5 nejlepších VPN pro Nový Zéland

Novozélandská síť VPN je levný způsob šifrování veškerého webového provozu, aby poskytovatelé internetových služeb a vláda nemohli sledovat vše, co děláte online. Síť VPN pro Nový Zéland také umožňuje obejít bloky webových stránek uložené poskytovateli internetových služeb a geo-omezení, která lidem brání v přístupu k obsahu ze zahraničí. Díky VPN získají Kiwis digitální soukromí a úplnou svobodu přístupu - na celý internet.

Jaká je nejlepší VPN pro Nový Zéland?

Na trhu jsou doslova stovky VPN, proto může být výběr VPN pro Nový Zéland složitý.

 1. NordVPN

  - Levné VPN, které poskytuje mnoho špičkových funkcí oslepující rychlostí

 2. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 3. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 4. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. Ivacy

  - Rychlá a bezpečná VPN, která je ideální pro odblokování dalšího obsahu

Naši odborníci zde na ProPrivacy.com strávili posledních pět let testováním, auditováním a revizí předních světových VPN. To nás staví do jedinečné pozice, protože vědí, které VPN mají nejlepší funkce pro určité účely. Zde je stručný seznam funkcí, které jsme hledali při výběru nejlepších služeb Nového Zélandu VPN:

 1. Servery umístěné po celém světě a v Austrálii a na Novém Zélandu: Možnost připojení k serverům, kde je potřebujete, vám umožní přístup k omezenému obsahu z celého světa.
 2. Vysoké rychlosti: Rychlosti VPN jsou důležité pro každého, kdo hledá streamování obsahu. Pomocí VPN pro Netflix mají zákazníci přístup k obsahu z celého světa, včetně americké verze s tisíci dalšími filmy a televizními pořady. Všechny služby v našem seznamu nejlepších VPN pro Nový Zéland jsou dostatečně rychlé, aby mohly být vysílány v HD.
 3. Striktní zásady ochrany osobních údajů: VPN jsou pouze tak silné jako jejich zásady zpracování dat. Všechna naše doporučení mají vodotěsné datové postupy, které zajistí, že na serverech nikdy nebudou viset žádná data, na která by se úřady mohly dostat.
 4. Aplikace pro všechny platformy se spoustou špičkových funkcí: Tyto VPN fungují na všech zařízeních a mají všechny funkce, které potřebujete k ochraně vašeho soukromí doma a na veřejných WiFi
 5. Hodnota za peníze: V odvětví VPN není cena služby vždy známkou kvality. Některé levnější VPN jsou šíleně dobré, zatímco některé drahé služby jsou průměrné. V této recenzi jsme doporučili služby, které mají nejlepší funkce za rozumnou cenu.

Seznam serverů VPN na Novém Zélandu

VPN doporučené v tomto článku mají všechny servery na Novém Zélandu...

 • NordVPN - 40 serverů (v jednom serverovém centru)
 • CyberGhost - 10 serverů
 • ExpressVPN - 1 server (poskytující stovky IP adres)
 • SoukroméVPN - 1 server
 • Ivacy - 1 server

Co je to Nový Zéland VPN?

Virtuální privátní síť (VPN) je online služba, kterou si stáhnete do svých zařízení. Nejlepší novozélandské sítě VPN mají aplikace pro všechny platformy, které můžete používat současně na telefonu, tabletu, notebooku a stolním počítači.

Jakmile použijete aplikaci VPN pro připojení k serveru VPN, veškerý webový přenos přicházející a odcházející z vašich počítačů je šifrován, což znamená, že k němu nikdo nemá přístup. To vás chrání před hackery, když používáte veřejné WiFi hotspoty. Také to zastaví vládu a vašeho poskytovatele internetových služeb, aby vás sledovali.

Odblokujte veškerý omezený obsah

Mnoho lidí si kupuje VPN pro soukromí. Skvělou věcí při používání sítě VPN na Novém Zélandu je však to, že ji můžete také použít k skrytí vaší IP adresy. Tím se zabrání tomu, aby navštívené weby věděly, kde jste - a zastaví vás ve sledování vás.

Také vám umožňuje předstírat, že jste v jiné zemi a získat přístup k dalšímu obsahu:

 • Získejte přístup ke službám s omezeným přístupem, jako je BBC iPlayer nebo Netflix USA
 • Přístup k webům cenzurovaným vládou nebo blokovaným poskytovateli internetových služeb
 • Získejte přístup k televizním proudům v Austrálii nebo po celém světě
 • Sledujte sportovní soutěže se zeměpisným omezením a platte za zahraniční streamování za zobrazení
 • Pokud jste na dovolené, používejte webové služby s omezeným přístupem pouze na Nový Zéland
 • Odblokujte streamingové weby, jako jsou putlockery, nebo stahujte na pirátské místo

Buďte bezpečnější online pomocí VPN pro Nový Zéland

Pokaždé, když se připojíte k internetu na veřejných WiFi, otevíráte se hackerům. Nesprávné nastavení hotspotů WiFi umožňuje kybernetickým zločincům přístup k vašim datům prostřednictvím veřejné sítě. To umožňuje zlodějům ukrást vaše přihlašovací údaje, hesla a údaje o bankovní nebo kreditní kartě. Připojení k veřejné síti Wi-Fi vás také otevře hrozbě zlých dvojčat hotspotů. Jedná se o veřejné WiFi hotspoty nastavené hackery na místech, kde byste očekávali, že budou - navrženy tak, aby vám poskytovaly útěk z vašich dat.

Šifrování, které VPN poskytuje, umožňuje používat veřejné WiFi bez obav. Můžete se připojit k internetu kdekoli a díky silnému šifrování VPN nikdo nikdy nebude mít přístup k vašemu provozu, včetně všech citlivých dat.

Nový Zéland VPN závěr

Ať už chcete chránit své soukromí před vládním dohledem - nebo chcete získat přístup k blokovaným webům - VPN pro Nový Zéland je to, co potřebujete.

Je známo, že novozélandský vládní úřad pro bezpečnost komunikací (GCSB) pracuje ruku v ruce s NSA a je součástí dohody o dohledu z pěti očí, což je extrémním problémem pro každého, kdo si cení soukromí.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me