5 nejlepších VPN pro Norsko – Chraňte se před zákony EU

Měl by se někdo obávat omezení internetu v Norsku? Reportéři bez hranic si myslí, že ne. Tlaky na svobodu projevu, jako například Freedom House, se také nebojí. Norsko je inkluzivní společnost s populární ústavní monarchií a citlivou politickou třídou.

V této šťastné zemi neexistuje žádná z klasických příčin potlačování internetu.Norsko VPN

I přes opakované hlasy proti členství v EU se Norové řídí právem EU. Je to proto, že norská vláda provádí směrnice EU. Směrnice EU o uchovávání údajů a rozhodnutí o vymáhání autorských práv dělají stahování s torrenty nebezpečným zvykem. Oba se stali součástí norského práva.

Je to také těžko přístupné streamingové služby například Netflix kvůli místním licenčním a autorským smlouvám.

Zde je náš výběr pěti sítí VPN pro Norsko, které jsou vysoce doporučeny a které vám pomohou vyřešit výše uvedené problémy v Norsku!

Nejlepší Norsko VPN služby

Zde jsou nejlepší služby Norska VPN - nebo jak by řekli Norové "Norsk VPN".

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

VPN Norsko - úvahy

V následujícím textu si můžete přečíst podrobnější informace o důvodech použití VPN v Norsku a také o tom, co musíte zvážit při výběru VPN.

Streamování a torrent v Norsku

Dva problémy s internetem, kterým v Norsku čelíte, jsou nezákonnost stahování torrentů a nemožnost proniknout do zahraničních streamovacích služeb. S VPN můžete získat American Netflix Unblocked a celou řadu dalších služeb, které v Norsku obvykle nejsou k dispozici..Streamovací služby

Tyto dva problémy lze vyřešit pomocí virtuální privátní sítě (VPN).. VPN vás představuje ve všem, co děláte na internetu. Chrání přenos, který prochází mezi počítačem a serverem VPN. Váš poskytovatel internetových služeb (ISP) proto nemůže vidět, že jste přistupovali k adresářům torrentů nebo se zabývali stahováními typu peer-to-peer (P2P)..

Pokud jste novým VPN a chcete se dozvědět více, podívejte se do našeho průvodce začátečníky k VPN, kde najdete všechny potřebné informace v jednom praktickém průvodci.

Díky VPN se zdá, že jste ve stejné zemi jako server, který jste vybrali při zapnutí klienta VPN. To vám umožní přistupovat ke streamovacím službám omezení přístupu k geografické poloze.

Při hledání sítě VPN pro Norsko je třeba zajistit, aby poskytovatel, kterého si vyberete, měl servery v zemích, ze kterých chcete přistupovat k streamovanému videu. Musíte se také ujistit, že VPN, kterou používáte, neuchovává žádné protokoly aktivity. To vás ochrání před právníky, kteří vás sledují, když se snaží vystopovat torrent downloadery. Další informace o zabezpečení při torrentování naleznete v našem nejlepším průvodci VPN pro torrent.

Jak získat American Netflix v Norsku

Jak jste již možná uhodli, VPN vám také umožní získat v Norsku americký Netflix. Vše, co musíte udělat, je vybrat jednoho z výše uvedených poskytovatelů VPN. Poté se připojte k americkému serveru a měli byste mít možnost přistupovat k Netflixu podle svého potěšení. Další informace naleznete v našem průvodci sítí Netflix VPN.

Stahování P2P v Norsku

První překážkou, se kterou se setkáte při pokusu o stažení pomocí torrentů v Norsku, je to Země blokuje většinu adresářů torrentů. Norský soud v rozhodnutí z září 2015 zablokoval přístup k sedmi torrentovým webům. Poskytovatelé internetových služeb odstraní adresy těchto serverů ze svých serverů doménových jmen, aby implementovali zákaz.

Torrenting

DNS (Domain Name System) je vyhledávací tabulka, která překládá mezi webovými adresami, které lidé zadávají do jejich prohlížečů, a skutečnými internetovými adresami (nazývanými „IP adresy“) počítačů, které tyto stránky ukládají. Pokud váš prohlížeč nemůže získat adresu počítače, který je hostitelem webu, nemůže od něj žádat žádné stránky. VPN poskytují své servery DNS k překonání této překážky. Po zapnutí sítě VPN přesměruje počítač veškerý internetový provoz prostřednictvím serveru VPN. To zahrnuje požadavky DNS.

Dalším trikem, který poskytovatelé internetu po celém světě praktikují k únosům stahování P2P, je uzavření spojení, která váš klient BitTorrent navazuje s kolegy. Když poskytovatel internetových služeb detekuje tok torrentů procházející do vašeho počítače, odešle příkaz reset k partnerovi, ze kterého stahujete. Reset přeruší připojení, takže je nemožné nic stáhnout.

Když se připojíte k roji s VPN spuštěnou v počítači, veškerý přenos, který opustí počítač, přejde na server VPN v šifrovaném stavu. To znemožňuje softwaru ISP najít signály protokolu BitTorrent. Pokud počítače poskytovatele internetových služeb nemohou detekovat aktivitu P2P, nemohou odesílat resetovací příkazy. Proto bude stahování pokračovat.

Zjistěte více o šifrování VPN a o tom, jak to funguje, s naším konečným online průvodcem ochranou osobních údajů.

Směrnice EU o uchovávání údajů

EU navrhla svou směrnici o uchovávání údajů na pomoc právníkům v oblasti autorských práv. Právníkům může chvíli trvat, než vystopují lidi, kteří si stáhli konkrétní soubor. Pokud poskytovatelé internetových služeb neukládají záznamy o připojeních, které zákazníci vytvářejí, mohou právníci sledovat pouze živé stahování. To by výrazně snížilo počet lidí, kteří by mohli sledovat. V Norsku jsou poskytovatelé internetových služeb povinni vést záznamy o činnosti po dobu šesti měsíců. Pro právníky z oblasti autorských práv to představuje příležitost získat soudní příkaz k přístupu k těmto záznamům.Směrnice EU o uchovávání údajů

Protokoly aktivit zobrazují všechna vaše připojení - kam směřovali, jaké žádosti o připojení přišly a jaké vlastnosti připojení, například použitý síťový protokol. Tyto informace mohou identifikovat stažení konkrétního souboru. Protože veškerá komunikace přes internet obsahuje adresu „od“ a „do“, mohou vás právníci autorských práv sledovat prostřednictvím záznamů o účtu vašeho poskytovatele internetových služeb..

Další slabost v soukromí systém BitTorrent může odhalit vaši identitu. Jedná se o kartu Peers v téměř každé variantě klienta BitTorrent, který je k dispozici. Kdokoli v roji uvidí IP adresy všech vrstevníků. Proto musí vše, co firma zabývající se autorskými právy udělat, je stáhnout soubory torrentu a poznamenat si adresy vrstevníků. Advokáti pak potřebují soudní příkaz, který nutí poskytovatele internetových služeb podrobně zjistit, kteří zákazníci v té době zaznamenané adresy používali.

Nejlepší VPN pro použití v Norsku: Závěr

VPN Norsko

VPN nabízejí úhledný trik, díky kterému se zdá, že jste na jiném místě. Díky této službě se můžete zdát, že se nacházíte v jiné zemi, abyste získali přístup ke streamovacím službám, které odmítají dodávat videa na zahraniční spojení. Webové stránky pro streamování videa zkoušejí požadavky na vlastnosti VPN. Blokují vše, co detekují. Ne všechny sítě VPN proto mohou získat video streamy ze zahraničí. Služby v tomto seznamu pěti nejlepších sítí VPN pro Norsko patří k nejlepším na světě a získáte přeshraniční přístup k videím.

Můžete dokonce zvýšit skóre a obejít internetové bloky a omezení pomocí VPN, když jste v Norsku. Chraňte se před vystopováním na internetu a zabránit právníkům v oblasti autorských práv, aby vás sledovali. Použijte VPN pro přístup k internetu v Norsku a nadále si užívejte to nejlepší z internetu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me