5 nejlepších VPN pro Jižní Afriku – neomezené, vysokorychlostní VPN

Nejlepší VPN pro Jižní Afriku

Pro přístup k široké nabídce zábavy v Jihoafrické republice potřebujete virtuální privátní síť (VPN). Tento typ softwarové služby může způsobit, že se nacházíte na jiném místě, abyste mohli odblokovat US Netflix nebo DSTV. Toto umístění závisí na tom, který server VPN vyberete. Společnosti VPN provozují servery v řadě zemí. Měli byste se ujistit, že ten, na kterém se přihlásíte, má servery v zemi, ze které chcete získat video.

Nejlepší VPN Jižní Afrika

Ve světě jsou stovky služeb VPN. Nejsou však všichni dobří v tom, jak se dostat na streamovací weby. Chcete-li zúžit vyhledávání, uvedli jsme pět nejlepších VPN pro Jižní Afriku.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Zvažování VPN v Jižní Africe

Jižní Afrika má ustaranou minulost, ale její budoucnost vypadá jasně. Po staletí se odlehlost země stala evropskou základnou. Na světových obchodních trasách to bylo vnímáno jako místo přenosu, ale vždy za časy. Internet to všechno změnil. Jihoafrická republika je nyní silnou regionální mocí s obrovským kulturním a obchodním vlivem. Na mezinárodní scéně je prevalence anglického a nizozemského jazyka snadnou základnou pro nadnárodní společnosti, bankovní konglomeráty a přepravní společnosti..Použití sítě VPN v Jihoafrické republice

Silná průmyslová a vzdělávací odvětví v Jihoafrické republice spolu s obrovským nerostným bohatstvím této země znamenají, že se lidé z celého světa pohybují a budují kariéru. Pokud se dlouhodobě přestěhujete do Jižní Afriky, můžete si vzít svou rodinu s sebou. Skvělé klima, vynikající školy a jedinečná krajina a divoká zvěř jsou neuvěřitelně atraktivní. Děti však bezesporu zmeškají televizi z domova.

Naštěstí se můžete dostat k televizním službám z jiných zemí přes internet z Jižní Afriky. Situace však není tak jednoduchá. Tyto video služby vás nechtějí pustit. Existují platné důvody, proč společnosti poskytující video, jako jsou Netflix, Amazon Prime a DSTV Now, vám nedovolí prohlížet jejich obsah ze zahraničí..

Nejprve se podívejme, jak se můžete obejít tato omezení přístupu na video weby, když jste v Jižní Africe.

Omezení přístupu k streamování videa

Netflix, Amazon Prime, Sky a DSTV Now vám mohou poskytnout ty nejlepší pořady a filmy na světě u vás doma v Jihoafrické republice. V případě Netflixu a DSTV máte přístup k vašemu účtu přes internet v zahraničí. Všechny televizní kanály provozují webové služby, které vám umožňují sledovat živé pořady svých pořadů nebo přistupovat k knihovnám „catch-up“. Patří mezi ně BBC a Channel 4 ve Velké Británii a velké americké televizní stanice jako ABC a NBC. Jediným problémem je, že tyto weby nechtějí nechat sledovat jejich obsah ze zahraničí. Další informace o připojení k serverům ve Velké Británii nebo USA najdete v níže uvedených příručkách:Streamovací služby

 • Nejlepší VPN UK
 • USA VPN služba

Důvody těchto omezení spočívají v omezeních, která držitelé autorských práv ukládají na televizních stanicích. Když si televizní stanice zakoupí právo na představení seriálu nebo filmu, dohodne se, na jakém území bude tento obsah zobrazovat. Cena, kterou musí televizní stanice za pořad zaplatit, závisí na hodnotě trhu, na kterém chce vysílat. Tradičně , Televizní stanice se zaměřily na jeden domácí trh.

Internet znamená, že společnosti mohou zobrazovat videa z celého světa. Takto fungují Netflix a Amazon Prime. Tyto kanály však platí pouze za právo zobrazit každé video v určitých zemích.

Různé právní a morální normy, které existují mezi zeměmi, komplikují záležitosti dále. Pokud chce Netflix promítat film v Jižní Africe, musí to vyčistit u místní rady cenzorů. Neexistují žádné mezinárodní smlouvy, díky nimž by film, který prošel cenzory v jedné zemi, byl automaticky vhodný pro prohlížení v jiné zemi. Zahraniční vlády by pokutovaly televizní kanály, kdyby ukazovaly svůj obsah v zahraničí. Tam, kde mají vysílací práva, musí tyto weby streamování videa provádět úpravy schválené cenzurou. To znamená pro každou zemi jinou verzi stejného videa.

Jak funguje VPN?

Pojďme se podívat na proces, který vás přivede k přístupu na Netflix z Jižní Afriky. Pokud máte předplatné Netflixu v USA, Velké Británii nebo jinde, můžete získat přístup k Netflix, když jste v Jižní Africe. Uvidíte však knihovnu Netflix pro Jižní Afriku. Mnoho pořadů, které jsou na americké verzi Netflixu, je k dispozici také v jiných zemích - ale ne všechny. Pokud jste v polovině sledování série, možná nebudete schopni pokračovat, když se dostanete do Jižní Afriky.

Jak funguje VPN

Tento problém vyřeší použití VPN pro Netflix. Pokud máte předplatné Netflix a chcete se dostat do americké verze z Jižní Afriky, můžete. Stačí vybrat server v USA ze seznamu v aplikaci VPN v počítači. Po zapnutí sítě VPN bude veškerá komunikace, kterou váš počítač provádí přes internet, probíhat přes tento americký server.

Na cestě mezi počítačem a serverem US VPN je požadavek zcela šifrován, takže je nezjistitelný. Když váš požadavek na web Netflix dorazí na server VPN, software jej tam dešifruje a odešle do počítače, který je hostitelem webu Netflix. Server VPN vloží na žádost svou adresu jako svůj původ.

Server Netflix může zjistit, odkud pocházejí požadavky, na základě zdrojové adresy každého požadavku. Server přesměruje každého návštěvníka na domovskou stránku Netflixu pro zemi, ze které požadavek pocházel. Pokud tedy přistupujete k Netflixu z Jižní Afriky, uvidíte Netflix Jižní Afriku. Pokud však na web přistupujete prostřednictvím serveru VPN v USA, zobrazí se web USA Netflix.

Nejlepší VPN zdarma pro Jižní Afriku

I když existuje mnoho bezplatných služeb VPN, většina z nich je omezena tak či onak. Kromě toho věděli, že vaše data prodají! Existují však některé renomované bezplatné VPN, jejichž seznam najdete zde.

Jak získat americký Netflix v Jižní Africe

Služby s obsahem s omezeným přístupem k zeměpisnému obsahu

Webové stránky pro streamování videa vědí, že lidé používají sítě VPN k pokusu o trik svých systémů. Hledají provoz VPN a blokují jej. Netflix má jeden z nejtěžších systémů detekce VPN na světě. Téměř žádná VPN se neobejde. I když VPN blokuje Netflix, při kliknutí se díváte na video. Mnoho sítí VPN vás může dostat na webovou stránku USA Netflix, ale jen málo z nich vás může dostat dostatečně daleko na to, abyste mohli sledovat video. Naštěstí většina z těch, které jsme uvedli, může. Případně si můžete prohlédnout našeho průvodce Netflix VPN a najít ty, u nichž je zaručeno, že budou fungovat.

Mezinárodní přístupové bloky jsou implementovány téměř všemi službami streamování videa. Netflix je trochu neobvyklý, protože vám umožní přístup odkudkoli, ale musíte sledovat verzi knihovny, kterou Netflix kompiloval pro místo, kde se nacházíte.

DSTV Jižní Afrika

Podobně jako Netflix vám DSTV uděluje přístup, ale pouze do knihovny přiřazené k vašemu umístění. Máte-li například v Nigérii předplatné DSTV, můžete nyní sledovat DSTV Now přes internet z Jižní Afriky. Budete však přesměrováni na jihoafrický DSTV.DSTV

Pokud se chcete dostat do DSTV pro Nigérii, musíte k ní přistupovat prostřednictvím serveru VPN v Nigérii. Pokud se chystáte získat DSTV, když jdete mimo Afriku, jediný způsob, jak toho dosáhnout, je pomocí serveru VPN ve vaší domovské zemi. Amazon Prime udržuje své služby přísně rozčleněné, takže pokud máte předplatné Amazon Prime ve Velké Británii, můžete k němu přistupovat pouze ve Velké Británii. To je, pokud nepoužíváte VPN pro amazon Prime.

Nejlepší VPN pro použití v Jižní Africe: Závěr

Jižní Afrika je skvělým místem setkávání kultur, podniků a lidí. Život ve velkém kulturním tavicím hrnci však může být trochu skličující. Až budete v Jižní Africe, budete pravděpodobně toužit po známých věcech. Televize z domova vám tak pomůže relaxovat ve večerních hodinách.Nejlepší závěr v Jižní Africe VPN

Získejte VPN pro Jižní Afriku pro svobodu internetu a soukromí. Zaměřte své vyhledávání na pět služeb, které v této recenzi doporučujeme. Využijte záruku vrácení peněz, kterou každá z těchto sítí VPN nabízí, abyste se ujistili, že pro vás dobře fungují. Pokud předplatíte některou z těchto služeb VPN, jedná se o pět nejlepších sítí VPN pro Jihoafrickou republiku.

Pokud vás ceny VPN zajímají, dobrá zpráva je, že existuje spousta skvělých levných sítí VPN. Další informace naleznete v našem levném průvodci VPN..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me