - a správcům místní sítě - zjistit, co uživatel VPN dělá online. Toto vodotěsné digitální soukromí umožňuje komukoli a kdekoli používat Facebook, aniž by se o tom dozvěděli paranoidní.

Odblokování Facebooku při cestování

Dalším důvodem, proč si lidé mohou přát VPN VPN na Facebooku, je to, že se chystají cestovat. Lidé, kteří cestují do zemí jako Turecko, Rusko, Čína, Spojené arabské emiráty, Saúdská Arábie, Írán - a mnoho dalších - nebudou mít přístup ke svému účtu na Facebooku, dokud budou pryč. VPN umožňuje odblokovat Facebook bez ohledu na to, kde se nacházíte. Další informace o používání VPN při cestování naleznete na naší stránce 5 nejlepších VPN pro cestování. Je důležité si uvědomit, že při používání VPN pro Spojené arabské emiráty nebo VPN v Číně a dalších výše uvedených zemích musíte být opatrní..

Používání Facebooku doma bez paranoie

Pokud je ve vaší zemi zakázáno používání Facebooku, možná se budete bát používat Facebook doma, zejména pokud sdílíte ubytování nebo pronajímáte nemovitost pronajímateli. Dobrou zprávou je, že šifrování, které VPN poskytuje, brání každému, aby věděl, že jste Facebook používali doma. VPN také zabrání, aby byla vaše domácí IP adresa označena pro použití na Facebooku.

Pamatujte, že při používání Facebooku bude stále vědět, kdo jste, protože se do služby přihlašujete svým skutečným jménem. VPN však oklame Facebook, aby si myslel, že jste na jiném místě. Pokud požadujete, aby byl účet Facebook také anonymní, budete muset pro ochranu soukromí použít VPN a zaregistrovat se pod falešným jménem. To bude velmi obtížné dosáhnout. Teoreticky však, pokud Facebooku nikdy neposkytnete žádné skutečné informace o sobě, ani mu neposkytnete skutečné fotografie - pomocí VPN by nemělo vědět, kde a kdo vlastně jste.

Odblokování Facebooku v práci nebo ve škole

Facebook může být morem produktivity. Je známo, že zaměstnanci a studenti mají závislost na sociálních médiích, která jim může zabránit v práci. Většina zaměstnavatelů a vzdělávacích institucí - včetně škol, vysokých škol a univerzit - žádá správce místní sítě, aby zablokoval přístup na Facebook. Dobrou zprávou je, že s VPN pro Facebook je možný přístup na Facebook, i když je blokován. Jednoduše se připojte k VPN serveru a zdá se, že už nejste ve škole; to samé platí pro práci.

Skvělé: šifrování VPN znemožňuje vašemu zaměstnavateli nebo správci školní sítě říct, co děláte online. Šifrování VPN znamená, že jediný způsob, jak se dostat do problémů s používáním Facebooku ve škole nebo v práci, je, když někdo za vámi půjde a chytí vás pomocí služby.

Stojí za zmínku, že stále více institucí přichází na VPN, a stále častěji je hledání VPN blokováno. Informace o obcházení bloků VPN najdete v příručce Jak obejít VPN bloky.

Jak používat VPN k odblokování Facebooku

Odblokování Facebooku z místa, kde je blokováno (škola, pracoviště nebo země), je velmi snadné. Postupujte takto:

 1. Vyberte VPN pro Facebook. Pro odblokování Facebooku doporučujeme VyprVPN
  protože je to bezpečný a spolehlivý poskytovatel, který má vše, co potřebujete k odblokování Facebooku. To zahrnuje tajný režim pro odblokování Facebooku, i když jsou také blokovány VPN. Kterákoli z VPN v této příručce je však skvělá volba, proto si prosím přečtěte každé shrnutí a zjistěte, zda je pro vás vhodné.
 2. Proklikejte se do své oblíbené sítě VPN pro Facebook. Jakmile se rozhodnete pro VPN, můžete přejít na web a přihlásit se k odběru VPN
 3. Jakmile se zaregistrujete, můžete přihlaste se na web VPN a stáhněte si software VPN (známý jako "VPN klient").
 4. Nezapomeňte si pro svůj přístroj pořídit správný software. VyprVPN vám umožňuje instalovat a používat VPN na pěti zařízeních. můžete se připojit k VPN a používat Facebook na všech těchto zařízeních současně!
 5. Vyberte šifrování OpenVPN. Toto je nejsilnější a nejspolehlivější šifrování VPN, proto ho prosím použijte.
 6. Zapněte maskování VPN (také ví "Stealth režim VPN" a "Technologie zmatení VPN"). Pokud žijete v místě, kde je blokováno používání VPN - nebo pokud jsou VPN blokovány správcem místní sítě - budete muset použít maskování VPN. VyprVPN
  , ExpressVPN
  a Torguard
  všechny mají vynikající maskovací vlastnosti.
 7. Zapněte ochranu proti úniku Killswitch a DNS (bezpečnostní funkce, které zabrání tomu, aby někdo zjistil, že používáte Facebook).
 8. Vyberte server VPN ze seznamu. Nezapomeňte si vybrat místo, kde je povolen Facebook. Bližší server vám poskytne vyšší rychlosti.
 9. Klikněte na připojit.
 10. Jakmile se VPN připojí, můžete přejděte na Facebook a připojte se. K připojení k Facebooku budete potřebovat e-mailový účet a z důvodu ochrany osobních údajů možná nebudete chtít používat svou běžnou e-mailovou adresu.
 11. Jakmile se přihlásíte k odběru, nezapomeňte Připojte se k VPN vždy, když používáte Facebook. Zapněte také funkci Killswitch, abyste zajistili, že svému poskytovateli internetových služeb nevytéká žádná data (která by mohla odhalit, že používáte Facebook)..

VPN pro Facebook: bezpečnostní aspekty

Na trhu je více než 850 VPN a drtivá většina z nich není spolehlivá. Při používání Facebooku v zemi, kde je blokována vládou, je spolehlivost velmi důležitá. Z tohoto důvodu je zásadní necestovat za nejistou službu.

Některé sítě VPN, například naše nejlevnější VPN (PureVPN), jsou skvělé pro odblokování streamovaného obsahu online. PureVPN se však nepovažuje za dostatečně zabezpečený, aby vás ochránil v zemi, kde je blokovaný Facebook. Proto je životně důležité vybrat VPN, která je doporučená pro Facebook - a ne pouze starou službu VPN!

Chcete-li zajistit své soukromí při používání sítě Facebook VPN, měli byste také použít následující funkce:

 • Ochrana proti úniku DNS. to vás zastaví v úniku požadavků DNS na vašeho poskytovatele služeb Internetu. Únik DNS může odhalit, že jste použili Facebook, proto prosím zapněte ochranu proti úniku DNS.
 • Killswitch. Tato funkce zabrání úniku veškerého provozu k poskytovateli internetových služeb, který by mohl odhalit přístup na Facebook.
 • Automatické připojení. Tato funkce znovu připojí VPN, pokud dojde k výpadku připojení.
 • Stealth režim nebo "maskování". To skrývá používání VPN a umožňuje lidem používat VPN na místech, která blokují připojení VPN.

Jak funguje VPN VPN na Facebooku

Normálně se při připojení k internetu nejprve připojíte k poskytovateli internetových služeb (ISP), který vás poté připojí k Facebooku (například). Veškerý váš internetový provoz prochází servery vašeho ISP a může jej zobrazit váš ISP.

Při používání sítě VPN se však připojujete k serveru provozovanému poskytovatelem VPN (dále jen „server VPN“) pomocí šifrovaného připojení (někdy označovaného jako „tunel VPN“). To znamená, že všechna data cestující mezi vaším počítačem a serverem VPN jsou šifrována, takže ji můžete vidět pouze vy a server VPN..

Váš ISP ani kdokoli jiný, kdo monitoruje přenos mezi počítačem (nebo tabletem nebo smartphonem) a internetem, tak nemůže vidět, co vás zajímá online. To zahrnuje návštěvu Facebooku.

Kde je Facebook Blocked?

Mnoho vlád blokuje Facebook, protože se mu nelíbí, jak Facebook umožňuje občanům diskutovat o nesouhlasných názorech a nápadech s lidmi z celého světa. Vlády vidí Facebook jako hrozbu pro jejich moc. Následující země cenzurují přístup na Facebook. Tyto informace se mohou změnit.

Odblokujte Facebook v Číně

Facebook je v pevninské Číně zcela zablokován. Nebo alespoň to je teorie. Nesrovnalosti v tom, jak je implementován Velký firewall, ve skutečnosti znamenají, že v praxi může být k dispozici na některých místech av různých časech. Pro drtivou většinu čínských občanů to není hlavní problém, protože domácí sítě 51.com, renren a ix 网 (Kaixin001) jsou mnohem populárnější sociální sítě..

Odhaduje se, že v Číně je odhadem půl milionu uživatelů Facebooku. A expat a návštěvníci Číny mají obvykle zájem o přístup ke službám sociálních médií. Podrobnější informace o přístupu na Facebook z Číny najdete v našem průvodci Nejlepší VPN pro Čínu. Rovněž stojí za zmínku, že Facebook není v Hongkongu cenzurován.

Odblokujte Facebook v Íránu

Facebook je v Íránu zakázán. Íránská vláda navíc používá speciálně vyškolené „kyberpolické jednotky“" pověřený sledováním návštěvníků na zakázaných webech, včetně Facebooku. Slyšeli jsme zprávy, že se zoufalí Íránci obracejí k místním poskytovatelům VPN, aby skryli své online aktivity. Bohužel, i když jsou to levné, mnozí se zdají být vládními honeypoty.

Lidé, kteří se pokusili vyhnout vládním zákazům, čelili zatčení, výslechu, mučení, vězení a dokonce i smrti. Ačkoli se mi obvykle nelíbí vzdání se tohoto zastrašování, důrazně doporučuji, aby kdokoli v Íránu pečlivě přemýšlel, než použije VPN (nebo jakoukoli jinou metodu) k přístupu k zakázanému obsahu..

Pokud se domníváte, že riziko stojí za to podstoupit, použijte zahraničního poskytovatele VPN (poskytovatelem v Evropě je pravděpodobně vaše nejlepší volba) a použijte zahraniční servery VPN. Také se ujistěte, že používáte Všechny dostupné funkce zabezpečení VPN.

facebook-khameni

Bizatně, vzhledem k situaci, Ayatollah Ali Khamenei používá nejen Facebook sám, ale provozuje svou vlastní stránku Facebook od roku 2012! V době psaní přitáhl jeho stránka přibližně 150 000 líbí

Odblokujte Facebook v Severní Koreji

Ve světě plném represivních režimů je Severní Korea nej represivnější ze všech. Převážná většina populace nemá přístup k internetu vůbec. Čína dodává některé širokopásmové linky do Severní Koreje, takže několik vybraných vládních a stranických úředníků pravděpodobně má omezený přístup k internetu. Je však velmi nepravděpodobné, že by tito uživatelé mohli tento přístup využít k prohlížení Facebooku.

Odblokujte Facebook v Sýrii

Fcebook je blokován na mnoha místech kvůli vládě i ISIS, VPN je fantastické řešení. Je však naléhavě nutné, aby politická situace pokračovala ve válce.

Odblokujte Facebook ve Vietnamu

Facebook je „neoficiálně“ zakázán, ale zdá se, že je pro domácí uživatele široce dostupný. To pravděpodobně odpovídá skutečnosti, že navzdory zákazu Facebook používá 13,5 milionu Vietnamců (asi 15% populace).

Mnoho hotelů a internetových kaváren nainstalovalo software VPN k obcházení zákazu. Návštěvníci by si však měli být vědomi skutečnosti, že tyto počítače jsou často silně napadeny viry a jiným malwarem. Podívejte se na 5 nejlepších VPN pro Vietnam pro další diskusi na toto téma.

VPN pro Facebook Messenger

Facebook Messenger je v několika zemích zakázán. Čína, Írán a Severní Korea mají trvalý zákaz služby Facebook a messenger. Mnoho dalších zemí, včetně Bangladéše, Sýrie, Egypta a Turecka, však někdy zatemňuje stránky sociálních médií a posly - obvykle během politicky citlivých událostí, jako jsou protesty. Saúdská Arábie má trvalý zákaz služby Facebook Messenger, nikoli však Facebook. Tento zákaz má chránit příjmy saúdské státní telekomunikační společnosti.

Facebook Messenger také nyní obsahuje "Tajné konverzace" v říjnu 2016. Tato služba přidá ke konverzacím end-to-end šifrování pomocí protokolu Signal. Z tohoto důvodu můžete očekávat, že přístup k Facebook Messenger bude složitější v rostoucím počtu zemí po celém světě. Naštěstí můžete přistupovat k Facebook Messenger odkudkoli pomocí virtuální privátní sítě (VPN).

VPN pro Facebook: Závěr

Facebook je zablokován v mnoha zemích po celém světě. I v zemích, kde je povolen Facebook, pracoviště a školy Facebook často blokují. V tomto článku jsme vysvětlili vše, co potřebujete vědět o výběru VPN pro Facebook. V závislosti na vašich konkrétních potřebách je v této příručce k dispozici perfektní síť VPN pro Facebook. Než se podíváte na souhrny VPN, přečtěte si a pochopte každou část tohoto článku.

Pokud jste však ve špičce a chcete nejlepší VPN pro Facebook, VyprVPN
je perfektní a vynikající hodnota. Díky tomu jsou všechny sítě VPN v této příručce prvotřídní, takže se vyplatí zvážit v závislosti na vašich potřebách. Pokud máte při výběru sítě VPN nějaké dotazy, zanechte nám prosím zprávu: vždy vám rádi pomůžeme.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me