5 nejlepších VPN pro Nizozemsko – zabezpečené holandské VPN

Nizozemsko VPN


Nizozemsko bylo tradičně skvělým místem pro „VPN z“, místo, pro které potřebujete VPN.

To však již neplatí a v Nizozemsku je nyní stejně důležité používat VPN jako na většině jiných míst.

Nejlepší Nizozemsko VPN služby

Pokud chcete rychlou odpověď, podívejte se do tabulky níže a podívejte se, co naši odborníci vybrali jako nejlepší nizozemské VPN služby. Přejděte níže pro více informací.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. IPVanish

  - Snadné použití | Rychlé připojení | Žádné zásady protokolu

Holandské úvahy o VPN

Pokud vám v Nizozemsku záleží na soukromí, potřebujete dobrou VPN. Jsou také velmi užitečné pro streamování obsahu ze zámořských služeb a chrání vás při používání veřejných WiFi.Holandské úvahy o VPN

V minulosti nebylo stahování obsahu chráněného autorskými právy pro osobní potřebu v Nizozemsku trestným činem. Ale to už není pravda. Orgány činné v trestním řízení byly v posledních letech skutečně velmi aktivní při stíhání porušovatelů.

Problémy s autorskými právy

Po mnoho let bylo Nizozemsko proslulým ohniskem autorského pirátství. Bylo to proto, že stahování materiálu chráněného autorskými právy bylo legální.

Teoreticky existovala přísná omezení této svobody - stáhli jste pouze filmy a hudbu (nikoli počítačový software), a to pouze tehdy, pokud jste ji již vlastnili. Nevynucovali však zákony na ochranu autorských práv, což mělo za následek něco pirátství zdarma pro všechny.

S cílem odškodnit držitele autorských práv za jejich ztrátu nizozemská vláda od roku 2003 vybírala daň ze „poplatku za osobní kopii“ na všechna prázdná paměťová média, jako jsou disky CD-R, DVD-R a USB palcové jednotky..

Problémy s autorskými právy

To vše se změnilo v roce 2014, kdy však Soudní dvůr EU prohlásil místní právní předpisy za nezákonné,

„Pokud by členské státy mohly volně přijímat právní předpisy, které mimo jiné umožní reprodukci pro soukromé použití z nezákonného zdroje, bude to mít nepříznivý dopad na řádné fungování vnitřního trhu.“

Soudní dvůr dále rozhodl, že „poplatek za osobní kopii“ je rovněž nezákonný, protože nespravedlivě penalizoval spotřebitele, kteří ve svém životě nikdy nedělali pirátství.

V praxi jsou jak poskytovatelé internetových služeb, tak vláda, neúspěšní při prosazování nových pravidel. To se však rychle mění, a to díky neúnavným snahám o boj proti pirátství, jako je BRIEN, který nedávno donutil nizozemské poskytovatele internetových služeb k zablokování pirátské zátoky a k nizozemskému pirátství přistupuje stále agresivnějším způsobem.

Upozorňujeme, že ProPrivacy.com neomlouvá porušení autorských práv. Přestože jsme si vědomi, že mnoho subjektů, které porušují pravidla, používá VPN ke své ochraně během stahování. Důrazně doporučujeme všem našim čtenářům, aby hledali legální zdroje obsahu, který chtějí konzumovat.

Wiv

Nizozemsko bylo tradičně považováno za relativně bez dohledu, ale toto bylo vážně zpochybněno, když vláda počátkem roku 2017 schválila Wet op de inlichtingen- en veiligheidsdiensten (Wiv)..Vládní dohled

Zákon o zpravodajských a bezpečnostních službách (anglický překlad) byl drakonickým právním předpisem, který nizozemské vládě udělil rozsáhlé kontrolní pravomoci. Pod Wiv, vláda mohla:

 • Klepněte na online komunikaci z celého okolí, pokud tam žil jeden „podezřelý“ člověk.
 • Hackujte všechna automatizovaná zařízení, například smartphony, počítače a chytré televizory.
 • Vytvořte tajnou databázi DNA, která by mohla zahrnovat každého občana.
 • Sbírejte shromážděná data se zahraničními zpravodajskými službami, aniž byste je nejprve analyzovali.

Wiv se také stal známým jako „Sleepwet“ nebo „Sleepnetwet“ (Trawl zákon) a měl vstoupit v platnost v květnu 2020.

Referendum

V Nizozemsku může být nezávazné poradenské referendum vynuceno v jakékoli záležitosti, pokud lze na jeho podporu shromáždit 300 000 podpisů. Pět studentů to dokázalo udělat, když se jejich příčina stala virovou poté, co byla uvedena na populární holandské politické satirové show „Zondag setkal Lubach“.Referendum

Referendum se konalo dne 21. března 2020. Nizozemská veřejnost téměř bez překvapení odmítla Wiv: 48,8% až 47,3%. Možná není divu, že hlasy byly ostře rozděleny podle věkových skupin. 60% lidí ve věku nad 55 let hlasovalo pro a 41% voličů do 35 let hlasovalo proti zákonu.

V době psaní musí vláda ještě formálně reagovat na výsledek, takže není jasné, jak se hodlá pohnout kupředu. Nebo skutečně, zda bude ctít to, co je na konci dne čistě „poradním“ hlasem.

Politická výhodnost naznačuje, že bude muset dát určitou debatu v debatě o soukromí. Zdá se však nepravděpodobné, že se vzdá myšlenky hromadného sledování bez dalšího boje.

Bezpečnost WiFi

Zejména Amsterdam je známý svými kavárnami a kavárnami, které téměř vždy nabízejí zákazníkům bezplatné Wi-Fi. To je skvělé, ale ohrožuje je to hackerů, kteří kořistí uživatele nezabezpečených veřejných sítí WiFi.Zabezpečení WiFi

VPN vás v této situaci chrání. Bezpečně šifruje vaše data na server VPN, což zabraňuje hackerům v přístupu k nim.

Chrání vás také před snoopingem u operátora WiFi. Může to být nedůvěryhodní hostitelé Airbnb nebo komerční WiFi služby, kteří poskytují „bezplatný“ přístup k internetu výměnou za špionáž na vašich zvyklostech při prohlížení.

Odblokujte Netflix

Holanďané si zaslouží pověst mluvení mnoha jazyků, přičemž úroveň plynulosti v angličtině je vysoká. To znamená, že mnoho Holanďanů si může plně užít programování v anglickém jazyce, jako je Netflix a BBC iPlayer.Odblokujte Netflix

VPN jsou skvělé pro odblokování těchto služeb, ale mějte na paměti, že iPlayer a Netflix mohou některé VPN blokovat. Podívejte se prosím na naše VPN stránky Netflix VPN a iPlayer VPN, kde nejsou.

Závěr

Nejlepší Holland VPN závěr

Výsledek referenda Wiv poskytuje světelnou soustavu v celosvětově tmavé situaci sledování. Jak bude nizozemská vláda reagovat, je stále otázkou. Myslím, že je spravedlivé říci, že svět se mění, a Nizozemsko s tím. To je patrné zejména s ohledem na situaci v oblasti vymáhání autorských práv.

Je proto velmi dobré používat VPN v Nizozemsku. Pokud hledáte cenově dostupnou VPN, budete rádi, že tam je spousta skvělých, podívejte se na naši levnou VPN stránku pro více informací.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me