5 nejlepších VPN pro Mexiko – Chraňte své soukromí

VPN Mexico

Každý, kdo žije v Mexiku nebo navštěvuje Mexiko, potřebuje způsob, jak streamovat globální služby.

Potřebují také ochranu soukromí před sledováním aktivit, zejména při stahování materiálu chráněného autorskými právy.

Těchto a mnohem více lze snadno dosáhnout pomocí VPN pro Mexiko.

Nejlepší VPN v Mexiku

Další informace o tom, jak VPN fungují a jak vám mohou pomoci s vašimi internetovými aktivitami, naleznete dále v této zprávě. Nejprve se podívejme na seznam pěti nejlepších sítí VPN pro Mexiko.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Mexické úvahy o VPN

Mexiko má nerovnoměrnou internetovou infrastrukturu a drahé širokopásmové připojení. Tyto faktory udržovaly nízkou rychlost přístupu k širokopásmovému připojení v roce 2016 na pouhých 11%. Ve srovnání s průměrnou uživatelskou základnou 29% v zemích Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Mexiko však hraje dohání. Nedávný rychlý růst přístupu k internetu má za následek rozšiřování smartphonů. Díky tomu jsou hotspoty WiFi velmi atraktivní pro Mexičany, kteří se snaží dosáhnout cílů.Mexické úvahy o VPN

Pokud mluvíte španělsky, Mexiko je televizní nebe. Mýdla této země přitahují obrovské publikum po celé Latinské Americe. Pokud však žijete v Mexiku nebo žijete na dovolené, možná budete mít potíže udržet krok s vysoce tematickým dialogem a vášnivými spiknutím mexických dramat. Prioritou se stane návrat k obsahu televizních webových stránek ve vaší domovské zemi.

Zatímco penetrace internetu v Mexiku byla minimální, vláda zaujala uvolněný přístup k regulaci sítě. Nárůst internetové aktivity v posledních několika letech však přitáhl pozornost zákonodárců. Vláda jako taková podnikla kroky k rozšíření investic do telekomunikační infrastruktury.

Telekomunikační zákon

Telekomunikační zákon

Toto rozšíření vedlo k zákonu o telekomunikacích z roku 2014. Tento zákon dereguloval poskytování telekomunikací a mapoval vývoj páteřní kabeláže země..

Bohužel, zatímco položil základy internetového rozmachu v Mexiku, telekomunikační zákon také zavedl povinnosti poskytovatelům internetových služeb (ISP) a mobilním sítím ukládat protokoly o uživatelských aktivitách. Dny svobody internetu se v Mexiku postupně přibližují.

Na základě vašich aktivit můžete být sledováni až dva roky. To je nařízené období, po které musí být protokoly činností vedeny. Mexická vláda doufala, že zpřístupní informace pro boj proti drogám a pašerákům zbraní. Uchované informace o činnosti jsou však rovněž uloženy pro každého právníka zabývajícího se autorskými právy, jehož soudní příkaz může projít.

Jak funguje VPN?

Zákon o telekomunikacích z roku 2014 ukládá poskytovatelům internetových služeb a mobilním sítím pouze povinnost ukládat protokoly činností. Na VPN se tento požadavek nevztahuje. Sítě VPN přenášejí veškerý váš internetový provoz prostřednictvím vašeho poskytovatele služeb Internetu s maskovanými cílovými adresami komunikace. Odpovědi přicházející do vašeho počítače mají také maskovanou adresu původu.Jak funguje VPN

Přestože poskytovatel internetových služeb, který zpracovává váš internetový provoz v Mexiku, zaznamenává vše, nemá k dispozici správné informace k uložení. Pokud se někdo pokusí sledovat vaše aktivity, půjde po cestě k vybranému serveru VPN. Tam bude stezka zima.

Anonymní VPN

Anonimity

Všechny sítě VPN v našem seznamu udržují aktivity jejich zákazníků v tajnosti. VPN musí sledovat spojení, která jejich zákazníci navazují, zatímco tato připojení probíhají. Potřebují křížový odkaz na zákazníka, který má maskující IP adresu, aby mohli předat odpovědi správnému počítači. Jakmile se však připojení přeruší, není nutné, aby VPN ukládala záznamy o těchto činnostech. Naše doporučené sítě VPN umožňují odstranit všechny záznamy o připojeních co nejrychleji. Proto by neexistovaly žádné informace, které by předaly právníkům, pokud by k nim byl vydán soudní příkaz.

Díky ochraně VPN je bezpečnější stahovat zábavu prostřednictvím sítí typu peer-to-peer (P2P). Některé streamingové služby, například Popcorn Time a několik kanálů v Kodi, by vás také mohly dostat do potíží, takže při streamování doporučujeme používat VPN pro Kodi nebo Popcorntime VPN, pokud tyto služby používáte. Je to proto, že dodávají materiál chráněný autorskými právy, aniž by za to platili.

Regionální omezení

Většina streamovaných webů vyhrazuje přístup k jejich obsahu divákům ve své vlastní zemi. Americké a britské stránky vás proto zamknou, pokud se k nim pokusíte získat přístup z Mexika. Streamovací servery mohou z vaší IP adresy zjistit, že se nacházíte v Mexiku.

Regionální omezení

Před zapnutím sítě VPN musíte vybrat zprostředkující server. VPN mají servery po celém světě. Po zapnutí VPN se klientský software v počítači připojí k nominovanému serveru. Veškerá komunikace mezi těmito dvěma body je plně šifrována. Server VPN předává vaše internetové zprávy na jejich zamýšlené cíle. Server však změní počáteční IP adresu na jednu ze svých vlastních. Pokud vyberete server VPN ve stejné zemi jako streamingová služba, ke které chcete přistupovat, zobrazí se na správném místě. Odblokuje službu.

Ještě jedna komplikace se dostat do streamování serverů. Společnosti, které tyto služby provozují, jsou podle smluv o autorských právech povinny omezit doručování obsahu do svých zemí. Ke splnění těchto povinností musí podniknout všechny možné kroky. Streamovací služby vědí o VPN. Implementují screeningové programy pro detekci a blokování provozu VPN.

Ne všechny VPN se mohou dostat do každé streamovací služby. Maskování identity VPN komunikace je drahé. Proto se mnoho poskytovatelů VPN, zejména bezplatné služby, vzdává boje. Poskytovatelé na našem seznamu nejlepších sítí VPN pro Mexiko berou boj o to, aby obeznámili systémy detekce VPN vážně. Toto jsou jedny z nejúspěšnějších sítí VPN na světě, které pomáhají zákazníkům dostat se do jejich vybraných streamovacích služeb.

VPN pro Mexiko: Závěr

Hlavní problémy, s nimiž se můžete setkat při svých internetových aktivitách v Mexiku, lze vyřešit instalací VPN. Používání VPN v Mexiku není nezákonné. Pokud zvolíte seriózní službu, která neuchovává žádné protokoly, nemůžete být nikdy vysledováni prostřednictvím vašeho internetového připojení.

Při přístupu na web buďte v bezpečí a vyzkoušejte jednu z našich doporučených sítí VPN pro Mexiko.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me