5 nejlepších VPN pro Omán

Ománský sultanát je absolutní monarchie. To znamená, že neexistuje demokracie - sultán může okamžitě změnit zákony.VPN Omán

Obecné právní klima v Ománu, stejně jako ve zbytku Arabského poloostrova, nepodporuje svobodu projevu.

V Ománu musíte být velmi opatrní ohledně webů, které navštěvujete, a věcí, které tam píšete. Zákony jsou velmi vágní, takže úřady mají možnost svobodně je interpretovat, jak si přejí. Být cizincem v zemi nenabízí žádnou ochranu před zatčením nebo stíháním.

Není proto divu, že VPN pro Omán je absolutní nutností!

Síť VPN vám pomůže chránit vaši identitu a zabránit zvědavým očím v prohlížení vašich internetových aktivit.

Nejlepší VPN pro Omán

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Omán VPN - úvahy

Hlavním účelem všech kontrol médií v sultanátu je udržovat morální a náboženské standardy obyvatelstva. Tyto ovládací prvky se nevztahují pouze na přístup k internetu. TV a hudba také podléhají přísné cenzuře. Kromě toho dochází často k častému sledování telefonních hovorů ohledně svůdného nebo rouhačského obsahu.Důležité informace o VPN

Druhým cílem úřadů je potlačit potenciální politické nepokoje. Všichni vládní pracovníci jsou přímými zaměstnanci sultána. Jedním z jejich hlavních úkolů je udržet jej u moci bez jakýchkoli omezení jeho práv na kontrolu populace. Dokonce i příznivý komentář k demokratickým postupům v zahraničí vás tak může dostat do potíží.

VOIP / zákaz internetového telefonu

Omán rovněž zakazuje internetové telefonování. Stát vlastní a provozuje jedinou pevnou linku. Mobilní služby jsou mnohem deregulované. Omanis může získat své 3G služby od Omanmobile, divize Omante, nebo od Ooredoo. Stát provozuje bývalého a sultán Katar řídí druhý. Má podobné názory na svobodu projevu jako jeho Ománský protějšek. Můžete přistupovat k mobilním sítím dalších dvou společností v Ománu (Renna a Frendi), ale žádná z nich nenabízí datové balíčky.VOIP Ban

Skype není v Ománu k dispozici. Ani Viber, IMO ani Google Hangouts. K dispozici jsou systémy chatu na sociálních sítích, ale poskytovatelé deaktivují své hlasové a obrazové funkce. WhatsApp a Signal překvapivě pracují příležitostně, i když nikdo nemůže předvídat, kdy budou pracovat a kdy nebudou.

K zakázaným webům se dostanete, pokud můžete obejít bloky implementované poskytovateli internetových služeb (ISP). Omán však blokuje proxy servery i síť Tor. Virtuální soukromé sítě (VPN) jsou v zemi legální a populární. Pokud tedy chcete získat lepší zábavu nebo navštívit seznamky, porno, gay, hazardní hry nebo politické weby, měli byste raději použít VPN.

Internetové ovládání v Ománu

Udržování přístupu na internet v rukou pouze státní telefonní společnosti a mobilní společnosti, kterou vlastní přítel Sultanu, usnadňuje centralizaci internetového ovládání. K internetu se můžete připojit pomocí počítače nebo telefonu pouze v případě, že máte smlouvu s poskytovatelem internetových služeb - což znamená Omantel nebo Ooredoo.Internetové ovládací prvky

WiFi hotspoty v Sultanate neexistují. Anonymitu nemůžete získat surfováním v internetové kavárně. Majitelé těchto zařízení musí získat licenci k provozu. Aby toto povolení získali, musí vlastníci předložit půdorysy prostoru, což ukazuje, že všechny obrazovky jsou viditelné centrálním umístěním lidského vigilatora. Internetové kavárny musí také nainstalovat síťové servery proxy, které blokují přístup na zakázané stránky. Musí také protokolovat všechny činnosti svých počítačů.

Poskytovatelé internetových služeb v Ománu provozují černé listiny webů. Tyto blokují přístup k dlouhému seznamu adres. Jednotlivé webové stránky na povolených webech mohou být zablokovány, pokud obsahují obrázky neslušně oblečených lidí nebo obsahují některá ze seznamu klíčových slov s upozorněním. Tyto kontroly provádí část softwaru (SmartFilter) od divize McAfee ve Spojených státech. Téměř každá vláda na Blízkém východě vynucuje jeho použití, včetně Ománu.

VPN Legality v Ománu

Používání VPN není v Ománu nezákonné. Skutečně je používá velké procento populace. Nicméně, stejně jako u všech věcí v Ománu, musíte být opatrní, o čem a komu mluvíte. To znamená, že požádání o pomoc s fungováním vaší VPN může být riskantní.

Proto je důležité získat VPN, která je samoinstalační a snadno použitelná. Důležitý je také silný tým zákaznické podpory ve společnosti VPN. To vám umožní získat radu od odborníků, kteří nebudou hlásit vaše aktivity ománské vládě.

VPN obchází základní strategii poskytovatelů internetových služeb, protože zakrývají cílovou adresu provozu, který přenášejí. Klientský software VPN v počítači naváže spojení s domovským serverem. Toto je známé jako "tunel". Klient a server šifrují veškerou komunikaci. Toto šifrování dokonce pokrývá informace záhlaví, které obsahují zdrojovou a cílovou adresu.

Proto pokud používáte VPN, vaše internetové aktivity budou zcela soukromé.

Cenzurovaná zábava v Ománu

V Ománu je 13 televizních stanic. Všechny jejich show jsou silně cenzurované. Totéž platí o hudbě, která je k dispozici v zemi. Filmy a pořady jsou upravovány tak, aby odstranily urážlivý obsah, v mnoha případech do té míry, že budou nedostupné. Kromě toho mnoho populárních televizních pořadů z celého světa v Ománu prostě není.Cenzurovaná zábava

Naštěstí máte přístup k zábavě z jiných zemí přes internet. Existuje dokonce Ománská větev Netflixu. Avšak verzi, kterou zobrazují v USA, nedostanete. Zábavní knihovna, ke které získáte přístup pomocí Netflix v Ománu, je velmi podobná pořadům, které tam vidíte v televizi.

Pokud máte předplatné Netflixu v Ománu, můžete sledovat Netflix kdekoli na světě. Služba je v každé zemi jiná. Knihovna, ke které získáte přístup, závisí na vaší poloze při vstupu na web. Pokud jste tedy v USA při přihlášení, získáte přístup ke všem skvělým zábavám, které mají zákazníci v této zemi k dispozici.

Pokud tedy máte VPN, jakmile se připojíte k vhodnému serveru, budete moci sledovat Netflix po celém světě. Ne všechny servery a poskytovatelé to však podporují, proto zkontrolujte aktuální VPN, které pracují s Netflixem.

Závěr

Můžete být netrpěliví ovládáním toho, co můžete vidět na internetu v Ománu, a doufat, že získáte přístup k zakázaným webům. Všechny sítě VPN v této recenzi fungují v Ománu.

Budou chránit vaši identitu a také vám zpřístupní služby v zahraničí. Nezapomeňte své stopy v Ománu pokrýt sítí VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me